• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
dobre rankooooooooooooo prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po dlhom caseee :grinning:

no a je piatok babulky ale to ideeeeeeeeeeeeeeee,no dnes ideme von aj vcera som bola aj 4-5 hod blo nadherneeeee tak sa tesim na dnes ,domi je zlata kazde rano ma caka v postielke v stoji a smeje sa na mna ked ma zbada :wink: je podarena a zacne mama mama :grinning: ze chce ist na ruky.....

no tak vam babulky prajem krasny dennnnn

a mabuska super len tak dalej uz si v 37t ste super babulkyyyyyyyy

mili ahojky ako moja ?

a co mate na plane cez vikend babulky moje?
26. únor 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
bambi,uz ste ale velke :dizzy_face: uz ti prespi celu noc??dnes uz nema byt tak pekne ako vcera :confounded:
este aj choroba na mna lezie,aj na manzela,no parada :rolling_eyes:
krmim malu uz hodinu,vzdy mi zaspi.strasne sopliky ma,neviem ci mam ist s nou k lekarke alebo nieco ist kupit do nosteka,ma to stale tak vysoko :frowning2:
mabe,uz si skoro na konci :sweat_smile: supis :wink:
26. únor 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lius no uz je velikaaaaaaaaaaaaaaa kocka :wink: a hej uz prespi clu noc rano sa zobudi o 5,30 napapa sa a uz je horeeee a hra sa :wink: teda hrame sa :grinning:

no ja by som sla k lekarke pre istotu ....a odsavat to nejde?tak drzkam palce a prajem skore uzdravenie celej rodinke
26. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 5:30?? :sweat_smile:
ona ma stale od narodenia s tym problem,minuly tyzden jej robila aj stery a nic tam nebolo,odsavame 2x za den stale.
bambi,ty uz nekojis,ze??na vecer sa davaju kasicky??odkedy sa mozu davat??vcera som videla v dm,ze od 4.mesiaca,ale kamoska zacala skor :fearful:
26. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lius hej od 4m ja som zacala od 5m :wink: a co mate inak nove?
26. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi zlata je Lea,uz mi vyprava,rehoce sa,spapala by som ju :slight_smile:
ja nic nestiham pri nej,vy hej??ona zle zaspava a stale jej vypadava dudel,tak stale lietam hore dole
26. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj lius ani domi cez den moc nespi.....iba vonku najlepsie :grinning: no neboj casom to bude lepsie :wink:

a co v lete idete niekam na dovolenku? a t kojis?
26. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky...
Elly a mab ..my sme sex nemali od začiatku tehu až po koniec ....som sa bála aby sme malému neublížili... :unamused: a vydržali sme ...aj môj ... :wink: :slight_smile: ja si to ani neviem predstavit na konci ..som bola rada že ležím ...ale to bolo spojené s tým tvrdnutím bruška a :unamused: ja som fakt nemohla aj som mala zakázané...
:wink: potom ešte po pôrode bolo treba čakať ..kym sme sa k tomu dostali to trvalooo :grinning: a teraz už nie je čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale samozrejme nájde sa stále :grinning:
26. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslim ze aj nef a bambi boli podobne .... :wink:
Nef ináč ďakujeme za pochvalu,,, má modré oči ale nevieme po kom :grinning: ani ja ani môj ich nemáme... :grinning: vraj môžu byť po starých rodičoch som čítala aj mm hovorili :wink:
A hrdá som to je jasnéééé na nášho chrústika...ved kým som sa k nemu dostala to trvalooo..ale viem,,, aj ovela horšie prípady sú tak sa nebudem sťažovať.. :wink:
Malý sa na krste velmi páčil každému ..bol taký bielučký ako princ :dizzy_face: :grinning:
Lia gratulujem k lee... :wink: :slight_smile: ani neviem že si už porodila ...ved len teraz si bola tehu..strašne rýchloo to utekáááá
Bambi ahojjjjj
26. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceli by sme bambi,aqle este sme to akosik neriesili,nie je cas :sweat_smile:
nekojim uz.vy kam idete na dovolenku??
mili :grinning:
26. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef no a ani ty sa nemôžeš sťažovať...ty si tiež štíhla a fešanda riadna :wink: :slight_smile: ja som stále taká chudá,,,nikdy som nevedela pribrat ale teraz sa na mna nalepili 2 kg..ale to mi nevadi... :grinning:
Lia už si nemala mliečko že už nekojiš?škoda.. :unamused:
26. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem mili:slight_smile:))stihla mozno som ale to bruchooooo...ale poctivo brusakujem,tak snad do lete:slight_smile: a vy uz ste rozmyslali nad dovolenkou mili?

Lia aj ja gratulujem;)

inak ako pise mili,my sme ten sex tiez vobec nemali...a tiez si to neviem predstavit,ale ak sa na to citis mabe,uzite si este;) potom sa k tomu fakt asi tak skoro nedostanete:slight_smile:))
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nef... no šla by som na dovolenku,,, ale neviem či sa tento rok niekde dostanemee,,,chceme ešte na dome niečo prerabať a tak sa nam na dovolenku nezvyši... :unamused:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tiez ideme na dlhy,ale co uz,nejak bude...neva,pojdete o rok:slight_smile: maly hajka?
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano dala som ho spat... :wink: ale hned by som šla s Vami do toho Grecka... :grinning: ved potom povieš ako bolo
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Nikolka spinka?
26. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano spinka...dufam,ze da aspon hodku:slight_smile:

poviem poviem:slight_smile: uz sa tesim....o chvilu uz v podstate ideme :grinning: ...ved to ani neni mozne,ze od vianoc uz ubehli 2 mesiace,mne to pripada ako 2 tyzdne
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,,, ide to hrozne rychlo ,,,ved onedlho uz budeme mať rok... :wink: :slight_smile: a len teraz som rodila :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved to:slight_smile:co rodila,nedavno sme otehotneli :grinning:

ja som rano skoro dusu vypustila,jak sa to moje male jasilo,lietala jak vichor hore dole,vkuse 2 hodiny,marne som sa ju snazila posadit a niecim ju zaujat :grinning: ...a to som ju musela drzat,lebo by stale padala,ona vyslovene bezala sprint :grinning:
26. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ucis Nikolaska predmety?ze mu nieco ukazes a opakovane mu vyslovujes ako sa to vola?uz nieco ovlada?
26. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano nef učime sa ,,, kde je macko a on sa otoči tam kde je atdd.. kde je havko,,kačička,,,mačička jooj zlate to je... ale este nehovori čo to je...len tak mama, tata,,hop už dnes povedal po mne :grinning:
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Nikolka už pekne povie všetko?
26. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nie,ona vie povedat mnam mnam,tata,mama,vavava(hav hav) to robi ked vidi havka;),stale sa hada,ze nieco neni...alebo ked nieco schovam tak povie neni...ale snazi sa opakovat,ked poveim papuca tak ona povie pepe:slight_smile: ono tie realne slova zacinaju deti hovorit az trosku neskor...
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vidim na nej,ze vela rozumie,niekedy som az prekvapena,minule som povedala,ze pod otvorime balkonik a ona sa zhlboka nadychla;) akoze pojde odtial vzduch,ale stale ked otvorim okno tak povie ma...akoze zima;) alebo ked zhasneme svetlo,tak zasa povie ma,ako tma:slight_smile: alebo clap clap..ked sa ide kupat,tak povie tak nejak podobne ale dost divne,to sa neda napisat :grinning:
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo ked jej poviem napr.ze pockaj,hned ti to podam,dobre?tak ona ze bebe...to je akoze dobre;))) niekedy sa fakt musim smiat co navymysla za slova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano zlate to jee ..ako to hovoria...hej tie slova hovoria trocha neskor... :wink:
Idem varit tak sa zatial maj...pa pa a krásny víkend želám
26. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa aj vam;)
26. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak co noveho? ja se sem nedostala, protoze jsem byla s nasema nakupovat na tu oslavu a pak jsem delala obed. tedka nasi odjely, konecne, s tou mamkou se to fakt neda, jak ma to aktivni. uz aby bylo pondeli a byla v te nemocnici. tatka by s ni chudak nemohl jet sam nakoupit. ona chodi bez rozmyslu, nejde postupne a divat se do seznamu. proste bere co vidi, chodi chaoticky, hruza. tak jsme ji trosku usmernovaly a to zase delala nafucenou, ze neni maly decko, ale ona se tak tedka chova. donesla teda nalozeny masicko, tak sem k tomu udelala akorat kasu. brisisko uz me pekne tahne. jinak vcera manza dosel v 3h a musim rict, ze vecer kdyz me pichalo v podbrisku, jsem mela trosku nervy. :grinning: on usnul a ja nemohla dal spat, tak jsem ve 4h sla na olympiadu, pak jsem dostala hlad, tak se nasnidala a sla si v 6h zase lehnout. tedka se tesim na poobedovy spanek.
26. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem se konečně dostala domů... byla jsem na kontrole na cukr a je to ok, po jídle 4,7... takže jsem dostala pochvalu
26. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za gratulacie :slight_smile:
nekojim,lebo mala to neznasala,plakala,nevedela sa prisat a ja som plakala s nou a aj tak sme prikrmovali,tak po dlhom uvazovani som s tym uplne skoncila.
26. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek