Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
5. led 2010

moja segra napríklad chcela ale v nemocnici dávali epi len v utorok a štvrtok a akurát to nevystihla no 😀 to je 21. storočie 😀

mabe
autor
5. led 2010

kdy jdes na ko? ja pristi ctvrtek.

ellysa
5. led 2010

ja tento

mabe
autor
5. led 2010

aha, tak budu drzet palecky. jdes uz na velky UTZ?

ellysa
5. led 2010

ešte nie ale predpokladám, že už ma objednajú, lebo vo štvrtok začínam 20tt a 22.1. by sme mali ísť na 3D ale nie som royhodnutá či tam pôjdeme, neviem,či je pre mimi dobré 3 UTZ ya tri týždne

mabe
autor
5. led 2010

ja jsem na 3D nebyla a asi uz ani nepujdu. sice nevim, jak mala vypada.....

ellysa
5. led 2010

ja tam asi pôjdem len ak mi ani na veľkom UTZ nepovedia čo čakáme, podľa mňa všetky bába na tom 3D vypadajú podobne a keď sa narodia aj tak sú úplne inéé 😀
už dávno sa neozvala farmarska ani stanka dúfam, že sú v poriadku

mabe
autor
5. led 2010

elly, ja si taky myslim, ze vypadaji stejne. nechame se prekvapit na porod. doufam, ze nebude mit ten nos nejakej zmrsenej, jak nam rekly v 20tt, ze ho ma dvakrat mensi. 😕 ale zase rikala, ze muze jeste dorust. 🙂 nevim, co je s holkama. 😖

ellysa
5. led 2010

určite bude mať krásny nosík, takú malú gombičku 😀
idem ja niečo variť, dievčatá už asi odvolali detičky 😀
zatiaľ pa

mabe
autor
5. led 2010

pa elly

mili1
5. led 2010

Elly a to ktorá nemocnica bola - ze v utorok a štvrtok?to čo za nemocnica ? juuj stazovala by som sa... 😠
Inac ani ja by som uz bez epiduralky nesla, mne pomohla velmi sice len na konci ale aj urychlila porod...
Mab ty si ju mozes dat, ani nerozmyslaj ak nemas problemy, elly pri injekciach sa nemoze 😒
Nef mne ju tiez nechcela dat anesteziologicka, vraj musim mat poučenie ale dosiel moj doktor a hned vybavil ;-
jooj bola som taka rada.... 😉
nef ja si myslim ze keby si mala svojho porodnika urcite skor porodis, 😉
Ved ja som mala bolesti a ked prisiel moj porodnik hned sa o mna staral, zacal vsetko dirigovat na sale , daval hned oxytocin a hned som sa otvorila 😉 🙂 velmi som bola spokojna .... 😉 🙂 sice kazdy ma iny porod....

mabe
autor
5. led 2010

mili, zadny problemy. trosku napuchly ruce, tot vse.

mili1
5. led 2010

mab tak potom odporucam... vies kazdy porod boli a toto ti urcite pomoze ,,,, sice mozes sa rychlo otvorit a uz ti ju nestihnu dat ale ak povies a vybavis si urcite ti pomoze....

katka22r
5. led 2010

hmm ja si epi nedavam ale kazdy to preziva inak nie?kocky bru nocku

nefertitka
5. led 2010

no ved mili,asi som si mala mozno porodnika vybavit,no ale ako pise elly,asi by som ju ani nemohla mat kvoli tym injekciam,tak uz som sapevne rozhodla,ze dalsie dieta nechcem 😀 ...no ale fakt, my sme vdacni,ze mame aspon Nikolku,.to sme si uz naozaj mysleli,ze ostaneme bezdetni,no a ked si predstavim,ze zas by sa mi nedarilo 3 roky otehotniet a potom este nebodaj zas potratit a potom to hrozne tehu a porod,radsej uz nie...a pochybujem,ze tento krat by to bolo bez problemov...
mne ten oxytocin pichli az po 11tich hodinach...to bola ale potom ina bolest,ja som myslela,ze to asi hadam ani neprezijem....no ale nastastie asi tak po pichnuti po 45 minutach mi povedali,ze uz mozem tlacit...fakt sa to dalo takto podlamna poriesit aj skor,ved za mnou prisla aj sestricka,ze nechape,naco cakaju a ze mi vobec nezavidi,co prezivam a to mi hovorila potichu....no a na konci pri poslednom zatlaceni som si zakricala a ma ohriakla lekarka,ze nech nekricim,tak som na nu zvreskla este raz...p..ca sprosta...lepsi vyraz na nu nemam...chcem vidiet ju ako rodila...

ellysa
5. led 2010

no tak ja to budem musieť pretrpie, čo už 😅
nef a možno by sa zadarilo ani by si nevedela ako, kolegyňa potratila 5 krát a potom tri tehotenstvá za sebou len tak šupla, možno keď to už raz telo zvládne už to nie je taký problém 🙂 a kde si rodila, veľmi milý personál
😠
mili na našej dobrej Orave máme také nemocnice 😀 😀
baby skočili sme do auparku, zháňam slušné tehu nohavice na tú skúšku, samožrejme ako vybrakované, ale kúpila som si tehu tepláky lebo ma na všetkých tlačila guma a neodolala som a v nexte som malému kúpila jednu súpravu nohavice a tričko-je chlapčenská ale podľa mňa to môže aj dievčatko, jedno tričko a takú súpravičku šatčky a tepláčky, to je vyslovene dievčenské, ale tak keď nebude baba posuniem mabe
😉

katka22r
6. led 2010

dobre ranko ako ste sa vyspali?

mabe
autor
6. led 2010

dobre ranko,

tak dneska zase noc na h*. byla jsem vecer s manzou na tom zapase. pak jeste na pivko - sportovci se musi zchladit. 🙂 ja nevydrzela dietu - mela jsem velkej hlad - dala jsem si nealko pivo a utopence. Dost me bolely zada z toho sezeni u zapisu na basketu. Usla jsem v 1h jako spalek, ale v 4h zachod a pak jsem nezabrala do 6h. 😝 Zaha palila jako blazen a ja nejak nemohla usnout, pak sem si dala nakonec rennie a nejak to pomohlo. Vstavala jsem pred chvilkou, ale jsu uplne rozborena. nechci si stezovat, uz to lepsi nebude. 😀 dneska chci dopo udelat poradek ve vecech pro anicku a vecer s manzou budeme objednavat, co nemame pres net. o vikendu manza postavi komodu a uz tam dam vyprany vecicky. 🙂

nevim, co na tu zahu krome toho rennie... 😒

kati, takze jeste 2 v 1? 🙂

katka22r
6. led 2010

no mabe este stale a mam pocit ze budeme do toho 14 a mozno aj dlhsie...zajtra sice mame ctg aj poradnu ale opat pojdeme domou 2v1 ako stale

mabe
autor
6. led 2010

tak to jeste vydrzite tyden 😉

nefertitka
6. led 2010

ahojte...no mozno by to tak aj bolo ako vravis elly...no uvidime,co osud prinesie;)rodila som na Antolskej...v Petrzalke.
katka,vidim,ze mala sa este drzi v teplucku🙂

mili,bam a vlastne hocikto,kto vie poradit,chcem sa spytat ohladom tej letnej dovolenky...budeme tam mat vraj bohate svedske stoly,Nikolka bude mat rok aj5 mesiacov,myslite,ze jej mame bratzvlast stravu,alebo jej mozme odtial povyberat nieco?urcite tam bude varena zeleninka a tak,len sa bojim,ze ako to bude vsetko okorenene a tak...ovocie si myslim,ze nebude problem a navyse na lekarka vravela zedieta po 1 roku zivota uz moze papatvsetko,pozor si treba davat len na cokoladu,exoticke ovocie a hriby...takneviem...
a inak krasne snezi,ze? 😀 len skoda,ze je nad nulou 😖

nefertitka
6. led 2010

sorry za niektore pospajane slova...este sme neopravili medzernik 😀

mili1
6. led 2010

Ahojtee, nef a ty si si pichala injekcie od zaciatku tehu? lebo ak len ku koncu tak asi ano lebo v nemocke bola jedna baba a ona si pichala len na konci a mohla mat epi ...neviem ako to je
Nef coze po 11 hodinach? mne hned zacali pichat oxytocin ak dosiel moj lekar a to bol v nemocnici za 20 minut od mojho telefonatu a to som uz mala kontrakcie ale potom samozrejme ako hovoris to boli este vacsie....jooj nechcem na to ani mysliet 😒a ani sa ti necudujem ze takto rozmyslas 😉 😉
Myslim keby si mala porodnika hned by ti pichli ....tak sa o teba nestaraju... aj na sale bola jedna zena a ta sa tam vraj trapila od poobeda a ja som len rano dosla a uz som to mala za sebou aj porodila a ona tam este stale lezala 😒
inac aj aj my sme radi ze mame tohto chrustika a tiez ked si pomyslim ze to mam prezit este raz - nemala som to ani ja lahke,,, hlavne to tvrdnutie brucha na konci bolo hrozne a nemocnicaaa.... 😒
Ja som chcela stale len jedno dieta ale ked vidim aky je niky zlaty ..chcela by som este jedno ..no uvidimee...
Ja neviem poradit ako to je so stravou ale ja by som zobrala urcite nef ,, ale tak ako hovoris urcite budes nieco vediet vybrat v tychto hoteloch myslia na deti a takto to maju aj naplanovane ....

mili1
6. led 2010

Aj u nas krasne sneziii, som radaaa. vonku je pekne bieloooo 😉 🙂

katka22r
6. led 2010

Vsade snezi len u nas nie ☹

mabe
autor
6. led 2010

kati, to tam treba dojde 🙂

katka22r
6. led 2010

noo mozno hej ja milujem zimu aj ked som znamenie lev

mabe
autor
6. led 2010

ja budu mit asi pres vikend svoji holcicku (fenku 16letou) na starosti, tak jsem rada, ze je bilo. nebude mit spinavy packy. 😀 a samo snih je takovej pozitivnejsi v zime.

nefertitka
6. led 2010

no ved mili,aj to lezanie v nemocnici,hrozne,cele dni len napichnuta na infuzie,zily dopraskane,do toho totvrdnutie,a vsetko okolo...netuzim po tom zas...

a inak sa ten sneh hned aj topi ☹ ach jaj....

katka22r
6. led 2010

tak lepsie bez snehu ako capavica

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru