Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
25. čer 2009

no mala som pred porodom zlu cytologiu a bola som aj na zakroku,v tehu sa to zlepsilo,ale mam zas niekedy prist po porode,a uz ubehol polrok a ja som tam este nebola,mne to ani nepride,ze uz je to tak dlho...a neni ani kedy,no ale musim sa donutit...a mala som aj HPV

mabe
autor
25. čer 2009

Nefi, tak budu drzet palecky, at je vse ok. Ja mam celkem strach. Vridek na cipku mam uz od 16 let. Zadne zmeny nebo nalezy nikdy nebyly. Mela jsem jit na pravidelnou kontrolu v breznu, ale to me delala dr. jina vysetreni, takze jdu ted. Na testech jsem byla u stare dr., snad neco nezanedbala. Ale rikam si, ze kdyby to vypadalo nejak blbe, tak uz by me neco rekli i v nemocnici, jak jsem byla dvakrat na revizi, ne? Dr. me tvrdila, ze neni treba ho vypalit. Ze se stejne udela znova po porodu nebo co.

Co ja tady kecam, kdyz sem mela vzdycky nalez negativni. Proimin. Urco to bude nef ok. Budu drzet palecky.

nefertitka
25. čer 2009

Dik,aj ja tebe...inak taky nejaky zaberak do kopca by bodol aj mne,zhodit tie nadbytocne kila po porode;) uz som zacala drzat dietu...jem iba ryzu,cestoviny,suchare...ale ktovie,kolko mi to vydrzi,mam neskutocnu chut na sladke;) a este som si kupila aj vibratone a robim brusaky...no len ja by som chcela vidiet vysledky uz po tyzdni hehe

mabe
autor
25. čer 2009

Nefi, ja jsem jela jenom jednou na kole. Jinak nam prselo. Tedka zvazuju, jestli mam teda vyjet k nasim nebo ne. Venku se nejak zatahuje a ani se me moc nechce. Nejradsi bych asi jenom tak zevlovala. Mam spoustu prani a taky je tady co na uklizeni, ale zase si rikam, kdyz jsem doma a mam dovcu, tak proc nejit ven. Na druhou stranu zitra uz pujdu do prace, a v sobotu a nedeli budu mit Darcu, takze se politam po venku dost a uz nic nestihnu uklidit a tak. A v tydnu to u me taky nehrozi. To je dilema, co? 😀

mabe
autor
25. čer 2009

Asi tam nepojedu. Mamka asi nebude doma a tatka prijde az kolem 13h domu. Uvidela bych Darcu, ale tu me stejne dovezou v sobotu rano. Radsi si poklidim, prectu knizku a uzjiu si domova. 😀

mabe
autor
25. čer 2009

Bambi.....????? 😕

Nefi, a co dela mala? Ze mas na me cas. 🙂

nefertitka
25. čer 2009

tak tak,aj ja by som to tak urobila;)

nefertitka
25. čer 2009

mala spinka na balkone;) ja uz normalne niekedy neviem,co so sebou,ked mala spi,tak som sa uz naucila okolo nej lietat;)doteraz som vzdy vyuzivala cas,ked spinkala,ze som nieco robila,upratovala,varila a tak ale uz som si povedala,ze kaslem na to,ze kaslem ja na upratovanie sttale dokola,potrebujem aj vypnut a oddychnut si trochu...upracem cez vikend;)
takto ked som vkuse lietala,som vecer padla do postele jak mrtva...

mabe
autor
25. čer 2009

Ja se trosku citim takova vinovata. 😝 Ze mam dovcu a jenom tak sedim doma. Ale dovca je na odpocinek, ne? 😉

nefertitka
25. čer 2009

a t eraz uz niekedy dokazem aj odpozerat vecer nejaky film

mabe
autor
25. čer 2009

Nefi, presne tak, ty potrebujes taky oddech. Takze vyuzij cas. 😉

mabe
autor
25. čer 2009

Jezis, to musi byt drina, ale stoji to za to. 😉 Jak jsme byly na te chaloupce, tak jsem si rikala, jak by to bylo skvely tam mit uz nejakyho caparta. 🙂 Proste uz me to fakt chybi. Jsem s manzou stastna, je uzasnej, ale nekdo proste chybi. 😒

nefertitka
25. čer 2009

tak veru,dovca je na odpocinok;)

nefertitka
25. čer 2009

neboj, capart bude;) takze teraz este pekne oddychuj,potom sa ani nezastavis 😉 ja som si pred porodom myslela,ze sa budem na materskej nudit,ale kde,som rada,ked na chvilu zaspi🙂) vtedy mam cas aj na ine veci ako na nu🙂 teraz je to uz o nieco lepsie,ked je vacsia,predtym som si este aj zvykala na celu situaciu,som mala dojem,ze nerobim ine len krmim a prebalujem a krmim a prebalujem...ufff...teraz sa krpec niekedy zahra uz aj sam🙂teda krpana🙂ale kamosky co maju deti ma varuju,ze ked zacne lozit a behat,ze sa uz fakt ani nezastavim,to si viem predstavit,ona teraz este len lezi,ale uz sa vrti ako paragraf,stale kope,rozhadzuje rukami,ked si ju dam grgnut,mam problem ju udrzat,lebo to musi kukat vsade a vsetko chytat a musi so sebou hadzat a zliezat zo mna...no je to dost sila ju udrzat niekedy...dnes sme boli s nou aj na cviceni a dotycna sestricka skonstatovala,ze ked sa phne dopredu,uz ju nikto nezastavi,ze ta bude vsade;) aj ona mala problem ju udrzat 😀 a stipe,hlavne do krku, a boli to jak fras,ani by clovek nepovedal 😀

mabe
autor
25. čer 2009

Nefi, tak to mas teda plne ruce prace. 🙂 Ale je to radost, ze? 😉

mabe
autor
25. čer 2009

Mala je krasna princeznicka. 😉

nefertitka
25. čer 2009

dakujem🙂))ano jasne,ze je to radost;) je to moj anjelik,uz si bez nej neviem predstavit zivot;)

mabe
autor
25. čer 2009

🙂

nefertitka
25. čer 2009

dufam,ze aj vam sa to coskoro podari...a verim tomu🙂) a uz potom budete na vy;ety chodit traja;)) aj sa chystate niekam k moru toto leto?

nefertitka
25. čer 2009

mabe idem sa trosku natiahnut,predpokladam,ze sa mala o chvilu zobudi,tak idem nabrat sily🙂 pa zatial...a pekne oddychuj aj ty 😉

mabe
autor
25. čer 2009

Nefi, ja taky doufam, ze uz brzo a ze to vyjde vsechno dobre. Tedka nejak strach nemam, ale bude, jakmile se dozvim, ze jsem tehu. I kvuli te genetice. Asi bych nemela cist ty diskuze o mutacich. Protoze je tam vetsina, ktera s mou mutaci si pichaji. Me rekli, ze pokud bude homocystein v norme, tak je to ok. Snad vi co delaji. Tedka ho mam naprosto v norme a nic se srazlivosti me nenasli. Jim sama uz tedka listovku a vitaminky, tak snad to bude ok.

K mori se nejak nechystame. My nejsme moc morovi. V cervenci zadna dovca, mame o vikendech vzdycky neco (aspon jeden den), mozna az v zari - zase chaloupka. No, a hlavne budem tedka behat okolo baracku - pripravy na staveni. Potom sklidit jabka a pokacet stromy - priprava na jaro. Jinak jsme si s manzou rekli, ze aspon kazdej vikend si dame jeden vylet jednodenni. 🙂

mabe
autor
25. čer 2009

ok, ja jdu uklizet

mabe
autor
25. čer 2009

Tak uz mam umyty okna a jeste me zbyva umyt zem. Tedka se napapkam a na chvilku si lehnu a pak to dodelam. Pekne si dneska hnipam. 😀

Holky, ta povoden, to je hruza. ☹

ellysa
25. čer 2009

😀 mabe ty si šikulka
nezabudni aj leňošiť. Ja už mám po obede, zasa som sa objedla, ale mala som tarhoňu a tú ja neviem jesť z mierou.
Čítala som, že v Čechách je už 6 obetí, dúfam, že už prestane pršať a umúdri sa to - je to hrozné

mabe
autor
25. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Trosicku jsem si zdrimla. 😝 Tedka se budu chvilku rozkoukavat, pak jeste umyju podlahu a budu si cist nebo zkysnu jeste chvilku na netu. 🙂

Elly, co je to tarhona? 🙂 Ty zaplavy jsou drsny, ani sem nevedela, ze se to fakt nekde tak moc vylilo.

mabe
autor
25. čer 2009

Holky, kde jste kdooooooo?

bambi7
25. čer 2009

no cafte babulkyyy

lenka gratulujemmmmm a cakame na fotky 😉

mab super ze uz si tu len nezabudni aj na oddych 😉

no my sme boli dnes s malou u lekara strasne plakala uz od vcera tak nam dali nove mlieko teda vratili sme sa k bebe lebo sme mali nutrilon confort koli kolikam-bolesti bruska a bolo to este horsie ten nutrilon ako znacka nam vobec nesdol chuda moje tak plackala a bola taka nervna.....no ale uz je to lepsie klop klop......

akurat som dovarila ,boli sme este u svokrovcou.....pred hodinkou sme prisli a cakame tatinka

mabe
autor
25. čer 2009

Ahoj bambi, chudak malinka. Snad uz to budem jenom lepsi.

Tedka planuju zitrejsi vecer. Kamarad ma 30. a dohromady s dalsima dvema dela mensi festacek. 5 kapel, jidlo, zabava atd. Ja budu ridic. Jedem tri baby a jeste musim premluvit manzu. Nechci ridit v noci sama - teda bez neho. 😖

prdecek
25. čer 2009

ahojky holky,
tak se byla včera na kontrole a jsem ok a dneska jsem nás objednala do CARu na obilný trh, jdeme tam 21.7. tak už aby to bylo!!!

co je tu nového? 🙂

leniccka
25. čer 2009

babulky hodila som par fotiek do albumu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru