Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. led 2010

ahoj elly, tak vy uz budete mit kocarek. my sme to vcera nejak nestihly. 😖

ellysa
21. led 2010

mabuška, však aj vy už budete mať 🙂 . ja sa aj trošku bojím, či to nie je skoro, a či sa niečo nestane, ale zasa bol v super akcii-skoro 200 EUR. Hovorím si, že prinajhoršom predáme, ale dúfam, že to nebudeme musieť

mili1
21. led 2010

Ahojteee, elly to je super cena na kočík, ale to nie je asi aj v športovej verzii, a bez autosedačky však?
Babulky kde ste ostatné?
Katka este neposlala sms mozno len teraz rodí a onedlho napíše 😉 🙂

ellysa
21. led 2010

mili ten kocik stál viac ako 700 EUR, ale normálne vo Viedni stojí 909, tak som to tam myslela, že sme ušetrili tých 200 EUR. Inak zistila som,že krpec sa hýbe po cukríkoch -nimm2, hádajte, čo žujem 😀

bambi7
21. led 2010

cafte babulky

bambi7
21. led 2010

no klasika domi nie a nie spat a ja by som spala aj za nu 😀 dnes bola aj v noci hore plakala neviem cis sa jej daco snivalo alebo ide zubok no uvidime asi 4 dni ani spat nechce uz spavala aspon dokopy 3H a teraz zasa nic max 50 minut a potom je mrzuta lebo je unavena 😅 no uvidime ci zaspi este kolo 16h skusim ju uspat.....

boli sme vonku asi 1,5h pekne snezilo ale ja chodim von pokial uplne nemrzne aspon bude imunita 😉 treba kazdy den aspon na chvilocku....

a co ste dnes robkali?

mabe
autor
21. led 2010

nazdarek, tak jsem zpet. teda zima je tam svinska. nohy, bricho a zada boli, a jsem totalne grogy. ale mam vse. lih na pupik, olivovy olej, mydlo pro anicku, plenky na zacatek do porodnice, odsavacka, teplomer do vody, nuzky. pak sobe cheesburgera, jidlo a dr. jsem vyridila. stitnici mam uplne ok, takze me nezvysovala davku. dalsi ko za pul roku a hned po porodu si mam snizit davku na polovic, jako jsem mela pred tehu. 🙂 tedka si davam caj a rohlik se syrem a sunkou a pak se asi na chvilku natahnu do perin. 🙂

ellysa
21. led 2010

no bam, snáď si aspoň na chvíľu zdriemnete 😔
mabe, no vidíš, pekne si sa rozšupla,aspoň budeš mať pokoj.
mne sa už nechce uči, tak som začala variť a kukám postieľky na nete, včera sme natrafili na jeden obchod tak sme sa len tak pozreli, čo majú a postieľka aká sa nám páčila tam stála 90 eur a keď som ju pozerala priamo u výrobcu stála 60 eur, takže v marci pekne pôjdeme do Poľska, ešteže to máme od našich blízko cca 60km

mabe
autor
21. led 2010

elly, jojo, uz snad mam vse z kosmetiky pro zacatek.

nefertitka
21. led 2010

ahojte...co tu nove?my sme dnes boli s Nikolkou u ocnej,a zistili jej horsi zrak a nejaky neosty nerv v ocku,ze mame o mesiac dojst na kontrolu a uvidi sa...ze sa to vraj aj moze zlepsit,ze normal u deti v jej veku je 2 az 3+ a ona ma 5+ ☹ ze ked to neprejde,ze jej daju slabsie dioptrie...chuda,ja nechcem,aby taka malinka uz musela mat okuliare 😖 no a navyse ma zas nejak vela soplikov,tak dufam,ze nebude chorucka....

ellysa
21. led 2010

nef, to ma mrzí, že nikolka má horšie očká ☹ , ale teraz sú už také pekné a dobré okuliariky, že sa nemusíš báť, keby ich naozaj musela mať. A hlavne keď to chytia hneď od začiatku, očká sa jej časom zlepšia. Môj manžel mal ako malinký nosiť brílky a samo sa na to vyprdli, lebo to bolo drahé 😠 a teraz má na jednom oko trojku dioptriu a nejako sa mu to nedá vyliečiť ani s okuliarmi nevidí lepšie ani operácia neprichádza do úvahy, jednoduchu mu ochobol úplne sval.

mabe
autor
21. led 2010

nazdarek, tak kdyby me manza nevzbudil, tak bych jeste spala. me to teda dostalo to mesto. takze zadny zehleni. budu lezet u telky.

nefi, chuderka mala, treba se ji to zlepsi. 😒

bambi7
21. led 2010

cafte babulky

nef to ma mrzi ,dufam ze sa to coskoro zlepsi a nepovedali z coho ?co to sposobuje?

mabuska len oddychujte babulky zehlenie pocka aj zajtra je den 😉

mabe
autor
21. led 2010

ahoj bambi, zitra jdu k nasim, tak na vikend.

pripada me, ze anicka posledni dobou kope nejak min. 😒

bambi7
21. led 2010

mabuska netrap sa ma uz menej miesta .....a si aj spala tak bola v klude netrap sa vsetko je ok

mabe
autor
21. led 2010

ja si rikam, ze kdyz se hejbe, tak je to ok, i kdyz min. tedka me treba kopla, asi zase vi, co si rikam. 🙂

bambi, ja mam vymysleno: fusak zimni, deka zimni, zavinovacka letni dekova - da se z ni stahnout deka a rychlozavinovacka - neni to moc, ze ne?

bambi7
21. led 2010

super aj ja mam to iste aj v lete prsi a zijde sa 😉

a co kocik? a netrap sa tym ze menej kope hlavne necitaj to kolko ma kopat a tak....tazde babo je ine to ako ked kazde zacina chodit inak 😉 ked spinkas tak jasne ze ma klud a je ticho ked nieco robis a rusis ju da to hned vediet 😉 tak sa neboj je to rozumna zdrava babulka a setri ta aj domi niekedy menej kopkala a inoked viacej

mabe
autor
21. led 2010

bambi, vcera na basketu a predevcirem kopala pekne. 🙂

takze souhlasis s vyberem? me rikaly na jine diskuzi, ze jim to pripada zbytecny, ze je toho dost. ale ja si nemyslim.

bambi7
21. led 2010

no zim fusak potrebujes, deku zimnu mam aj ja iba tm sa v noci za zakryt inm nie,a ta letna zavinovacka ked pises ze je z nej deka sa zijde ked je v lete dazd alebo obycajna deka to je uz na tebe 😉

bambi7
21. led 2010

pocuj ja necitam tie diskusie ......naco 😀 urob si podla seba mabuska tvoj usudok je dolezit a aby si bola spokojna 😉

mabe
autor
21. led 2010

bambi, jasnacka. zimni deka se me bude hodit i na chaloupku do jeseniku v lete. fusak taky treba uziju, tam jsou noci chladny. no, ta deka neboli zavinovacka se me moc libi (neco podobnyho, ale drazsi mela kamoska. v lete navecer do ni zabalila malyho) a zavinovacka klasicka se bude podle me taky hodit - jedna levna.

bambi7
21. led 2010

no fusak urcite vyuzijes do kocika v zime my ho mame stale 😉 tak nevahaj a kupuj 😀 a anicku pekne v lete navecer zabalis ved vecer je chladno

mabe
autor
21. led 2010

bambi, jasnacka. to jsem potrebovala slyset. 🙂 ty ses muj andel straznej, fakt. 😉

bambi7
21. led 2010

to som rada ja myslim ze dobre urobis ono sa to zijde 😉 ja mam tiez to co ty 😉
jaj uz sa tesim ked uz budes mamca .....snad mi to napises sms potom 😀
a co kocik kedy?

mabe
autor
21. led 2010

bambi ty budes prvni, no teda mezi prvnima 🙂

na ten kocarek asi az pristi tyden. manza je tedka na pivu. sly s praci (dostaly certifikat). tak to bude na dlouho, az tak k ranu, takze do prace pujde pozdeji a tezko pujde v 16h domu.ale uz bych chtela, protoze chci objednat pres net ten fusak a deku od emitexu, aby to barevne ladilo. 🙂

mabe
autor
21. led 2010

tedka v telce je dobrocinej koncert na Haiti, tak jsem poslala aspon jednu smsku - chudaci lidi ☹

bambi7
21. led 2010

no len to pekne zlad nech ma anicka svoje hniezdocko

mabe
autor
21. led 2010

bambi, co je to zlad?? 😀

bambi7
21. led 2010

no aby to pekne ladilo som chcela napisat 😀 farebne 😉

no moje babulky dve ty a anicka 😀 pekne oddychujte idem kuki trosku tv a oddychnut si lebo cez den sa neda 😀 tak sa zatial majte a som rada ze napises potom sms 😵

mabe
autor
21. led 2010

aha 😀 , pekne oddychuj. snad si jeste napisem do porodu, ne? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru