• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
autor
Ahoj holky, tak jsme zpet. Vsechno v poradku, moc, cipek a brisko v poho, trosku nizsi tlak, ale v tomto pocasi... na ty prsty mam jeste tvaroh a uvidime jak to bude dal, kdyztak me nekam posle. UTZ nedelala, takze jsem malou zase nevidela. :unamused: Dala me zadanku na cukrovku, ble. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dala me vitaminy na tu zacpu - 3x denne 1 tabletu. na tri mesice to stalo 480Kc jsou nejaky prirodni, je to drahy, ale kdyz me to ma pomoct.... :slight_smile: jsou to tytok: http://harmonny.vltava2000.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoodsID=300960
17. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko, dneska jdu s kamoskou do nejake babykavarny. ma 1,5 rocni holcicku, a ja prozkoumam prostredi. :slight_smile: ja vcera byla uplne grogy - po plavcu na basket, pak k tchanovucum. Prisly jsme v 10h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jeste dneska dopo a pak uz snad budu mit klid. Asi vlastne pujdem jeste odpo k architektovi. Chtela bych taky jeden den klid a musim tu uklidit.
18. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

mabuska som rada ze ste ok a nebojkaj moja coskoro budes mat anicku pri sebe a to bude najkrajsie v zivote :slight_smile:

a co babulky napecene?
18. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, ja nejako nestíham, som piekla a upratovala a malemu sa venujem. Je malý nezbedník,,, už nechce byť bezo mna ak ma nevidí tak začne mrnčatttt ale je zlatýýý.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes idem ku kaderničke a pokupiť zbytok darčekov :wink: :slight_smile:
U nas nasnežilo je vonku pekne bieloooo sa tešímeee
Tak sa majteeee
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ako si nazivate?ja nejak nemam na nic cas...pomaly sa chystam uz nieco piect,byt je uz aj trochu vianocne vyzdobeny....uz sa tesim:slight_smile:muz je dnes posledny den v praci,tak sa tesim,ze bude 2 tyzdne doma...
bam mala ti zacne lozit,len ju nechaj vela na brusku,ona sa raz pohne,nam mala zacala lozit az na konci 8 mesiaca...a ked nebude lozit,tak bude rovno stat:slight_smile:ani ja som nelozila,rovno som vraj chodila...
elly moc gratulujem,ze je vsetko ok:slight_smile:)))
mabe ty si uz riadne daleko:slight_smile:
mili,no vidim,ze aj tvoja svokra by uz malemu aj cokoladku strkala..ach jaj
18. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, jojo, toto leti. jsem cim dal tim vic klidnejsi a uz se moc tesim na anicku. :slight_smile: tedka jsem byla s kamoskou v te babykavarne - parada. priste jdeme do dalsi, abych vedela.

bambi, uz s tesim. :wink:

mili, ahoj
18. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj devcata, vidim, ze tu nikdo. my vstavaly v 9h, pak nasnidat, na zahradu se podivat na pozemek, nakoupit, najist a tedka jsem vstala po o. manza jeste spi. jeste mam naplanovanej uklid spolecnej, tak uvidime, kdy vstane (vcera vecer mel vanocni vecirek :grinning: ).
19. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, u nás taky přisněžilo:slight_smile: Malý je šťastný, byly s tatínkem odpolko bobovat a já celý den tuhnu u televize... hrůůza.... fakt nevím jak zpytlíkuju salát a kapra :sweat_smile:
Dopol sme s malým pekli pár kousků cukroví a moc jsem to teda nedávala. Přemýšlím co pít, abych neměla tak kyselo v pusu furt, ble.
Jo ale byla jsem včera na kontrole na DIA/ měla jsem těhu cukrovku s malým/ a ok nalačno 5.1 což je normal, v lednu budu mít výsledky ještě ze žilní krve, tak uvidíme. Přešla jsem k novému doc a je super:slight_smile:)
19. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babizne,ak by som sa tu uz neukazala do vianoc,tak vam chcem popriat krasne vianoce,bohateho jeziska(ak ste posluchali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a samozrejme aj vasim rodinkam a drobcom...
Viem,ze terazma kazda toho dost a nic sa nestiha,tak som to chcela stihnut aspon takto v predstihu...
posielam vam vsetkym velky cmuk :grinning: a Nikolka este vacsi :wink: :grinning: a aj vasim detickam,ci uz su na svete alebo este v brusku...
a tehulky drzte sa :wink:
21. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nefffff,,, ďakujeme napísala si to krásne..... :wink: :slight_smile:
My sa pripájame s malým Nikolaskom a prajeme všetkým Krásne Vianoce v kruhu najbližších a veľa darčekov pod stromčekom ..... :wink: :slight_smile:
U nas je krásne bieloooo, už som vyzdobila aj stromček aby sme mali dlhé Vianoce aj za minulý rok čo sme neboli doma s malým :wink: :slight_smile:
Malý tak pozerá na stromček veľmi sa mu páči :dizzy_face: :wink: jooj zlatý je :dizzy_face: :slight_smile: sa tešímmmmm
Držte sa všetky aj s drobcami :wink: :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aj vám a ostatným babuľkám krásne a pokojné a snáď aj bieleeeeeee Vianoce, veľa darčekov pod stromčekom aby mali vaše bábenká stále rozžiarené očká a úsmev na tvári a tie v brušku nech rastú ako z vody. :grinning:
ja som dnes pobalila všetky darčeky, už som spokojná, že nemusím nič zháňať, aj nákup už máme, len dokúpiť nejaké ovocie, ale to až v stredu a v stredu ešte poupratovať a aj my už postavíme stromček, tešííííííííííííííííím sa.

:wink:
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky všem přeju krásné Vánoce:slight_smile:)))
Určo ještě nakouknu, ale ať jste všechny se svými rodinami, zdraví a šťastní :sunglasses:

A jdu balit dárky :grinning:
21. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,
Pripajam sa k Nef a Mili....
Stastne a vesele Vianoce, bohateho Ježiška a hlavne zdravucke deticky Vám všetkým želám aj so Samkom :wink:
.... a ešte veľa darčekov a pohody pri ich rozbaľovaní ....
no a musíme ísť, lebo Samkove bruško voláááááá.... sa tu na mne cely mrví a začína mrnkať... už je jeho čas :grinning: ....

paaaa
21. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jsem zpet z prace. az teprve tedka. :unamused: uz me boli zada a bricho. takze tedka se napapam a pujdu si lehnout. ten system v praci je na hovno. dlouho to trva. musim do prace jeste ve stredu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak dalsi tyden mam to naplanovany. tak aspon mam cil prochazky. :confounded:

holky, tak uz vanoce. tak pekne, pohodove vanoce a vse nej do dalsiho roku. maminkam,. at delaji deti radost a tehulim tfuj, tfuj,.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já se přidávám a přeju všem krásné a ničím nerušené svátky, hodně dárečku, zdravé a šťastné potomstvo a nás co to čeká, brzké radosti do dalšího roka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. pro 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky aj ja vam prajem krasne vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a vela darcekov :wink:

nef mala nechce lozit ale uz sa stavia myslim ze bude rovno stat :sweat_smile: no co ked nchce aj ju davam na brusko ona sa pretoci a da rucky ze chce hopa a povie mama :grinning:
inac uz mame napecene aj stromcek je uz vsetko vyzdobene :wink:
tak prajem krasny den jaj babulky takto pred rokov bola domi este v brusku ale to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
22. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj bambi, ty ses teda sikovna holka. ja nepekla. chci dneska zkusit vanocku, tak uvidime, poprve. jinak mam aktual bricho v albu. uz se pekne pronese holka. uz se moc tesim, jak budu dostavat veci pro anicku. :slight_smile: a v lednu uz kocarek, komodu, postylku a tak. :wink:
22. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kazdou noc se me o anicce zda. neni to konkretni tvar, ale je to ona. :wink:
22. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holčinky
Tak jsem zpět z kontroly. Máme 1cm srdíčko tluče krásně, dělal mi i průtoky-ok Mám fotečku i dvd s zvukem srdíčka)) Je to zatím taková šmouha, ale doc říkal, že má všechno co má mít)))
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko, ahoj, parada gratulujuuuuuuuuuuuuuu. to jsou dobre zpravy pod stromecek. :wink:
22. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlott tak to je naozaj krásny vianočný darček :grinning: gratulujeeeeeeeeem a nech drobček krásne rastie aj ďalej pekne ho cez sviatky vykŕm. :wink:
22. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky moje

mabuska krasne brusinkoooooooooooo anicka je uz velka kocka :wink: pekne rastie coskoro budes mamca a budes ju mat v naruciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sarlott moc gratulujemmmmmmmmmmmmmm a pekne sviatky :wink:

a babulky aj vam zelam pekne a pokojne sviatky
22. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi ,ahoj, jojo uz je velika 37cm. :grinning: rikam si, kam se tam vleze, tak velka holka.

dneska se me tatka ptal, co chci k vanocum, ze maji jenom pro anicku, co jsem chtela, tak jsem mu rikala, ze ja nic nepotrebuju. rada vybalim darky pro anicku. :slight_smile: oni me daji nejaky penize na kojici podprdu a gate. potrebuju asi dalsi tehu gate. uvidime.
22. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuska ved najkrajsi darcek mas v brusku :slight_smile: a moc ti to sekne mas krasne brusko a som stastna ze budes coskoro mamcou
22. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi, nech toho nebo zacnu brecet. uz mam slzicky na krajicku. :slight_smile: ja jsem moc stastna. vsak vis. :wink:
22. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak dneska jsem se moc nevyspala. manza dosel az v 6h a ja od 3h nespala. ja to mam takhle normal, ze chvilku spim a pak uz cekam, kdy dojde. musim do te prace tedka a jeste pro jeden darek. dospim se po o. venku je hnus, musim jit s destnikem a to nesnasim.
23. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee, no tak ja som poupratovala a postavila stromček, už máme aj my Vianoce :slight_smile: . Ale poviem pravdu riadne ma to zmohlo, normálne ma bolia kríže a aj brucho mám tvrdé, tak ležkám. Doma mám magne b6 myslíte, že bábatku neublíži ak si dám 1 tbl denne, aby netvrdlo bruško, stáva sa mi to už vždy keď sa unavím. :confused:
23. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bruska aj ja som po 2 potratoch ale uz skoro na konci tehulkovania:slight_smile:len som sem vtrhla snad sa nenahnevate ellysa jasne ze magne B6 mozes a nie len jednu denne ja beriem 3x denne od 5 mesiaca a ak si precitas hocijake clanky tak ho berie kazda ktorej tvrdne brusko :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati ďakujem za radu, všimla som si, že ho dosť báb berie, ale radšej si to potvrdím aby som niečo nepokašlala. teda si ho preventívne šupnem :wink: A tebe krásny zvyšok tehuľkovania a rýchli pôrod prajem :grinning:
23. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuju dakujem a neboj sa ho brat mne sice vpbec nepomahal ale teraz ku koncu s ato zlepsilo...ja som brala aj nospu
23. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek