Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
1. bře 2010

mechur....som mala na mysli

mabe
autor
1. bře 2010

nefi, ja to mam taky tak. jakmile mam nejaky omezeni, tak musim. kdyz nemam, tak vydrzim dlouho.

ellysa
1. bře 2010

čauko 🙂 , tak dnes šéfka nebolo v práci, druhý pokus vo štvrtok, ale kolegyne mi povedali, že je to tam ešte horšie, tak som sa nejak utvrdila v tom, že som sa rozhodla dobre 🙂
dnes mi stvrdlo bruško len raz v noci, klop klop, ale snažím sa oddychovať, zajtra zas na diabetológiu, ževraj výsledeky boli celkom dobré, tak neviem, čo to znamená, zajtra sa snáď dozviem viac, inak som už mesiac nič nepribrala, takže mám zatiaľ ledva +3kg, ale to je asi pri tej diéte normal, aspoň to po pôrode ľahšie zhodím 😉

sarlotta
1. bře 2010

Ahojík jsem zpět z KO.. všechno ok, dle utz 17tt+3 což je super, dle Ms jsme 17tt+2 😎 Doc měřil jen hlavičku, ale viděli jsme nožky, ručky, hlavu, páteř...ručky mělo na pusince 😉
akorát tripply ještě nemám 😠 sestra slíbila , že mi písne smsku jak budou.

ellysa
1. bře 2010

a medzi nožičky vás nepustilo 😀 😀 😀 😀 gratulujeeeeeeeem

nefertitka
1. bře 2010

aj ja gratulujem🙂v tejto teme prevladaju dievcatka,tak uvidime,co to bude;)

Inak elly,velmi pekne meno ste vybrali pre malu...koho to bol napad? 😉

mabe
autor
1. bře 2010

elly, ja se taky postupne utvrzovala v tom, ze jsem udelala dobre, zustat od zacatku doma. zbytecne bych se drela a sef by to neocenil a jeste by se neco stalo....

sarlotko, gratuluju. to je parada, ze je vse ok, jen tak dal. ¨

holky, tato diskuze snad nemuze dopadnout lip - do tretice,....

sarlotta
1. bře 2010

elly no nepustilo noooo, bude to stydlivka🙂)) doufám 😎 😎

ellysa
1. bře 2010

sarlott, asi fakt bude pipinka, keď sa hanbí, aj naša sa hanbila 😉, ale však je to jedno, len nech je 😀
nef ďakujem, popravde, chúďa bude mať meno po mačke 😀, my sme už 4 roky hovorili, že bude ella, ak bude dievčatko a asi sa nám to už prejedlo a jedna kamarátka má mačku Olíviu a nám sa to veľmi zapáčilo, teda mne, manžel sa prispôsobil 😝 a ešte mám aj synovca Olivera, tak sa budú k sebe hodiť 😀

ellysa
1. bře 2010

ale nie po nejakej pouličnej mačke, to je šľachtená, stále pomaly viac ako naše auto 😀 😀 😀 😀 aspoň že tak

nefertitka
1. bře 2010

heh elly;))) celkom dobry sposob ako najst meno pre dieta 😀 ...no bude sa hodit aj k Oliverovi synovcovi aj macke Olivii🙂) ale fakt pekne meno...ale aj Ella by bolo pekne..

katka22r
1. bře 2010

ahoj kocky ako sa mate?

mabe
autor
1. bře 2010

ahoj kati,

holky, hodila jsem aktualni brich do alba - omlouvam se za neumyty zrcadlo 😝

katka22r
1. bře 2010

mabe krasne brusko keby si nenapisala ze to je zrkadlo tak som si myslela ze to je foto v sprche 😀

ellysa
1. bře 2010

😉 ahoj Kati, ako sa máte? čo Laura? Pekne rastie a papká? A ako sa cítiš ty, už ste si na seba zvykli?

sarlotta
1. bře 2010

Pěkný pupík Mabe, zdá se mi, že Ti ani moc neklesá, zatím 😎

mabe
autor
1. bře 2010

sarlotko, me taky pripada, ze neklesa, mozna je to tim, ze jsme hlavou hore.

mili1
2. bře 2010

Ahojteee, tak dnes som prváááá....
Uložila som malého spať tak snád bude aspon 30 minut... 😀 Moj dal už matrac nižsie v postielke lebo maly sa uz snažil postavit 😀
Inac sa mame fajn ...dnes ideme na prechádzku ,, uvarené mam tak super 😉
Mab krasne bruško ,,sarlotka ma pravdu neklesá ti ...
A kde je bambi? chýba tuuuuuu---- má čierny bod... 😀

mili1
2. bře 2010

Ellysa mne sa tiež páči Ella...ty si od zaciatku pribrala 3 kg? ...

ellysa
2. bře 2010

mili no tak budeš mať ty ellu, keď bude druhé dievčatko 😉 a možno ešte aj my- ako druhú dcérku.
No dnes ráno som sa vážila a ešte som kilo schudla, ale zasa, ja mám normal hoooooooooooodne kil navyše, takže som len rada 🙂 🙂, začínam byť za cukrovku aj vďačná, naučí ma aspoň zdravo jesť 😝

nefertitka
2. bře 2010

ahojte,,,,no mabe to co je za balon 😀 😝 ...ale nie,krasne brusino,ja som az take velke nemala...ale ja som sa ani nedostala uz do tvojho tyzdna...

katka ako sa vam vodi?

elly,ze vdacna za cukrovku🙂 ale mas pravdu,ved sa hovori,ze vsetko zle je na nieco dobre... 😉 veru aj mne by sa obcas patrilo trosku zdravsie jest...

nefertitka
2. bře 2010

elly a mali ste aj nejaku alternativu pre chlapceka ako by sa volal?

mili1
2. bře 2010

Ahojteee... elly mozno bude ..ale to sa ešte načakáme... 😀
Nef ako sa máte?

ellysa
2. bře 2010

nef mali sme vybraté Viliam, nikomu v rodine sa to nepáčilo, tak sú asi radi, že bude dievča 😀
mabuš, máš už naozaj krásne veľké brušo 🙂, ja som bola včera s kamoškou, čo je v 23tt a on tam nemala nič, som si pripadala ako veľryba 🙂

sarlotta
2. bře 2010

dobré ránko.. byla jsem mrknout v práci, mi volali abych došla... no a jsem ráda, že marodím)) sem vyšla vystreslá co se musí všechno zařídit před začátkem sezony, nějak jim to tam padá na hlavu beze mě

ellysa
2. bře 2010

a zajtra začíneme 7. mesiac 😀 😀 😀

mili1
2. bře 2010

Ani ja som nemala velké bruško... ak stretávam ludí tak ani vraj nevedeli že som bola tehotná. 😀

ellysa
2. bře 2010

sarlott, ty si pekne vylož nohy a urob si čajík alebo kávičku a tam nech to kľudne padne 😝

nefertitka
2. bře 2010

dobre mili a vy?

No nahodou,ani Viliam neni skarede meno...len zas keby mali mojho syna volat Vilko,to by sa mi uz asi nepacilo🙂 vela mien sa mi paci,ale ked ich dam do zdrobneliny,uz sa m i to az tak nepozdava,ved som chcela aj Karolinu,ale Kajka?no to nie teda 😝

Ja ked som prisla do nemocky v 24tt,tak sa ma pytali, co tam robim,ze to je pre tehotne 😝

sarlotta
2. bře 2010

elly taky mám ten pocit🙂))) akorát že kolegyňka je úplně mimo... on není na kancelářskou práci je inženýrka a dělá výsadby- zahrady- nádherné- ale počítač se jí moc nedotkl... takže volá i kvůli mailiku... tak sem řekla, že když už sem poradna, tak tam 1x týdně zajedu a nechám si to zaplatit pěkně na ručku🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru