Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
14. led 2010

Bambi tak to fakt neviem,,,ale je lahučký,,, a to ho trepekm kazdy den do domu na poschodie po schodoch sama 😀 kuknem potom do papierov a dam vediet... 😉
Bambi nas chce byt stale na brusku,,, ak ho dam na chrbat v momente je na brusku...a kuka a kuka,,, oprie sa o postielku a hlavu vystrci a hlada ma 😀 no je podareny...
Mab drzim palce na kontrolu....

bambi7
14. led 2010

mili nasa je v sportovom od 6m ta plakavala ked lezala a stale sa dvyhala a teraz vsetko sleduje a je to super ked zaspi dam ju nalezato 😉

mabe
autor
14. led 2010

to boleni si myslim, ze je urco od tlaceni a ne od podrazdeni. do nedele me to jen tlacilo a od nedele pri jezeni, piti, a sem tam aji bez niceho boli. kdyz si prohmatavam bricho, tak tam mam anicku.

bambi7
14. led 2010

mili domi sa uz da v sostielke na kolena a kuka 😀

bambi7
14. led 2010

mab vsetko sa opytaj lekara a moc drzam palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mabe
autor
14. led 2010

bambi, dekuju. jee, ja se taky tesim az anicka bude koukat a budu si s ni povidat a tak. ale ten porod..... 😝

mili, diky 😉

mili1
14. led 2010

Bambi nas bol stale vo vajicku ticho... sa mu tam pacilo velmi ved bez toho si neviem ani predstavit 😀 a ked som ho tam dala zacal kopkat a sa hojdat sam... 😉 🙂

mabe
autor
14. led 2010

jinak si vzdycky spolu hrajeme na schovku. ona se nekde vybouli - nepoznam jeste co to je, ale udela me nekde hrb, ja ju zacnu hladit a ona se nekam premrska jinam. 😀

mili1
14. led 2010

Na kolienka nas len sem tam, ale co robi v poslednom case ak sa da na brusko ruky su vzadu a nechce liezt... ved tak sa nenauci...asi to ma z nosenia na rukach.... 😉
Mab porodu sa neboj, das si epidural a bude v pohode... 😉 🙂

bambi7
14. led 2010

mili je pekny kocik nasla som si ho a aku farbu mate? a este otazocka ta sportova sa da dat do lahu ze aj nozicky ma vystrete alebo pokrcene v kolienkach?

mili1
14. led 2010

Bambi a stale sa uz dava na kolienka? lebo niky nie, len sem tam.... neviem ci by uz nemal castejsie...

bambi7
14. led 2010

mabus zaplat si epidural je to dobra vec podla mna a sama usudis ci to vyuzijes ak nie vratia peniazky a nebojkaj ked zbadas krasnu anicku zabudnes na vsetkoooooooooo a budes najstastnejsia na svete

bambi7
14. led 2010

mili netrap sa kazde mimco je ine to zacne neboj nasa sa aj plazi potom si sadne a ide dalej da sa na kolienka pokuka a tak 😉 ale kazde je ine a samo si urci kedy tak nebojkaj 😉 niky je sikulka a zacne sam ked bude chciet ved sa nema kam ponahlat

mabuska nebojkaj ja viem ze zvladnete vsetko s anickou ste silne kockyyyyyyy a ja vam verim 😉

mili1
14. led 2010

mame bordovy,,,, dakujeme.... aj vy mate pekny,,, taky cierny myslim peg perego ak si dobre pamatam,, ak som bola v meste som ho videla jednej mamicke a hned som myslela na teba a dominiku 😉 🙂
bambi ta sportova cast neviem este sme ju nerozbalili ale uz musim ,,, to som aj na to zvedava... to si citala? ze sa da do lahu dat? boli by fajn ak ano...

mili1
14. led 2010

Mab nebojkaj,,, podla mna bude dobre ak si najdes aj dobreho porodnika aj toho vela zavisi... 😉 🙂 a budes ho mat postara sa o teba aby si to mala cim skor za sebou... sice nie vzdy to ide,,, ak sa nieco naskytne ale urcite to bude fajn podla mna...

bambi7
14. led 2010

ja neviem mili ci sa da dat preto sa pytam......

hej ten kocik nas je super aj sa lahko ovlada ale mam iny koli tomu ze tie kolienka ako u vacs kocikov sa nedaju vystriet a malej sa to nepacilo ked zaspala tak sme jej kupili iny sportov a je nebol drahy a moze tam spat v lahu a ma nozicky rovno a je spokojna a ma dost miesta..ma len 8kg a to je dobre uplne staci....ten peg-perego je super aj dizajn ale ked tam nechce spat tak co uz bol drah stal aj s vajcom 27 tisic vtedy a uz by som tak drah nekupila naco 😒 ale neva vidis nechce tam byt a hotovo a je vystuzen a kasle na neho 😀 😀 😀 inac sa mi paci ale co uz

pockajte hned som tu

mabe
autor
14. led 2010

holky, diky. uvidime, jak to bude v reale 😀

mili1
14. led 2010

Bambi aha, nepochopila som ci si sa pytala aleho citala ... 😉 ak ho rozbali tak potom napisem,,, som aj ja zvedava, ved to clovek vtedy nevie aky kupovat ... teraz by sme uz vedeli... 😉 🙂
A aky ste kupili sportovy?

mili1
14. led 2010

oprava rozbalim... 😉

mili1
14. led 2010

Mab a ten kocik co mas v albume to je aka znacka? lebo ako keby som videla náš. 🙂

bambi7
14. led 2010

ved to vtedy ma nenapadlo ze tie nozicky by bolo lepsie nat natiahnute ved si zober seba ze by sme lezali a nohy by sme mali ako na stolicke vylozene 😒
preto som aj elly pisala nie v zlom ale aby nebanovala ....keby som vtedy vedela ale co uz fakt ten peg perego nema chybu len tuto

😀

no kupili sme rakusky kocik hoco hawk a je to ok je lahky malej sa tam paci ma vela ulozneho priestoru a je cierny klasika u mna 😀

bambi7
14. led 2010

daj si www.kociky.eu a hoco hawk

mili1
14. led 2010

No jasne teraz by sme vedeli, mas pravdu.... 😉 🙂
Bambi preto som sa pytala či aj my nebudeme musiet kupit 😀 😀 no uvidime

bambi7
14. led 2010

no ja som si tiez nemyslela ze po 6m kupime novy nechcelaa som nme sa ten perego moc pacil ale co ked sa tam malej zle spi 😒 no nic

mili1
14. led 2010

idem kuknut tie kociky...
A ako sa inac mate????
Neviem čo varit... čo ideš ty? ....

bambi7
14. led 2010

je to rakusky kocik ja som ho videla v tom SCS v obchode v rakusku a pacil sa nam a tak som tam dala dominiku a mala dost miesta je lahky a nebol drahy tam sice stal o 2tisicky viac ako cez net ale moj ho objednal cez net takze dobre tam sme ho len okukali

bambi7
14. led 2010

my sa mame dobre ...a vy ako
no polievku som si urobila vcera zeleninovu a spravim dnes tu zemlovku aby nebolo stale maso

mili1
14. led 2010

Pekný, páči sa mi,,,len ja som moc nie na cierne ale ked som minule videla v meste pacil sa mi... 😉
m&y sme vtedy chceli myslim ze to bol jane alebo alebo tak nejako sa volal a velmi sa mi pacila aj sportova cast ale nemali len v zelenej farbe a to sa mi nepacil....tak sme kupili tento...
Aj my sa mame fajn... no urobim aj ja zeleninovu, ja zasa sladke nechcem uz som mala dost...
chcem sa spytat od kedy uz bude moct maly papat aj riadne jogurty nie biele? asi len po roku vsak?

mabe
autor
14. led 2010

znacka DEPEMO V-travel

mili1
14. led 2010

Aj tu autosedacku ste kupili cez net alebo riadne v obchode...paci sa mi ... 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru