Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
19. led 2010

ten nápad sa páči aj mne, ešte som v tatralandii nebola 🙂
bam niekde som videla taký krásny biely kabátik, ale neviem si spomenúť kde, no ja chodím tak jedine po c&a,h&m. tesco, tak niekde tam skús pozrieť 😀
no aj ja som krstná všetkým trom synovcom, lenže, oni sú krstený v evanjelickom kostole a tam to nebol problém,jediný kto je pre m§a vhodný je manželova najstaršia sestra, ale tá ma zasa takého manžela, že... 🙄 a tiež si myslím, že mojej sestre bude ľúto aj mne ☹

mili1
19. led 2010

Bam ved ani ja neviem čo na to-myslím kabátik atd , ale to musí byť určite niečo biele nie? čo vy nato? nef a bambi?

mili1
19. led 2010

Super - takže na stretko sme zatial - nef, bambi, ellysa a ja ...kto sa ešte pridá?

bambi7
19. led 2010

cafteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mili1
19. led 2010

ahojjjjjjjjjjj

bambi7
19. led 2010

no super tesim sa bude to parada 😉 a budeme sa aj opalovat 😀 😀 😀 a konecne vodaaaaaaaaaa ktoru si aj uzijem 😀

no nef to mas pravdu v kostole bude zima dam jej nohavice a bude a nieco na vrch kupim...
co sa tyka kabatika teraz ma aj 4 😒 a dokonca aj taky biel krasny ale bude jej to male.....nebojte to som ja tolko nekupila 😀

bambi7
19. led 2010

ako moja?
domi teraz zaspala tak pisem 😉 bola som vonku ale sama clapkanica 😝

bambi7
19. led 2010

este sa opytam lid ci nepojde ...aanda...

bambi7
19. led 2010

katka nechces ist? ved je to az v lete....

mili1
19. led 2010

Aj my sme boli vonku ...ale zachvilu uz bude hore zatial popiseme 😉

bambi7
19. led 2010

no tak dnes pokukam penzion taku cenu aby vyhovovala 😉 pre vsetky

bambi7
19. led 2010

inak ta tatralandia napadla mojho aby som si to neprivlastnila 😀 😀 ze tam sa aj zabavime a deturence vo vodicke aj chlapi

mili1
19. led 2010

Dobre pokukaj ceny, aj lid by mohla ist...to by bolo super... 😉

mabe
autor
19. led 2010

tak uz mame detskou doktorku. je bezvadna.

mili1
19. led 2010

Aj mne moj hovoril ze tam by sme niekde mohli ...takze mali rovnake myslienky....sikovni obidvaja 😀

bambi7
19. led 2010

mili no vidis 😀 este ze ich mame 😉 pozdravujem tvojho 😉

mab super pocuj ty nam nechces vidiet? 😀

mabe
autor
19. led 2010

bambi, jak vas nechci videt?

mili1
19. led 2010

O.k odovzdam, aj ja tvojho 😉
mab pod aj ty...
Dobre babulky uz musim ist maly sa zobudil...

mabe
autor
19. led 2010

holky, ja musim tedka na predporodni kurz. pak se ukazu. 🙂

nefertitka
19. led 2010

mili,skus mu kupit nieco biele,co este moze vynosit,alebo mu daj viac vrstiev a nechaj ho len vo svetriku,daj mu kratke body a navrch este nejaky dlhy rukav,podla mna tam hadam aj trosku budu kurit 😅 ...a ono to zas az tak dlho netrva...popripade zober bielu decku a aj tak ho budete mat na kolenach celu dobu tak ho nou mozte prikryt alebo ho do nej zababusit...
esteze sme Nikolku krstili ako 5 mesacnu,neviem si ju teraz predstavit,neobsedela by tam🙂

katka22r
19. led 2010

kocky tak ja sa ozvem po sms mili....

dakujem za vase rady a nazory....hned ako budeme doma sa vam ozvem kocky drzte sa a dakujem ze budete na mna mysliet 😉 drzte sa

bambi7
19. led 2010

cafte babulky

mili mala sa zobudila tak som musela ist.....
katka drzime palce....

nef ja sa tesim aspon na tom krste bude zabava 😀 a myslim ze ani nasa neobsedi........

tak pekny vecer

mabe
autor
19. led 2010

Ahoj holky, tak jsem dosla z predporodni pripravy. dneska jsme uz probiraly porod - to je informaci. 🙂 jinak mam kalhotky po porodu a vlozky 2x. kosmetiku me poslala pani koupit na Kobliznou, ze tam maji dobry veci pro miminka. Jinak za hodku jdu psat zapis na basket. 🙂

katy, drz se holka

lidus30
19. led 2010

Ahojte babule.... ja mááááááááááám internet!!!! po 6 mesiacoch mám znovu zapojený internet huráááááááá
Mab, ako ti to krásne pribúda a rastie! O čo všetko som tu ja prišla!!!! A ty ideš mať Aničku! Aj ja som chcela Aničku a mám Janíčka. Aničku si umiesime neskôr 😀 moc ti držím palce!

mili1
20. led 2010

Ahojtee babulky,,, nef diky za radu..ja som tak podobne rozmyslala.. mame kosielku s motylikom a nohavice ale navrch som myslela , aj s tymi bodami je to dobry napad alebo este nejaký kabatik pokukam no uvidime...
Ani ja si neviem predstavit Nikolaska ze tam bude ticho, to sme uz hovorili far. a on ze to nevadi ked bude pistat atd,,, ze sa mozeme aj poprechadzat 😉
Lidus vitajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ako sa máte??????????? no prisla si o ovela 😀 😀 😀
Katka drzime palceky,,, a cakam na sms.. 😉

katka22r
20. led 2010

tak sa majte ja odchadzam....bude mi chybat vasa podpora v nemocnici....drzte palceky nech nam vyvolavacka rychlo zaberie 😒

ellysa
20. led 2010

katiiiiiiiiiiiiiiii 😀 tfuj tfuj tfuj

bambi7
20. led 2010

dobre ranko babulkyyyyyyyyyyy ako ste sa vyspinkali ?

katka drzteeeeeeeeeeeeeeee saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

mabuska to ja by som ta rada videla snad raz sa podari 😉

mili ja tiez dam nohavice bude v kostole zima ako pise nef 😉 a bude to sranda este ich budeme aj nahanat 😀 😀
lid ahojky 🙂

bambi7
20. led 2010

mala je v postielke predpriprava na spanok 😀 no a za chilku ju mozem uspat nechce zaspavat sama ked ma nevidi 😅

co mate dnes na plane ....

mabe
autor
20. led 2010

dobre ranko devcata,

tak jsem uplne rozstrelena. Sli jsme spat o pulnoci, ale nejak me ten basket vycerpal. Mala tatkovi poradne fandila a pak v noci uplnej klid, tedka jeste asi taky spi. 🙂 tedka snidam, pak skocim koupit pecivo a chci vysat a utrit zem. tot vse. jinak odpo chceme jit na ten kocarek, snad manza bude moct jit z prace driv a pak na basketbal na prvni ligu - profesionalni hrace a pak ma manza svuj, ale tam dneska nejdu. pujdu brzo spat.

bambi, snad se podari

kati, drzim palce.

lidusko, dekujuuuuuuuuu. 🙂

ja mam polivku ze vcera z uzenych kosti a koupim si ke kasi sunkovou klobasu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru