• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
a vyčítam si, že som pojedla posledné týždne toľko sladkého, či som jej už neublížila :unamused: ach jaj
5. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, to cteni na tom netu te akorat vystrasi. ja to znam. :unamused: urcite bude vse ok.
5. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly neboj, u malého jsem měla taky zvýšený cukr, kdybys něco potřebovala tak napiš,ju:slight_smile:
teď mám cukr zatím v pořádku.

Vynech určitě veškeré pečivo, sladké a smažené jídla.
jez zeleninu, libové maso, polévky... z ovoce spíš jen kyselší jablka.

určitě jsi malé neublížila neboj, všechny orgány jsou vyvinuté, maximálně bude trošku větší. Teď už to víš, tak si nedáš 3 zákusky najednou a bude. :sunglasses:
5. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulkyyyyyyyyyyyy ako dnes?

my sme boli vonku ,potom kuknut kamosku a nakoniec k svokrovcom :wink: bolo super....
a tam si pre nas prisiel tatinko a snme domka spravila som este domi papat na zajtra lebo ideme k nasim.....
no a tak
mabuska krasne brusko :slight_smile:

elly nebojkaj ako pise sarlot ....pekne papaj vela ovocia a zeleninky a vsetko bude ok

mili je kde :confused: no pisem cierne body :grinning:
5. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj bambi, dekuju za brisko. pekne rosteme, ze? urco to bude v utery na ko ok. :slight_smile: kocarek mame vybranej a postylku taky, staci koupit. dneska jsem koupila kojo podprdu. takze uz jenom ten kocarek, postylku, monitor dechu a zavinovaci deku objednam pres net. tot vse.
5. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aku farbu kociku?super ze mate a na kontrolr jasne ze bde vsetko ok ved ako inak
5. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, s manzou jsme si rikaly nejakou veselou. takze mozna dojde na cervenou nebo neco s oranzovou ci zelenou. verim moji berusce. :wink: a ta kultivace dopadla dobre, takze to spineni asi bylo fakt z te unavy a toho stresu s uterniho UTZ
5. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
obrazek mam v albu, podvozek jinaci
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ja su dneska nenazrana. na veceri jsem si udelala: kureci maso na cibulce (zbytky z kurete pecenyho), pak paprika, rajce a balkansky syr do toho a snedla jsem to s rohlickem. a tedka jsem si nabrala krupky. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
len pekne papaj :wink: no v posled tyzdnoch chuti viac :wink: idem hajat tak dobruuuu noc
5. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc
5. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe :slight_smile: :slight_smile: závidím, ja na večeru jeden grahamový rožok a paradajku aj to som podľa toho čo som ponachádzala na nete prekročila limit :rolling_eyes: a len pekne nakupuj
no stále mi je do plaču,a le dúfam, že to nebude až také zlé ale ja som taký panikár a vidím hneď tragické scenáre :pensive:
sarlott ďakujem určite sa budem pýtať
dobrú noc
5. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, to me mrzi s tim jidlem. neboj, kdyz budes dodrzovat urcitej rezim, tak bude vse ok. :wink:
5. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky ako ste sa mali?
ja som akurat dopapala ananas :wink: mnammmmmmmm ,mala bola u svokrovcov tak sme boli nakupit a mm robil este dake veci domka :wink: tak zasa rano snezilo a ta zima jaj uz by to mohlo prestat :angry:
snad zajtra bude krajsie a bude sa dat ist aj von.....
no a zasa vikend fuc strasne to ideeeeeee o tyzden ideme s kamosmi na ples tak sa zabavime..... :slight_smile:

no tu nikoho tak dobruuuu noc :wink:
7. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak tu bolo ticho celý víkend, kde ste sa stratili?
Ja už štvrtý deň diétujem, zatiaľ to ide v poho, len stále myslím na jedlo, čo, kedy, koľko budem jesť... :rolling_eyes: ale neviem, či to robím dobre, ešte som u doki nebola, dnes si idem po odporúčanie.
Včera sme boli v kine na Avatar, celkom dobré, ale také tipické americkééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ukazovali ukážky na 3D shreck a toy story, to sa mi páčilo viac ale bude to až v lete a to už budeme mať snáď iný program.
8. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko devcata,

tak ja noc super. 2x na zachode a jinak jsem spinkala od 11h az do tedka. uz je horsi otaceni a polohovani, ale jinak dobry. dneska budu doma. chtela jsem jit koupit dedovy darek k narozkam - zajezd do termalek do madarska, ale je tam zima a ja jsem jeste trosku nachlazena, tak zustanu doma. nakoupeny mam, budu zehlit. zitra mam toho moc - UTZ, kurz, baskebal.

bambi, ahoj, to vis vikend.

elly, ahoj, tak si zvykas pomalicku, to je dobre. ja nad tim avatarem premyslim, ale nevim.
8. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe kľudne choďte, my sme boli na 3D, naozaj je to dobrý film,dokonca aj tie tri hodiny som vydržala, aj keď som sa stále mlela na sedačke a poslednú hodinu mi ako naschval Oliv kopala do močáku :grinning:, kúpili sme si lístky na kraji, aby som prípadne mohla ísť na WC alebo sa aj postaviť a ponaťahovať, ale nebolo treba
8. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, ja bych taky musela na kraj. :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko. Mabe na zítřek držím palečky:slight_smile:

elly to bude dobré, neboj, když budeš jíst víc masa a zaleniny než přílohy tak to bude v pořádku:slight_smile:
8. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tedka davaji posledniho mohykana na nove. na to se podivam a tak za hodku jeste pridam zehleni. mam dve pracky. jinak na obed budu mit spenat se slaninou a bramborem. jenom s tim vajickem to neni ono.

sartlotko, dekuju, uz zacinam byt nervozni, snad to bude ok.
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, tak mabe už to máš za pár, se moc těším na Aničku, mě už to mimčování zase moc chytá, začínáme se snažit :grinning:
8. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj casi, jojo, za par a zacinam mit obavy - porod atd. zitra jdu zase na ko, tak snad pekne rosteme, ja mam za 14 dni +1,5kg a voda taky snad drzi s prutokama, aby anicka mohla jeste byt v brisku. ale uz me vsude tlaci a spatne se me sedi a tak.
8. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,
Môžem sa pridať k vám? Mám po kyrete, v piatok ma pustili domov, žiaľ to je už druhý MA. Hrozné, som z toho veľmi smutná, prvý MA bol minulý rok vlastne skoro pred rokom, to som otehotnela ťažko síce, ale prirodzene. V 8t srdiečko nebilo. Teraz som bola na umelom, boli sme šťastní, že nám to na prvý krát vyšlo, ale žiaľ v 6t sa to aj skončilo. Prosím napíšte mi ako to bolo s vami, čítam že skoro všetky už čakáte, alebo máte bábo, chodili ste na nejaké vyšetrenia, zistili vám niečo z čoho sa opakuje ten MA? Ja už mám jednu dcéru, viem možno sa to ľahšie znáša, ale dievčatá, bolí to veľmi.
8. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ofs, drz se holka. je to tezky, ale casem to preboli. nezapomenes, ale preboli. ja to mam v hlave porad. my byly s manzou na genetice, pak se chodi na imunologii,hematologie, tot vse myslim. mozna ti holky jeste poradi, je to uz davno a ja vsechny uplne vysetreni nemam.
8. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem za každú odpoveď.
Inak som počula, že je potrebné ísť za hematológom, na imuno aj vy ste boli?
8. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, ani nevím jak Vám to říct, ale musím.
Farminka přišla o miminko ve 21tt :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: byla dnes an kontrole a srdíčko netlouklo... mimísek odpovídal tt... na utz v nemocnici to samé... musí na vyvolání.... jsem z toho úplně v šoku... je mi tak smutno.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezismarja, chudka, jak je to mozny. :frowning2: jezis, ta holky si toho uz taky prozila. a v tomto tydnu je to hruza.
8. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už to vím, je to hrůza a je mi to děsně líto, měla to teď tak složitý a tohle, je to vážně na prd, musí si člověk říkat, že je to tak lepší.... pokud nebylo zdravé :pensive: ach jo :unamused:
8. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem mabe, je mi ľúto čo sa prihodilo Farminke
8. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ofs to by Ti asi měl poradit lékař co všechno absolvovat, ale známe mudry., že :angry: genetika, reprodukční imunologie, hematologie, hormonální profil, včetně štítky a pak různé brebery, chlamydie, listerioza a atd...uvidíš, dej si voraz a pak na to skoč...mě je dělali po druhým některý, ale ne komplet a vše tak nejasně na hranici, tak teď když už jsem psychicky i zdravotně ok a cítím se na další a doufám dobrý pokus, tak si vše nechám udělat znova a pořádně, taky hledám nějakého fakt dobrého gyndaře v Praze co se o mě postará a když to bude na dlouho, tak nějaký CAR případně, na čarodky je mi 30, cítím se na 20, ale nechci otálet, život bez dětí nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek