Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
26. led 2010

mabe sluníčko, co jsi nervozní ?

mabe
autor
26. led 2010

sarlotko, jdu na kontrolni UTZ do nemocnice kvuli te hranicni vode. celejch 10 dni jsem se snazila pit, tak snad to bude ok.

sarlotta
26. led 2010

mabe to víš že bude. držím palečky.

Já mám teď zas v hlavě doktora z ušního, říkal, že by bylo dobré malému vytrhnout nosní madličku, dělá se to v narkoze... uuuaaaa... do toho se mi teda nechce 😠

bambi7
26. led 2010

cafte bbulky

mabuska nebojkaj ja viem ze to bude ok 😉

no ja si tiez myslim ze katka uz porodila len nan to zabudla povedat 😀

bzzmajka neboj vsetko bude len ked clovek moc tlaci na to tak nie a nie otehotniet,chce to klud neboj je nas tu vela co sa podarilo len treba mysliet pozitivne 😉 urcite sa podari a bola si aj na vysetreniach?

bambi7
26. led 2010

a dnes o 15,20 ideme s domi na klby tak drzte palceeeeeeeeeeeeee a pekny dnik 😉

mili1
26. led 2010

Bam drzkame palceky,,,,,, 😉
Katka asi fakt na nas zabudla 😀

mabe
autor
26. led 2010

ahoj holky, tak mam takovy smiseny pocity. Mam uz teda tu oligo... - malo plodove vody - min nez minule. Piti nepomaha, mala je hlavou nahoru a uz se pry neotoci diky te vode. Jinak prutok pupecnikem, placenta, mozek vse ok. Mame nejakou ledvinovou dilataci, ale to je v norme vzhledem k mym tydnum, tak snad to bude dobry. A teda pribirame a jsme velci jak mame byt - 1800kg. Byla jsem primo u primare, tak rikal za 14 dni na ko a uvidime. budto bude vse stejny nebo se to bude zhorsovat a az to bude neunosny,tak mala musi jit ven. Rikal, ze za tyden ko nema smysl, ze se nic nezkazi tak rychle, 14 dni je pry ideal. Snad bude vsechno v poradku a mala vydrzi co nejdyl. I kdyby musela jit driv, tak hlavne, at se ji nic nestane. Jinak asi bude cisar, kdyz se neotoci, ze? Tak co, mam byt skepticka nebo mam byt v poho, ze akorat ta voda.... 😒

sarlotta
26. led 2010

Ahojík holčinky
Hlásím screeninig NEGATIVNÍ takže v pořádku, mimuško je zdravé 😎

sarlotta
26. led 2010

Mabe, myslím, že budou čekat než nabere přes 2 kila a pak asi císař 😒 Ale taky to může vydržet stejné až do termínu. Těžko říct, nemám žádnou zkušenost. Ale pij určitě hodně dál a šetři se.

mabe
autor
26. led 2010

sartlotko,dekuju. pit budu dal stejne a setrit? jsem doma, takze se setrim.

mabe
autor
26. led 2010

sarlotko, jinak gratulujuu 🙂 . rikam si, ze uz jsme daleko, tak i kdyby musela jit ven uz za 14 dni, budeme 34tt.

bambi7
26. led 2010

cafte babulky no my mame vsetko ok mame malej kupit ortop.topanocky alebo sandalky 😀 ze vidi ze je pevna a ci sa uz nestavia my ze ano tak ze kludne ked bude chciet chodit uz trosku moze jasne ked ju drzime 😀 a ze je velka babulka 😉

no tak sa tesim

mabuska neboj vsetko dobojujete do stastneho konca ......len dalej vela tekutin a nebojkaj anicka zvladne vsetko 😉

a mili dakujeme ze si drzkala palce si poklad 😉

nefertitka
26. led 2010

ahojte...
mabe neboj,ak by mala musela ist von v tom 34tt,uz ste za vodou,v 34tt uz su dozrete aj plucka aj vsetko,takze Anicka bude akurat tak mensia...Nikolka sa narodila v 36tt a bola len 2 dni v inkubatore a po tyzdni ju pustili domov...tes sa,ze uz si tak daleko...zvladnete to nebojkaj...budem moc drzta palce,aby ste vydrzali co najdlhsie 2v1....
a co sa tyka tej odsavacky,ja ju odporucam kupit pred porodom,ja som ju narychlo zhanala v nemocke,musela som den na nu cakat,nemala som si ako odsavat mliecko...a navyse ak sa ti malinka narodi skor a bude musiet byt v inkubatore,budes jej musiet mliecko odstriekavat...ale mliecko sa tvori az na 3.den po porode,po cisarskom este neskor,takze budes mat tri dni na zhananie🙂))ak to nestihnes teraz...a ked je otocena hlavickou hore,asi budes musiet rodit cisarskym...ja by som na druhy krat tiez chcela cisarsky...
No a m y sme dnes s Nikolkou boli na tom sone a vsetko v poriadku,ze moze mat aj nieco skryte,ale to sa ultrazvukom neda zistit,ze je to na ocnej a neurologicke,co dalej...ale dufam,ze nic s mozgom nema....ved sa nam javi uplne normalne...troska mi padol kamen zo srdca...a dnes mi navyse v rizikovej poradni povedali,ze co chcu od nej aby uz ako chodila,ked ma len rok...a on si uz dnes chodila sama velmi dlho,vobec som ju nedrzala....len mam pre istotu ruky pri nej,keby spadla,niekedy sa jej to este zadari🙂))myslim,ze to je super na jej vek...

sarlotta
26. led 2010

Mabe, já myslím, že vydržíš i do 36-37tt. Kdyby to bylo zlé, nechají se Tě v nemocnici. nějak mi spadl net, tak jsem tu nebyla. 😉

mabe
autor
27. led 2010

Ahojte devcata,

tak noc na hovno a vcerejsi den taky. Sla jsem od nasich na predporodni kurz a tam me to zase dostalo. Furt se rikalo, bezstarostny porod a mluvilo se o idealni tehu atd. pak jsem sla teda s manzou na basket, tak to jsem na to zapomela trosku. pak hospoda zapit tu malou od kamose, tak zase. 😒 snazim si rikat, ze je to ok. vsak se nic zatim nedeje, ne? malo plodove vody, anicka prospiva,tot vse. Ale proste uz to neni idealni, vim, nic neni idealni, ale je to moje dite a mam strach. Sly jsme spat v 1h, nemohla jsem spat, porad jsem se budila, tak jsem tedka vstala. Jsem jako matoha. 😖 Dopo jdu ke kamosce, mala se ji narodila CR v 34tt kvuli preklampsii, tak jdu trosku pokecat a tak. ted jdu snidat a pak doctu

nefi, tak gratuluju ke ko

bambi, sarlotko, doufam, ze to dokoncime vsechno v poradku. dr. vedi co delaji, ne? ze jdeme na ko za 14 dni, sam primar me to vysvetlovat, ze za tyden by zhorseni nemuselo byt videt, takze az tak rychly to nebude.

mabe
autor
27. led 2010

manza me uklidnuje, ze je vlastne zatim vse v poradku. mala pribira, hejbe se a nic ji neni. akorat teda min vody. ze se nemam nervovat, uvidime dalsi ko.

aanda
27. led 2010

ahojte babulky, ja vas uz vobec nestiham citat ☹

Mabe, drzim palceky aby ste to dotiahli este co najdlhsie "v kope"... ale presne ako ti hovori manzel, nenervuj sa, vsetko bude ok... neboj Anicka je sikulka 😉

Nef, jasne ze je mala sikovna na svoj vek...neboj, bude to dobre...
tusum aj bambi mala malicku choru, tak zelam vela zdravicka a vsetkym len to naj...

my rastieme ako z vody :D zajtra bude mat maly 4 mesiacky 🙂 to to ale leti

mabe
autor
27. led 2010

aandy, verim ji, ale zaroven mam strach. toto teda leti 🙂

sarlotta
27. led 2010

Ahojík holčinky tak jsme zpět z kontroly ouška a je to v pořádku)) doc mě potěšila, druhénouško má taky dobré. zkoušela i jak slyší, takže ok

Akorát jsem trochu naštvaná- jsem se byla mrknout v obchodě s kočárky a ta nová kolekce x-landeru teda nic moc... barvy jsou uplně jiné než na netu. Bílá je spíš krémová žlutá, tmavě šedá je černá... no a prý to nejde na xt2005 nasadit... tak nevím.

Mabe věřím, že se nervíš, já mám taky furt něco 😠 je to starost o někoho jiného a to vždycky horší než sama o sebe. Bude to dobré, jste hodně daleko. Není to sranda...ale bude to dobré. Myslím na Vás 😉

mabe
autor
27. led 2010

ahoj holky, tak jsem zpet. byla to parada, trosku jsem se odreagovala a uklidnila. ta jeji mala se narodila v 34tt kvuli preklampsii. tak jsme tak o tom prndaly a tak. delala me osetreni pleti, je nejaka dealerka, tak se na me ucila. mala byla bezvadna, davala me pusinky a tak. jinak budu mit od ni matracku za 500kc kokos+molitan do te stare postylky, pucenou hrazdicku s hrackama a jeste uvidime za kolik lehatko - houpacku. tedka si davam jidlo a pujdeme si lehnout. anicka se porad vystrkuje, je toto mozny? 🙂

paajaa
27. led 2010

Bambi: a nač je dobrá návštěva hematologa???

bambi7
27. led 2010

cafte babulky

aanda ako sa mate?

paajaa no ked je 2X missed tak by si mala absolvovat genetiku to obaja,a ty hematologiu koli tomu ze vela ziem moze mat nieco zo zrazanim moze tam byt daka mutacia ked nie si tehu tak to nevadi ale ak si a nevies o tom tak to moze sposobit ze sa v pupocniku mozu vytvarat napr zrazeniny a plod nema potom dostatok zivin a odumrie..... alebo t mozu chybat dake vitaminky ako mab to jej povdali co papat a sleduju ju tak ja by som urcite sla....
a ny krvi si nebola nikde ani na ziadnom vysetreni po 2 missede?my tu vsetky mame urobene skoro vsetko tak preto sa pytam,,,,,,

no babulky ako ste sa mali? jaj mna stale tak boli ten sedaci nerv ☹

sarlotta
27. led 2010

bambi ale ty mutace se testují na genetice, MTHFR, Leidenská a ještě jedna... a to myslím Paajaa má.

bambi7
27. led 2010

sarlot ved hej ved som pisala to spolu......to zo zrazanim je o hematologii a ma to vela zien ani o tom nevie ....upcha sa pupocnik ......

bambi7
27. led 2010

sarlot a vy ako?

sarlotta
27. led 2010

no my dobré🙂)) NT ok, krev taky... začínám se uklidňovat. Netrpělivě čekám na pohyby🙂)) moc se těším 😎

mabe
autor
27. led 2010

ahoj holky, tak my jsme spinkaly pekne 2,5h 🙂

mili1
27. led 2010

Ahojte,,, nejako nestiham, dnes som upratovala a zajtra musim ostatne ..bola som este nieco pokupit na krstiny, uz mame vsetko .... 😉
bambi kolko mala váži? takze uz kupujete topanocky... 😉 🙂 jeeej...
nef som rada ze je malinká v poriadku.... 😉 🙂
aanda ahoj .. ako samulík???
sarlotka gratulujem k vysledkom...
Mab určite bude všetko o.k...ja verim... 😉 držkam palceky... 😉 🙂

mabe
autor
27. led 2010

mili, diky, uz je me lepsi psychicky

jinak mam zitra poradnu v 10:30, ale nejak uz je mi to jedno vzhledem k UTZ v nemocnici. akorat me dr. rekne vysledky krve na protilatky a tak a vysetri cipek, tak snad to bude ok.

ellysa
27. led 2010

Ahojteeeeeeeee 🙂
no idem reagovať
nef, tá neurologička podľa mňa bola dosť netaktná a tiež vám to nemusela predniesť takto 😠 nikolka bude určite v poriadku,neboj, nemala by už podľa nej aj čitať?
salott gratulujeeeeeeeeeeeem a to už tak skoro videli, že možno dievčatko 🙂
mabuška nebojkaj budete v poriadku, keby si aj musele na cisársky, nič sa nedeje, môj muž sa narodil v 32tt a zdá sa mi, že je v poriadku 😀 😀 😀
bam, aj vám kratulujem k šikovnej babuľke 🙂
a ja sa pochválim, že už je zo mňa JUDr. 😉 😉 😉 a na žiadny iný titul ma už nikdy nenahovoria 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru