• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
mali by sme koncom marca...snad....

ahoj elly,drzim palce
2. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsem zpet z kontroly. Jsem pry otevrena na spicku prstu, nevim, co to teda znamena. je pravda, ze me v noci asi tvrdne bricho. rikam si, ze je to z curani,ale mozna je to otevirani. jinak mame cca 2,70kg a monitor, moc dobry. trosku me vaha prekvapila. jednu ko po tydnu jsme pribraly cca 220g a tedka za 14 dni cca 200g. dr. rikala, ze je to odhad a nemusi pry pribivat stejne a tak. dulezity je, ze pribira. za tyden ko, to budeme 39tt a domluvime se na terminu porodu, prenaset me pry nenechaji. jinak jsme v te druhe nejlepsi poloze na KP - nejak zadko-kolenama nebo tak nejak. pry se to jeste muze zmenit. ptala jsem se, jestli vydrzime do pristiho tydne a ona, ze to urcite. z te vahy jsu trosicku zmatena.
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééj zlatá je... :dizzy_face: krásavica .....ved sa musí od malička vzdelávavať nie, :grinning:
elly držkam palce... :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no supeer mabe;))) ta vaha byva naozaj niekedy skreslena mabe....a uvidis,mozno sa este otoci a bude sa rodit hlavickou:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem Mili,no hej,ale mohla by si k tomu aj hacat :grinning:
2. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe... ta váha se nedá určit přesně... oni jen hádají... neboj malá je šikulka... tipla bych že se dostanete na 3kila a nakonec bude krásně donošená princezna:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, snad jo. ale kdyz pribira, tak je to hlavni, ozvy, prutoky v poradku, tak co....

nepamatujete si, ty ozvy - prvni graf je jeji srdicko a ten graf pod tim?
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ttak mabe, to je hlavne....s tym grafom ti neviem poradit :confused:
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mab ano ta váha sa nedá presne určit..a kazdy lekar si to vraj ináč meria :wink:
sarlotka ty si ekonomka?
2. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatial sa majteee, idem žehliť ...
2. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili, to ne... mám Gympl a rok VOŠ ekonom. ale nedodělala jsem to, byla jsem dlouho nemocná - vysoké jaterní testy atd.... :unamused: ale zvládám kancelářinu, dělala jsem te´d operátorku internet. obchodu, PPL-zásilky, ...
2. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak muzu byt otevrena na spicku prstu, ja nejaky bolesti nemam velky. citlivy podbrisek
pa mili
mabe neboj,ja som bola otvorena na 1 prst hadam od 27tt...a vydrzalo to do 36tt
2. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe špička prstu nic není... na porod potřebuješ 9-10cm.. aby prošla hlavička, na KP možná i víc... takže buď poho.. to je tak 1cm...klidně se můžeš otevřít i na 4cm doma a pak teprve jet rodit...
2. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, diky za vysvetleni. takze mam byt spokojena a klidna. je jasny, ze me bude pobolivat vic a vic bricho, kdyz uz mam 38tt, ze? co bych chtela, celou dobu je vse ok
2. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne mabe,vsetko je ako ma byt,keby nebolo,neposlu ta domov,neboj :wink: a kludne aj kebyze porodis uz dnes,nic sa nedeje...mala je uz donosena a ma aj peknu vahu uz...
2. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, nechci rodit uz dneska. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dr. rikala, ze tyden vydrzime.
2. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe, jednou budeš muset:slight_smile:))))))))))) neboj přijde to pomalu, poznáš to spolehlivě.
2. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak veru,spoznas... :wink: bud odtecie voda alebo pridu kotrakcie;))ja som mala to prve..a muz mi povedal,ze preco cikam na postel:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe určo můžeš cítit tlak na kosti dole a poslíčky... to je normální. Do nemocky, kdybys krvácela nebo Ti praskla voda.
2. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlídat pohyby aby byly:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ja vim, ze to musi prijit. ale nejlepsi pro me varianta je, domluvit se na terminu. to bych chtela moc, ze? :grinning:
2. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: houby Mabe nejlepší je přirozený porod, když začne sám, stahy nejsou tak bolestivé jako při vyvolávání oxytocinem. Zmákneš to, neboj.
2. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko, mozna je to tedka po tom vysetreni a UTZ. jinak v noci asi mam trosku poslicky, me se teda zda, ze je to z curani, kdyz vstanu a projdu se, tak dobry. nebo to mam mozna od te kostrce, jak se me blokuje. me trosku sokovalo to otevreni na spicku prstu. je to pro me novy udaj. :grinning: pohybu mam dost. kopancu mene, jak nema misto, ale porad si hraje na vetrelce az me z ni boli bricho
2. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoška byla otevřená na 4cm měsíc před termínem a donosila a porodila pak za 2 hodinky... je to normální, buď ráda:slight_smile:

poslíčky poznáš od kontrakcí, že nejsou pravidelné a když vlezeš do teplé sprchy tak odezní... kontrakce ne :wink:
2. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarlotko,takze spicka prstu je nic :slight_smile: . chtela bych do te dalsi ko jeste vydrzet. :slight_smile: ja prave nevim, co to v noci je. mam pocit, ze to je z toho mocaku, jak se me chce curat, pak vstanu, vycuram se a dobry. jinak v krizi me boli furt, to uz neresim. jezis, na co ja si stezuju. celou dobu v poho a tedka me nemuze neco bolet, ze? :astonished: :grinning:
2. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak veru,ja som dostala oxytocin a myslela som,ze tie bolesti doslova asi neprezijem....
2. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe,ved si so vysokom stadiu,to by bolo aj divne,keby ti nic neolo :wink:
2. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, jasnacka, ty krize me boli - ale me se blokovaly i predtim a v noci mam ty bolesti, jinak dobry.
2. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek