Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
24. čer 2009

inak ked bude vacsia,planujete jej kupit ohradku na hranie?

nefertitka
24. čer 2009

jaj hej,vlastne som to uz citala;)

bambi7
24. čer 2009

asi nie .....kupili sme tu cest.postielku a ked bude treba dam ju tam 😀 ale ved ma doma svojiu izbu tak nech sa hra tam 😀

nefertitka
24. čer 2009

no hej,ale ked budes chciet navarit a bude ti uz lozit,tak ju nechas zavretu v izbe?ja som to akurat pozerala a asi jej to kupime,ale ved ta cestovna postielka je v podstate to iste...

nefertitka
24. čer 2009

haha akurat robi nieco ako kliky 😀

bambi7
24. čer 2009

no dam ju do tej postielky ked bude treba 😉 ved bude v kuchyn pomahat robit poriadok nie?ci neporiadok 😀

nefertitka
24. čer 2009

no hej vysypavat smeti ti pomoze🙂po dlazke 😀

nefertitka
24. čer 2009

nbmnbbbnnnnnn b s

bambi7
24. čer 2009

no aj to je robota zabavi sa 😀 ale nie fuj akurat som si to predstavila 😀

nefertitka
24. čer 2009

haha to napisala nikolka, sak rozumies, nie? 😀

bambi7
24. čer 2009

jasne sikulka 😉 a ked varis kde je nikolka?

nefertitka
24. čer 2009

hej a pockaj,ked ich zacne vyjedat 😀

bambi7
24. čer 2009

no fujjj 😀

nefertitka
24. čer 2009

bud v sedacke,alebo na tom koberceku s hrackami na hrazdicke...ale nikde dlho sama nevydrzi...tak sa snazim pokym spinka...
akurat jej tu sedacku uz nastavime na hojdanie,som zvedava ako sa jej to bude pacit🙂

bambi7
24. čer 2009

no tak tak ja varim tiez ako sa da vcera uz o 8rano 😀

nefertitka
24. čer 2009

😀 no musime im vsetko prisposobit;)

bambi7
24. čer 2009

no nef idem nieco este porobit tak sa majte s nikolkou krasne a snad sa coskoro stretnemeee tak sa majteee babulky

nefertitka
24. čer 2009

aj vy...pa

leniccka
24. čer 2009

caute baby,

uz nie som kinderko, dnes sme prisli domov z porodky, mala je krasna, porod super, sme zdrave a kojime sa kazde dve hodky, bo mame veeeeeela mliecka 😉

ked bude casu tak popisem viac a podrobnejsie 🙂
paaaa

ellysa
25. čer 2009

Leni, však sme si aj mysleli, že už si v pôrodnici 😉
Gratulujééééééééééém a prajem tebe aj Lauruške veľa zdravíčka. 😀

mabe
autor
25. čer 2009

Dobre ranko devcata, tak vas zdravim.

Nejdriv Leni gratulujuuuuuuuuuuuu. 🙂

Prijeli jsme vcera vecer - od pondelka prselo dost. Vsak to hlasili v telce nebezpeci povodni a tak. Manza sel dneska do prace a ja si dala jeste oraz. Je pekne, skocim si na kolo kolem obeda - pojedu se podivat k nasim - cca 15km.

Jak se mate holceny? 😉

ellysa
25. čer 2009

Jeee ahoj mabe 🙂 . No pocasie stálo za ...ale vy ste za to mohli riadne trénovať 😀 snáď to už bude lepšie, my by sme tiež chceli niečo cez víkend podniknúť 🙂 . Chystali sme sa do jedného kláštora v Rakúsku, ale akurát dnes bolo v novinách, že celá dedina je pod vodou, tak tam radšej nie. 😒
Inak nič nové, cvičím Mojžišovú a štítna žľaza sa mi zázračne upravila, tak budem len sledovaná.

mabe
autor
25. čer 2009

Ahoj elly, tak to je super, ze mas upravenou stitnici. 🙂 Ja jsem taky zacla cvicit Mojzisku, ale nejak jsem to nedotahla do konce. 😲 Sobota, nedele byla super. V sobotu u chaloupky jsme kosily a v nedeli jsem jeli na kole 55km. A z toho 25km do kopce - do velkyho kopce. Dva dny me bolely nohy aji brufen sem si musela vzit. A jinak jsme trenovali podctive. 😀 Pristi tyden bude zasadni. Tedka jenom tak cucim na netu a premyslim, jestli pojedu k nasim na kole nebo ne. Chtela bych se trosku provetrat nez jet MHD. Pocasi vypada vselijak, ale asi to risknu.

Pocasi ma byt o vikendu jeste nic moc. 😒 My jedeme zitra babska sestava na kamaradovi narozky - 30. Ma to kousek za Brnem - takovej malej festacek. Pojedem autem a v noci domu. V sobotu rano me mamka doveze holciciku - budu ji hlidat do nedele. Pojedem v sobotu na tresne na zahradu a zaroven se pekne podivame, kde budeme bydlet. 🙂 Projekt pekne pokracuje.

ellysa
25. čer 2009

mabe tak super, keď máš takýto plný program ani sa tak nesústredíš na snaženie a preto sa to určite podarí 😀.
My tiež pôjdeme na bike, ja ale nie som taký športovec ako ty, mne zatiaľ postačí tých 30 km po rovine a už mám dosť, ale plánujem celé leto trénovať 😉
Čakáme ešte teda na to ako dopadla genetika, imuno a stery a asi v auguste by sme sa už tiež začali snažiť, v prípade, že budú dobré výsledky.

nefertitka
25. čer 2009

Ahoj Leni,zo srdca gratulujem,prajem vela zdravicka a radosti a tesim sa s tebou🙂 pozdrav drobceka🙂)

mabe
autor
25. čer 2009

Elly, ja nejsem zadnej velkej sportovec. Malej jsem na tom kopci vypustila dusi. Byla to silena makacka. Ten jeden kopec mel 12km nahoru. 😝 Ale bylo tam pak krasne. Byly videt cely Jeseniky. 😉 Mam toho fakt tedka hodne, takze nebudu premyslet (vlastne budu, ono se to neda uplne vypustit), jestli se to povede. Uz bych chtela, uvidime. Pristi ctvrtek jdu k dr. na kontrolu cipku. Snad to bude ok, mam z toho trosku strach.

Uvidis, ze si date tedka pauzu na sportovani a pak to pujde. 😉

mabe
autor
25. čer 2009

Ahoj nef 😉

nefertitka
25. čer 2009

ahoj🙂ako?

nefertitka
25. čer 2009

ako ta tak citam,aj ja musim ist na kontrolu krcka(cipku) 😖 ,dufam,ze sa mi to zas nezhorsilo

mabe
autor
25. čer 2009

Nef, a copak mas s krckem? Jestli se muzu zeptat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru