Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
5. led 2010

no kam si zdrhla halooooooooooooooooooooo no asi je niky hore

mili1
5. led 2010

Tu som , nesklo mi odosielat prispevok.. 😖

mili1
5. led 2010

To nevadi ak budeme sami 😀 a mozno sa prida aj lid nie? ako sa maju?
Dnes som varil polievocku s kur. maskom... a ty?

bambi7
5. led 2010

tiez s kurac masom ine ani nedavam 😉 a mala tam zemiacik,mrkvu,kalerab....

dnes som robila z vajcom na zajtra dam to do tych nadob sklenenych od vyzivy to su 190ml a zje niekedy este chce 😀
a niky kolko spapa?

bambi7
5. led 2010

lid neviem ako sa ma volala som s nou pred vianocami a ty si s nou nevolala?no je to mozne ze by sla zavolam jej ked to bude aktualne 😀

mili1
5. led 2010

Maly predtym papal celu tych 190 ml ale teraz nechce uz tolko nespapa , neviem preco 😒 spapa asi tak 100 ml ... vyzivku spap celu aj jablcko ....

bambi7
5. led 2010

inak som kupila mrazenu detsku mrkvicku findus sa vola to mi poradila lekarka ze ked nie je v obchode pekna a je dobra 😉

bambi7
5. led 2010

no domi zje a vcera este pytala a na veceru kasu miluje tu s piskotami ta je od 8m je skvela aj chutovo a este hruskovu od hami jej kupujem su dobre chutove a malinovu nechce

bambi7
5. led 2010

a vyzivu jej tiez robim minule som jej kupila a vyhadzala sa mi 2X po sebe tak jej robim....

mili1
5. led 2010

Ja som s nou uz volala dost davno, teraz nie.... ako sa maju?
pisem ako tatar 😀 ja mu davam este telacie masko aj jahnacie ale to len vo flastickach lebo my take nekupujeme... 😒 a kuracie mu vvarim aj polievocku a dva krat do tyzdna tam dam zltko.... a v&? co este papate?

bambi7
5. led 2010

mili niekedy ani domi nema chut a necha vyzivu .....

mili1
5. led 2010

Ani nas malinovu nechce 😀 tie kase tiez miluje a s piskotkami je tiez? to sme este nedavali, my kupujeme len od nestle , raz sme kupili aj hami 😉
My davame aj tie sunarka vyzivky skus ...raz nam ich doniesla svagrina a tie lubi ....to su trocha ine. ako obycajne...
Kasicku nas spapa celu flasticku 😉 🙂

bambi7
5. led 2010

mili maju sa dobre janko rastie ,bola spokojna 😉

no my papame jogurty tu akciviu bud s bananom alebo piskotami to som uz pisala minule som skusala do polievky dat slize bezvajecne a nechala cely obed 😀 a tak miluje cuketu,

a neviem kedy sa dava ryza ale ked pojdem k doki tak sa spytam aj na syr ten detsky a potom poviem 😀

mili1
5. led 2010

Lid este koji nevies? my tiez jogurty papame , slize som este neskusala ale rezanceky uz papal. chutili mu a cuketu som este nedavala skusim...
ryza si od 8 mesiaca nie? neviem presne ....

bambi7
5. led 2010

no skusim tu sunarku a s tym jedlom ja ked jej kupim nechce to 😀 no co chce domace 😀 ale ved jej spravim co by jej clovek nespravil vsetko na svete

aj brokolicu som skusala a to nechce,a karfiol spapa ale musi tam byt mrkva 😀

bambi7
5. led 2010

no rezance som myslela 😉 no cuketu mala miluje aj samotnu ako mrkvu to je jej najoblubenejsie a tie kase a ta piskotova je uzasna mnam aj mne chuti 😀

lid uz nekoji tusim

mili1
5. led 2010

Aj nas lubi mrkvu... aj brokolicu ma rad .... karfiol tiez s mrkvou... 😀 😀 a ake ovocie este papate okrem bananov a jablcka?

bambi7
5. led 2010

no popytam sa na tu ryzu a syr ten detsky 😉

a kolko krat este davas mlieko? a vies co by som chcela skusit spenat pre malu len sa chcem spitat ci moze.....

a za kolko pyta niky jedlo kolko ma odstup?

mili1
5. led 2010

Aj nam s mojim chuti a vcera sme si povedali tak zo srandy ze aj my si kupime 😀 😝
a ta kasa piskotova je aká? od hami? nas lubi aj tu medovu

bambi7
5. led 2010

no jablka teraz nedavam lebo sa vyhadzala .....teraz davam hrusky a banan hrusky musia byt tie fakt zboznuje

bambi7
5. led 2010

hej od hami a je skvela mnam

bambi7
5. led 2010

medovu sme este nemali...

mili1
5. led 2010

Spenat uz moze, kamoska ma taku istu malu ako ja a uz jej davala ,,, aj ja chcem skusit spenat 😉
Bam ked spapa masko a polievocku o hodinku al. hodinku a pol je hladny a to iste pri ovoci... tak mu davame este mliecko, cez den spapa 3- 4 krát... po mliecku vydrzi 3 hodinky...

mili1
5. led 2010

A vasa ako? kolko spapa? a mliecka? a hrusky kupujete v obchode?

ellysa
5. led 2010

baby vy robíte chute 😀
mili nikolas je krásny a inak jablkovú žemľovku som už včera závidela mojim rodičom, hovorili, že ju robili a dnes zasa ty, ja mááááááááááááám takúúúúúúúúúúúúúú chuť na ňu ale neviem ju robiť, mám zlú rúru a môj by to nejedol a zasa sama ju ziesť nemôžem. Normálne som rozmýšľala, či ju nemajú v nejakej reštike 😀

bambi7
5. led 2010

hej hrusky kupujem v obchode vlastne teraz vsetko nasi maju rod.dom ale teraz uz nic nie je 😀 takze jablka a tak mame od nich ale teraz kupujem .....

no nasa ked spapa tu vyzivu co jej spravim tu 190 aj s piskotou tak tie 3hod vydrzi potom ma obed to zje viac ako 190ml a tiez tie 3-4 hod vydrzi ak zje viacej tak od 19O tak vydrzi 4 hod potom dostane mlieko vypije tych 120 do 150 ako kedy ale skoro vzdy tych 130 a vecer este kasu a spi do rana a rano dostan e mlieko

bambi7
5. led 2010

ahojky elly aj by som t spravila 😀

mili a ja som dnes robila polievku ,spenat a zemiaky vajce,a babovku a inak ako robi ta kamoska ten spenat kupi a da tam mlieko pre malu ?asi tak ze

bambi7
5. led 2010

ci kupi rovno hotov spenat?vo flaske?ja som minule kukala pre malu ten spenat vo flaske ze skusim ved tak malo sa ani neoplati 😀 ale mali ho len s hov.masom a to som nechcela ja take maso nemusim 😀
asi niekedy este spravim a malej urobim zvlast z jej mlieka a bude

ellysa
5. led 2010

bam no porozmýšľam 😀
ja dnes budem variť brokolicovu polivku to stačí ešte máme od včera zapekané zemiaky ale ešte sa musím chvíľu učiť 🙄

bambi7
5. led 2010

elly a co studujes?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru