Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. únor 2010

tedka si poustime country pisnicky a manza me pise, at ji pustim neco normalniho jako treba prazskej vyber, wohnout, atd.

sarlotta
11. únor 2010

🙂 malému se v bříšku nejvíc líbili kabáti a U2 😀 😎

mabe
autor
11. únor 2010

vidis to 😉 - taky dobrej vyber

ellysa
11. únor 2010

ja som včera púšťala franka sinatru a všetci sa mi smiali, či chcem aby bola prispatá a večer budeme púšťať uspávanky 😉

mabe
autor
11. únor 2010

holky, babicka rikala, ze nekde rikaly, ze by se melo cist mimiskum. ja teda zadnou knizku jeste nemam.

sarlotta
11. únor 2010

mabe lepší je zpívat jednu písničku každý den, uvidíš pak jak bude prcek kulit oči až bude na světě... já zpívala malému sluníčko, sluníčko a on si to fakt pamatoval... kouzelné 🙂

jinak já čtu🙂 když čtu malému tak čtu i mimískovi 😎

mabe
autor
11. únor 2010

sarlotko a jo, ty to mas dva v jednom 🙂 . tedka teda poustim prazskej vyber 😀

ellysa
11. únor 2010

ja nespievam, ale asi začnem, aj keď si už fakt budem pripadať ako blázon 🙂
inak bola som v obchode a išla som ako pokakaná, hrozné 😠

sarlotta
11. únor 2010

elly proč ? lékaři doporučují s miminkem mluvit, hladit ho, zpívat mu, pouštět hudbu, číst, představovat si ho jak se má, co dělá... je to součást relaxace pro těhulky a prospívá to Vám oběma... 😎

bambi7
11. únor 2010

cafte ja som akurad doupratovala ,poumyvalaparkety povysavala ,utrela prach.....a varila domi je u svokrovcov tak makam.....moj ze nech oddychujem lebo pri malej sa neda ale ked ja to neviem 😀 no neva skusim nabuduce,,,,,,ale ten sed.nerv ma boliiiiiiiiiiiiii 😒

no co robkate?

bambi7
11. únor 2010

kde ste tak nic....

mabe
autor
11. únor 2010

dobre ranko 🙂

holky,poradte. manzovi se libi varianta kocarku http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/... a ja http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/.... resime tedka barvy - podvozek je jak ma manzovo foto.

bambi7
11. únor 2010

ahoj mab ta tvoja moznost sa mi neda otvorit skus este raz link

mabe
autor
11. únor 2010
bambi7
11. únor 2010

no mabuska ob su krasne ale zaujimavejsi je ten co vybral tvoj mne sa paci ta kombinacia je to take smrncovne 😉

mabe
autor
11. únor 2010

no, vidim ze ma podporu 🙂

a jak se jinak mate? my dobre. v ut me pan dr. zase potesil, ze pekne rosteme a prospivame - 2280g. 🙂 a tedka si me budou kontrolovat uz kazdej tyden, coz je fajn. na ko u sve jsem byla vcera, akorat me udelala ten ster a jdu tam jeste pristi tyden a pak uz me necha v peci nemocnice. dneska kocarek, postylka a hotovo. monitor dechu staci az se narodi. to se koupi hnedka. 🙂

ellysa
11. únor 2010

mabuš mne sa tiež zdá ten, čo vybral manžel taký veselší 🙂

bambi7
11. únor 2010

no tak ho pozdravuj 😉 ale aj ten s tymi kruhmm sa mi paci 😉 aj ten tvoj je krasny

no anicka je kocka len tak dalejjjjjjj urcite to zvladnete co najdlhsie verim tomu ste sikulky

sarlotta
11. únor 2010

holky mě se líbí ten červeno černý zdá se mi ta červená tmavší, hezčí🙂

mabe
autor
11. únor 2010

holky!! me pripada, ze se bude vic spinit, kdyz je svetlejsi.

bambi, ja ji taky verim, cim dal tim vic. 🙂 tedka zase dela vetrelce, vystrkuje hlavicku. me pripada, ze je porad vzhuru, vzdyt ma spat taky nekdy, ne?

bambi7
11. únor 2010

no tak je to 1:1 😀 mne ten druhy je pre mna tak smrncovni 😉 😀

mabe
autor
11. únor 2010

dik holky, musim manzu nejak premluvit. snad v obchode budou mit taky takovy barvy, aby videl na vlastni oci. je jeste legrace, ze on me bude rikat neco o barvach - je barvoslepej . uz sem to sem asi psala.

ellysa
11. únor 2010

mabe 😀 takí vždy hovoria najviac, aj môj oco nevie poriadne rozoznať farby a vždy sa mu čosi nepáči 😀

mabe
autor
11. únor 2010

elly, jojo, bude remcat, ale v barvach ma bordel 😀

bambi7
11. únor 2010

no jasne na vlastne oci je to lepsie to uvidis potom ale ten kocik je krasny ci bude tak ci tak nemas co pokazit tak ktor padne do oka 😉

mabe
autor
11. únor 2010

bambi, jojo,uvidime

ellysa
11. únor 2010

inak pochválim sa, dnes sme na vaše rady odspievali celé CD uspávaniek, vždy keď som spievla len sa tak mrvkala a keď som prestala tak kopla riadne, tak neviem či to ynamenalo "ešteeeee", alebo "mama tak by aj stačilo, to sa nedá počúvať" 😉

mabe
autor
11. únor 2010

elly, tak to je krasny. to my si zpivaly country

bambi7
11. únor 2010

elly no zlate 😀 uz vie co chce

bambi7
11. únor 2010

idem zehlit babulky vecer okolo 19,40 som tu 😉 ak sa bude dat tak paaaa

a drzte sa babulky moje tehulky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru