Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
28. led 2010

no mab super len pekne lezkaj a nebojkaj zvladnete vsetko ste naseeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

bambi7
28. led 2010

a dnes mame 9 mesiacikov 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mabe
autor
28. led 2010

bambi, gratuluju k meiscum 🙂

holky, doufam, ze to bude ok. budu pekne dneska lezet 🙂

nefertitka
28. led 2010

ahojte...
mili ona je o mesiac aj nieco skor...nie o 2 tyzdne...inak aj mna napadlo,ze to moze byt zaciajuci ekzemik,aj Nikolku to trapi...hlavne na zimu,nam na to pekne zabera Holtova mast,je neskodna a stoji nieco iba cez 1 euro a je volnopredajna v lekarni,skus mu to tym pomazat...
Nikolke m useli predpisat ine kvapky,ma stale zapalene hrdielko...a stale ma trapia tie ocka;(

sarlotta
28. led 2010

ellys o 10tt🙂))

Mabe tak fajn, jsem ráda 😉 😎

mili1
28. led 2010

Nef a z coho to je? ten ekzem. to sa moze stratit alebo rozsirit? aj mne hovorila kamoska ze oni maju tu holtovu mast co pises a ze pomaha, tak dnes pojdem kupit...diky...
Nef dobre ked aj ked o 1 mesiac, ved niektore deti su narodene o 3 a su o.k... 😉 netrap sa s tymi ockami... nema ich po tebe alebo tvojom?
Ved ja mam vraj take velke oči, teda okale vraj, a som tu 😉 🙂

mili1
28. led 2010

A inac my to mame len na lickach... nikde inde zatial....klop klop....

mabe
autor
28. led 2010

ahoj holky, tak jsem chvilku spinkala. zatim dobry, tuk, tuk, ale ja se nehejbu, tak to asi nema sanci.

ellysa
28. led 2010

bam všetko naj naj naj naj
nef netráp sa, určite to nebude nič hrozné, však aj ty si okaňa 😉, keď tí lekári sú niekedy strašne necitliliví, vôbec si neuvedomujú, že nejakými "akože" diagózami môžu človea tk vystresovať 😠
mili no ja to mám presne také malé červené a suché, ak je to ono pomáha veľa mastiť a dávať si pozor na chlad, malo by to postupne blednúť.

sarlotta
29. led 2010

Dobré ránko holky)

kdyby se Vám chtělo přihodit hlas kamarádce z koníka http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001...

Natálka Koulová
je to dneska do 12hod a hlasovat se může po hodině.

Díky sluníčka 😎

mabe
autor
29. led 2010

ahoj holky, tak ja porad lezim. vypada to lip nez vcera, ale radsi budu lezet

paajaa
29. led 2010

Krásné ráno:

Elly: já mám hotovou i imunologii- dělali mi to na té genetice. jen nevím co to všechno obsahovalo. na endokrinoligii se léčím asi od 15let, mám léky a jsem pod kontrolou. teď mi zrovna dělali nové náběry a za měsíc budou výsledky.

Myslíte, že mi obvodní musí to doporučení na hematologii napsat. Bojím se, aby mě s tím neposlala do háje. ☹

ellysa
29. led 2010

dobré ránko 🙂
paajaa neboj nepošle, prečo by mala, tvoj dôvod je dostatočný, keby aj vymýšľala trvaj na tom 🙂
mabuš len pekne ležkaj a oddychuj, ja sa tiež dnes chystám oddychovať, max povysávam a navarím obed 🙂

sarlotta
29. led 2010

já jsem šupla prcka do školky konečně po 14dnech🙂 tak mám po obědě v plánu hádejte co🙂

nefertitka
29. led 2010

ahojte....
mili,moze to mat z chladu,alebo z nejakej potraviny,alebo z nejakej kozmetiky popripade prasku na pranie alebo avivaze...to sa tazko odhaluje,my tiez dodnes nevieme,od coho to Nikolka ma...v zime sa to zhorsilo,v lete to bolo vcelku fajn.
Co mna trapi na tych ockach je ten ocny nerv,lebo ten je taky,ako ked nanho nieco tlaci,bud opuch mozgu,alebo cysta,alebo nador,sono neukazalo nic,tak nechapem,preco ho ma zneostreny...

bam,Dominica je uz velka slecna;) o chvilu bude oslavovat rok🙂

mili1
29. led 2010

Ahojtee, nef kupili sme ten Holtov krem,, v lekarni nam povedali že pre babatka sa to neodporuča, tak som rozmyslala, a potom zavolala kamoške , ona že im to odporučil pediater tak som večer natrela ale zatial len na jedno licko - bala som sa.... a myslim že nie je tak červene ak druhe ...klop klop .. tak som natrela aj rano obidve,,, ak sa mut o nezlepši ideme bud. tyzden k lekarke...
Nef prášok som nemenila ani avivaz a nič nejedol nove, kozmetiku pouzivame rovnaku stale ...tak ja neviem... 😕
Nef a ten nerv je vidno v ocku alebo? jooj nemysli na teke veci, ale ja viem to je jasné že sa bojis .... ale verim že všetko bude v poriadkuuuuuuu.... 😉 🙂 držím palceeee,,,,

sarlotta
29. led 2010

mili taky jsme používali holtův krém, neboj.

nef to je mi líto, takové stresy máš ☹ ... přeju ať je to v pořádku, dětičky rostou a hodně věcí se spraví samo.

My měli dlouho problémy se slznými kanálkami-malý měl furt záněty očí, furt sme masírovali kapali xmilion kapek, 2x jsme byli propichovat, nakonec se to zprůchodnilo samo po půlroce. Moc se mi ulevilo.

ellysa
29. led 2010

nef verím , že sa trápiš ☹ ale skús myslieť pozitívne, keď na sono nič nenašli, nemôže to mať aj inú príčinu?
babule, neviete kedy začína 6. mesiac?

mabe
autor
29. led 2010

ahoj holky, tak jsem si musela na chvilku sednout k PC, uz me dost boli v krizi z toho lezeni.

nefi, jeje, to je trapeni. a budou pokracovat nejaky dalsi vysetreni?

nefertitka
29. led 2010

mili aj nam to odporucila lekarka,musis tomu dat par dni,to nezmizne po prvom namazani;)

no hej trapim sa,lebo ked som o tom studovala na nete,tak vsade pisu,ze poskodenie ocneho nervu moze viest az k slepote...nemala som vobec nic citat...18.2. ideme na kontrolu...stve ma to,ze na jednom vysetreni si nasli rovno tri ocne vady.

a stve ma aj to,ze v tehu aj ked sa narodila,davam na nu pozor ako na oko v hlave a musi mat taketo problemy,ine kamaratky co poznam sa neseru,hulia detom do tvare a podobne a nic im neni!

mabe
autor
29. led 2010

nefi, zivot je nespravedlivej. jinak to cteni znam, je lepsi nic necist a cekat, co rekne dr. drzim palecky, at je vse ok. ach jo, to jsou veci 😒

ellysa
29. led 2010

nef 😒 nesmieš toľko čítať...bude to dobré...uvidíííííííííííííííííííííííííííš...tie očká sú skoro vždy na začiatku zlé, aj môjmu synovcovi sa vyhrážali kadečím, že bude škúliť, pôjde na operáciu, bude mať dioptrie a spravilo sa to samo. 😕 😕

sarlotta
29. led 2010

ell 22t+2dny.

ellysa
29. led 2010

sarlott vďaka, tak už zajtra začínam 😀

bambi7
29. led 2010

cafte babulky ako sa dnes mame

a dakujem za gratulacie k 9 mesiacikom ste zlate 😉

nef mocccccccccc drzkam palceee nech je vsetko ok....

a co ste dns robkali?

bambi7
29. led 2010

no kde ste co spinkate? no aj to treba ....domi este nechce tak cakam 😀 no a potom si ooddychneme 😉

mabuskaa ako dnes lepsie?

paajaa ten listok by mal dat aj obvodak aj gynekolod teda uz mali dat davno je to dost dolezite vysetrenie hned po genetike 😉 tak trvaj na svojom a drzkam palce....

mabe
autor
29. led 2010

ahojky, tak zatim je to dobry, tuk, tuk - lezim celej den a uz me mooc boli zada. zitra budu poposedavat.

sarlotta
29. led 2010

Mabe to je dobře🙂)

Holky mám výsledky riziko T21 Downův syndrom 1:5300... dobré ne🙂 kolik jste měli Vy ?

ellysa
29. led 2010

sarlott mne to robili tak, že dali dokopy NT a výsledky AFP a mala som 1:5800, myslím, že máš skvelý výsledok 😀

ellysa
29. led 2010

ja mám teraz takú chvíľku 😔 jednej babe, čo bola presne v mojom týždni sa dnes narodilo dievčatko, šanca sú asi minimálne, najhoršie je, že jej už v 19tt umreli dvojičky, je to smutné, dúfam, že bábinko zabojuje a že naša Olivuška ešte dlho bude v brušku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru