• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

14. listopadu 2016 
inak ked bude vacsia,planujete jej kupit ohradku na hranie?
24. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj hej,vlastne som to uz citala;)
24. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
asi nie .....kupili sme tu cest.postielku a ked bude treba dam ju tam :grinning: ale ved ma doma svojiu izbu tak nech sa hra tam :grinning:
24. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no hej,ale ked budes chciet navarit a bude ti uz lozit,tak ju nechas zavretu v izbe?ja som to akurat pozerala a asi jej to kupime,ale ved ta cestovna postielka je v podstate to iste...
24. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
haha akurat robi nieco ako kliky :grinning:
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no dam ju do tej postielky ked bude treba :wink: ved bude v kuchyn pomahat robit poriadok nie?ci neporiadok :grinning:
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no hej vysypavat smeti ti pomoze:slight_smile:po dlazke :grinning:
24. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
nbmnbbbnnnnnn b s
24. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no aj to je robota zabavi sa :grinning: ale nie fuj akurat som si to predstavila :grinning:
haha to napisala nikolka, sak rozumies, nie? :grinning:
jasne sikulka :wink: a ked varis kde je nikolka?
24. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hej a pockaj,ked ich zacne vyjedat :grinning:
24. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no fujjj :grinning:
24. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bud v sedacke,alebo na tom koberceku s hrackami na hrazdicke...ale nikde dlho sama nevydrzi...tak sa snazim pokym spinka...
akurat jej tu sedacku uz nastavime na hojdanie,som zvedava ako sa jej to bude pacit:slight_smile:
24. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak tak ja varim tiez ako sa da vcera uz o 8rano :grinning:
24. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no musime im vsetko prisposobit;)
24. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no nef idem nieco este porobit tak sa majte s nikolkou krasne a snad sa coskoro stretnemeee tak sa majteee babulky
24. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
aj vy...pa
24. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
caute baby,

uz nie som kinderko, dnes sme prisli domov z porodky, mala je krasna, porod super, sme zdrave a kojime sa kazde dve hodky, bo mame veeeeeela mliecka :wink:

ked bude casu tak popisem viac a podrobnejsie :slight_smile:
paaaa
24. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, však sme si aj mysleli, že už si v pôrodnici :wink:
Gratulujééééééééééém a prajem tebe aj Lauruške veľa zdravíčka. :grinning:
25. čer 2009 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobre ranko devcata, tak vas zdravim.

Nejdriv Leni gratulujuuuuuuuuuuuu. :slight_smile:

Prijeli jsme vcera vecer - od pondelka prselo dost. Vsak to hlasili v telce nebezpeci povodni a tak. Manza sel dneska do prace a ja si dala jeste oraz. Je pekne, skocim si na kolo kolem obeda - pojedu se podivat k nasim - cca 15km.

Jak se mate holceny? :wink:
25. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee ahoj mabe :slight_smile: . No pocasie stálo za ...ale vy ste za to mohli riadne trénovať :grinning: snáď to už bude lepšie, my by sme tiež chceli niečo cez víkend podniknúť :slight_smile: . Chystali sme sa do jedného kláštora v Rakúsku, ale akurát dnes bolo v novinách, že celá dedina je pod vodou, tak tam radšej nie. :unamused:
Inak nič nové, cvičím Mojžišovú a štítna žľaza sa mi zázračne upravila, tak budem len sledovaná.
25. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj elly, tak to je super, ze mas upravenou stitnici. :slight_smile: Ja jsem taky zacla cvicit Mojzisku, ale nejak jsem to nedotahla do konce. :astonished: Sobota, nedele byla super. V sobotu u chaloupky jsme kosily a v nedeli jsem jeli na kole 55km. A z toho 25km do kopce - do velkyho kopce. Dva dny me bolely nohy aji brufen sem si musela vzit. A jinak jsme trenovali podctive. :grinning: Pristi tyden bude zasadni. Tedka jenom tak cucim na netu a premyslim, jestli pojedu k nasim na kole nebo ne. Chtela bych se trosku provetrat nez jet MHD. Pocasi vypada vselijak, ale asi to risknu.

Pocasi ma byt o vikendu jeste nic moc. :unamused: My jedeme zitra babska sestava na kamaradovi narozky - 30. Ma to kousek za Brnem - takovej malej festacek. Pojedem autem a v noci domu. V sobotu rano me mamka doveze holciciku - budu ji hlidat do nedele. Pojedem v sobotu na tresne na zahradu a zaroven se pekne podivame, kde budeme bydlet. :slight_smile: Projekt pekne pokracuje.
25. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mabe tak super, keď máš takýto plný program ani sa tak nesústredíš na snaženie a preto sa to určite podarí :grinning:.
My tiež pôjdeme na bike, ja ale nie som taký športovec ako ty, mne zatiaľ postačí tých 30 km po rovine a už mám dosť, ale plánujem celé leto trénovať :wink:
Čakáme ešte teda na to ako dopadla genetika, imuno a stery a asi v auguste by sme sa už tiež začali snažiť, v prípade, že budú dobré výsledky.
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leni,zo srdca gratulujem,prajem vela zdravicka a radosti a tesim sa s tebou:slight_smile: pozdrav drobceka:slight_smile:)
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly, ja nejsem zadnej velkej sportovec. Malej jsem na tom kopci vypustila dusi. Byla to silena makacka. Ten jeden kopec mel 12km nahoru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo tam pak krasne. Byly videt cely Jeseniky. :wink: Mam toho fakt tedka hodne, takze nebudu premyslet (vlastne budu, ono se to neda uplne vypustit), jestli se to povede. Uz bych chtela, uvidime. Pristi ctvrtek jdu k dr. na kontrolu cipku. Snad to bude ok, mam z toho trosku strach.

Uvidis, ze si date tedka pauzu na sportovani a pak to pujde. :wink:
25. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj nef :wink:
25. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj:slight_smile:ako?
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ako ta tak citam,aj ja musim ist na kontrolu krcka(cipku) :confounded: ,dufam,ze sa mi to zas nezhorsilo
25. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nef, a copak mas s krckem? Jestli se muzu zeptat.
25. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek