Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
21. led 2010

kocik poskladaný, ale návod písaný ako pre magorov 🙄 , sme si mysleli,že ideme reklamovať strišku a my sme ju zle dávali 😅
držte zajtra palce na morfo, aj náš krpo sa nejak menej hýbe

mili1
22. led 2010

Ahojteee,,, elly aha pochopila som s tym kočikom, 😝 lebo sa mi zdal moc lacny čo som take ceny kočikov ešte nevidela 😒
Bambi aj my chodime kazdy den von ci je zima ci nie....samozrejme nie ak su extremne zimy-myslim ked fuka vietor atd... 😉 je to dobre na imunitu...
Mab tu vybavicku urcite treba, tak ako aj deku,,,zavinovacku a fusak do kocika v zime ho tam musis mat...my mame to vsetko...to nie je zbytocne... a necitaj diskusie ani ja ich uz necitam ...od vted co som bola tehu lebo ak som nieco citala sa lakala tak nakoniec radsej nevediet 😒
Nef to mi je luto malej Nikolky a z coho to moze mat? ale nebojkaj, urcite sa to napraví 😉

mabe
autor
22. led 2010

dobre ranko devcata,

tak ja spala jak dudek. sla jsem spat v 23:30 a pak se vzbudila, kdyz dosel manza kolem 2h. a vstavala jsem pred chvili. mohla bych jeste spat, ale jdu k nasim za darcou. takze tak kolem 10h vyrazim. pujdu jeste do Kiky, jestli nemaji nejaky slevy a pak pujdu s darcou ven. musim se poradne oblict, je tam porad zima. jinak dojdu za vama.

sarlotta
22. led 2010

Ahojík holky, tak jsem tu z kontrol. Na dia mě doc pochválil)) dlouhodbý cukr z žíly mám 3,94 a na lačno 4,8... prý mám nejlepší hodnoty z čekárny

na kožní se doc taky tvářila mile, vyrážka se hojí, mění barvu ..ale je to ok, tak jsem dostala zásobu krémů... no a crp mám 7 což je v normě-zánět v těle nemám, a výtěry z nosu a krku taky ok.. žádný stafylokok nebo tak.

Tak dneska mám radost.

sarlotta
22. led 2010

Holky co kačka ?

ellysa
22. led 2010

sarlott gratulujem ku kontolám 🙂
my už sme domka, drobinko vypadá úplne v poriadku, máme už 419g, nechcelo veľmi ukázať, čo je malo nohy v tureckom sede a ešte si tam držkalo ručičku, ale ževraj skôr dievčatko 😀 , no uvidíme, čo nám povedia večer na 3D

sarlotta
22. led 2010

ellys to je hezké🙂) tak jí/mu domluv ať se nestydí 😎

ellysa
22. led 2010

no snažím sa 😉 od rána sa vrtí stále ale kto vie či sa ešte viac neskrýva, keď vie, že sa ideme ešte raz pozrieť
😀

mabe
autor
22. led 2010

\Ahoj holky, tak jsem zpet od nasich. teda tam je zima. zase sem nakoupila moc veci v albertu a tahla se s tim. mam teda batoh, ale.... jsu blba, no. jinak se muzete mrknout do alba, co jsem zase koupila anicce - ten overal za 29kc a ta souprava za 89kc, tak to sem jim tam nemohla nechat.

sartlotko, gratulujuuuuu.

ellym, tobe taktez. ze by dalsi holcicka? 😀

sarlotta
22. led 2010

mabe hezké moc 🙂

mabe
autor
22. led 2010

sarlotko, dekuju. 🙂

ellysa
23. led 2010

ahojte, tak na 3D ideme o dva týždne na reparát,malinká mala toho asi dosť, tak sa otočila chrbátikom, hlavičku pokrčila a ešte si na ňu dala obe rúčky, doktor hovoril, že by som mohla pochodiť, alebo zmeníme termín, ale ja som už bola tiež unavená, tak sme to nechali tak, ale určite to bude dievčatko 😀 a urobil aj on morfológiu a všetko je ok 😉

mabe
autor
23. led 2010

ahojte devcata, tak ja se probudila, kdyz manza dosel domu v 2:30 a pak jsem 1,5h nezabrala. Tedka pujdu umyt nadobi a asi budu zehlit trosku. manza odpociva u knizky. na obed bude bramborovy gulas. dneska budem doma.

elly, tak gratuluju k holcicce, treba je stydliva 🙂

nefertitka
23. led 2010

ahojte,,,gratulujem sarlott aj elly;0) aj som si inak myslela elly,ze to bude dievcatko🙂 baba jeda hanbliva,aj nasa si tak zakryvala stale 😉 ale tak to ma byt 😝
No Nikolka tie ocka ma asi z toho,ze je nedonosena,ale ze sa to moze este upravit,tak budeme dufat...je to strasne inak u tej ocnej, milion ludi,cakame 3 hodiny,vsetky deti su tam nervozne...a o mesiac to musime absolvovat zas...a v pondelok neurolog kvoli tym ockam,v utorok zas rizikova poradna pre nedonosene deti, a furt nieco...strasne nerada s nou takto chodim po lekaroch...ona mi tam neobsedi, a vsetko dokopy je to pre mna stresujuce...
no a nakoniec je aj chorucka,kasle,ma sopliky,teplotku len mierne zvysenu,tak zas cele noci nespime,nechapem ale,kde to chytila,nikde medzi ludi ju nevlacim...ach jaj...a cakam,kedy to od nej zas chytim ja

mabe
autor
23. led 2010

nefi, budu drzet palecky, at se ocicka zlepsi. u tech dr. je to na prd. vy toho teda mate. 😖 a jeste je chuderka nachlazena. 😖

ellysa
23. led 2010

no nef tak to nezávidím, chúďatko Nikolka, to musí byť pre takého drobca utrpenie, nechápem, prečo detičky neobjednávajú 😠. Hádam sa skoro vylieči.
mabe užívaj si pekne sobotu, môj manžel zdrhol na celý deň na lyžovačku ale nech len ide, potom ho už nepustím 😝 a aj tak sa učím 🙄

mabe
autor
23. led 2010

elly, jasne, at si jeste uzijou 🙂

ellysa
23. led 2010

inak včera som zbehla do tesca a kúpila malej mikinku, dvoje tepláky a 3 body dokopy za 10 Eur, tak ani môj nepindal 🙂 užila som si tú ružovú 😀

mabe
autor
23. led 2010

elly, ja si na zacatku rikala, ze nebudu kupovat moc ruzovou, ale to se neda 🙂

ellysa
23. led 2010

asi nie, keď tomu sa nedá odolať 😉 , kuk do albumu s výbavičkou, dala som tam aj kočík

mabe
autor
23. led 2010

zajimavej kocarek 🙂

mabe
autor
23. led 2010

ahojky, tak ja dneska nic moc neudelala. vyprala jsem dve pracky a uvarila obed. boli me v krizi a to dost. a to bricho mam nafoukly....uz to asi fakt lepsi nebude. tedka jsem se rozhodla, ze jdu zehlit, aspon te anicce teda.

mili1
25. led 2010

Ahojteee, dnes som prvá - po dlhooom čase.... 😉
U nás je dnes riadna zima,,,,
Včera sme boli na návšteve u sestry bolo fajn,, niky len kukal na detičky - páčili sa mu 😉
Väčšinou sme stále doma tak bol rád že sa povozil v autičku 😉 🙂
Vy sa ako máte? Kde ste všetky?
Ani aanda tu už dávno nebola,,, aanda všetko o.k?ako sa máte?
Tak sa majteeee

mabe
autor
25. led 2010

dobre rako devcata, tak sem dneska doma. premyslela jsem, ze pujdu do prace, musim jeste neco zaridit do 5.2. ohledne lidi, ale nechce se me. toto je jedinej volnej den s patkem v tomto tydnu. jinak mam dr., kurzy, basketbaly a tak. takze budu pekne doma, venku je stejne zima svinska. trosku poklidim a budu odpocivat. jinak mala si uz treti den ze me dela legraci, ukazuje se me. vpravo pod zebrama mam rano obrovskou boulu, jako vetrelec. premyslim co to je. asi hlava, ale vypada to spis na zadecek. ze by uz se otocila? zase by me kopala do zeber a ne do spodku, ze jo? zitra jdu do nemocnice na kontrolni UTZ, tak uvidime. snad ta ko dopadne dobre. piju jak o zivot.

bambi7
25. led 2010

dobre ranko babulky
no aj u nas zimaaaaaaaaaaaaa uz by to mohlo aj skoncit 😒 no pockam si 😀 domi akurat zaspala tak mam chvilku oddych,,,,,

jaj mam zapal sedacieho nervu tak o boli ale fungujem 😀 😀 😀 😀 no a domi stale pri mne a mama mama 😀

inak sa mame ok tento vikend tak ubehol ze ani neviem ako ☹ no ale neva coskoro je piatok 😀
zajtra ideme na kontrolu klbov tak snad je vsetko ok.....

a co mate na plane dnes?co varite?

bambi7
25. led 2010

mabuska zajtra na kntrolu drzkam moc palceeeeeeeeeeeeee len pekne tekutinky 😉 ale vy ste sikulky

mabe
autor
25. led 2010

ahoj bambi, mili, mala je taky posledni dva dny aktivni a to dost. rikam si, kdy ty holka spis?

tesim se, ze ji uvidim a doufam, ze bude vse ok. piju jak se da. no, uvidime zitra na UTZ v jake bude poloze. Mrzi me akorat, ze manza nemuze jit se mnou. Maji zase nejakou navstevu dulezitou a nemuze odejit. pry mam nechat udelat foto, tak jsem mu rikala, ze ona se na jednu fotku nevleze. tak rikal, ze mu mam donest hlavu a ruku jako "cau" .

holky, nemuzu uz se ji dockat. jasne, at jeste vydrzi 2 mesice, ale moc se na ni tesim. 🙂 kazdou noc se me o ni zda, uz je sice vetsi, ale uz je. 🙂

bambi, chudacku, to musi bolet.

jinak mamka rikala, ze si nemam davat epi, ze si to mam uzit. 😀 😝

mabe
autor
25. led 2010

jinak vsechny veci mam vyprany, vyzehleny. veci do porodky jeste nemam nachystany, ale to je hned. jeste musim koupit kojici podprdu. nemam jeste kocarek, postylku (tu budu mit asi od pribuznych, kdyztak koupime matraci), monitor dechu (to se taky koupi hned), vanicku a zavinovacku a fusak, to se objedna taky hned.

mabe
autor
25. led 2010

ja su hrozne sikovna - vcera jsem si delala na veceri kedlubnove hranolky s jogurtem ochucenym podle babice. Bylo to vyborny. akorat jsem si zmrvila sitko. mam ho umelohmotny a ja jim precedila ten olej z panvicky. 😀 jsu blba, no. 😀 dneska budu delat cinu s krutiho masa s ryzi a paprikou dusenou.

bambi7
25. led 2010

mabuska si sikulka aj tak 😉 a kocik a fuaek monitor je je hned kupene 😉 no parada

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru