Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
2. pro 2009

to som mala aj ja problem🙂)) necuckat,zamknut,pit az na vianoce 😀

mili1
2. pro 2009

Ahojtee, babulky aj ja urobim ale musime ist najprv na nákupy pre salka 😀 a chuti to tak isto ako baileys?
Aanda mne tiez hovorila kamoska že mali tie hnačky a boli dokonca v nemocnici tak som sa zlakla a dali sme zaockovat, inac to sa nepicha ale vypije vakcina, kupis ju v lekarni , a odnesieš k doktorovi, je trocha drahšia ale myslim že pre zdravie babatka všetko , má 2 dávky a tie sa musia podať do 6 mesiaca, doktor nam hovoril ze nezvyknu byt reakcie 😉
My sme boli vonku, a uz sme dosli, maly si spieva.... 😀

ellysa
2. pro 2009

mili čo som si prsty pooblizovala, chutí výborne tá chuť je dosť podobná. Ale tester bude až večer môj drahý 😀

mili1
2. pro 2009

Jooj, už sa tešímmmmm aj jaaa, už davno som nič nepila, tak potom ochutnám 😵

mabe
autor
3. pro 2009

Dobre ranko, u me standart noc - na hovno. sly jsme spat v 11h a ja nemohla 1,5h usnout. chtelo se me spat, ale nemohla jsem. a pak nekolikrat budit, brutalni sny, krvavy az sem vzdycky se probudila a dychala jsem strasne tezce. ty prsty me jaksi boli, mozna to bude i od te me patere, nevim. 😒 dneska jdu po snidani k nasim za darcou, pak vecer k dedovi s tatkou a prijdu domu az kolem 19h. tesim se po o na spani. 😝

sarlotta
3. pro 2009

Ahojík holky🙂 tak máme pozitivní výsledky HCG 1.218 jednotek 🙂

mabe
autor
3. pro 2009

sarlotko, tak jeste jednou gratulujuuu 😉

sarlotta
3. pro 2009

jo mabe huráááá🙂)) děkuju 😀

mabe
autor
3. pro 2009

Dneska jsem byla u tech nasich.po obidku jak jsem vstala, teda probudila me ta potvora (pesan), kdyz me skocila na hlavu. uz je stara holka, ale jeste vyskocila 🙂 . pak se tam naschval vrtela a nimrala. takze jsem s nou sla hned ven. Pak jsem byla v Kika a nakoupila jsem jeste neco pro Anicku. 2 kosilky za 89Kc a polodupacky s kosilkou za 150 a to vse jeste s 25% slevou. Ta sleva je do nedele. Nevim, jestli tam nemam jeste jit neco nakoupit. zase za kazdou cenu. Aby toho nemela moc holka. hlavne aby ji to na neco bylo a hned me nevyrostla. ale zase si rikam, ze bude mit pekny novy veci k dr. a tak a ty podedeny na doma. 🙂 oni maji tak uzasny vecicky. 🙂

ellysa
3. pro 2009

mabe kľudne nakupuj, keď sa ti vecičky páčia, však môžeš aj väčšie veľkosti, aby to vynosila, za chvíľu sú výpredaje, aj tam sa bude dať dobre nakúpiť.
My sme akurát s drahým robili predežný rozpočet, na výbavičku vyšlo nám, že budeme investovať okolo 2000 EUR 😲 a to si kpec vecí chcem kúpiť z druhej ruky. Mno ale hlavne nech len je krpec v poriadku na ostatnom nezáleží.

bambi7
3. pro 2009

cafte babulky ani vam nechybam co 😀

mab kludne nakupujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉

no my mame zubokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk a mala uz sedka aj ked sem tam strati rovnovahu 😀 a viete co uz nechce len sediet alepyta sa na nozicky a drzim ju jasne a ona pochoduje no je uzasnaaaaaaaaaaaaa
moj jej kupil choditko nikdy som ho nechcela ale tak sa pekne odraza snazi sa 😀
inac nemame nic nove a vy ako teda mame ten zubokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

a som smutna dnes sme museli teda nasi utratit nasu syndusku psika bola na tom uz zle 😢 ale utesujem sa ze mala 18rokov a to je dost a hlavne sa netrapila ach jaj ale bude chybat

tak vam prajem dobruuuuuuuuuuuuu noc

sarlotta
4. pro 2009

Bambi to je mi moc líto ☹ ale jsi silná, nenechala jsi ji trápit... bude to tak lepší.

Jo a bůahopřeju k zoubku... to si musíš jít koupit něco pěkného na sebe 😎 dle tradice 😀

Akorát na chodítko mám svůj názor 😅 dokud se neudrží v sedě sama-tak nemá dost pevné zádové svaly a v chodítku se jí bude bortit páteř-ještě bych s tím počkala🙂 a lozí už po čtyřech sama ?

mabe
autor
4. pro 2009

dobre ranko devcata,

tak dneska byla noc paradni. krasne jsem se vyspala. vcera jsem byla trosku nervozni, ze anicka se nehejbala vecer, ale pak se brisko sem tam pohlo. tedka me taky trosku kopla. asi jak tam ma malo mista, tak sem tam ma klid.

bambi, tak gratuluju, ze ma malicka zoubek a uz chce chodit. s pesanem je me to lito. ta nase holka ma 16 let. uz je taky videt,ze se ji chodi hur a doma se sem tam pocura, pokadi, asi ji to v hlave preskoci a sup. ale jinak papa porad dobre a aji blbne. kdyz teda blbne, tak si sem tam neuvedomuje, ze uz je stara a treba zakopne a tak. ma ty nadory v plicich, takze kasle, ale kdyby ji to nejak bolelo nebo neco, tak bude smutna a nebude mit takovej apetit. jakmile budeme citit, ze ji neni dobre, tak k tomu taky pristoupime. nedokazu si to predstavit. i kdyz ji nemam doma.

mabe
autor
4. pro 2009

ahoj sarlotko 🙂

nefertitka
4. pro 2009

ahojte,gratulujem k zubku;) ak si ho zbadala prva,manzel ti musi kupit saty,mne ich moj este stale dlhuje 😀
aj ja mam na choditko nazor,neodporuca nam ho nikto z lekarov,neurologicka to zakazala,pediatricka tiez a svokor je ortoped a ten nam to zakazal vyslovene,ze to krivi chrbatik a brzdi babo v uceni sa chodit. My to nemame a ani nebudeme pouzivat.A pekne sa 2 tyzdne po tom ako zacala lozit zacala sama stverat hore o postel a o nabytok a uz popri tom chodi sama,ale este ma balanc;) no a za rucicky to je samozrejme,aj ked ani to sa moc neodporuca,ale ked ona si sama chyti moje ruky,ze chce chodit, a ked jej nespravim po voli tak strasne pisti a place 😅

nefertitka
4. pro 2009

a psika mi je luto:(

mabe
autor
4. pro 2009

pro zajemnce brisko v albu a vecicky ze vcera

nefi, ahoj

nefertitka
4. pro 2009

ahoj mabe,idem kuk🙂

nefertitka
4. pro 2009

pekne ti uz trci brusko 😉 aj tie vecicky su pekne,a sikovne,myslim to zapinanie zpredu,nemusis jej to natahovat aspon cez hlavicku;)

nefertitka
4. pro 2009

a kludne nakupuj aj vacsie veci,bude ti rast ako z vody, uvidis🙂

mabe
autor
4. pro 2009

nefi, dekuju. jojo, bricho uz trci a zacina me zavazet cim dal vic. 🙂 tedka uz pockam po vanocich, co nadeli jezisek, pak budou taky slevy, aspon s tim pocitam.

ellysa
4. pro 2009

Čaute 😀
bam gratulujem k zúbku a psík ma mrzí, no je mu lepšie takto, ako keď sa mal trápiť ☹
prajem pekný víkend ja idem upratovať a variť, poobede prídu svokrovci na celý víkend, tak sa na to musím pripraviť 😝 majte saaaaaaaaaaa

nefertitka
4. pro 2009

aj tebe pekny vikend🙂

aanda
4. pro 2009

ahojte babule,
bam, super, gratulujem k zubku, a veru, treba od tatina nieco za to vypytat. psika mi je luto, ale urobili ste dobre, aspon sa netrapil. aj my sme museli dat utratit, lebo bol velmi chorucky a uz ani jest nechcel.

mab, kraaaasnucke brusenko 😉 tie kosielky v predu na zapinanie su hrozne prakticke...

elly, pekne ti pribudaju tie tt 😉

mabe
autor
4. pro 2009

aandy, dekuju. 🙂 rosteme, rosteme, akorat kdyby princeznicka vic kopala. ale cetla jsem, ze tedka uz tam zacina mit min mista, takze nebude delat premety a tak.

mili1
4. pro 2009

Ahojte babulky,,,, bambi gratulujem k zubku...jééj nádhera....
Nam tiez hovorili o tom choditku, znamy je ortoped a nam zakazal aj pediater a dalšia znama rehabilitačná ...
Ale my sme sa učili chodiť v choditku a sme tu.... 😉 takže moj názor 😉
Nas malinky by tiež len chcel do sedu,,,ale lekar zakazal že netreba davať lebo to krivi chrbatik tak už nedávame, a tiež by sa chcel už postaviť ale vraj aj to sa nema...no ale čo všetko sa nema.... 😒
A inač chutia mu veľmi výživy, chcem sa spýtať nef a bambi vaši ako a čo papaju ,,,,
My sme boli včera na cintorine ocko mal meniny tak sme zapalili sviečky pre spomienku .. A bol s nami aj maly , spinkal v kočíku a som si hned spomenula keby ho ocko videl bol by šťastny...ale toho sa už nedožil 😢
Včera som poslala mojho na nákup , kupil všetko do bailysu, už sa mi vari salko a idem robiť... 😉
Moj dnes odišiel na výstavu tak budeme sami.... 😉

mili1
4. pro 2009

Mab a pekne kosielky, praktické , aj my sme mali také a bola som s nimi spokojna...inač pekné bruško

nefertitka
4. pro 2009

mili, ja som tiez bola v choditku a preto mam teraz krivy a bolavy chrbat;)a do sedu ho naozaj nedavajte...pokrivi sa mu chrbatik,on si sam raz sadne,neboj,vseteko ma svoj cas 😉

aj my davame Nikolke vyzivy,najviac jej chuti asi cucoriedkova....mala papa mliecko,kasicku,zeleninku s maskom a nejaku vyzivu alebo ovocie a medzi tym dzusiky alebo cajiky.Mliecko jej nejak prestava chutit:(

Neboj Mili,ocko ho urcite vidi a urcite je stastny,ja si tak hovorim s mojim dedkom,on by sa straaasne tesil,skoda ze ju nestihol ☹ ale vravim si,ze ju aj tak zhora vidi... 😉

nefertitka
4. pro 2009

a zajtra idem konecne ku kadernicke,nech zo mna spravi cloveka;)

aanda
4. pro 2009

mabe, neboj, este len bude tlacit, ked bude vacsia 😉 potom budes citit kazducky jej pohyb 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru