Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
5. únor 2010

a vyčítam si, že som pojedla posledné týždne toľko sladkého, či som jej už neublížila 😒 ach jaj

mabe
autor
5. únor 2010

elly, to cteni na tom netu te akorat vystrasi. ja to znam. 😒 urcite bude vse ok.

sarlotta
5. únor 2010

elly neboj, u malého jsem měla taky zvýšený cukr, kdybys něco potřebovala tak napiš,ju🙂
teď mám cukr zatím v pořádku.

Vynech určitě veškeré pečivo, sladké a smažené jídla.
jez zeleninu, libové maso, polévky... z ovoce spíš jen kyselší jablka.

určitě jsi malé neublížila neboj, všechny orgány jsou vyvinuté, maximálně bude trošku větší. Teď už to víš, tak si nedáš 3 zákusky najednou a bude. 😎

bambi7
5. únor 2010

cafte babulkyyyyyyyyyyyy ako dnes?

my sme boli vonku ,potom kuknut kamosku a nakoniec k svokrovcom 😉 bolo super....
a tam si pre nas prisiel tatinko a snme domka spravila som este domi papat na zajtra lebo ideme k nasim.....
no a tak
mabuska krasne brusko 🙂

elly nebojkaj ako pise sarlot ....pekne papaj vela ovocia a zeleninky a vsetko bude ok

mili je kde 😕 no pisem cierne body 😀

mabe
autor
5. únor 2010

ahoj bambi, dekuju za brisko. pekne rosteme, ze? urco to bude v utery na ko ok. 🙂 kocarek mame vybranej a postylku taky, staci koupit. dneska jsem koupila kojo podprdu. takze uz jenom ten kocarek, postylku, monitor dechu a zavinovaci deku objednam pres net. tot vse.

bambi7
5. únor 2010

a aku farbu kociku?super ze mate a na kontrolr jasne ze bde vsetko ok ved ako inak

mabe
autor
5. únor 2010

no, s manzou jsme si rikaly nejakou veselou. takze mozna dojde na cervenou nebo neco s oranzovou ci zelenou. verim moji berusce. 😉 a ta kultivace dopadla dobre, takze to spineni asi bylo fakt z te unavy a toho stresu s uterniho UTZ

mabe
autor
5. únor 2010

obrazek mam v albu, podvozek jinaci

mabe
autor
5. únor 2010

holky, ja su dneska nenazrana. na veceri jsem si udelala: kureci maso na cibulce (zbytky z kurete pecenyho), pak paprika, rajce a balkansky syr do toho a snedla jsem to s rohlickem. a tedka jsem si nabrala krupky. 🙂

bambi7
5. únor 2010

len pekne papaj 😉 no v posled tyzdnoch chuti viac 😉 idem hajat tak dobruuuu noc

mabe
autor
5. únor 2010

dobrou noc

ellysa
5. únor 2010

mabe 🙂 🙂 závidím, ja na večeru jeden grahamový rožok a paradajku aj to som podľa toho čo som ponachádzala na nete prekročila limit 🙄 a len pekne nakupuj
no stále mi je do plaču,a le dúfam, že to nebude až také zlé ale ja som taký panikár a vidím hneď tragické scenáre 😔
sarlott ďakujem určite sa budem pýtať
dobrú noc

mabe
autor
5. únor 2010

elly, to me mrzi s tim jidlem. neboj, kdyz budes dodrzovat urcitej rezim, tak bude vse ok. 😉

bambi7
7. únor 2010

cafte babulky ako ste sa mali?
ja som akurat dopapala ananas 😉 mnammmmmmmm ,mala bola u svokrovcov tak sme boli nakupit a mm robil este dake veci domka 😉 tak zasa rano snezilo a ta zima jaj uz by to mohlo prestat 😠
snad zajtra bude krajsie a bude sa dat ist aj von.....
no a zasa vikend fuc strasne to ideeeeeee o tyzden ideme s kamosmi na ples tak sa zabavime..... 🙂

no tu nikoho tak dobruuuu noc 😉

ellysa
8. únor 2010

ahojte, tak tu bolo ticho celý víkend, kde ste sa stratili?
Ja už štvrtý deň diétujem, zatiaľ to ide v poho, len stále myslím na jedlo, čo, kedy, koľko budem jesť... 🙄 ale neviem, či to robím dobre, ešte som u doki nebola, dnes si idem po odporúčanie.
Včera sme boli v kine na Avatar, celkom dobré, ale také tipické americkééééééé 😝
Ukazovali ukážky na 3D shreck a toy story, to sa mi páčilo viac ale bude to až v lete a to už budeme mať snáď iný program.

mabe
autor
8. únor 2010

dobre ranko devcata,

tak ja noc super. 2x na zachode a jinak jsem spinkala od 11h az do tedka. uz je horsi otaceni a polohovani, ale jinak dobry. dneska budu doma. chtela jsem jit koupit dedovy darek k narozkam - zajezd do termalek do madarska, ale je tam zima a ja jsem jeste trosku nachlazena, tak zustanu doma. nakoupeny mam, budu zehlit. zitra mam toho moc - UTZ, kurz, baskebal.

bambi, ahoj, to vis vikend.

elly, ahoj, tak si zvykas pomalicku, to je dobre. ja nad tim avatarem premyslim, ale nevim.

ellysa
8. únor 2010

mabe kľudne choďte, my sme boli na 3D, naozaj je to dobrý film,dokonca aj tie tri hodiny som vydržala, aj keď som sa stále mlela na sedačke a poslednú hodinu mi ako naschval Oliv kopala do močáku 😀, kúpili sme si lístky na kraji, aby som prípadne mohla ísť na WC alebo sa aj postaviť a ponaťahovať, ale nebolo treba

mabe
autor
8. únor 2010

elly, ja bych taky musela na kraj. 🙂

sarlotta
8. únor 2010

dobré ránko. Mabe na zítřek držím palečky🙂

elly to bude dobré, neboj, když budeš jíst víc masa a zaleniny než přílohy tak to bude v pořádku🙂

mabe
autor
8. únor 2010

tedka davaji posledniho mohykana na nove. na to se podivam a tak za hodku jeste pridam zehleni. mam dve pracky. jinak na obed budu mit spenat se slaninou a bramborem. jenom s tim vajickem to neni ono.

sartlotko, dekuju, uz zacinam byt nervozni, snad to bude ok.

casia
8. únor 2010

ahoj kočky, tak mabe už to máš za pár, se moc těším na Aničku, mě už to mimčování zase moc chytá, začínáme se snažit 😀

mabe
autor
8. únor 2010

Ahoj casi, jojo, za par a zacinam mit obavy - porod atd. zitra jdu zase na ko, tak snad pekne rosteme, ja mam za 14 dni +1,5kg a voda taky snad drzi s prutokama, aby anicka mohla jeste byt v brisku. ale uz me vsude tlaci a spatne se me sedi a tak.

ofs
8. únor 2010

Ahojte dievčatá,
Môžem sa pridať k vám? Mám po kyrete, v piatok ma pustili domov, žiaľ to je už druhý MA. Hrozné, som z toho veľmi smutná, prvý MA bol minulý rok vlastne skoro pred rokom, to som otehotnela ťažko síce, ale prirodzene. V 8t srdiečko nebilo. Teraz som bola na umelom, boli sme šťastní, že nám to na prvý krát vyšlo, ale žiaľ v 6t sa to aj skončilo. Prosím napíšte mi ako to bolo s vami, čítam že skoro všetky už čakáte, alebo máte bábo, chodili ste na nejaké vyšetrenia, zistili vám niečo z čoho sa opakuje ten MA? Ja už mám jednu dcéru, viem možno sa to ľahšie znáša, ale dievčatá, bolí to veľmi.

mabe
autor
8. únor 2010

ofs, drz se holka. je to tezky, ale casem to preboli. nezapomenes, ale preboli. ja to mam v hlave porad. my byly s manzou na genetice, pak se chodi na imunologii,hematologie, tot vse myslim. mozna ti holky jeste poradi, je to uz davno a ja vsechny uplne vysetreni nemam.

ofs
8. únor 2010

Ďakujem za každú odpoveď.
Inak som počula, že je potrebné ísť za hematológom, na imuno aj vy ste boli?

sarlotta
8. únor 2010

Holčičky, ani nevím jak Vám to říct, ale musím.
Farminka přišla o miminko ve 21tt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ byla dnes an kontrole a srdíčko netlouklo... mimísek odpovídal tt... na utz v nemocnici to samé... musí na vyvolání.... jsem z toho úplně v šoku... je mi tak smutno.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

mabe
autor
8. únor 2010

jezismarja, chudka, jak je to mozny. ☹ jezis, ta holky si toho uz taky prozila. a v tomto tydnu je to hruza.

casia
8. únor 2010

já už to vím, je to hrůza a je mi to děsně líto, měla to teď tak složitý a tohle, je to vážně na prd, musí si člověk říkat, že je to tak lepší.... pokud nebylo zdravé 😔 ach jo 😒

ofs
8. únor 2010

Ďakujem mabe, je mi ľúto čo sa prihodilo Farminke

casia
8. únor 2010

ofs to by Ti asi měl poradit lékař co všechno absolvovat, ale známe mudry., že 😠 genetika, reprodukční imunologie, hematologie, hormonální profil, včetně štítky a pak různé brebery, chlamydie, listerioza a atd...uvidíš, dej si voraz a pak na to skoč...mě je dělali po druhým některý, ale ne komplet a vše tak nejasně na hranici, tak teď když už jsem psychicky i zdravotně ok a cítím se na další a doufám dobrý pokus, tak si vše nechám udělat znova a pořádně, taky hledám nějakého fakt dobrého gyndaře v Praze co se o mě postará a když to bude na dlouho, tak nějaký CAR případně, na čarodky je mi 30, cítím se na 20, ale nechci otálet, život bez dětí nechci 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru