• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

14. listopadu 2016 
cafte babulkyyy ako sa mate?

nasa mala spi konecne na balkone je daka mrzuta a ten jej spanok :unamused: snad sa to spravi :grinning:

mab je na dovolenke a mne chyba :grinning: ale snad si to uziva

mili a lenka de ste babulky ako sa vam dariiiiiii dako to flakate
24. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
elly je to normalne ze mas strach aj ja som mala ale podari sa pockas na vysetrenia a uvidis ale vsetko dopadne ok uvidissss ty to zvladnes a budes mat krasne zdrave babo a budes supermamca :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Bambi :slight_smile: .
Konečne sa tu niekto ukázal :wink:
Tak malinká nechce spávať? No hádam sa to upraví, detičky sa každú chvíľu menia. A keď nie, tak budete mať malú vrtuľku. Hlavne, že je zdravá. :slight_smile:
Ja hlavne dúfam, že mab má aspoň aké také počasie. U nás to už vypadá, že Dunaj sa za chvíľu vyleje.
lenka už snáď aj porodila, nie? :grinning:
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,no aj mna by zaujimalo,co je s Lenkou,myslim aj ja,ze uz porodila a nema cas sa tu stavit:slight_smile: ved vieme ake to je hekticke s malym babom...
bam,nasa tiez teraz vymysla so spankom...dnes v noci sa stale mrvila,pazvukovala,krmit sme ju museli,potom sa asi 5 x nalepila tvarou na hniezdo a uz sa nevedela odlepit,ach jaj...to su tie obdobia,raz je dobre a raz vymyslaju:slight_smile:
24. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte no nef nasa vymysla dako skoro :grinning: to s tm spankom je uz dlhsie ale snad sa to upravi :wink:

noooo lenka fakt snad by dal muz jej vediet ze porodila :sweat_smile: budeme cakat......

no ja som dala malu k svokrovcom aby som mohla poupratovat povysavat a tak....lebo mam program uz od piatku a nemam kedy .....
v piatok pridu mm kamarati z vysokej skoly uz su u nas na cakacke dlho :grinning: a cez tyzden je lepsie ked pride niekto lebo cez vikend teda v sobotu chodi rodina a nedelu mame pre seba my traja :wink: tak sme sa rozhodli ked sa mala narodila :wink: moj ma aj tak vela prace a v nedelu aspon vypne a ideme von spolu na zmrzku,kavu a tak na prechadzku :wink: no a tuto sobotu ideme zasa do rakuska poprosila nas MM teta ci by sme ju nezobrali je u nas tak ze ok....
a o tyzden v sobotu idem konecne k nasim uz som tam dlhsie nebola mala nechce byt v sedacke moc.....a

tak uz mam poupratovane a sedim a relaxujem chvilu :wink:
24. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste babulky ?

a mili je tiez snad ok tiez tu dlho nebola
24. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a nef je to mozne ze lenka nema moc casu.....ako pises s babom je to uz horsie pisat :grinning: ale ja sa snazim kazdy den nieco napisat :wink: ved vsetkym babulkam tu moc drzkam palceky nech su mamce a ste skveleeeee babulky :wink:

a okrem toho som aj slubila mab ze tu budem :wink: km nebude mamca tak sommm :grinning:
24. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ste tu?
24. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nef si tuuu
24. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
24. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
co robkate?
24. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sedim pri pocitaci a pozeram exotiku a predstavujem si ze som tam :wink: a male sa hrajka dole na koberceku s hrackami a toci sa jak paragraf:slight_smile: ale na brusko sa nejak este neotaca...skusa ale nejde jej to:slight_smile: a vy?
24. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
doteraz sme sa natahovali,ale neda sa teda dlho,uz je tazka;)
24. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jej to je zlata :slight_smile: ja som este poumyvala parkety a teraz kukam ci tu niekto je :grinning: mala je u svokrovcov
24. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
sranda je,ze doteraz nikdy nejak nechcela cumlik a teraz sa za nim zabija...hm
24. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jej pojdu zubky,lebo ked ho nema,tak si strasne divoko obhryza pasticku...a ako Dominika?robi alebo vie nieco nove?nejaky novy zvuk? :grinning:
24. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ona sa stale smeje a vydava zvuky :grinning: aj sa otaca na bok :grinning: je to nasa sikulka aj hlas ked place je silny :grinning: :sweat_smile:

inac nic noveee
24. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jej popozeraj dasna ci nerastie zubok a ak ano natri jej to tym gelom nech to moc nebolkaaa :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nasa niekedy,samozrejme nevedomky povie mamamamam:slight_smile:)) tak sa vzdy vytesujem,aj ked viem,ze je to len zvuk,ze to este nepriraduje k nicomu;)) a ajajajaja a dajaja a dedede...zlata je...velmi mudro sa vzdy pritom tvari,a keby si videla,ako sa vie rozculovat;))cervensiu farbu som v zivote nevidela a este pri tom na mna aj krici :grinning:
24. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a akym gelom?ja jej davam chladene hryzatka,ale moc ju to teda nebavi okusovat;)
24. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
zlate :grinning: :grinning: :grinning: je to sranda ich pozorovat

no aj nasa ma peknu cervenu farbu ked sa rozculujeeee :grinning:
24. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a skusa sa smiat aj nahlas?nasej sa to sem tam podari,vtedy by som ju zozrala;)
24. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
v lekarni predavaju na dasna to sa potiera aby to moc nebolelo ked rastu :wink: neviem ako sa to vola ale poradia
24. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne aj nahlas :grinning:
24. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak dik,kupim...a inak lid ma kedy termin?
24. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes som s nou volala ma ist na cisarsky este nevie presne kedy ale v pondelok sa rozhodne tusim .....by mala ist na prijem do nemocnice ,maju sa dobre uz sa tesi na maleho :wink:
24. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes ma maly meniny,nie?:slight_smile: a tebe sa uz jazva zahojila?
24. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no ma dnes meninky aj jeho tatino :grinning: ale ano uz je to ok len si to tam moc necitim :grinning:

a co mate cez vikend na plane?
24. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no chceli sme ist k tej mojej babke na Kysuce,nech vidi malinku,ale este uvidime podla pocasia,ak bude prsat,tak sa to neoplati,uz sme mali ist minuly vikend a zrusili sme to kvoli dazdu...a vy?
24. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
pisala som hore .... :grinning: ideme s tetou do rakuska poprosila nas.....tak ideme a v nedelu mame vikend pre seba :wink:

a o tyzden idem konecne k nasim stale nieco do toho pride....
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek