Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
2. bře 2010

mali by sme koncom marca...snad....

ahoj elly,drzim palce

mabe
autor
2. bře 2010

Ahoj holky,

tak jsem zpet z kontroly. Jsem pry otevrena na spicku prstu, nevim, co to teda znamena. je pravda, ze me v noci asi tvrdne bricho. rikam si, ze je to z curani,ale mozna je to otevirani. jinak mame cca 2,70kg a monitor, moc dobry. trosku me vaha prekvapila. jednu ko po tydnu jsme pribraly cca 220g a tedka za 14 dni cca 200g. dr. rikala, ze je to odhad a nemusi pry pribivat stejne a tak. dulezity je, ze pribira. za tyden ko, to budeme 39tt a domluvime se na terminu porodu, prenaset me pry nenechaji. jinak jsme v te druhe nejlepsi poloze na KP - nejak zadko-kolenama nebo tak nejak. pry se to jeste muze zmenit. ptala jsem se, jestli vydrzime do pristiho tydne a ona, ze to urcite. z te vahy jsu trosicku zmatena.

mili1
2. bře 2010

Jééj zlatá je... 😵 krásavica .....ved sa musí od malička vzdelávavať nie, 😀
elly držkam palce... 😉 🙂

nefertitka
2. bře 2010

no supeer mabe;))) ta vaha byva naozaj niekedy skreslena mabe....a uvidis,mozno sa este otoci a bude sa rodit hlavickou🙂

nefertitka
2. bře 2010

dakujem Mili,no hej,ale mohla by si k tomu aj hacat 😀

sarlotta
2. bře 2010

Mabe... ta váha se nedá určit přesně... oni jen hádají... neboj malá je šikulka... tipla bych že se dostanete na 3kila a nakonec bude krásně donošená princezna🙂

mabe
autor
2. bře 2010

nefi, snad jo. ale kdyz pribira, tak je to hlavni, ozvy, prutoky v poradku, tak co....

nepamatujete si, ty ozvy - prvni graf je jeji srdicko a ten graf pod tim?

nefertitka
2. bře 2010

tak ttak mabe, to je hlavne....s tym grafom ti neviem poradit 😕

mili1
2. bře 2010

Mab ano ta váha sa nedá presne určit..a kazdy lekar si to vraj ináč meria 😉
sarlotka ty si ekonomka?

mili1
2. bře 2010

zatial sa majteee, idem žehliť ...

sarlotta
2. bře 2010

Mili, to ne... mám Gympl a rok VOŠ ekonom. ale nedodělala jsem to, byla jsem dlouho nemocná - vysoké jaterní testy atd.... 😒 ale zvládám kancelářinu, dělala jsem te´d operátorku internet. obchodu, PPL-zásilky, ...

mabe
autor
2. bře 2010

a jak muzu byt otevrena na spicku prstu, ja nejaky bolesti nemam velky. citlivy podbrisek

nefertitka
2. bře 2010

pa mili

nefertitka
2. bře 2010

mabe neboj,ja som bola otvorena na 1 prst hadam od 27tt...a vydrzalo to do 36tt

sarlotta
2. bře 2010

Mabe špička prstu nic není... na porod potřebuješ 9-10cm.. aby prošla hlavička, na KP možná i víc... takže buď poho.. to je tak 1cm...klidně se můžeš otevřít i na 4cm doma a pak teprve jet rodit...

mabe
autor
2. bře 2010

aha, diky za vysvetleni. takze mam byt spokojena a klidna. je jasny, ze me bude pobolivat vic a vic bricho, kdyz uz mam 38tt, ze? co bych chtela, celou dobu je vse ok

nefertitka
2. bře 2010

jasne mabe,vsetko je ako ma byt,keby nebolo,neposlu ta domov,neboj 😉 a kludne aj kebyze porodis uz dnes,nic sa nedeje...mala je uz donosena a ma aj peknu vahu uz...

mabe
autor
2. bře 2010

nefi, nechci rodit uz dneska. 😀 😝 dr. rikala, ze tyden vydrzime.

sarlotta
2. bře 2010

Mabe, jednou budeš muset🙂))))))))))) neboj přijde to pomalu, poznáš to spolehlivě.

nefertitka
2. bře 2010

tak veru,spoznas... 😉 bud odtecie voda alebo pridu kotrakcie;))ja som mala to prve..a muz mi povedal,ze preco cikam na postel🙂

sarlotta
2. bře 2010

Mabe určo můžeš cítit tlak na kosti dole a poslíčky... to je normální. Do nemocky, kdybys krvácela nebo Ti praskla voda.

sarlotta
2. bře 2010

a hlídat pohyby aby byly🙂

mabe
autor
2. bře 2010

holky, ja vim, ze to musi prijit. ale nejlepsi pro me varianta je, domluvit se na terminu. to bych chtela moc, ze? 😀

sarlotta
2. bře 2010

🙂 houby Mabe nejlepší je přirozený porod, když začne sám, stahy nejsou tak bolestivé jako při vyvolávání oxytocinem. Zmákneš to, neboj.

mabe
autor
2. bře 2010

sarlotko, mozna je to tedka po tom vysetreni a UTZ. jinak v noci asi mam trosku poslicky, me se teda zda, ze je to z curani, kdyz vstanu a projdu se, tak dobry. nebo to mam mozna od te kostrce, jak se me blokuje. me trosku sokovalo to otevreni na spicku prstu. je to pro me novy udaj. 😀 pohybu mam dost. kopancu mene, jak nema misto, ale porad si hraje na vetrelce az me z ni boli bricho

sarlotta
2. bře 2010

Kamoška byla otevřená na 4cm měsíc před termínem a donosila a porodila pak za 2 hodinky... je to normální, buď ráda🙂

poslíčky poznáš od kontrakcí, že nejsou pravidelné a když vlezeš do teplé sprchy tak odezní... kontrakce ne 😉

mabe
autor
2. bře 2010

sarlotko,takze spicka prstu je nic 🙂 . chtela bych do te dalsi ko jeste vydrzet. 🙂 ja prave nevim, co to v noci je. mam pocit, ze to je z toho mocaku, jak se me chce curat, pak vstanu, vycuram se a dobry. jinak v krizi me boli furt, to uz neresim. jezis, na co ja si stezuju. celou dobu v poho a tedka me nemuze neco bolet, ze? 😲 😀

nefertitka
2. bře 2010

no tak veru,ja som dostala oxytocin a myslela som,ze tie bolesti doslova asi neprezijem....

nefertitka
2. bře 2010

mabe,ved si so vysokom stadiu,to by bolo aj divne,keby ti nic neolo 😉

mabe
autor
2. bře 2010

nefi, jasnacka, ty krize me boli - ale me se blokovaly i predtim a v noci mam ty bolesti, jinak dobry.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru