Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
19. únor 2010

Ahoj holky, tak jsme zpet. Kurz dobry, pak jsem jeste musela skaknout do mesta hodit zapisy basketu a koupit dedovy zajezd do lazni. nemela jsem penize a ani kartu, takze prd - dneska je teda den. 😖 pak jsem nakoupila spoustu buchet, jeste jsem chtela delat tu podle kluci v akci a na botniku jsem mela vdolky od babicky. ja zapomela, ze je patek. ona v patek vzdycky pece. 😒

bamebi, precti si o stranku driv. 😒

sarlotko, jojo, chci si s tou jeji dr. popovidat. my vime, ze to nedela naschval, ale je to fakt tezky.

mabe
autor
19. únor 2010

ja ani tatkovi nerikam, jak mi je. nechci ho tim nejak jeste zatezovat. delam silnou jako vzdy. ale zas tak silna nejsem.

mabe
autor
19. únor 2010

gratuluji slovakum k vitezstvi v hokeji nad rusama 🙂

mabe
autor
19. únor 2010

ja tedka volala s mamkou. konecne je normal doma, i kdyz tedka pujde k sousedce, tatka neni doma. tak jsem ji v klidu vysvetlovala, co a jak si s tatkou myslime, s tema slibama a tak. nakonec se me rozbrecela, ze si popovidame poradne jeste zitra, ze mela dneska nejaky problemy v praci a nechce resit dalsi veci. tak jsu tedka trosku vedle, ze jsem ji tak "rozsekala", ale ja ji to potrebovala rict. nekricela jsem na ni, v klidu jsem ji to vysvetlovala. tak snad jsem neudelala zle. 😒

bambi7
19. únor 2010

ahojte mabuska az teraz som si precitala co ta trapi.....no s maminkou ma to mrzi....mala by ist k lekarke.......
a myslim ze si urobila dobre ked si povedala mamce co ta trapi.....snad sama pride na to ze treba s tm nieco robit....tak moc drzkam palce
a mysli na vas ,viem ze aj mna osobne by trapilo keby slo o moju mamcu jasne chapem ta .....ale na druhej strane musis mysliet aj na seba a anicku....a drzim moc palce nech je vsetko ok ked budes potrebovat pokecat som tu 😉 drz sa

bambi7
19. únor 2010

a inak babulky prajem pekny vikenddddddddddddddddddddddd 😵

mabe
autor
19. únor 2010

bambi, dekujuuuuuuuuuuuu

bambi7
19. únor 2010

a co anicka ako sa mate babulkyy moje?

bambi7
19. únor 2010

asi si sla spinkat tak idem aj ja 😉

mabe
autor
19. únor 2010

anicka se hejbe v brisku a my na nu svitime, aby se otocila. 😀 mam strach, abych ji tema nervama nejak neublizila. snad ne, snazim se myslet na neco jinyho,ale moc to nejde.

mabe
autor
20. únor 2010

dobre poledne devcata,

tak vy dneska stavkujete? ja noc nic moc, divala jsem se chvilku na hokej. nejak jsem cela unavena. tedka jsem dala delat maso v papinaku a jak se udela, tak pojedeme do hornbachu pro prkynka na prebalovak a pak pro nejakou desku za postele. potom dodelam obed a budeme papat. jinak odpo basketbal. 🙂

mili1
20. únor 2010

Ahojte babulky...ďakujem za priania všetkým.... 😉 🙂
Som dnes navarila a upratala a teraz som si sadla ale idem niečo upiect lebo nam pride navšteva sestra a švagrovci aj mamka tak bude oslava....sa teším....
Inač sa mame fajn, maly radno papal vianočku s masielkom a tak mu chutila... 😵 😉 a je velmi zlaty...
bambi sme s mojim pozerali tie choditka v obchode a rozmyslali ci kupit ale nam neodporucali lekari ale určite hodinka neuškodi,, 😉 ,no ja keby som mala tak je tam aj dve hodinky denne 😀 😀 l
lebo on je v kuse na rukach ale posledne dni uz chce aj lozit a nemrnci ..klop klop....tak fajnn...
Nef ako dopadla kontrola? verím že dobre 😉 🙂
Mab s mamkou sa treba porozpravat a podporit ju 😉 .... poznam aj ja znamych čo maju problemy ale ak sa zacali liečit hned im bolo lepšie ... 😉

mili1
20. únor 2010

Prajem vam krásny víkenddddd

ellysa
21. únor 2010

ahojte ja sa hlásim od našich, môj akurát odcestoval domov a nechal ma tu cez týždeň, lebo musím ísť v piatok na hematológiu a on si nemohol zobrať dovolenku aby ma doviezol až v štvrtok. už mi je smutno 😢 .
u našich je na prázdninách najmenší synovec celý týždeň, je zavesený stále na mne, tak mám dosť navyše on má nejaké obdobie vzdoru, tak je to s ním dosť ťažké, no ale nikdy neviem, ak bude naša Olivuška, však? 😅
v sobotu sme boli v poľsku a kúpili sme postieľku, matrac, plachty, obliečky, hniezdo, perinku, vankšik dve zavinovačky,prebaľovaciu podložku, sterilizátor, ke´d sme to porátali oproti cenám na nete u nás, za tie isté veci sme ušetrili tretinu, tak super 😀.
túto postieľku máme http://dino.sklep.pl/nowy/Lozeczko-drewex-hippo..., my sme ju kúpili ešte lacnejšie
a pekný zvyšok víkendu 🙂

tatianka.g
21. únor 2010

Ahoj ellysa nahodou som nakukla do vasej temy a zaujal ma tvoj prispevok, kde konkretne ste boli na nakupy

mabe
autor
21. únor 2010

Ahoj holky, tak ja byla dneska dopo u nasich a na obed. tak celou dobu mamka doma a tatka, tak jsme kecaly. sice mamka aktivni fajn, ale dalo se s ni mluvit, tak varila, umyvala nadobi a planovaly jsme tu sobotni oslava a tak. a pak prisla rana - mamka v tydnu podepsala nejaky urazovy pojisteni - 900kc mesicne uplne na hovno. uz jedno urazovy ma, co ji staci. proste pani ji rekla,ze je to super, tak to podepsala, mamka tomu vubec nerozumi a vubec se s tatkou neporadila. takze to zitra pujde zrusit a bude platit storno poplatek. ale bomba je, ze uz je to podruhe - pred dvema mesici v aktivnim obdobi - podepsala stavebko takhle. vubec nevi, co kdy plati, tatky se nezepta a uz jedno stavebko mela - storno poplatek 210kc. 😒 takze tatka zase nasranej, vubec se nedivim. rikal ji, jeslti ji ma prohlasit za nesvepravnou nebo co? ze ji nekdo rekne cokoliv a ona cokoliv podepise????ach jo. ja prisla domu a zase sem brecela. snad anicce neublizim, mam strach, bricho tvrdy jak sutr. 😒 vim, ze mam myslet na anicku, ale to se proste neda. mam porad naladu na hovno a v hlave se me to honi. mamka byla vzdycky takova jednodussi v mysleni a moc lidem duveruje. ale kdyz uz to jednou udelala a byl to pruser, tak proc zase znova?? 😖

sarlotta
21. únor 2010

kuk holčinky🙂 já se o víkendu ulejvám🙂 od netu... čumím na hokejík🙂)

mabe... to šíené, ale fakt to hoď za hlavu... nakonec jsou to maličkosti... nějaký storno poplatek... to by ses divila co mají doma ostatní lidi za hrůzy............ důležité je aby jsi byla v klidu a svoji rodinu si zařídíš podle sebe !!! 😉
nic není důležitější než Ty a miminko a Tvůj manžel ... mamka to s ta´tkou nějak zmákne ... dej si teď od nich pauzu. A s úplně klidným svědomím, protože to rozčilování nakonec ubližije JEN Tobě a stejně to nepomůže.

a já už se těším na fotečky Aňulky🙂 to bude princeznička kráááásná 😎 😀

u nás všechno ok, mimís kopká... jsem spokojená 😉

bambi7
21. únor 2010

ahojte babulky 😉

no vikend fuc a ani neviem ako presiel.... 😒
no boli sme v sobotu vonku nakupit a v nedelu u nasich mamca mala narodky tak sme boli gratulovat a este bola mamca s MM kupit bazen ,ocino vybral tak velky ze pre mamcu k narodkam 😉 a pre domi 😀 aby plavala cez leto ze jej treba bazen nie bazenik 😀
no tak sa uz tesim na leto aspon nemusim chodit na kupko mame kupalisko u nasich 😀

no mabuska to je mi luto ,a viem ze je to tazke nemysliet na mamcu ale skus mysliet viac na seba a anicku 😉 ako som uz pisala ja by som bola taka ista ako ty mam dobry vztah z rodicmi velmi dobry a tiez by ma to stvalo ale na druhej sa musis pokusit mysliet viac na seba a anicku mas uz aj svoju rodinnku 😉
tak sa moja drz sme tu ked budes potrebovat 😉 mame ta tu radi 🙂 si nase slniecko stale 😉

tak prajem pekny vecer

nefertitka
22. únor 2010

ahojte...tak dalsi vikend za nami...neuveritelne ako tie vikendy letia...
mabe ako pisu baby,snaz sa nad tym neuvazovat,skus sa povzniest,bude lepsie,uvidis...

mili si zlata,ze si si spomenula na nasu kontrolu s ockami,no nie su dobre,ale nezhorsilo sa to,o 2 mesiace zas kontrola....vraj zlepsit sa to uz nezlepsi,ale moze to ostat take ake to je,ten terc zrakoveho nervu ma stve,ale hadam sa to nebude zhorsovat.Robili jej chudatku aj usg ociciek,original do ociek jej naplacali gel a behali jej s tym vo vnutri oka... ☹ 😠 ...chuda,tak strasne plakala...za chvilu ideme zas k neurologicke,tak nech sa nepokusa zas rozpravat ako Nikolka zle chodi a podobne,lebo jej tam asi vylepim uz jednu.Vcera sme jej kupili boticky na behanie von,take s klenbou sa odporucaju,to je hrozne kolko to stoji,jedny boticky 40 eur a papucky ale bez klenby 10 eur,a ked si predstavim ako rychlo z toho vyrasite:(ale kym sa uci chodit,tak budeme musiet do toho investovat viac,ale ked bude vacsia,neexistuje,aby sme take drahe boty kupovali pomaly kazde 3 mesiace.

pekny darcek ten bazen bam🙂 ja uz sa tiez tesim na leto,aj teraz je uz vonku krasne pocasie,hned je cloveku lepsie,ked svieti slniecko 😉

nefertitka
22. únor 2010

a vcera nam v Auparku v garazi ukradli poznavaciu znacku,ako keby sme nemali dost starosti,za novu musime vycalovat 40 eur,za duplikat 20,akoze niekto to odcudzi a ja aby som za to platila!mna tu uz asi porazi v tomto state,to auto mame cele obuchane a doskrkane a nic z toho sa nestalo nasim pricinenim,uz nam 2x rozbili aj zrkadla,ukradli antenu,puklice(na treti den co som si ho kupila),raz som ho nasla na parkovisku zpredu total naburane,2krat nam uz ukradli stierace,sorry za vyraz,ale tento slovensky pritupeny vadny narod mi neskutocne leze na nervy,kazdy kazdemu zavidi...a neviem co z toho maju,ked pridu a poskrkaju to klucom,ani sme to nedali spravit,naco,aby to urobili zas?mna by to v zivote nenapdadlo,nieco take urobit,ale ked sa raz naserem,tak asi budem hadzat kamene z okna na auta!

nefertitka
22. únor 2010

a mili dodatocne vsetko naj naj k narodeninkam,a hlavne vela zdravicka pre celu rodinku...a vela radosti s drobcekom

mabe
autor
22. únor 2010

holky, diky moc 😉

mili1
22. únor 2010

Ahojteee, nef dakujem.... a gratulujem ku kontrole,,, ja verim že sa to nezhorsi.... 😉
jeej a uz ste jej kupili aj topanocky... my este nemame...kedy sa vlastne kupuju, lebo moj manzel uz hovoril že by sme mu mali kupit ale ja este nechcem kym nezacne chodit.... 😉
Ja takych ludi nechapem čo kradnu.... tiez by som im vylepila zopar faciek... 😠 človek si šetri a kupi a potom to ukradnu 😠 😒
Bambi no super bazenik aj my chceme kupit na zahradu ale len v lete ...aby sa tam maly člapkal a ja s nim 🙂 😵
a tiež sa už teším na leto ...
elly a kde ste boli? v Targu? ake su tam ceny oplati sa ist....lebo aj my by sme chceli niekedy ist ale nevieme či do polska alebo na ukraj.

ellysa
22. únor 2010

nef no chápem tvoje rozčúlenie, preto sme sa aj odsťahovali, aspoň pár km za hranicu, však poďte k nám 😀, veď aj teraz si budeme môcť kývať cez kopec keď budete v dvínskej 😀
mili boli sme v targu, podľa mňa sa ešte stále oplatí, ako som písala ušetrili sme 130 EUR oproti cenám, ktoré so našla na internete na slovensku, ale boli sme len v obchodoch, nie na trhu. Na ukrajine som ešte nebla, ale viem, že tam to chvália, že ešte lacnejšie 🙂

ellysa
22. únor 2010

sorry za vynechávanie písmenok 🙂

mabe
autor
22. únor 2010

Ahoj elly, jak je? ja jsem nervozni. zitra jdu na monitory a ko. zevni obrat odmitame a jsem pro cisare, nechci KP. tak uvidime.

bambi7
22. únor 2010

cafte babulky no dnes sme mali super den boli sme vonku bolo super a potom sme sa hrali 😵
inak vsetko po starom.....

mabuska drzkam zajtra palceeeeeeeeeeeeeeeeee a myslim na vasssss

nef super ze je kontrola ok aj ja verim ze sa ocka nezhorsia 😉

mili ako ?elly?sarlot?

tak pa a dobruuuu noc

nefertitka
23. únor 2010

ahojte...
no ta kontrola nedopadla az tak dobre,ono sa to nezlepsi ale nemusi sa to zhorsit,o to ide...no a boli sme aj u urologicky a ta vravela,ze moze byt,ze Nikolke nieco rastie v lebke,cysta,nador...a preto ma tie ocne nervy ake ich ma..ale nemusi to tak byt.. takze som zas na nervy..ze to moze byt este take malicke,ze to usg nezachytil...slahne ma asi..ale ze nedava tomu velku sancu,ze to hrozi len na 5 percent

nefertitka
23. únor 2010

neurologicky,nie urologicky🙂 uz mi sibe

nefertitka
23. únor 2010

ale aj tak sa nikomu tie ocka nezdaju...dufam,ze je to vsetko len plany poplach...
elly,keby som si teraz mala vyberat kam ist byvat,stopro by to bol hainburg

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru