Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
7. led 2010

jasne ale pockaj ked bude vonku 😀 ale je to krasneeeeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
7. led 2010

ja se na to tesim. tedka me mamka jeste dala mikinu a dve tricenka s cepickou.

aanda
7. led 2010

jaaaj, mabe, aj tak tie bruskate zeny su kraaaasne... ale verim ti, ze uz je to tazke...neboj, to zvladnes... uz len 10 tyzdnov a ked bude len 8, tak aj tak je vsetko OK.... 😉 A das si nakoniec tu Epi?

bambi7
7. led 2010

mabuska ja mam persil sensitiv

bambi7
7. led 2010

mabuska presne tak urcite si krasna tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mabe
autor
7. led 2010

aandy, ja vim, ale ja uz si pripadam jako kuzelka. 🙂 ja bych si epi asi dala. 🙂

bambi7
7. led 2010

mabus ja by som si ju tiez zaplatila a ked sa potom rozhodnes ze ju nechces vratia ti peniaze teda aspon u nas ale myslim ze by to malo byt vsade

aanda
7. led 2010

mabe, ved to zalezi na tebe a ked si myslis, ze je to pre teba spravne, tak nevahaj a zabezpec si to...nebudes potom nervozna 😉 ja si myslim, ze hlavne je, aby si sa toho porodu nebala a ked ti epi pomoze, tak si ju daj.... a mozno to pojde tak dobre, ze ju ani nebudes potrebovat 😉

bambi7
7. led 2010

aanda a co drobcek?

mabe
autor
7. led 2010

a kolik to holky stoji?

bambi7
7. led 2010

co epi?u nas staji 2500sk teda este v korunach 😉

aanda
7. led 2010

bambi, drobec je mileny... uz ma 3 mesiace....strasne rychlo to leti....uz je to v celku fajn...my sme mali tych prvych 11 tyzdnov velmi uplakanych...ale potom ho to preslo...no a taky je ukecany, a furt je hladny....ja pri nom nic nestiham, ale to neva...toma mame totalny neporiadok 😀

bambi7
7. led 2010

aanda neboj to sa zlepsi ani ja pri domi nic nerobim sem tam sice dovoli 😀 a dnes zacala si vsimat viac kde som ak sedim za nou a nevidi ma uz zacne mama a rucky hore a chce ist ku mne 😀 je podarena
dnes sa hrala tak ze sedela na mne 😀

tak prajem dobruuuuuuuuuuuuu noc 😉

ellysa
8. led 2010

ahojte tak ja som túto noc vôbec nespala, včera sme sa s mužom chytili a nejak sa z toho neviem dostať, navyše musím ísť dnes niečo súrne vybaviť do BA a som z toho na nervy lebo nevieom poriadne kde ani ako to mám vybaviť a bojím sa či ma niekde v takomto počasí nevystrie. Som hotová, oči štípu ale zaspať neviem ☹

katka22r
8. led 2010

dobre ranko kocky bambi za epi sa plati 106 eur...

ellysa ja som sa vyspala do pol 4 rana a tak koniec amen tma ani ocko som nezazmurila...stale som myslela na malu v brusku co to ona tam vystraja ked tak kope ze nemozem ani spat a tak ked sa upokojila som nemohla vobec zaspat....ale ty si este len v 20tt tak ja sa vtedy este spala ako zabita...

mabe
autor
8. led 2010

Dobre ranko devcata,

tak dneska prvaaaa. 🙂 Vcera jsme prisly o pulnoci. Byla jsem uplne grogy, bolelo me bricho, zada, nohy. Taky jsem po dlouhe dobe spala jako spalek. Jenom jednou na zachod a vstavala jsem az tedka. Klidne bych dal spala. Dneska mam v planu zehlit veci pro nas a potom se zkusit jeste jednou podivat na ty veci zdedeny, uvidime. Jinak tady teda snezi. Darcu mit nebudu na vikend, nasi zustavaji doma. Mely jet do uherskyho brodu k tete, ale ta kalamita..... jak se nasnidam hodim foto novych veci ze vcera do alba.

jo, holky ta velikost 56 do porodnice je akorat? neni to maly? diky 🙂

a mala musi byt taky unavena, v noci jsem ji necitila a tedka nic a nebo jak jsem byla mrtva, tak sem ji necitila.

elly, chudacku nevyspanej. 😒

katy, mala ze by chtela uz ven? 😕

mabe
autor
8. led 2010

prvni nejsem, spletla jsem se 😀

katka22r
8. led 2010

mabe 56 mam aj ja aj ja som myslela ze mala velkost ale este ze moze byt aj velka 😀

nechce vonku ☹

mili1
8. led 2010

Ahpojtee, noo kolko ste popisali, nestiham citat,,, aj ja periem v persile sensitiv ,,, sem tam dam avivaz lovelu ale nie stale ... aj zehlim vsetko aby to mal malý makucké...
Babulky a dnes nemam dobru naladu , volali mi z roboty a ma trocha nahnevali 😒 idem im urobit papiere a uzavierku ale vobec nemam chut 😒 tak sa majteee.

katka22r
8. led 2010

mili klud 😉

mabe
autor
8. led 2010

kati, tak ja tu 56 objednam - sadu do porodnice.

mili, me taky z prace rocilujou. a ty jeste pro ne delas? 😕

holky, i plinky jste praly, ze? vsechno?

mili, v cem malej spal od zacatku? v zavinovacce a to staci do postylky, ze?

katka22r
8. led 2010

no moja treba prat vsetko uplne vsetko a pozehlit moja segra mala malu v perinke

aanda
8. led 2010

mabe, nas bol na zaciatku v zavinovacke, ale iba 6 tyzdnov, lebo potom my z toho vylezal.... on bol veliky a sa furt vrtel, tak som mala taky spaci vak pre neho.... takze od 6 tyzdnov spi v takom vaku a to je super, lebo sa z toho nevykope a ma teplucko okolo celeho telicka ... ja si to neviem vynachvalit..

mabe
autor
8. led 2010

ok, tak ja koupim jednu zavinovacku, at ma do kocarku a na spani + do te autosedacky a pak ji koupim vak, az budu vedet, jak je velka. 🙂 mamka uz taky nic kupovat nebude, az se pry narodi. 🙂

mabe
autor
8. led 2010

proste veci mam a kdyz toho bude malo, tak dokoupi mamka po porodu, co ji reknu a kdyztak bude chodit chvilku jako sandwich. 😀

sarlotta
8. led 2010

ahoj holky, konečně pátek 🙂))
u Nás je sněhové království a fuurt padáááá 😉

katka22r
8. led 2010

u nas nie len mrzne
😒

mabe
autor
8. led 2010

sarlotko, nasi mely jet zitra do brodu, ale odrekly to. baly se, ze se nedostanou v nedeli domu. 🙂

bambi7
8. led 2010

cafte babulky no mali sme nakupene 56 ale mala mala 2800g tak svokrovci priniesli este 50tku 😉

katka u nas stala epiduralka tak ako som pisala neviem myslim ze sa cena nezmenila aspon na antolskej ....

a comate dnes na plane

mili jaj chuda moje ,ale si sikulka dako to zvladnes ale chapem ani mne by sa nechcelo a tiez davam avivaz 😉 bez avivaze je to tvrde aspon trosku davam 😉

elly davaj si pozorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,myslime na teba

bambi7
8. led 2010

sarlot ahoj ako sa mas?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru