Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. únor 2010

nemusim to nejak resit, ne? zeptam se dr. v utery, jestli je treba s tim neco delat. uvidime, jestli se to bude opakovat

mabe
autor
12. únor 2010

tak jako me pripada, ze bricho mam tvrdy, naply celej den. mozna sem ho nemela tak moc tvrdy, nevim.

ellysa
12. únor 2010

mne moja povedala, že kým je to max 10 krát denne a neopakuje sa to v nejakých intervaloch, je to ok, ja preventívne pijem každý deň rozpustné magnézium a musím klop klop, že od vtedy skoro vôbec netvrdne, ale viem že to sa môže len do toho 30tt, takže len pekne oddychovať a možno sú to už poslíčkovia, aj to už môže byť 🙂

mabe
autor
12. únor 2010

ja teda taky mela dneska rano rozpustny magnezko. treba to bylo z toho curani, nebo tim, ze jsem nebyla 3 dny na velke. 😝 uvidime, jestli to zase bude.

ellysa
12. únor 2010

mabe ale magnézko už nejedz, to potom nejak brzdí pôrod 🙂 aby si tu nebola ako katka 😝

ellysa
12. únor 2010

ja ako držím tú cukrovkovú diétu a jem zdravo s týmto problém nemám 😝

mabe
autor
12. únor 2010

tak ja mam do porodu jeste daleko, ne? 😕

ellysa
12. únor 2010

veď práve preto ho odporúčajú už okolo toho 30tt vysadiť, pretože zabraňuje tvrdnutia a tým pádom aj otváraniu sa, tak aby sa potom neprenášalo a aj sa pekne rozbehol pôrod

ellysa
12. únor 2010

ehm ďaleko, nooooooooooooo 😀

mabe
autor
12. únor 2010

elly, daleko, jeste musime vydrzet 6tt

mabe
autor
12. únor 2010

jdeme se natahnout, mala radi, porad dela vetrelce, at neprasknu 😀

bambi7
12. únor 2010

cafte mab krasny kocikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk vidim ze tvoj ma ten co chcel 😉

no elly ako? co sa tyka mimca druheho aj ja budem musiet lezat ako pri prvom este k tomu zasa tie injekcie klasika ja som bola na rizikovom od zaciatku ale dako to uz budeeeeeeeeeee 😉 tak po lete idem do toho 😀 a jasne kazda vie co je pre nu ok

no miliii zlatko kde si

bambi7
12. únor 2010

a mili akurat som volala s lid uz sa tesi na nasu jazdu 😉

bambi7
12. únor 2010

mili a ide aj tvoj ze?moj tiez 😉

nefertitka
12. únor 2010

mabe,to magnezko naozaj sposobuje spomalenie porodu,ja som toho zivou ukazkou🙂ja som ho brala ale vo vysokych davkach do 36tt a kedze mi praskla voda,musela som rodit,ale krcok sa nie a nie otvorit kvoli tomu asi...tak mi tvrdili...
no bam tak budem drzat palce,nech sa vam to rychlo podari;) ja si to naozaj este teda nemozem dovolit,ja som musela fakt len lezat,pomaly aj zachod som mala zakazany,takze mozno az ked Niki bude v skolke ako pise elly...to si teda neviem predstavit,take male dieta a ja si lezim 😀 to neexistuje...
chcela by som dve,ale aby to druhe uz bolo narodene 😉

bambi7
12. únor 2010

caf nef no uvidime po lete zacinam my problem z otehotnemim nemame vzdy sa zadarilo tak uvidime

bambi7
12. únor 2010

ja som tiez brala magnezium az ddo 37t aj 3dni 😉 no to len na WC a lezat jaj to poznam no uvidime ako to bude pri druhom

bambi7
12. únor 2010

a ides na stretko ci nie?

nefertitka
12. únor 2010

ano chceli by sme,ked sa nic nestane....

bambi7
12. únor 2010

no este chvilku a idem uspat domi.....

nefertitka
12. únor 2010

Nikolka uz haja,som len zvedava,dokedy...

bambi7
12. únor 2010

no ....co mate na plane cez vikend?

nefertitka
12. únor 2010

asi ist niekam von,mozno zas na Zeleznu,nech si pobeha drobec po snieziku,troska ju potahame zas a sankach,oslavovat valentina,upeciem asi nejaky kolacik..a tak,klasika

ellysa
12. únor 2010

nebojte baby bude aj druhé 🙂 🙂
bam a ty si ležala od začiatku?
no my dobre, diéta je zatiaľ v poho, niekedy aj trolinku zhreším, napríklad, že si dám aj iný jogurt ako bilely, alebo pribináčika, aby som mala pocit, že aspoň niečo sladké mám, ale hodnoty sú zatiaľ ok. Dnes ideme na 3D, tak držte palce, nech je všetko, tak ako má byť 🙂.

nefertitka
12. únor 2010

drzime drzime a moc🙂

bambi7
12. únor 2010

elly ja som bola od zaciatku doma a lezala som mala som do 20t povolene cez vikend ist von potom uz nie....a po 30t som sa zacala otvarat ale zvladli sme to az do 38t 😉

no tak uvidime co bude ale zvladneme musime 😉

no hej je valentinnnn 😵 uz ste nieco kupili?

nefertitka
12. únor 2010

este nie, zajtra idem do Tesca na nakup,tak nejaku bonbonierku kupim...a ty?

bambi7
12. únor 2010

ja som kupila sladkosti klasika .....

ellysa
12. únor 2010

my nejak valentína neprežívame, hlavne že budeme spolu, to stačí 😉

nefertitka
12. únor 2010

idem si lahnut trosku,lebo nevladzem s chrbticou a male sa mi aj tak asi o chvilu uz zobudi,tak pekny vikend🙂 uzite si ho

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru