Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. led 2010

cafte este som tu
ahojky mili k tomu monitoru jasne kazda robi ako uzna 😉 ja som rada ze ho mame a nam pipal lebo sme mali posunute dosky teda monitor ale je to super vec a odvtedy nepipal a radsej ked zapipa kuknem ako..... clovek nikdy nevie 😒 ten syndrom je hrozny dieta zaspi a podla mna to nezbadas to by som musela kukat stale ale ja by som sa bala ...ale jasne ked ste kukali super kazda vie co je pre babo svoje len to naj 😉

a ako sa mate?

bambi7
4. led 2010

ale aj tak nase mimca vsetky aj tie co pridu na svet budu zdravuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

bambi7
4. led 2010

a niky je krasny

loss
4. led 2010

ahojky bambi ako sa mate?

bambi7
4. led 2010

ahoj loss my super a ty sa pochval

bambi7
4. led 2010

musim ist ale drzkam palce a spekne meno mate vybrate

nefertitka
4. led 2010

ahojte...jezis vy ste toho popisali🙂 a ja ze nakuknem a nic nove tu nebude 😀

sikulka je Dominika,ked si uz sama sedka;) Mili,maly je peknucky🙂nechcete Nikolku za nevestu? 😀

k tomu monitoru,ani my sme ho nemali,ale kazdy ako uzna za vhodne...

a nasa mala Niki ma zas novinku ,vecer sa tak strasne brani spanku,ze az,ledva na naskuka,ocicka ma jak angorak,hlavicka jej kvecka,ale spat nie a nie,nepomaha ani ulozit do postielky,ani hojdanie na rukach,ani v kociku,ani v autosedacke,dokonca ani na balkone,skusali sme aj nachodbe pred vytahmi...3 hodky sa vzdy uspavame,ach jaj,vcera smeto vymysleli tak,ze sme ju povozili v aute,tam zalomila hned;) tak asi budeme minat benzin kazdy vecer 😀 😀 a toto zacala robit od noveho roka...ved ho musi nejak zacat 😀

a inak sme si uz dnes zarezervovali Rhodos na Jun tak sa tesim 😀

katka22r
5. led 2010

nepomohli ani otcenase 😀 ale mam cislo na Mili tak ak nieco napisem jej a ona poda info..noo od vcera ste tu toho dost popisali

mabe
autor
5. led 2010

Dobre ranko devcata,

tak dneska noc v poho. Byly jsme curat jenom dvakrat. Ale trosku me trapi ty streva. Vcera kolem te 17h obrovskej prujem, pak jeste kolem 21h. Tedka si dam rohlik s maslem a koupila jsem vanocku. Takze budu u suche stravy dneska. Zatim jsem dneska nebyla, ale nejak citim jeste streva. Jinak mam v planu vyhazovat veci - delat poradek ve skrini. Vecer ma manza zapas, takze pokud se nepos*, tak pujdu psat zapis.

kati, takze jeste jste dva v jednom 🙂

nefertitka
5. led 2010

ahojte....
katka,naco by mala isla von z bruska,ked vonku je taka zima?;)este chce byt v teplucku

katka22r
5. led 2010

nefertitka sak to ze je jej teplucko 😀 ale pokial kope myslim ze vsetko oki nie?v stvrtok ideme na ctg tak som zvedava ale urcite podam info...podla mna nas zasa posle domou a budeme chodit kazde 2 dni tak ved uvidime ne?

mili1
5. led 2010

Ahojteee, bambi nef, dakujeme za pochvalu aj Domča a Nika sú krásavice 😉 🙂
nef no človek nikdy nevie čo bude za par rokov 😀 😀
Loss aj mne sa paci meno Mia 😉 🙂
Nikolasko este nesedi ani zubky nema, ale čo zvykne robit ak ideme k dveram zacne kopat a sa teši a ked sa vrátime zacne plakat, to dava najavo že chce ist vonku a velmi sa mu páči v špajzi a kupelni 😀 ak ideme do spalne to vie ze ide spat hned zacne mrncat no je podareny a huncut velky 😀 😉 🙂
Nef azda nieco vymyslite a ju uspite nas tak zaspi ze si da celý paplon na hlavu a sa s nim hra a ja ho celu noc odkryvam 😀 😒
Nef a chcem sa spytat ak mozem kolko priblizne stala dovlenka? ak mozes do ip...dakujem...

aanda
5. led 2010

Ahojte babulky, vy ste toho ale popisali, sak ja to nestihnem pri tmto mojom malom precitat ani do dalsich viavoc :D
Mili, drobec je zlatucky...inak si myslim, ze vsetky deturence v tejto teme su uuuuplne super krasne

co sa dovolenky tyka-my tento rok asi len na Slovenske....
co sa Egypta tyka-ja by som sa bala aj bez maleho-ja mam ten zaludok slaby,urcite by som daco chytila 😝
ale do Grecka by som isla veru...snad priste...ja sa lietania nebojim, som lietala dost casto,i ked len po Europe...takze na dlsiu trasu urcite lietadlo, no a co som videla, tak lietaju aj s novorodencami, takze myslim, ze deturence zvladnu mozno aj viac nez my...trochu ale polemizujem ci je to az take zdrave,,,

mabe, veru s tym spankom to uz bude asi vselijako...mne doki povedala, ze niekedy je posledny mesiac dlhsi nez cele tehotenstvo .... ale neboj, vydrzis to vsetko kvoli Anicke-dusicke

katka22r
5. led 2010

kocky a co tak dovolenka na slovensku? 😀

nefertitka
5. led 2010

na slovensku ani nie,ked tuzim po mori 😀

katka22r
5. led 2010

ahaaa ja som citala medzi riadkamy 😀 my chodime zvacsa na chatu v lete a tak si robime vylety do okolia

bambi7
5. led 2010

cafte

bambi7
5. led 2010

akurat som dovarila a este peciem babovku pre mojho....mala je so svokrov tak este pozehlim ale prisla som vas mrknut

bambi7
5. led 2010

sory za chybu 😅

bambi7
5. led 2010

no asi papate tak neva no a domi uz lezie tak pomaly ale ide snazi sa je uzasna a ked ma toho dost zastane a sadne si a sedi tak pekne rovno aj ja by som chcela tak 😀 a zacne sa smiat

je to moj pokladis teda nas 😀

a elly mas pravdu tu su vsetky deturence krasne 😉

nef super ze dovolenka je vybrata my pockame na leto a potom daco vyberieme nam nerobi problem sa zbalit aj za 4hodky bez malej som bola zbalena aj do hodinky 😀 😎

no tak asi tak ale fakt coskoro je leto

mili1
5. led 2010

Ahojteee, mne sa paci na Sk ale pri mori je super,,,, my sme tu uz pochodili vela a dovolenka na Sk a pri mori sa neda porovnat... more lubim....aj teploooo
Ja som piekla vcera jablkový kolačik pre mojho a babobku som uz davno nepiekla no musim nabuduce... 😉

bambi7
5. led 2010

caf mili mas ip

a aj jablkovy mnammmmmmmmm ale uz nejem sladke mam tvrd rezim 😀 😀 😀 😀

no a aj na slovensku je super a porad niekde kam by sme sli aj s domi neves o niecom?

katka22r
5. led 2010

ta vy len vypekate 😀

bambi7
5. led 2010

no moj miluje sladke aj ja teda 😀 ja rada peciem aj varim
a co mate na obed?ked sme pri jedle

mili1
5. led 2010

Bambi ja som nikdy nevedela pribrat a teraz som pribrala 3 kg, to mi ale nevadi ale uz sa nezmestim do nicoho a potom si nebudem mat co obliect 😀 😀
Na sk sme boli na Donovaloch, v Sl. raji, sa mi velmi paci tam casto chodime, aj v Tatrach je pekne ,,,,ja mam velmi rada hory aj moj...

mili1
5. led 2010

Bambi my mame parad. polievku a jablkovu žemlovku som robila akurat som dopapala.
Ja som nie na sladke moc ,,, sice teraz ked som doma jem ...ale moj ma velmi rad sladke 😉

bambi7
5. led 2010

to mas dobre mili ze nemas rada sladke to keby ja nemam jaj tak by bolo fajn 😀

no aj ja mam rada tatry aj more 😉 ved stretko by sme si mohli dat niekde v tatrach no nie alebo tak 😀 na vikend

katka22r
5. led 2010

my mame halusky s tvarohom chcela som s bryndzou ale akosi po nej v obchode niet ani stopy...nic kocky idem poupratovat spalnua vyzliect periny nech s malou potom prideme do cisteho...mozno to niejak zrychli porod 😀

mili1
5. led 2010

Tak to by bolo fajn keby v Tatrach ... to je dobrý napad .... 😉 🙂

bambi7
5. led 2010

pa katka

mili ked nik nepojde tak budeme same 😀 ale snad sa pridaju babule 😉

a co robi niky?co si mu dnes varila

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru