Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
27. lis 2009

cafte babulky moje a dakujem ze na nas myslite ste zlateeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nef mala zapch.nostek a musela som odsavat aj este odsavane ale uz je to lepsie boli sme na kontrole dnes a tak
aj teploty mala ale dnes uz ok 😉 este ten nostek chuda a ni spinkat jej to nedalo stekalo jej to 😠

a ako sa mate?uz je zasa piatok ale to ide a co darceky nakupene?

nefertitka
28. lis 2009

Ahojte...
som rada bam,ze uz je Dominike lepsie,s tymi soplikmi to neni sranda,aj Nikolke to stekalo stale ked spinkala a stale z toho kaslala a budila sa na to,a strasne neznasa to odsavanie,chuda male.Ale ked treba,tak treba.
Darceky sa este zhanaju🙂 ale uz co to mam...mame som konecne dala spravit ten hrncek,dala som jej tam tu vianocnu fotku s Nikolkou co mam aj v albume,myslim,ze z ineho uz pit ani nebude 😀
A buduci vikend sa chcem vybrat do Incheby,tak mozno aj tam nieco pokupim...a vy?Co kupite Dominike?Asi hracky co? 😉 ved co ine sa da kupit babatku...

sarlotta
29. lis 2009

Ahojík holčinky.
tak se musím pochválit i u Vás, držte mi palečky aby to dopadlo. Na testíku máme // 😉

mabe
autor
29. lis 2009

Dobre ranko,

sarlotko, co to ctuuuu??? Obrovska gratulace. Jejejejejejejeje 🙂 🙂 🙂 🙂 . Mam z tebe velkou radost. Drzim moc, moc palecky. 😉 Bude to dobry. 😉

ellysa
29. lis 2009

dobré ráno
sarlotta supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, držím palce, musí sa to podariť, jar a leto sú naše 😀 😀 😀 😀 😀

casia
29. lis 2009

taky gratuluju kočko 😉

ellysa
29. lis 2009

ahojte, napapané? Ja som sa prejedla tak odfukujem, za chvíľu pôjdeme na prechádzku.
Chcela som sa spýtať, čo máte tú stoličku chicco polly magic, využili ste ju už od narodenie ako lehátko? Páči sa nám, tak, že či ju kúpime už keď sa narodí, alebo až na papanie. 🙂

mili1
29. lis 2009

Bambi som rade ze je uz malej lepšie. 😉
Sarlotka gratulujemmmmmmmmmmmmm,,,,,držkám palceky....
Nef aj mne to bruško stále trčí, ináč všetko dobre, už som aj pribrala ....citim sa fajn,.,,,lebo som bola velmi chuda ..mam tolko čo pred tehu....
Nikolka musi byt zlata...... 😵 naš ked gaga tak sa smejeme a je radost ho počúvať....
my ešte nemáme darčeky len mame a svokre sme dali robiť ten kalendár... mojmu som objednala parfem a to je všetko....Ale na týžden už začínam kupovať.
My sme boli včera v Maďarsku, pokupili sme vela veci 😉
Tak sa zatial majteee

mabe
autor
30. lis 2009

Ahoj devcata, tak na cviceni dneska nejdu. Porad mam rymu, tak to nechci zhorsit. Musim teda do prace a pak hnedka domu lezet a pit cajicky. jeste si koupim po ceste jitrocelovy sirup.

mabe
autor
30. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet z prace. Sef me jeste pred tim nez jsem vysla volal. Chtel vedet, jestli si ma nechat jednoho cloveka. Pritom uz mu to ten muj zastupce rekl, ale on mu neveri, tak se ptal me. Pak jsme jeste kecaly v praci a je to tam totalne na sracky. Lidi si delaji co chteji. On s nema chce byt totiz kamarad - ten muj zastupce, tak to tak vypada. Hruza. Sef me pozadal, jestli bych neprisla jeste v lednu udelat osobni hodnoceni lidi. Tak jsem mu rekla, ze jo. Na jednu stranu me to vuci nekterym holkym mrzi, ale na druhou jsem rada, ze jsem pryc. Sef ma, co chtel.

ellysa
30. lis 2009

mabe, tak tak má čo chcel a ty musíš myslieť na Aničku, treba byť aj sebec niekedy 🙂
Mne dnes písala kolegyňa, že v robote je to na houby, že sú stresy a strašne veľqa roboty a generálny zakázal niekoho zobrať, pritom minulý rok nás tam bolo 11, ostali 5 a že sa vôbec nemám trepať do roboty, lebo by som sa zbláznila a že od januára budú organizačné zmeny, takže nik nevie, čo sa vlastne stane. Normálne som dostala strach, že ak by sa nedajbože niečo stalo krpčekovi a musela by som ísť znova do práce, už ani žiadnu nebudem mať ☹ , tak mu dohováram, nech len pekne vydrží a budem spolu na materskej. 🙂

mabe
autor
30. lis 2009

elly, presne tak, ma co chtel. ja se tam nevratim, na co? Koncem ledna jdu na materskou, tak to uz je kousicek, prosinec utece a pak uz jenom mesic.urcite vydrzi, do tretice vseho dobreho, ne? To tady v te diskuzi tak je. 😉 Ja vim, ja se taky bala, ale tedka uz jsem klidnejsi. Cim budes mit vic tydnu, tim se budes vic a vic uklidnovat a tesit. 😉

kukucka26
30. lis 2009

aho jsarlotka tesim sa velmi ze aj ty mas priblizne taky termin ako ja, bola si uz na sono? co ti povedali?

nefertitka
30. lis 2009

Ahojte...Casia gratulujem 😉 nech vsetko vyjde ako ma;)
my sme dnes boli s Niki na kardiologii na kontrole po pol roku a selest sa chvalabohu zlepsila,kontrola o 2 roky... 🙂 Potom sme sa boli prejst okolo jazera a videli sme dvoch konikov,tak kukala,ze co je to za velke zviera a nechcela ist ani od nich prec....teda jeden bol ponik a druhy kon🙂aj hladkat sa nechal ten velky...
Elly,na take ani nemysli,ze sa nieco stane,nic sa nestane,vsetko bude v poriadku a basta 😉 presne ako pise mabe,cim budes vo vyssom stadiu tehu,tym budes kludnejsia a tu to naozaj vsetkym uz nejako vychadza...takze sa neboj
mili,je to fakt zlate ked si to male tak gagoce;) mas pravdu...Nikolka sa snazi hovorit neni a ano....tak neni je ze "nennnnnnnnn" a ano je "annnn" 😀 ale inak este nevie hovorit ziadne slova,iba mama,na mna stale krici ze "ama",potom "mnam" pri papani a take blabotanie ze dedede a podobne;) a ked jej ukazem ze urbo nie nie,tak sa tak divne kyvoce so strany na stranu,este nechape tomu principu krutenia hlavy 😀 ...a naucila sa vyberat snurky z topanok,tak ma z toho poraza,lebo ich stale musim navliekat naspat 😉 😀 ...a ked ju pritom vidim a hovorim jej ze "nono"tak sa mi rehoce...sibal jeden maly 🙂
bam a vy sa ako mate?Aanda a vy?

nefertitka
30. lis 2009

to urbo malo byt urob;)

mili1
30. lis 2009

Ahojteeee, ellysa na to ani nemysli všetko bude v poriadku....mysli pozitívne a nič zlé si nepripúšťaj 😉
Nef no mala musi byt zlatucka .... nic ine nie je v živote krajšie ako na tých drobcov kukat , radosť fakt úžasná 😉 🙂 a super ze kontrola dopadla dobre 😉
Ja môjho dám do postielky na chrbát a on je v momente na brušku hlavu hore a kuka a je krížom cez celú postielku ....no smejeme sa čo vystrája 😀 pritom si spieva 😀
Bambi ako sa máš? Už je dúfam malej lepšie...prid nás trocha kuknuť 😉
Aanda a vy? Samulík počúva?
My sme boli na prechádzke svietilo krásne slniečko 😉

aanda
30. lis 2009

ahojte,
Bambi, tak len dufam, ze uz malinka je fit.
Mili, my pocuvame Samka 😀
Nef, ty uz mas ale velku babu.... asi z nej bude veterinar, ked sa jej koniky pacili 😀

Babule, aky ste drobcom davali cajik? Diky za radu 🙂

Elly, neboj, bude vsetko dobre, ved uz si 14tt, drzkaj sa
Mabe, kasli na robotu, treba sa venovat sebe 😉 Aj keby si ako robila, nikto si to nevazi a uz vobec nie je vdacny za to co vsetko si robila 😉

sarlotta
30. lis 2009

kukucka zatím jsem nebyla.. ale zítra se tam zastavím a domluvím si termín 😉 Přemýšlím o duphastonu-preventivně. Doporučil Vám ho doc, nebo ne?

nefertitka
30. lis 2009

aanda,my sme davali aj davame Nikolke Hipp a Hami cajiky,ale nemusis malemu davat cajiky este teraz,staci az ked ho zacnes prikrmovat nemliecnymi potravinami.
Mas pravdu Mili, je to to najkrajsie, co som si mohla priat;) aj ked niekedy nevladzem,neviem co je to poriadny spanok,ale stoji to za to a nedala by som ju ani za nic na svete...je to moj pokladik. A este ked vidim tu podobu,ze je to vlastne nasa zmensenina... 😉 a o dokaze povyvadzat🙂 dnes ako sme boli v cakarni,tak k nam pribehlo take 2,5 rocne dievcatko a zacalo s nami komunikovat,hned dalo Nikole do rucicky hracku svoju,ze neh sa hra,tak som si hned predstavila Nikolku v tom veku a strasne sa tesim🙂))strasne bola zlata,nam tam rozpravala piate cez deviate a ked vysla von z ordinacie,tak nam povedala,ze ako jej tam strasne vnutri robili zle;) 😀

nefertitka
30. lis 2009

aanda z Nikolky uz bude kadeco, aj elektrikar mozno,lebo je zatazena na kable a lampy 😀

casia
30. lis 2009

nef, dík za gratulaci, ale asi si myslela šarlotku, u mě nic nového, ovšem to neznamená, že mi není k čemu gratulovat 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

mirka80802
30. lis 2009

ahojte tak dnes aj mne povedali tú správu ktorú som počuť nechcela. Zadržanie mrtveho plodu v maternici minule som bola v 9 týždni a teraz v 8. Baby koľko ste čakali to 3?

mabe
autor
30. lis 2009

ahoj mirko, je me to lito. my sme si nechali udelat vsechny mozny vysetreni: imuno, hematologii, spermiogram, stitnice, atd. my sme otehu az po roce.

casi, ja si rikala, ze sem o neco prisla. drzim palecky do budoucna. holko nase 😉

mili1
30. lis 2009

Aanda my davame čajiky Hipp, a dokonca sme len donedavna, davali len ten feniklovy, ale ja som sa mu dala sem tam nacuckat z prsicka tak aj kvoli tomu, tak nam lekar povedal ze ak je kojeny nemusi, no ale ked boli horucavy v lete samozrejme aj cajik pil vela, ja odporucam aby si mu sem tam davala,
Nef tak ako hovoris ani ja som poriadne dlho nespala celu noc ale stoji to zato , ak sa na Nikiho pozriem som štastná ako blcha , a je to tiez náš poklad najdrahši nevymenila by som ho za nicccc
A keby som vedela že je to také stastie už mám tretie dieťa ,,, he he, ...som ale rada ze som sa dostala k tomu jednému 😉
Nef a super som sa zasmiala na tých detičkach, aj ja sa tešim ak bude vacsi... 😵
Minule sa ma kolegyna pytala ci mi nechyba praca - kolektiv a ja ze urcite nie ,,,doma mi je tak superrr, normalne sa cudujem myslela som si ze mi bude chybat hlavne to prostredie ale určite nieeeeeeeeeeeeeee
Aanda to teraz drobci všade diriguju nie len u vas 😀 😀

bambi7
1. pro 2009

ahojte babulky moje

mili aky cajik davas? aj ja davam cajik ale len teplucky si da inac nie 😀 ale malo.....
no uz nam je lepsie este name sopliky ale to prejde....
a co mate nove ?

coskoro su vianoceeeee jaj uz sa tesim 😉 a co darceky?

mirka to mi je luto 😢 a bola si aj na vysetreniach?poslali ta? my sme sa zacali po 3 mes snazit ked som mala vsetky vysetrenia a boli ok a na 2mesiac sa podarilo 😉 moc drzkam palce

mabuska slniecko ako sa mate s anickou?uz sa na nu tesimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mabe
autor
1. pro 2009

dobre ranko devcata,

tak jsem myslela, ze budu prva a nic. ryma je uz lepsi. 🙂 dopo prijde manzova babicka s buchtama. budu delat cinu s bramborackama - neco zdraveho. 😀 jinak asi trosku poklidit.

bambi, ahoj, anicka byla vcera hodne aktivni a porad odpo kopala. ja se na ni taky tesim, ale na porod radsi nemyslet. 😖 trosku me zlobi ty ruce, ale asi to tak je. nohy mam v poradku. vanocni darky zadny nemame. zase pujdem na posledni chvili. po tchanovcich a babicek jsem chtela neco pro anicku, dala jsem tchyni seznam a ona me napsala a co vam? ja nic nepotrebuju, uz jsem ji to rikala. Nevim, jak ji to mam rict, aby to pochopila. 😒 vcera jsem byla v praci, cely se jim to tam sere, jak je tam ten zastup. mrzi me to, chudaci holky, ale zase ja uz mam jiny starosti. jeste me sef pozadal, kdybych mohla zajit na zacatku ledna na rocni hodnoceni. tak jsem mu rekla, ze jo.

nefertitka
1. pro 2009

som sa trochu pomylila 😀 ved casia a sarlotta znie podobne 😀 😀 😀 😝 tak ale teda aj tebe gratulujem,k hocicomu 😀 alebo mozno uz dopredu 😉

nefertitka
1. pro 2009

a k tomu cajiku,ani Nikolka ho moc nechce,to skor uz dzusik....

aj ja sa tesim na vianoce bam🙂 uz som spravila baileys🙂 este ho nechat tak 3 tyzdne odlezat a mozme si pocuckavat na vianoce;) mnam

mabe
autor
1. pro 2009

ahoj nefi 🙂

aanda
1. pro 2009

ahojte babulky
mabe, ja som sa velmi bala porodu na zaciatku tehu.... cim som bola dalej, tym som sa snazila o tom viac citat, aby som vedela co ma caka.. aj som si na nete pozrela fyziologicky porod a akosi som sa bat prestala. Skus sa na to psychicky pripravit, niet sa coho bat... boli to, to je jasne, ale zvladnes to! Ved si trpezlivo a dlho cakala 😉

nef, mili, nam kazala lekarka davat tekutiny ked papa len UM.... tak my davame caj od Hipp ten kamilkovy, vodu mi vobec nechce pit, keby ste videli ako sa skaredi, ked mu skusam dat vodu...normalne ho napina 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru