Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

katka22r
14. led 2010

mabe aj nam to vraveli v 30tt a o 4 tyzdne nato sme boli vacsi....zalezi aj ako ho mas ulozene nie vzdy sa podari presne zmerat babenko...klidek

mabe
autor
14. led 2010

holky, diky. jsem nervni jak svina. ach jo, snad bude zdrava. ja ji mam na sikmo zprava doleva hlavou nahoru. mame byt pry 29+5 a odpovidame 28tt. 😒

nefertitka
14. led 2010

ahojte,,,,mabe neboj,aj Nikolka bola stale o 9 dni mensia podla nich...a je v poriadku...sice sa narodila o mesiac skor a vazila iba 2100gramov,ale velmi rychlo vsetko dobehla;)
bam,mala spava cez den len v kociku na balkone,alebo vonku na prechadzke,v postielke je iba ak velmi mrzne,alebo ked je chorucka...ona ale nezaspi tak,ze ju len ulozis...musis ju uhojdat,ked ju dam len tak do postielky,tak sa hned postavi a stoji a vymysla,to sa neda 😀 neviem si ju ani predstavit,ako a kedy ju budeme ucit na nocnik,ona vydrzi niekde sediet tak nanajvys 5 sekund 😉

mabe
autor
14. led 2010

nefi, no, nevim, tedka kdyz se divam na ty tt, tak je aspon o 14 dni. ale je pravda, ze dr. ma takovy sumitko UTZ viz fota v albu. manza rika, ze vsechny vysetreni, ktery jsem do tedka mela byly v poradku, tak at nesilim. uvidime zitra. mam strach, ja se na ni tak tesim.

mili1
14. led 2010

Ahojteee, bambi tak to pocitam s tym stretkom...uz sa tesim... aanda a tebe by to kde vyhovovalo?mne to v tatrach uplne vyhovuje a je tam aj cerstvy vzduch 😉 🙂 ale daj navrh...
Nef a ty na to stretko dojdes tiez vsak?
Mab aj mne hovorili ze je zasa vacsi ...ultrazvuk presne neukazuje to sa neda presne pomerat...je tam odchylka... to mi hovoril moj porodnik... a kazdy lekar si to meria inac 😉 takze nebojkaj vsetko bude v pohode.... 🙂 😉
babulky nas spal doteraz bez uspavania v postielke,,,, ale uz stvrty den nie a nie spat nikde.... 😒 dnes sme hore od 4... akurat poobede zaspal v kociku a spal 2 hodiny....
elly daj si poradit od bambi ona je sikulka a vyzna sa v kocikoch 😉 🙂 ale kazdy uzna sam a kupi to co sa paci... 😉
Ja som si dala poradit a teraz som rada...ved vobec som nevedela aky kocik vtedy kupit...a som rada ze mame a som s nim spokojna... 😉 🙂

mabe
autor
14. led 2010

mili, dekuju moooc.

mabe
autor
14. led 2010

tak jsem cetla diskizi o 2tt mensi. a je tam spousta bab, kterym v 30tt rikaly, ze maji mensi mimisky a nakonec vse bylo ok. no, nezbyva me nez cekat, co zitra. zkontroluji prutoky a vsechny organy. snad bude vse ok. dr. me nijak nestrasila, ale rikala, ze po tom, co mam za sebou a diky te genetice - vrozena leidska mutace, i kdyz mam srazlivost v pohode, je lepsi to pohlidat.

mili1
14. led 2010

Mab to viem urcite,,, ked som bola aj nemocnici boli tam vseliake pripady... neboj....

katka22r
14. led 2010

dobru nocku kocky...mozno coskoro dnes mi zacali troska bolesti hoci nepravidelne ale clovek nikdy nevie,ved ja ked sa tu neukazem v jedno rano tak som v nemocke 🙂

mabe
autor
14. led 2010

mili, diky. jak vim, ze musim pockat a verit, jsme uz tak daleko. ale vsak vis, moc se na ni tesim, tak mam strach.

mabe
autor
15. led 2010

ahoj holky, tak jsem v noci spala spatne. ale to je asi normal, ze? 😝

katka22r
15. led 2010

aaaa ja sa asi zblaznim....stale nic a tak to vcera vyzeralo nadejne ☹ ...abe je to normalne jednu noc sa vyspis a druhu nie

mabe
autor
15. led 2010

kati, tak porad nic? mala si dava na cas. kdy jdes na dalsi ko?

katka22r
15. led 2010

zajtra ideme na ctg aj na ultr ak nic v pondelok na prijem

mabe
autor
15. led 2010

tak uz to mas za par. ja taky, za hodku jdu. ach jo. mam velkej strach. 😒

mabe
autor
15. led 2010

vim, ze me zatim nic nenasli, takze bych mela byt v klidu a toto je jenom pro jistotu, ale...

katka22r
15. led 2010

mabe bude vsetko okii nebojaj sa myslim na teba 😉 potom sa ozvy

mabe
autor
15. led 2010

kati, ozvu se, neboj

mili1
15. led 2010

Ahojte... mab drzim palceee,, urcite to bude vsetko dobre... 😉 🙂
my sa mame dobre, aj sme pekne spinkali... no konecne,,, idem varit a potom pojdeme na prechádzku
Kde ste ostatné babulky?

mabe
autor
15. led 2010

holky, tak ja pomalicku vypinam a jdu. ja mam takovej tlak a tep jak me tepe 😝

sarlotta
15. led 2010

dobré ránko holčičky držím palečky 😎

mabe
autor
15. led 2010

jdu devcata 😝

katka22r
15. led 2010

drzime prsty

mabe
autor
15. led 2010

Ahoj ho.ky, tak jsem zpet. takze jsme v poradku. Odpovida 30tt, takze mam zpet TP 27.3. Mozna trosku mensi brisko o 4 dny, ale to nic neni.cca 1490kg. jinak prutok pupecnikem ok. mam trosku hranicni hodnotu plodove vody, takze mam pit 2-2,5l denne. je pravda, ze tomu moc nedam. jinak za 10 dni na kontrolu uz k nim. takze si me uz asi do porodu budou hlidat sami. ono se tak nejak chodi, ne? kazdych 14 dni. a napsala me doporuceni na hematologii kvuli te mutaci. rikala, ze je lepsi to pohlidat, ze ke konci se telo meni a muze dojit k te srazlivosti. byla jsem se tam objednat na pondeli. tak co rikate? vsechno dobry, ze?

mabe
autor
15. led 2010

jinak jsem slibila anicce, ze pokud bude vse ok,tak zacnu vic zdrave jist 😝 😀

katka22r
15. led 2010

mabe super mas...drzim prsty....

sarlotta
15. led 2010

Mabe jupíííííííííííííííí🙂 tak je to v pořádku, maličká není zas tak maličká 😀 Tak pij, za těch 10 dní budou asi kontrolovat zas tu plodovou vodu. Jinak se normal chodí po měsíci až do 8mého a pak po 14dnech. ale já taky chodím po 14dnech od začátku, tak to neřeš. aspoň se pokocháš 😉

mabe
autor
15. led 2010

diky holky, jojo, musim pit vic a vic.aspon bude prdolka poradne pod kontrolou. 🙂 me se tak holky ulevilo.

bambi7
15. led 2010

cafte babulkyyyyyyyyyyyyyy

mabuska jasne ze ste okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ja vam verim a tie uzv nie su aj tak presne.....uplne 😉
co sa tyka ze aj keby bola mensia no a ....nasa mala 2790 a teraz?kupujem oblecenie vacsie 😀 je po tatovi 😀 vobec sa netrap mne sa aj tak viac pacia male deticky ako 4-kg 😀 a anicka zvladneeeeeeeeeeeeee vsetko neboj sa ved jej mamicka uz preskakala vela a ma super prikladdddddddddddddd tak sa drzte babulky mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mili ahoj no ked nik nepojde pojdeme same 😀
ak niekto by siel a nechce ist do tatier dajte babule navrh 😉

a ako ste sa mali dnes?

bambi7
15. led 2010

a musim sa pochvalit vcera domi zaspala po obede sama bola v postielke a zaspala 😉 vecer zaspava sama len jej dam pusku a pohladkame ju a buva krasavica nasa 😉

nef no na balkone ze niky spi super domi ak kicik stoji nespi 😀 ale sleduje 😀 to by moc nenaspala 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru