Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
29. čer 2009

babulky no kde ste konecne mozem pisat a som tu sama 😒

mabe
autor
29. čer 2009

Ahoj bambi, promin, mela jsem toho nejak moc. To vis, byla jsem tyden pryc. 😝 Tedka mam prestavku, ale ty ses urco pryc.

prdecek
29. čer 2009

ahojky holky,

dýl jsem tu nebyla, nebyl moc čas, přece jen se začínám pomalu vracet do normálního života a ve čtvrtek už jdu do práce.

Chci se zeptat nynějších těhulek a maminek: ty dva potraty co jste měli byli oba zamlklé nebo i afetální vejce? co vám dr. řekli? že to byla náhoda a potřetí to může být ok?

Já měla první spontánní potrat v 8tt začalo krvácení a teď to bylo afetální vejce. Nevím zda to pokoušet napotřetí dřív než budou hotové testy

mabe
autor
29. čer 2009

AHoj prdecku, ja teda mamina zatim nejsem, ale ja bych pockala, jak dopadnou testy a pak huraa na to.

Holky, venku je teda pocasi. Tedka jsem sla 2 minuty ze zastavky s destnikem a od pasu dolu jsem uplne promokla. 😝

mabe
autor
29. čer 2009

Prdecku, a jak jinak je? Uz je to lepsejsi?

mabe
autor
29. čer 2009

Holky, vy uz dneska nic? Mimisci vas asi vytezuji. 🙂

mili1
29. čer 2009

Ahojte babulky, bambi mozno mas pravdu a nie je to z jedla, lebo ja sa snazim a rozmyslam co som pojedla a to ani nemusi byt, aj lekar nam povedal ze je to bezne u malinkych babatiek. To je do tych 3 mesiacov? alebo?
mab ahoj
Prdecku ja by som si pockala na testy a potom sa snazilkovala lebo ja som sa bala do toho skor pustit, najprv som si pockala na vysetrenia.
Tak idem lebo maly nechce spinkat....Zajtra sa zastavim.

prdecek
30. čer 2009

ahojky,

už je to docela dobrý, fyzicky jsem ok úplně a psychicky to docela taky jde. A to hlavně díky podpoře doma a tady na koníkovi.

Na testy chci počkat to jo. Ale zajímá mě spíš, zda vám pak něco třeba našli a jak se to řešilo či tak.

nefertitka
30. čer 2009

ahojte...
mili Nikolasko je zlatulinky;0)sa tesim,ze som ho konecne videla🙂))tie bolesti bruska mozu byt sposobene jednak tym co spapas ty,alebo je to aj tym,ze nema este organy prisposobene traveniu,musia sa dovyvijat...u nas to trvalo do 4 mesiaca...
prdecek ja som 2 x potratila a povedali mi,ze to je este v norme...ze sa to este moze podarit a aj sa podarilo,neboj,nabuduce to uz vyjde uvidis...hned ako sa dozvies,ze si tehu,zostan doma lezat,minimalne 3 mesiace a aj potom sa vela setri a donosis,uvidis...ja tomu verim🙂budem drzat palce

nefertitka
30. čer 2009

a mne zistili,ze som heterozygot,je to nejaka mutacia ci co,brala som 2x denne kyselinu listovu a zelezo cele tehu a pomohlo...asi to bolo ono co pomohlo,neviem...no a este magnezium a fraxiparin...

ellysa
30. čer 2009

Ahojte babule, chcela by som od vás info, čo máte napísané na tej kysleine listovej, ktroú máte na predpis-obsah alebo niečo také, pýtala som sa na gynde, doki povedala, že to mám jedno ktorú budem brať, či voľnopredajnú alebo na predpis a tiež suseda lekárka mi to povedala, tak neviem :/. Asi sa pôjdem spýtať do lekárne, nech mi povedia, či je medzi tým nejaký rozdiel.

mabe
autor
30. čer 2009

Ahoj holky, ja se na to. Tak dneska pri velke jsem zacla zase spinit. Sem tam kapka krve - takze by se dalo rict mirne krvaceni, do toho prujem (cokoliv snim, tak musim jit). 😒 Mozna mam dneska ovulku. Ale normalka ji mam 19DC a dneska je teprve 15DC. Mrknete. 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2 Uvidime zitra, jak teplota bude vypadat. Pokud poroste, tak je to ovulka a jsem klidna, ale jestli ne, tak me asi trefi. Ach jo, to moje spineni. 😒

Elly, ja si dneska koupim listovku forte - je tam listovka a B6.

ellysa
30. čer 2009

mabus ja som si kúpila tiež nejakú s vitamínom B6, ešte sa spýtam v lekárni, aký je medzi nimi naozaj rozdiel.
A inak ja tiež špiním, nikdy sa mi to predtým nestalo. začala som 16 DC -asi dva dni ale len trolinku-taký hnedý výtok - doki povedala, že to môže byť poovulačné krvácanie, včera 23 DC som začala špiniť tak na ružovo, to zasa neviem, či sa mi už rozbeha mrcha alebo čo, ale registrujem to hlavne keď idem na veľkú potrebu.

Tiež som z toho na nervy :(. Uvidím, či sa to budúci cyklus znova zopakuje- a inak začalo sa ta potom ako som začala cvičiť Mojžišku

mabe
autor
30. čer 2009

Ellly, tak moje spineni, je spis krvaceni mirne pri velke. Jinak je to hnede spineni. 😒

mabe
autor
30. čer 2009

Holky, tak jsem naprescase. K architektovi to nestiham. Moji lidi jsou dyl a ja je nemuzu nechat samotny. Zastupce tady nemam.

bambi7
30. čer 2009

cafte babulkyyy no mam novinuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lid dnes mala cisarsky je ubolena ale su obaja ok ,janko ma 3200G a 52cm 😵 😵 😵 😵 snad som to nepoplietlaaaaaaaaaaaaa tak sa tesimmmmmmmmmmmmmmmm

no mabbb uz cakam na spravu ze si tehuuuuuuuu 😉

elly kys.listova na predpis je lepsia v tom ze ma silnejsiu gramaz ako tie co su s niecim je jej tam nenej 😉 preto je na predpis

mabe
autor
30. čer 2009

Liduskoooooooo, gratulujuuuuuuuuuu. 🙂 Preju vsechno nej. 🙂

Bambi, zase s tim dnesnim spinenim mam jaksi strach, aby i pres spineni bylo vse ok az otehu. Tak dneska na to vlitnout nemuzem - jdu tedka k dedovi, pak plavat a prijdu domu v 21h 😝 a manza uz bude pryc. Takze az zitra bude snazenicko.

Tak tedka jsem byla na zachode a spineni se nelepsi a do toho jeste prujem. 😝 Co se to se mnou deje? 😒

mili1
30. čer 2009

Ahojte babulky, tak môj maly dnes konecne zaspal, uz treti den je velmi zly a nechce spat 😒
Lid gratulujemmmmmmmmmmm k jankovi a zelam hodne zdravicka 😵 😵
Bambi a preco mala lid cisarsky?
Ellysa ak ti môzem poradit ja som brala acidum folikum vraj to je najlepsie, a predpisoval mi ju doktor ale v niektorej lekarni ti ju daju bez predpisu a v niektorej nie
Prdecku tak ako pise nef moze to byt nahoda inac ja som tiez heterozygot, tak neboj nabuduce to vyjde 😉
Mab aj ja cakam na spravu ze si tehuuuu

mili1
30. čer 2009

A zabudla som - dnes sme boli s malym v poradni pekne pribral uz ma 4 a pol kila 😀

mili1
30. čer 2009

Pozerala som albumy - nef mala je uz riadne velka a krasavica riadna 🙂
Bambi aj tvoja je princeznicka 😉

ellysa
30. čer 2009

mili ďakujem práve bol u nás manžel mojej všeobecnej doktorky, tak som mu hneď strčila papierik do ruky, nech mi ju dá predpísať 😀
no tedaaaaa tu sa to pekne rozrastá lid gratulujééééééééém
😀 😀 😀 😀 😀
inak dnes ďalšia moja kolegyňa oznámila, že je tehu -tretia, som z toho v "miernej" depke ☹

mabe
autor
30. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet z plavani. Jsem uplne vycucla. 😝 Ale bylo to super - zadum to pomohlo. Koupila jsem si tuto kyselinu listovou i s B6. 😉 http://www.lekarnaplasy.cz/shop.php?action=show... Jinak jsem mela odpo moc prujem, tak jsem si musela vzit jeden endiaron, snad sem to nejak nepokazila. Jezis, ja uz se bavim, jakobych mela byt tehu, ale kdyby nahodou, tak nechci jest prasky, ale toto se uz nedalo.

Elly, chapu depku. Ale uvidis, bude lip. Ja kdyz vidim mimisky kamaradu, tak si s nima hraju, ale taky je me to trosku lito.

Mli, pekne ma malicky kila - to uz se pronese. 🙂

mabe
autor
1. črc 2009

Dobre ranko, dneska jsem chodici zombie. 🙂 Chce se mi moc spat. Snad to nejak zvladnu.

mabe
autor
1. črc 2009

A prujem pokracuje dal. Tak asi bez diety to nebude lepsi. Musim ji zahajit.

bambi7
1. črc 2009

dobre rankooo 😵

mab skoc s tym spinenim k lekarke nech nieco na to uz daju poriadne nech to nespiniiii 😒 ved uz sa tak tesim na mabuliatkoooooooooooooo

no mili nasa ma tiez problem zaspat dako to musime vydrzatttt 😉 a ako sa mate?

babulky tak je teplo 😝 az mocccccccccccc ja mam sice rada teplo ale toto 😅 keby som bola pri mori nepoviem 😀

bambi7
1. črc 2009

inac ako sa mate babulky moje?

bambi7
1. črc 2009

elly nebojkaj moja coskoro budes aj ty tehulkaaa uvidis ja chapem ze si smutna ale vsetko bude len to chce cas...my sme tiez dlho cakali a presli kadem a kuki mame krasnu princeznuuuu
moc vam to babulky prajem a ja viem ze budete coskoro tehuuuu a vsetko bude tak ako maaaaa 🙂

mabe
autor
1. črc 2009

Bambi, dneska uz nespinim. Je to vzdycky jenom po velke kolem ovulky. Jinak jdu k dr. v patek, tak si s ni o tom popovidam.

mabe
autor
1. črc 2009

Bambi, ono to nekolik lidi takhle ma, ze spini pri ovulce a pak uz me zabira ten utros. Ale cekam az se me to potvrdi teplotkou. 😖 Jasne, ze se zeptam. Co rikas na tu listovku?

mabe
autor
1. črc 2009

Holky, tak kde ste kdoooo? Ja mam trosku volny cas. Sef je na skoleni a lidi taky nemaji co delat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru