Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
11. led 2010

ahojte, ja sa už od ôsmej učím, teraz mám pauzu 🙄
babuľky nech sa vám tie zúbky rýchlo prerežú, musí to byť otrava pre drobcov ☹
inak moje sa hýbe presne opačne, keď nič nerobím, tak sa hýbe len máličko, jedine keď jem čokoládu a keď som v pohybe tak mi celé brucho skáče. 😕

katka22r
11. led 2010

elly to zalezi asi od aktivity dietatka,bud rada ze respektuje tvoj oddych 😀

ellysa
11. led 2010

mám to ja poslušné bábo 🙂 teraz by som chcela aby kopkalo stále, ešte je to veľmi príjemné a hlavne viem, že je v poriadku, verím, že neskôr to už taká zábava nebude 😀

katka22r
11. led 2010

😀 noo ked neprides o rebro

aanda
11. led 2010

ahojte babulky,
Katka si este tu? 😕 kedy ides na kontrolu?
Ellysa, neboj, ono sa hybe ako potrebuje, len ty to mozno este vsetko necitis, predsalen tam ma este priestor..Veru, veru, ked budes na konci budes citit kazducky pohyb, niekedy to moze aj boliet, ale aj tak je to úúúúúúúúúúzasneeeee, lebo vtedy vies, ze je vsetko ako ma byt 😉

katka22r
11. led 2010

aanda teraz v stvrtok ideme na ctg ale urcite bude vsetko oki kedze malicka je stale aktivna a ani naznak ist vonku 😀 ale lepsie lezat doma ako v nemocke ved raz vyjst musi 😀

aanda
11. led 2010

katka, to iste, lepsie je doma....to by mili potvrdila, ta chuda vela bola v nemocke...co si teda pamatam... isto raz vyjde, no a ked sa jej nebude stale chciet, tak doktori ju posteklia a bude 😀

katka22r
11. led 2010

tak tak nic idem ja sa pustit do upratovania akosi ma to stale laka nieco robit ale najprv si pozriem silu lasky 😀 tak potom sa ozvem papa

mili1
11. led 2010

Ahojteee, Katka to ti mozem fakt potvrdit ze lepsie je byt doma ako v nemocke...ja som si tam odlezala dost kvoli tvrdutiu bruška ....ale mala som super lekara ktorý sa o mna staral a v nemocke som bola na nadstandardej tak to bolo lepšie. 😉 🙂
Aanda ako sa máte?

aanda
11. led 2010

Ahoj Mili, pomalicky sa da 😉 drobec sa tu akurat natahuje, vsetko do pusinky picha, ako keby ho uz tie jasienka zacali pobolievat....ale inak v pohodke 😉
A vy? Este je Nikolasko stale nervozny?

mabe
autor
11. led 2010

cau holky, tak jsem zpet ze cviceni. jsem totalne grogy, jeste jsem si byla ve meste koupit salinkartu a uz jsem pro dnesek dost vyvetrana. to cviceni bylo posledni, jesteze tak. uz je to pro me narocny. doma si zasa zacvicim trosku, protahnu se, ale hodinu, na to nemam. tedka si ohrivam polivecku ze vcera a kacenu se zelim. pak asi odpadnu, pocitam, ze aspon na dve hodky. uz ted se me zaviraji oci a bricho me tahne jak svina.odpo si budu zehlit vecicky pro anicku a tridit do komody. 🙂

katka22r
11. led 2010

noo ja uz mam konecne upratane...postielka v kope okrem zavesu 😀 ten musi poskladat manzel a prebalovaci pultik hotovy...tak idem oddychovat 😉

mabe
autor
11. led 2010

kati ty ses sikovna. me tedka ceka zehleni, ale to je radost zehlit maly vecicky. 🙂

katka22r
11. led 2010

noo to je

bambi7
11. led 2010

ahojte babulky ako sa mate?no dnes mi to tak ubehlo ani neviem ako 😅
boli sme vonku a tak....zajtra pride moja mamca kuki a zoberie malu von na chvilku a ja pozehlim stale zehlim mam pocit 😀 ale pohoda

a ako ste sa mal?

katka22r
12. led 2010

babmbi akosi tu nikho nieje kde su vsetky?...ja prave cakam kamosku lebo je z dediny a ide k zubarovi a potom nema bus tak pride k nam....inak pohoda konecne som sa v noci vyspala

bambi7
12. led 2010

dobre ranko 🙂 no babule kde ste ?

katka ahoj ako ?este si kinderko?

jaj babule to bola noc mala sa zobudila v noci a tak plakala asi ju boli ten zubok a ja od 23,45hod som bola hore do 3H nie a nie spat 😅
domi sa zobudila o 5h dala som jej mlieko a lahla som si k nej do detskej a zobrala ju k sebe tak si na mna vylozila nohu aby som nezdrhla a spala este do 7,18 co ona nespi tak dlho ....jaj aspon som daco pospala 😉

no dnes pride mamca tak pojdem zehlit..... dam si este teraz cafe aby som fungovala

😀 😀
ta vam prajem pekny dnik

mabe
autor
12. led 2010

Ahoj holky, tak me tady mate. Mela jsem jit do te prace, ale nejdu. Vcera me paradne zacly bolet zada, tak me je vecer manza namazal. Odpo mam jit na ten kurz a pak deda a vecer zapas basketu. mela bych toho hodne, tak do prace jdu zitra. prece se kvuli nim nerozkrajim. hodnoceni musi byt udelany do patku, tak to zitra sfouknu. delam to dobrovolne a mam z toho prd, tak si termin reknu, kterej chcu, ne? 🙂 jinak me mala v noci tlacila na zlucnik, takze parada. uz je to horsi to spani.

mili1
12. led 2010

Ahojte babulky,,,, bam no vidim ze si nemame co zavidiet 😉 nas vcera zaspinkal l len sa sem tam zobudil napil sa cijika a spal dalej je to taky nepokojny spanok... 😒
No uvidime aky bude dnes 😀 Pojdeme na prechadzku a idem varit a upratat ...
Ale idem si aj ja uvarit kavu 😉

nefertitka
12. led 2010

ahojte....no vidite?a ja stale rozmyslam nad tym,ze co som chcela urobit🙂 no uvarit si kavu! 😀 esteze ste mi to pripomenuli...
inak sa musim pochalit,Nikolka uz zladne prejst izbu sama,bez pomoci,ale este pada,lebo ked uz kusok prejde,tak sa rozbehne a pada...sisinko🙂 rovno utekat by chcela 😀

nefertitka
12. led 2010

zas mi vynechava "v"...ale ved ste pochopili,nie?🙂

katka22r
12. led 2010

nikolke drzime prsty

bambi7
12. led 2010

cafte co strajkujete ked tu nik 😀 no domca beha v choditku aspon si chvilku sadnem 😀

a nikolke gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bambi7
12. led 2010

mnam kavu uz som mala dve ale este si tusim spravim 😅 alebo nie.....?

no aky ste mali dnik

mili1
12. led 2010

Ahojtee, bambi ja si spravim vecer kavu ak nebude maly spat 😀
My sme boli vonku a som vsetko poupratovala a navarila.... 😉
A ktomu strajku ja sa pridavam ved to je hrozne co to stale nasa vlada vymysli ved mohli ale len dialnice
spoplatnit vsade to tak je nie este aj riadne useky --- 😒
A vy co robkate?
nef gratulujem Nikolke, sikulka riadna 🙂 😉

ellysa
12. led 2010

ahojte, konečne som sa tu dostala, celý deň som sa učila-aj tak nič neviem 🙄 potom varila a robila tiramisu...
jeeeeeeej nef nikol je už taká šikulka? Super 😉
mili aj ja držím palce kamionistom, však bojujú za nás všetkých, mne už tiež to čo sa deje v tomto štáte príde nenormálne, presne načo spoplatňovali cesty I. triedy, to je logika 😠 😠
idem sa povenovať manželovi 🙂
pekný večer

mili1
12. led 2010

Ahoj ellysa,,, ako robiš tiramisu? pošli mi recept ....aj ja urobim.... 😉 🙂
Veed to to je už hroza čo stale vymyšlaju ako naplniť štatnu pokladnicu a oni mali na obrovské vily 😒
Je to nenormalne 😒 😠 ved toto sa nerobi nikde 😠
Tak sa majteee...

katka22r
12. led 2010

elly aj mne sprav tiramisu prosim...ja som ju v zovote nejedla ale v relacii bez servitky to casto robili..ale mne musis podrobne napisat ja som zaciatocnicka 😀

ellysa
12. led 2010

na tiramisu potrebujete piškóty podlhovasté-najlepšie keby boli aj tie ocukrené, asi 400 g, 4 bileky, 100 g kr. cukru. 400g mascarpone (už ho mávajú asi všade, napr. v tescu určite), 2 šálky kávy a kakao

vyšľaháte si bileky s cukrom na sneh do toho primiešajte mascarpone- vyšľahajte na krém, ja dávam do nádobky (ja mám taký mini pekáč 24x20cm) na spodok vrstvu piškótov namáčaných v káve, potom vrstva krému 1/2, znova piškótová vrstva a na to druhá polovica krému, navrchu posypať kakaom a dať do chladničky, je naozaj výborné a jednoduché
🙂

bambi7
12. led 2010

cafte babulky ako dnes zasa tu nik nie je 😒

elly ja poznam to tiramisu tak isto ale bez bielok este od lenky co sem chodila 😉

no mala uz spi moj tiez 😀 len ja som tu 😀 😀 😀

no nic tak dobru noc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru