Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

katka22r
4. led 2010

nootak to pockaj pred koncom ja nespim skoro vobec

mabe
autor
4. led 2010

elly, to ti teda pekne dekuju. 🙂 aspon, ze po tom obede muzu spinkat.

kati, a kde beres energii? prave jsem si rikala, ze uz musim nachystat vsechny veci tento mesic, pak se me nebude chtit.

katka22r
4. led 2010

ja ani neviem kde beriem tu energiu ale keby si ma mala cely den pri sebe ai by si to nevydrzala 😀 ja som tiez bola zbalena od 30tt

sarlotta
4. led 2010

Holky díky🙂

Kojící polštář mezi nohy a spát na boku🙂 no a nebo polehávat přes den a skrčit oko🙂 to stačí na odpočinek🙂))

Po porodu si taky nelehnete na břicho kvůli nalitým prsům🙂)) a nevyspíte se vůbec 😀 takže zatím je to furt luxus 😉

mabe
autor
4. led 2010

katy, ja mam fedry, abych mela vse nachystany vcas. takze tento tyden musim zacit. udelat seznamek vsech obleceni pro anicku, pak objednat na netu ostatni veci krome autosedacky a kocarku a postylky.

sarlotko, ja prave premyslim, jestli kojici polstar nebo si koupit vetsi polstar. 😒

sarlotta
4. led 2010

mabe tak to si můžeš dát jakýkoliv polštář 😉

mabe
autor
4. led 2010

no, ja mam budto malickej pod hlavu jenom, nebo rehabilitacni. pouzivam aji normalni polstar na spani, ale chci neco mezi tim. na neho muzu dat i potom anicku na kojeni.

sarlotta
4. led 2010

na kojení je lepší ten kojící.. normal polštář si tak nenatvaruješ... s kuličkama-mimísovi se na něm dobře lepší, tolik se do něj nepropadá a je to dobré na jeho záda a kdybys nekojila, tak to využiješ když dáš prcka spát na postel, tak dáš polštář kolem něj🙂 nebo pro sebe na krční páteř .

mabe
autor
4. led 2010

tak ja jeste popremyslim a mas ten mensi nebo vetsi?

sarlotta
4. led 2010

no tak to teda nevím čoveče🙂 ono je to hlavně super, že si ho obtočíš kolem sebe a jedna část Ti podpírá záda a na druhou dáš dítko- sem na tom malého kojila ještě ve 2letech- v poho se na to poskládal🙂
jsem si ho kupovala pozdějc a opravdu mi ulevil na bolest zda mezi lopatkama. z kojení. jak jsem se skláněla k malému- což se nemá 😉

katka22r
4. led 2010

noo aj ja mam kojenecky vankusik od sestry a ten mi aj pomohol ked som nemohla spat a bolela ma panva

mabe
autor
4. led 2010

holky, hodila jsem aktualni foto do alba 🙂

sarlotta
4. led 2010

pěkný pupíš🙂) 😀

mabe
autor
4. led 2010

sarlotko, uz se pekne pronese a to jeste bude... 😀

sarlotta
4. led 2010

no ale já jsem teda měla větší🙂)) šlo břicho pak dlouho nic a pak já🙂))

mabe
autor
4. led 2010

sarlotko, tak nase anicka bude asi po mamce. ja mela 2,80g. ze ma malej frnak uz vime od 20tt.

mili1
4. led 2010

Ahojteee, ako sa máte? nefff , bambi, aanda a čo robia chrústikovia?
mabe jeeej ty si už 30 tt.. ako rýchlo to uteká,,, aj ostatným babulkám
pridala som nové foto chrústika ....

bambi7
4. led 2010

cafte babule ako ste tu niekto?

mabe
autor
4. led 2010

Ahoj bambi

mili, je krasnej.

mabe
autor
4. led 2010

jak se mate s princeznickou?

bambi7
4. led 2010

mili ako niky je zlatyyyyyyyyyyyy inac akurat som sa zamyslela ako to ide mili ved len pred chvilkou sme boli tehu a coskoro uz budu behat 🙂

no mala sa uz sama posadi asi tyzden si uz sedi ja ze co je tak ticho v postielke a ona si sedi a sleduje kolotoc 😀 uz sa aj sa plaz ked sa jej chce uz sa da na kolienka a kuka no je podarena ale stala skor ako ine 😅 na nohy sa da hned ked sedi pri nej muz alebo ja 😉

bambi7
4. led 2010

ahoj mabuska ako sa mas slniecko

mabe
autor
4. led 2010

ahoj bambi, no uz brisko zavazi. 😀 jsem unavenejsi, pri delsi prochazce boli zada, tahne bricho, zavazovani tkanicek hruza, vsak to vsechno znas. mam +9kg. malou citim celej den, zadny velky kopance, ale citim. uz zacinam nervacit. musim uz neco chystat. myslim, ze obleceni mam vse. 1/3 novych veci a 2/3 zdedenych, tedka udelat seznam a dokoupit co jeste nemam, moc toho nebude. pak na netu objednat kosmetiku a takovy ty veci - zavinovacka atd. chci to udelat tento tyden, pristi mam fofry - cviceni, plavani, predporodni kurz, endo, kontrola na gynde. jinak se moc, moc tesim na anicku a zaroven mam strach, abych to vsechno zvladla - od porodu, po prebalovani a tak.

bambi7
4. led 2010

mabuska slniecko nebojkaj vsetko zvladnes si nasa a ja viem ze vsetko zvladnete babulky moje 😉 a nestresuj sa vsetko dokupis aj cez net ked sa inac nebude dat 😉 😉 a kozmetiku moc nekupuj aj ja som nakupila a doteraz ju mam v skrini 😅 v nemocnici povedali ze malej netreba nic len sudocrem na zadocek detske mydlo ,oliv dets.olej to davam sem tam do jej vane..... a nasa mala suchu kozu ked sa narodila a to ak bude mat anicka tak v nemocnici ti doporuci lekar co treba neboj .... 😉 si sikulka a vsetko zvladnes uvidis

ja som si kupila este gel na brusko pupik ked mala bolave brusko a aj rektalnu rurku ked bude treba pouzijes ja som ju vyuzila mala mala take problem s bruskom ale po 3mes to bolo ok 😉

a neviem este co ak nieco budes chciet vediet kludne sa pytaj som tu pre teba

mabe
autor
4. led 2010

bambi, ty me tak veris 😉 . ja asi vetsinu vybavicku koupim pres net. nechce se me chodit po obchodech a vybirat nejlevnejsi. jasne, ze nebudu kupovat drahy veci. mela jsi monitor dechu?

bambi7
4. led 2010

mabus ja mam stale ten monitor sice najvec.riziko je do 6mes ale ja ho mam stale este aspon sa vyuzije 😀 to by som si kupila znovu je to super vec podla mna 😉 a to ze ked citas ze to pipne aj ked sa nic nedeje aj nam sa to stalo 2x ale bola som sa pytat v obchode a ze to preto lebo boli zle ulozene tie dosky ten monitor ak tam spinka mozu sa posunut 😉 ale bola som rada ze to mam aspon som v noci spala inak by som sa bala aj zaspat 😀

bambi7
4. led 2010

a jasne ze ti verim si sikulka a zvladnes vsetko aj s anickou

mabe
autor
4. led 2010

koupila si si novy, ze? ja se jeste dneska zeptam kamosky. ona ma 2 letou holcicku a nejakou dobu dalsi dite pry nechce.

bambi7
4. led 2010

mala som novy kupila som ho za dobru cenu v rakusku ale je jedno ci je novy 😉 ak mozes zozen si ho je to dobra vec

katka22r
4. led 2010

bambo a kolko taks toji ten monitor?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru