• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
pekna je mabe;)
3. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, takovy malickaty prosteradlo to je :grinning: - roztomiloucky :grinning:
myslim,ze mozes mabe,,,
autor
aby to nechytlo nejak chlupy a barvu, vis?
Mabe hlavně bez aviváže a v dětském prášku, ju :sunglasses: ať se Ti pak prďolka neosype.

hele nekecejte tak rychle nestíhám dočítat :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak mas ten dojem,tak si tu decku radsej oper v rukach ak vladzes :wink:
3. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok, deku vyperu zvlast.

sarlotko, jasnacka, ze v lovele :wink:
3. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, deku dam prat az dojde manza a muze ju vymachat a vykroutit. :slight_smile:
autor
to je takova parada chystat vecicky pro malou :wink:
sarlotta,mozem sa ta opytat ako je to s tym chodenim?Nam mala uz chodi sama,ale tak,ze este ju naklana sem tam,aj sa jej zadari spadnut,najradsej by bezala a vtedy nevie az tak udrzat rovnovahu,ale prejde izbu aj sama..no a neurologicka nam povedala,ze ked spravi prve kroky sama ,uz to ma ist rychlo a ma chodit pekne a rychlo... :confused: ako to bolo s tvojim drobcom?
3. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe už se taky těším jak se v tom budu hrabkat:slight_smile: ale já si počkám na sluníčko a usuším pěkně venku :sunglasses:
3. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davam aj avivaz a som alergicka davam vsetko detske lebo bez avivaze je to tvrde ja davam trosku....
3. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze slunicko,tu asi tak skoro nebude...dobre vela snehu je tento rok,skoda,ze nebol na vianoce...
3. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko, tak to ja na slunicko cekat uz nemuzu :grinning:
3. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef, u nás se chodilo brzo:slight_smile: ze začátku přepadával dopředu, dozadu, někam se rozběhl a nabral i sklon tím směrem:slight_smile:) Musí se to naučit, buď v klidu.
3. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa budeme ucit;) dik
3. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam ste vsetky zdrhli:slight_smile:
3. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef uvidíš pak venku na hřišti, kolem skluzavek a pískoviště... tam to bude zase zajímavější, máte roček jste šikulky :sunglasses:
3. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik:slight_smile: no sa tesim...uz teraz ked ideme von,tak je cela unesena,ze moze ist sama a naj je chodenie po snehu,cisty chodnik neni zaujimavy,no ale tam moze chodit len za rucicku,tam sa jej to smyka...rada by som jej aj zohnala nejake dobre,mozno ortopedicke topanocky,ale netusim kde....
v juni planujeme ist aj na dovolenku k moru,tak tam by som tiez rada plavocky a sandalky gumenne a tak,nevies,kde to mozem zohnat?teraz v zime este asi nikde,no ale ked si to tak vezmem,tak ideme uz o 4 mesiace, co ubehne ako voda...vy ste boli s malym uz niekde?a ked hej,dalo sa to zvladnut?
3. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, me teda v tom krizi boli. :unamused: je to normal, ze? jak se to vsechno roztahuje a tak. ja mela problemy se zablokovavanim krize i pred tehu.
3. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano mabe,uz si v stadiu,ze ta boli pomaly vsetko...

mne to dieta uz 2 hodinky haja,neni mozne;)
3. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef my byli s malým až mu byly 2roky a byl to teda záhul. myslím, že čím dřív, tím líp, dítko víc času prospí:slight_smile:)))

boty no normal v obchodě, ale aby byly certifikované pro prťata..dělají se myslm od čísla 19.

Třeba certifikát žirafky je důkaz o kvalitě použitého materiálu. Musí mít pevný opatek, aby držel kotník, nejlíp šněrovací, lehounké a ohebná podrážka. když obuješ- nezavazuješ a postaví se v nich tak abys mohla strčit za patičku 1 prst, aby jí to bylo dobré:slight_smile: a netlačilo.

gumové sandálky bych nekupovala... jedině kožené s plnou patou. a jinak radši chodit bosky :wink:
3. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik za rady sarlotta;)

a co sa tyka tej dovolenky,aj ja to vidim tak,ze to bude vycerpavajuce;) no ale co uz,nech ma zazitok aj mala aj my:slight_smile: len si neviem celkom zivo predstavit to kupanie sa v mori,lebo ked ju tam raz strcicme,myslim,ze ju odtial nikto nevyberie;)
4. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef to nevadí, ať se klidně čabrá i hodinu, může si hrát s kamínky, akorát ji ponatírej opalovákem a klidně dej i tričko :wink:
4. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved sa chystam kupit vysoky faktor ciapocku a vsetko ako ma byt...aj taky plavkovy overalik som jej uz zaobstarala,keby moc palilo slnko...a neva,ze ta voda ma tak malo stupnov?
4. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak malo ? jedete v létě ne ? bude teplá voda. vem jí kalhotky sebou, abys ji mohla přeslékat, aby si nenachladila močové cesty, jinak myslím ok. plavkový overal nevím- to bude spíš horší - že to bude dýl mokré. radši přeslékat a sušit. a klidně tričko do vody- aby si nespálila ramínka než bude mít základ opálení.
Já jsem byla moc spokojená s krémy od Vichy 50 faktor pro prcka.
4. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kloboučků taky určitě víc sebou:slight_smile: rádo se to ztrácí :grinning:
4. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim tak,ze doma pri kupani ma mat 37stupnovu vodu,tam to bude mat urcite menej...
no ten overalik jej urcite nedam do vody,to len ked vyjde z vody,tak na sucho na prezlecenie,kym sa jej uschnu plavocky,uz som pozerala tie plienkove plavky na nete,to sa pouziva bez plienky ci s plienkou?nevies?
no ja dufam,ze nebude mat ani zakldane opalenie,radsej jej kupim aj 100vku faktor;)

no super,tak tych klobucikov teda vezmem viac :grinning: ...ideme 1.juna na Rhodos,to uz by hadam malo byt teplo...museli sme sa totizto prisposobit manzelovi,lebo ma MS vo futbale,a v juli uz vo vysokych horucavach sme nechceli ist...a teraz ma aj napadlo,ze mi tam vyjde menzes :rolling_eyes: :angry: ...
a celkom sa obavam aj lietadla,ale hadam zlvadne...a ja s nou:slight_smile:
4. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
100 není:slight_smile: nejvíc je 50 a Vichy má krémy se složkou pro buněčnou ochranu :wink: pro děti.

plenkové kalhotky do vody se používají místo těch normálních... vem si, ale u moře bych to neřešila, jedině do bazénu- to jo:slight_smile: aby nebyla nehoda.
Ta teplota určitě stačí 30st voda, neboj, je tam jiné klima.

taky bych jela.. řecko je prý kouzelné a dobrá volba ohledně ceny a kvality:slight_smile: super.
4. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaut, tak vy tu rozoberáte grécko, aj ja by som šlaaaaaaaaa :slight_smile:
dnes sme boli na poradni, malnká je ok, aj čipok mám v poriadku, robili mi ten cukrovkový test, no prežila som, ale prvú hodinu som myslela, že odpadnem a potom som mala zasa toľko energie, výsledky mi zavolajú, len neviem kedy, som sa zabudela spýtať :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek