Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
24. čer 2009

cafte babulkyyy ako sa mate?

nasa mala spi konecne na balkone je daka mrzuta a ten jej spanok 😒 snad sa to spravi 😀

mab je na dovolenke a mne chyba 😀 ale snad si to uziva

mili a lenka de ste babulky ako sa vam dariiiiiii dako to flakate

bambi7
24. čer 2009

elly je to normalne ze mas strach aj ja som mala ale podari sa pockas na vysetrenia a uvidis ale vsetko dopadne ok uvidissss ty to zvladnes a budes mat krasne zdrave babo a budes supermamca 🙂

ellysa
24. čer 2009

Ahoj Bambi 🙂 .
Konečne sa tu niekto ukázal 😉
Tak malinká nechce spávať? No hádam sa to upraví, detičky sa každú chvíľu menia. A keď nie, tak budete mať malú vrtuľku. Hlavne, že je zdravá. 🙂
Ja hlavne dúfam, že mab má aspoň aké také počasie. U nás to už vypadá, že Dunaj sa za chvíľu vyleje.
lenka už snáď aj porodila, nie? 😀

nefertitka
24. čer 2009

ahojte,no aj mna by zaujimalo,co je s Lenkou,myslim aj ja,ze uz porodila a nema cas sa tu stavit🙂 ved vieme ake to je hekticke s malym babom...
bam,nasa tiez teraz vymysla so spankom...dnes v noci sa stale mrvila,pazvukovala,krmit sme ju museli,potom sa asi 5 x nalepila tvarou na hniezdo a uz sa nevedela odlepit,ach jaj...to su tie obdobia,raz je dobre a raz vymyslaju🙂

bambi7
24. čer 2009

cafte no nef nasa vymysla dako skoro 😀 to s tm spankom je uz dlhsie ale snad sa to upravi 😉

noooo lenka fakt snad by dal muz jej vediet ze porodila 😅 budeme cakat......

no ja som dala malu k svokrovcom aby som mohla poupratovat povysavat a tak....lebo mam program uz od piatku a nemam kedy .....
v piatok pridu mm kamarati z vysokej skoly uz su u nas na cakacke dlho 😀 a cez tyzden je lepsie ked pride niekto lebo cez vikend teda v sobotu chodi rodina a nedelu mame pre seba my traja 😉 tak sme sa rozhodli ked sa mala narodila 😉 moj ma aj tak vela prace a v nedelu aspon vypne a ideme von spolu na zmrzku,kavu a tak na prechadzku 😉 no a tuto sobotu ideme zasa do rakuska poprosila nas MM teta ci by sme ju nezobrali je u nas tak ze ok....
a o tyzden v sobotu idem konecne k nasim uz som tam dlhsie nebola mala nechce byt v sedacke moc.....a

tak uz mam poupratovane a sedim a relaxujem chvilu 😉

bambi7
24. čer 2009

kde ste babulky ?

a mili je tiez snad ok tiez tu dlho nebola

bambi7
24. čer 2009

a nef je to mozne ze lenka nema moc casu.....ako pises s babom je to uz horsie pisat 😀 ale ja sa snazim kazdy den nieco napisat 😉 ved vsetkym babulkam tu moc drzkam palceky nech su mamce a ste skveleeeee babulky 😉

a okrem toho som aj slubila mab ze tu budem 😉 km nebude mamca tak sommm 😀

nefertitka
24. čer 2009

ste tu?

bambi7
24. čer 2009

ahoj nef si tuuu

nefertitka
24. čer 2009

ano🙂

bambi7
24. čer 2009

co robkate?

nefertitka
24. čer 2009

ja sedim pri pocitaci a pozeram exotiku a predstavujem si ze som tam 😉 a male sa hrajka dole na koberceku s hrackami a toci sa jak paragraf🙂 ale na brusko sa nejak este neotaca...skusa ale nejde jej to🙂 a vy?

nefertitka
24. čer 2009

doteraz sme sa natahovali,ale neda sa teda dlho,uz je tazka;)

bambi7
24. čer 2009

jej to je zlata 🙂 ja som este poumyvala parkety a teraz kukam ci tu niekto je 😀 mala je u svokrovcov

nefertitka
24. čer 2009

sranda je,ze doteraz nikdy nejak nechcela cumlik a teraz sa za nim zabija...hm

nefertitka
24. čer 2009

asi jej pojdu zubky,lebo ked ho nema,tak si strasne divoko obhryza pasticku...a ako Dominika?robi alebo vie nieco nove?nejaky novy zvuk? 😀

bambi7
24. čer 2009

ona sa stale smeje a vydava zvuky 😀 aj sa otaca na bok 😀 je to nasa sikulka aj hlas ked place je silny 😀 😅

inac nic noveee

bambi7
24. čer 2009

tak jej popozeraj dasna ci nerastie zubok a ak ano natri jej to tym gelom nech to moc nebolkaaa 🙂

nefertitka
24. čer 2009

nasa niekedy,samozrejme nevedomky povie mamamamam🙂)) tak sa vzdy vytesujem,aj ked viem,ze je to len zvuk,ze to este nepriraduje k nicomu;)) a ajajajaja a dajaja a dedede...zlata je...velmi mudro sa vzdy pritom tvari,a keby si videla,ako sa vie rozculovat;))cervensiu farbu som v zivote nevidela a este pri tom na mna aj krici 😀

nefertitka
24. čer 2009

a akym gelom?ja jej davam chladene hryzatka,ale moc ju to teda nebavi okusovat;)

bambi7
24. čer 2009

zlate 😀 😀 😀 je to sranda ich pozorovat

no aj nasa ma peknu cervenu farbu ked sa rozculujeeee 😀

nefertitka
24. čer 2009

a skusa sa smiat aj nahlas?nasej sa to sem tam podari,vtedy by som ju zozrala;)

bambi7
24. čer 2009

v lekarni predavaju na dasna to sa potiera aby to moc nebolelo ked rastu 😉 neviem ako sa to vola ale poradia

bambi7
24. čer 2009

jasne aj nahlas 😀

nefertitka
24. čer 2009

aha tak dik,kupim...a inak lid ma kedy termin?

bambi7
24. čer 2009

dnes som s nou volala ma ist na cisarsky este nevie presne kedy ale v pondelok sa rozhodne tusim .....by mala ist na prijem do nemocnice ,maju sa dobre uz sa tesi na maleho 😉

nefertitka
24. čer 2009

dnes ma maly meniny,nie?🙂 a tebe sa uz jazva zahojila?

bambi7
24. čer 2009

no ma dnes meninky aj jeho tatino 😀 ale ano uz je to ok len si to tam moc necitim 😀

a co mate cez vikend na plane?

nefertitka
24. čer 2009

no chceli sme ist k tej mojej babke na Kysuce,nech vidi malinku,ale este uvidime podla pocasia,ak bude prsat,tak sa to neoplati,uz sme mali ist minuly vikend a zrusili sme to kvoli dazdu...a vy?

bambi7
24. čer 2009

pisala som hore .... 😀 ideme s tetou do rakuska poprosila nas.....tak ideme a v nedelu mame vikend pre seba 😉

a o tyzden idem konecne k nasim stale nieco do toho pride....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru