• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
ten nápad sa páči aj mne, ešte som v tatralandii nebola :slight_smile:
bam niekde som videla taký krásny biely kabátik, ale neviem si spomenúť kde, no ja chodím tak jedine po c&a,h&m. tesco, tak niekde tam skús pozrieť :grinning:
no aj ja som krstná všetkým trom synovcom, lenže, oni sú krstený v evanjelickom kostole a tam to nebol problém,jediný kto je pre m§a vhodný je manželova najstaršia sestra, ale tá ma zasa takého manžela, že... :rolling_eyes: a tiež si myslím, že mojej sestre bude ľúto aj mne :frowning2:
19. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bam ved ani ja neviem čo na to-myslím kabátik atd , ale to musí byť určite niečo biele nie? čo vy nato? nef a bambi?
19. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super - takže na stretko sme zatial - nef, bambi, ellysa a ja ...kto sa ešte pridá?
19. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
19. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjjjjjjjj
19. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super tesim sa bude to parada :wink: a budeme sa aj opalovat :grinning: :grinning: :grinning: a konecne vodaaaaaaaaaa ktoru si aj uzijem :grinning:

no nef to mas pravdu v kostole bude zima dam jej nohavice a bude a nieco na vrch kupim...
co sa tyka kabatika teraz ma aj 4 :unamused: a dokonca aj taky biel krasny ale bude jej to male.....nebojte to som ja tolko nekupila :grinning:
19. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako moja?
domi teraz zaspala tak pisem :wink: bola som vonku ale sama clapkanica :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
este sa opytam lid ci nepojde ...aanda...
19. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka nechces ist? ved je to az v lete....
19. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my sme boli vonku ...ale zachvilu uz bude hore zatial popiseme :wink:
19. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dnes pokukam penzion taku cenu aby vyhovovala :wink: pre vsetky
19. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ta tatralandia napadla mojho aby som si to neprivlastnila :grinning: :grinning: ze tam sa aj zabavime a deturence vo vodicke aj chlapi
19. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre pokukaj ceny, aj lid by mohla ist...to by bolo super... :wink:
19. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz mame detskou doktorku. je bezvadna.
19. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj mne moj hovoril ze tam by sme niekde mohli ...takze mali rovnake myslienky....sikovni obidvaja :grinning:
19. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili no vidis :grinning: este ze ich mame :wink: pozdravujem tvojho :wink:

mab super pocuj ty nam nechces vidiet? :grinning:
19. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi, jak vas nechci videt?
19. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k odovzdam, aj ja tvojho :wink:
mab pod aj ty...
Dobre babulky uz musim ist maly sa zobudil...
19. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ja musim tedka na predporodni kurz. pak se ukazu. :slight_smile:
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili,skus mu kupit nieco biele,co este moze vynosit,alebo mu daj viac vrstiev a nechaj ho len vo svetriku,daj mu kratke body a navrch este nejaky dlhy rukav,podla mna tam hadam aj trosku budu kurit :sweat_smile: ...a ono to zas az tak dlho netrva...popripade zober bielu decku a aj tak ho budete mat na kolenach celu dobu tak ho nou mozte prikryt alebo ho do nej zababusit...
esteze sme Nikolku krstili ako 5 mesacnu,neviem si ju teraz predstavit,neobsedela by tam:slight_smile:
19. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky tak ja sa ozvem po sms mili....

dakujem za vase rady a nazory....hned ako budeme doma sa vam ozvem kocky drzte sa a dakujem ze budete na mna mysliet :wink: drzte sa
19. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky

mili mala sa zobudila tak som musela ist.....
katka drzime palce....

nef ja sa tesim aspon na tom krste bude zabava :grinning: a myslim ze ani nasa neobsedi........

tak pekny vecer
19. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem dosla z predporodni pripravy. dneska jsme uz probiraly porod - to je informaci. :slight_smile: jinak mam kalhotky po porodu a vlozky 2x. kosmetiku me poslala pani koupit na Kobliznou, ze tam maji dobry veci pro miminka. Jinak za hodku jdu psat zapis na basket. :slight_smile:

katy, drz se holka
19. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule.... ja mááááááááááám internet!!!! po 6 mesiacoch mám znovu zapojený internet huráááááááá
Mab, ako ti to krásne pribúda a rastie! O čo všetko som tu ja prišla!!!! A ty ideš mať Aničku! Aj ja som chcela Aničku a mám Janíčka. Aničku si umiesime neskôr :grinning: moc ti držím palce!
19. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtee babulky,,, nef diky za radu..ja som tak podobne rozmyslala.. mame kosielku s motylikom a nohavice ale navrch som myslela , aj s tymi bodami je to dobry napad alebo este nejaký kabatik pokukam no uvidime...
Ani ja si neviem predstavit Nikolaska ze tam bude ticho, to sme uz hovorili far. a on ze to nevadi ked bude pistat atd,,, ze sa mozeme aj poprechadzat :wink:
Lidus vitajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ako sa máte??????????? no prisla si o ovela :grinning: :grinning: :grinning:
Katka drzime palceky,,, a cakam na sms.. :wink:
20. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa majte ja odchadzam....bude mi chybat vasa podpora v nemocnici....drzte palceky nech nam vyvolavacka rychlo zaberie :unamused:
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: tfuj tfuj tfuj
20. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulkyyyyyyyyyyy ako ste sa vyspinkali ?

katka drzteeeeeeeeeeeeeeee saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

mabuska to ja by som ta rada videla snad raz sa podari :wink:

mili ja tiez dam nohavice bude v kostole zima ako pise nef :wink: a bude to sranda este ich budeme aj nahanat :grinning: :grinning:
lid ahojky :slight_smile:
20. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala je v postielke predpriprava na spanok :grinning: no a za chilku ju mozem uspat nechce zaspavat sama ked ma nevidi :sweat_smile:

co mate dnes na plane ....
20. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko devcata,

tak jsem uplne rozstrelena. Sli jsme spat o pulnoci, ale nejak me ten basket vycerpal. Mala tatkovi poradne fandila a pak v noci uplnej klid, tedka jeste asi taky spi. :slight_smile: tedka snidam, pak skocim koupit pecivo a chci vysat a utrit zem. tot vse. jinak odpo chceme jit na ten kocarek, snad manza bude moct jit z prace driv a pak na basketbal na prvni ligu - profesionalni hrace a pak ma manza svuj, ale tam dneska nejdu. pujdu brzo spat.

bambi, snad se podari

kati, drzim palce.

lidusko, dekujuuuuuuuuu. :slight_smile:

ja mam polivku ze vcera z uzenych kosti a koupim si ke kasi sunkovou klobasu.
20. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek