Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. led 2010

kati, ale to jsou teda bolesti. neboli me to furt, ale kdyz se napiju, najim.....

ellysa
13. led 2010

mabe to ťa páli záha? chúďatko, hádam to prejde
bam no ja mám 168 cm a môj 178 takže v poho 🙂

mabe
autor
13. led 2010

elly, ne zaha, ale boli me zlucnik nebo co. do nedele kdyz jsem sedela, tak me mala tlacila vpravo pod zebrama. od nedele mam bolesti. nejvic pri jidle a piti, semtam jenom tak. na kurzu vcera me rikaly, ze to muze byt tou kacenou se zelim - nabouranej zlucnik. nevim, ale neni to nic prijemnyho. nekdy to boli kazdych 5 minut takova bodava bolest a nekdy za delsi dobu. 😖

ellysa
13. led 2010

fúúúúha no ak ti to neprejde nezavoláš aspoň doktorke? od nedele je to už dosť dlho ☹
Naša vrtuľka sa dnes celý deň vrtí, to bude inak hyperaktívne bábo 😀

mabe
autor
13. led 2010

elly, ja jdu k dr. zitra. tak uvidime, co me rekne

katka22r
13. led 2010

kocky pekne snicky vam prajem idem ja hajat rano vstavame skoro na ctg tak papa

mili1
14. led 2010

Ahojte babulky,,, tak my sme hore od od 4, malýsa zobudil a nie spat,,,tak sme vstali 😒 potom som ho uspala a zaspal ale len na 20 minut, 😒 aj vnosci sa stale budil ..
Chcem sa spytat kolko trva kym vyjdu zubky? natieram dasienka trocha pomoze ale nie moc...
som taka unavena ze si musim urobit kavu lebo zaspim 😀
Inac my sme kupovali vsetko nove pre maleho, postielku sme dostali od sestry aj zopar oblecka 😉 🙂
S kocikom sme spokojni. ... 😉 ale este sme sportovu cast nevyuzivali....bam vy ste uz v sportovom?
Boli sme vcera v tescu a kupili sme pizamka su bavlnene a pekne...malii toho moc a vsetko prekrasne 😉

mili1
14. led 2010

Elly a ku kociku nebola autosdedacka ? my sme ju mali a vieme si to aj nasadit na kocik...a to bolo fajn lebo ja som si nevedela bez toho predstavit lebo on zo zaciatku vo vanicke nechcel byt tak sme nasadili vajicko a chodili a to bolo fajnnnnn 😉 🙂

bambi7
14. led 2010

dobre ranko babulky,mala je hore od 6h a teraz zaspala tak mam chvilku 😉

bambi7
14. led 2010

mili my sme v sportovom od 6m domi davno nechcela byt v hlbokom 😉 aj autosedacku mame uz vacsiu od 9-18kg kupili sme romer je kvalitna a bezpecna a malej sa v nej paci 😉 v obchode ze uz od 6m ju ludia vyuzivaju

bambi7
14. led 2010

to vajicko je uz male 😀 ta autosedacka

katka22r
14. led 2010

dobre ranko hlasim sa z domu,o dva dni dalsie ctg ak aj to bude dobre v pondelok rano prijem-vyvolavacka takze uz sa to blizi...potom vas docitam a popisem 😉

bambi7
14. led 2010

elly tak super hlavne ze vam vyhovuje 😉 inac je ten kocik pekny len to ze sa nedaju tie nozicky vystriet a ked dieta spi.....nasa tak spat nechcela ale zalezi od mimca ale aj tak neviem preco robia tak kociky 😒 ja nie som moc za to 😀

a co mate v plane dnes

mabuska srdiecko ako sa dnes mame lepsie?

bambi7
14. led 2010

katka ahoj no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bambi7
14. led 2010

mili aky mate kocik?

bambi7
14. led 2010

a vy ste v hlbokom?

mili1
14. led 2010

Ahojtee, bambii vajicko hej aj nase je uz male, uz je v nom len sem tam ak ideme v auto a to velmi nechodime 😒 a do vanicky sa akurat zmesti 😉 aj my sa uz chystame kupit tu vacsiu , bambi a je dobra co mate? kde ste ju kupili?

bambi7
14. led 2010

mili co myslis?

a vy ste v hlbokom a to niky lezi
?

bambi7
14. led 2010

my chodime autom stale ked myslis autosedacku je super vyhrala aj testy to moj zasa prejde vsetky info 😀 ten tomu rozumie 😀

mili1
14. led 2010

My sme este v hlbokom, ano lezi, tato vanicka co mame v kociku je vacsia oproti ostatnym, to nam bolo povedane v obchode....myslim tu autosedacku lebo sa rozhodujeme aku...

bambi7
14. led 2010

mili to je v pohode nasa vanicka je tiez velka ale domi tam neoblezi ta si sadne a je uz od 5m sa dvyha 😉 ta neoblezi 😀
a aky mate kocik

mili1
14. led 2010

bambi posli my foto ak mas, kdes te ju kupili?
Takze vy ste uz v sportovom? ASj ja som ho uz chcela dat ale este sa zmesti tak som nechala ,,, a potom takm sedi v tom sportovom? lebo my sme este tu sportovu cast ani nerozbalili 😀

bambi7
14. led 2010

mala musi sediet a kukat

mili1
14. led 2010

My mame austin trojkolku, podobny ako mab v albume len nie s bielou kombinaciou...

mili1
14. led 2010

pisem ako tatar...ale dufam ze rozumies 😉 🙂 ja si uz myslim ze o take dva tyzdne sa tam uz nezmesti tak uvidime... 😒

bambi7
14. led 2010

mame tuto sedacku mili Römer KING plus, Highline 2010

Luxusná autosedačka King Plus New s väčšou sedacou časťou o 15%, viac miesta pre dieťatko, rovnaká sedacia časť ako pri Römer Safefix Plus :
- spĺňa normu ECE R 44/04
- optimálna ochrana pri bočnom náraze
- 5 bodové bezpečnostné pásy s centrálnym nastavením
- 7 polôh bezpečnostných pásov nastaviteľných hlavovou opierkou
- polohovateľná do 4 pozícií (od spiacej po vzpriamenú polohu)
troch polôh : sedacia, odpočinková, na spanie
- vetracie kanály v oblasti chrbta, ktoré zaisťujú dobrú klimatizáciu
- špeciálne ramenné návleky redukujúce zaťaženie v oblasti krku a hlavy
- veľmi ľahká a ľahko sa pripevňuje

Do auta sa upevňuje autopásmi vždy v smere jazdy automobilu. Pri montáži do auta sa trojbodový autopás prevlieka medzi plastom chrbtovej opierky autosedačky a konštrukciou, kde sa pevne fixuje prackou ku konštrukcii a po fixácii sa pás dodatočne napína, takže sedačka sedí v aute veľmi pevne

Je vhodná pre dieťa s hmotnosťou od 9 do 18 kg (cca 8 mesiacov až 4 roky, kategória 1)

Materiál poťahu : Highline z troch rôznych, farebne harmonizujúcich materiálov koženého vzhľadu zo syntetických zmesí, ľahko ošetrovateľný, vzdušný a príjemný na dotyk.

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

bambi7
14. led 2010

mili super ze lezi ,keby bola vanicka akakolvek domi by tam nelezala ta je moc hyperaktivna vonku jej ukazujem labute a tak ta by sa posadila keby lezala 😀
a kolko ma vazi kocik ak sa smiem opytat,?

mili1
14. led 2010

Bambi dakujemmmm, chceli sme podobnu , aj cena je dobra taka akurat ... aku mate farbu?

mabe
autor
14. led 2010

dobre ranko devcata,

tak me dneska ceka kontrola. za hodku jdu. jsem trosicku nervozni. jako kazda navsteva dr. mala kope, akorat to boleni vpravo pod zebrama, ale to je urco taky normal. pak jdu k nasim a na 15h plavat. uz se tesim az se protahnu.

bambi7
14. led 2010

mili mame tu amanda mam ju aj v albume a je fakt pohodlna ....co domi vo vajicku plakala tu je ticho 😀

inac uz sa zobudila ale este popisem km sa da 😉
ahoj mabuska drzim palce a neboj urcite to zvladnes si nasa sikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru