Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
2. pro 2009

nefi, jasnacka, ze pro nas bude krasna. jezis, uz budu muset prestat nebo budu brecet. 😀

nefertitka
2. pro 2009

ja sa inak strasne tesim,ze konecne na vianoce uz budeme traja 🙂 🙂

mabe
autor
2. pro 2009

to budete mit paradni, ja si pockam na dalsi. 😉

nefertitka
2. pro 2009

no v podstate aj vy uz budete na vianoce traja,len to male bude este shcovane v brusku🙂 ale neboj,aj ona bude z teba citit tu vianocnu atmosferu,lebo presne ako sa citis ty,tak sa citi aj ona;)

nefertitka
2. pro 2009

aj koledy si vypocuje a tak,skusas jej aj spievat?babatka to maju vraj radi...

mabe
autor
2. pro 2009

ja si kazdej den poustim ty svoje trampsky pisnicky a zpivam si. 🙂 manza rika, ze bych ji mela poustet i neco "normalniho" jako nejakej punk a tak. 😀

mabe
autor
2. pro 2009

a v 11:10 mame koncert Karla Gotta v televizi. 😀

nefertitka
2. pro 2009

😀 no to si uzijete🙂))) to vies,ze ti mozno potom bude inklinovat k takej hudbe;) Pozerala si superstar s Karlom Gottom?a pozeravas to vobec?Ked sa osobne strataval s finalistami,tak mi pripadal ako dobry a hrozne mily clovek

mabe
autor
2. pro 2009

tak a su v riti. tedka prave brecim. poustim si ty trampsky a nejak me to dojima. my budeme mit holcicku. 😉

nefertitka
2. pro 2009

no len si poplac;) ved to je od stastia 😉 tesim sa,ze si stastna 😉

mabe
autor
2. pro 2009

nefi, ale fakt si pripadam jako magor. 😀 tedka jsem psala manzovi, co s anickou poslouchame a on zase, ze ji mam pustit punk. 😀

nefertitka
2. pro 2009

heh🙂)) tak pust🙂 mozno sa roztancuje;))) a nepripadaj si ako magor.... 😉 je to zlate a normalne tym aj mna dojimas 😉 😀

mabe
autor
2. pro 2009

nefi, diky. jdu uklizet. mam na to hodku a pak je tady kaja. 😀 diky, ze jsem se mohla podelit o emoce. 😀

nefertitka
2. pro 2009

utekaj🙂)pekne si spolu zaspievajte potom;) pa 😉

ellysa
2. pro 2009

Ahojte 🙂
mabe to je krásne, že sa tak cítiš 🙂 , ja mám pocit, že zatiaľ sa len nervačím a bojím, nejak si to stále nepripúšťam
nef už varím salkáááááá 😉

mabe
autor
2. pro 2009

elly, to prijde. ja se taky ze zacatku bala, ale s pribyvajicimi tydny to bude lepsi a lepsi. 😉

nefertitka
2. pro 2009

super elly;))) 😀 je to akt chutne,ten vysledny efekt,ale po odlezani je to este lepsie;)

nefertitka
2. pro 2009

nejak mi vynechava "f" 😀 Nikolka nam uz povytahovala hadam vsetky klavesy🙂

ellysa
2. pro 2009

už sa tešííím aj na vyšší týždeň aj na likérik 🙂
inak bubule máte n iekto doma sušičku na prádlo? Akurát rozmýšľam či tam môžem sušiť detské veci. My sme ju teraz zohnali za veľmi lacný peniaz (susedia Rakúšaci menili , lebo sa im pokazila tak nám dali bosh zadara a mz sme ju dali opraviť za 25 EUR) 😀 . Máme len dvojizbák a bez balkóna , tak som myslela, že to bude super, že nebudem musieť vyťahovať sušiaka aĺe myslíte, že sa tam môžu v poho sušiť aj veci pre bábo? 😕

stanka123
2. pro 2009

ahoj elly,

teeeda tie tvoje tyzdne narastaju 😵 moc drzim palce.
elly a aky liker "vyvaras"? das recept?
co sa tyka susicky tak mi ju planujeme taktiez zakupit. byt mame docela velky aj s balkonom, ale cez zimu je to urcite velka vyhoda. sice sme zatial iba dvaja ale pradla mame stale dost a to nehovorim o tom ked pribudne babco.

mabe
autor
2. pro 2009

holky, tak od kamaradu tchanovcu dcera tedka porodila cisarem holcicku - justynku 2,90kg a 43cm

jsem z toho zase na mekko

ellysa
2. pro 2009

ahoj stani, no však aj ty už máš pekné tt 😉 ak to takto pôjde ďalej možno budeme spolu rodiť 😀
ako sa cítiš?
ja som pridala fotku špeku kuk do albumu 😉

mabe
autor
2. pro 2009

peknej spek elly 🙂

ellysa
2. pro 2009

mabe moja kamoška porodila predvčerom chlapčeka 🙂 tak gratulujem k dievčatku
a ďakujem za pochvalu

aanda
2. pro 2009

Ahojteee,
Mili, ja som nad tym ockovanim proti rotavirusom vela premyslala, lebo ja mavam casto "crevne" problemy, asi som na to najaka nachylna a aj sestrine deti mali stale daco..... tak mi ho dame zaockovat. aj doktorka mi vravela, ze ak mavame v rodine take problemy, ze nech radsej dam. Tiez si hovorim, ze stale do neho aj tak budu nejake ockovacie latky davat, ale tychto "hnaciek" sa fakt bojiiiiim... Teraz mala kamoskina dcera - 4,5mesiaca- take hnacky, ze z nej isla krv.....

Elly, veru uz tam nieco vykuka. Ja som brala duphaston do 16tt.

poslite aj mne recept na ten baylles, ci ako sa to pise 😀 dame si do nosa 😀 my take sladke somarinky lubime... Ja som si od manzela vypytala Carrollans... mnam, to je take super smotankove.....

stanka123
2. pro 2009

elly dakujem za recept.
citim sa uz dobre. nevolnosti su uz prec. po tom 3.mesiaci ako keby utalo, takze aj do prace chodim.
"spek" je uz aj na mne vidiet. ved som uz aj 2 kg pribrala 🙂

ellysa
2. pro 2009

stani aj mne už prechádzajú nevoľnosti, už sa cítim fakt celkom dobre, ale ja ostanem doma 😉 tak len tak ďalej
nef fľašky sú už v chladničke, aj som okoštovala 😀

ellysa
2. pro 2009

tak tu hodím ten recept, dúfam, že budeš súhlasiť nef
Je to uplne jednoduche ...

Das si varit dve Salka (alebo ine sladene kondzenzovane mlieka)na dve hodiny,musia byt cele ponorene do vody,ale to asi vies;),vyberies,dat vychladnut,medzi tym si uvaris mandlovy puding podla navodu,das vychladnut,sem tam premiesaj,aby sa na nom neurobila koza, potom to vsetko nalej do mixera a mixuj,postupne pridavaj rum alebo whisky,ja som dala rum,s whisky je to vraj lahodnejsie,postupne pridavaj a mixuj, dokopy tam ide cca 500ml rumu alebo tej whisky,potom nalej do flias,ale nie az povrch,lebo by to stuhlo,daj do chladu na 3 tyzdne aspon. A potom uz len cuckat cez vianoce;) Keby si to chcela trosku viac cokoladove,pridaj trochu kakaa. Ja som nepridala,je to chutne aj bez neho🙂

nefertitka
2. pro 2009

v poho elly 😀 vsetci budeme cuckat to iste na vianoce juj 😀 😀 😀 😝
a chutilo ked si kostovala?

ellysa
2. pro 2009

jajaaaaaaaaj chtilo, ale som mala pocit, že aj trochu udrelo, ja som sa hlavne musela držať aby som nezjedla polku toho salka uvareného, mňam mňam 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru