• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

14. listopadu 2016 
autor
tedka si poustime country pisnicky a manza me pise, at ji pustim neco normalniho jako treba prazskej vyber, wohnout, atd.
11. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: malému se v bříšku nejvíc líbili kabáti a U2 :grinning: :sunglasses:
11. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vidis to :wink: - taky dobrej vyber
11. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som včera púšťala franka sinatru a všetci sa mi smiali, či chcem aby bola prispatá a večer budeme púšťať uspávanky :wink:
11. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, babicka rikala, ze nekde rikaly, ze by se melo cist mimiskum. ja teda zadnou knizku jeste nemam.
11. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mabe lepší je zpívat jednu písničku každý den, uvidíš pak jak bude prcek kulit oči až bude na světě... já zpívala malému sluníčko, sluníčko a on si to fakt pamatoval... kouzelné :slight_smile:

jinak já čtu:slight_smile: když čtu malému tak čtu i mimískovi :sunglasses:
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sarlotko a jo, ty to mas dva v jednom :slight_smile: . tedka teda poustim prazskej vyber :grinning:
11. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nespievam, ale asi začnem, aj keď si už fakt budem pripadať ako blázon :slight_smile:
inak bola som v obchode a išla som ako pokakaná, hrozné :angry:
11. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
elly proč ? lékaři doporučují s miminkem mluvit, hladit ho, zpívat mu, pouštět hudbu, číst, představovat si ho jak se má, co dělá... je to součást relaxace pro těhulky a prospívá to Vám oběma... :sunglasses:
11. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte ja som akurad doupratovala ,poumyvalaparkety povysavala ,utrela prach.....a varila domi je u svokrovcov tak makam.....moj ze nech oddychujem lebo pri malej sa neda ale ked ja to neviem :grinning: no neva skusim nabuduce,,,,,,ale ten sed.nerv ma boliiiiiiiiiiiiii :unamused:

no co robkate?
11. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste tak nic....
11. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

holky,poradte. manzovi se libi varianta kocarku http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-travel49 a ja http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-max453375397. resime tedka barvy - podvozek je jak ma manzovo foto.
11. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mab ta tvoja moznost sa mi neda otvorit skus este raz link
11. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
11. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no mabuska ob su krasne ale zaujimavejsi je ten co vybral tvoj mne sa paci ta kombinacia je to take smrncovne :wink:
11. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, vidim ze ma podporu :slight_smile:

a jak se jinak mate? my dobre. v ut me pan dr. zase potesil, ze pekne rosteme a prospivame - 2280g. :slight_smile: a tedka si me budou kontrolovat uz kazdej tyden, coz je fajn. na ko u sve jsem byla vcera, akorat me udelala ten ster a jdu tam jeste pristi tyden a pak uz me necha v peci nemocnice. dneska kocarek, postylka a hotovo. monitor dechu staci az se narodi. to se koupi hnedka. :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mabuš mne sa tiež zdá ten, čo vybral manžel taký veselší :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ho pozdravuj :wink: ale aj ten s tymi kruhmm sa mi paci :wink: aj ten tvoj je krasny

no anicka je kocka len tak dalejjjjjjj urcite to zvladnete co najdlhsie verim tomu ste sikulky
11. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mě se líbí ten červeno černý zdá se mi ta červená tmavší, hezčí:slight_smile:
11. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky!! me pripada, ze se bude vic spinit, kdyz je svetlejsi.

bambi, ja ji taky verim, cim dal tim vic. :slight_smile: tedka zase dela vetrelce, vystrkuje hlavicku. me pripada, ze je porad vzhuru, vzdyt ma spat taky nekdy, ne?
11. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak je to 1:1 :grinning: mne ten druhy je pre mna tak smrncovni :wink: :grinning:
11. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dik holky, musim manzu nejak premluvit. snad v obchode budou mit taky takovy barvy, aby videl na vlastni oci. je jeste legrace, ze on me bude rikat neco o barvach - je barvoslepej . uz sem to sem asi psala.
11. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mabe :grinning: takí vždy hovoria najviac, aj môj oco nevie poriadne rozoznať farby a vždy sa mu čosi nepáči :grinning:
11. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
elly, jojo, bude remcat, ale v barvach ma bordel :grinning:
11. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasne na vlastne oci je to lepsie to uvidis potom ale ten kocik je krasny ci bude tak ci tak nemas co pokazit tak ktor padne do oka :wink:
11. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambi, jojo,uvidime
11. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
inak pochválim sa, dnes sme na vaše rady odspievali celé CD uspávaniek, vždy keď som spievla len sa tak mrvkala a keď som prestala tak kopla riadne, tak neviem či to ynamenalo "ešteeeee", alebo "mama tak by aj stačilo, to sa nedá počúvať" :wink:
11. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
elly, tak to je krasny. to my si zpivaly country
11. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
elly no zlate :grinning: uz vie co chce
11. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
idem zehlit babulky vecer okolo 19,40 som tu :wink: ak sa bude dat tak paaaa

a drzte sa babulky moje tehulky :wink:
11. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek