Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
2. bře 2010

znam holky z diskuzi, ktery maji poslicky uz treba od 34tt a trpi bolestma. to ja si viskam.

ellysa
2. bře 2010

neboj mabe, však sa ešte ani zďaleka nerozpadávaš 😀 a váha sa ti málo? Veď to je tak akurát, nie? Ja som sa narodila v 39tt a mala som 2700g

ellysa
2. bře 2010

inak kontrola dopadla dobre, mám sa tak držať aj naďqalej, no vtipálek tá moja diabetologička, trochu ma sprdla, že chudnem, tak že mám viac jesť-zeleninu, no to určite priberiem 😝

mabe
autor
2. bře 2010

elly, pripada me, ze oproti minulymu pribrani za tyden - 220g, tak tedka za 14 dni 250g. ale jinak pribirame, tak asi ok, srdicko v poradku a tak. asi ta kontrola na me nejak psycho pusobi, boli me podbrisek a to me nepripadlo, ze by na me nejak tlacila. jestli je to tim, ze vim, ze uz se tam neco deje a otviram se???

mabe
autor
2. bře 2010

elly, gratuluju ke ko. 🙂

bambi7
2. bře 2010

cafte babulky

mabus super anicka rastie a neboj ten uzv fakt skresluje mne 3dni pred porodom povedali ze ma 31OOg a mala 2790ked sa narodila 😉 ale super uz ste dalekooooo este budes anicku prosit aby sla von 😀 😀 😀

elly aj ja gratulujem ku kontrole super ze je vsetko ok 😉

a sarlot ako ?

no mili ahojkyyyy som rada ze sa mate dobre ako citam 😉 a ze si si na mna spomenula si zlatkooooo

no a nef vy ako?a neviem odkial si nabrala ze namam zaujem sa stretnut ?pokial viem raz sme boli dohodnute a nedalosa to sa stava....ale co ......ked si to myslis nebudem ta presviedcat 😉

no inak dnes bolo krasne aj ked zimsie ale aspon nefukalo 😉 domi sa ma ok ako vzdy klop klop 😀 😀 😀

no sme stale vonkuuuu pokukame vsetko co sa da 😉 😎
tak sa majte zatial krasne

mabe
autor
2. bře 2010

ahoj bambi, ja bych byla rada, kdyby mala jeste vydrzela ten tyden. ja mam hlavne strach z toho, jak poznam ze rodim a kdy jet do nemocnice a tak. nevim, proc jsem z toho tak vyplasena

bambi7
2. bře 2010

mab to je normalne ze mas strach....kazda sme ho mali a uvidis vsetko zvladnete super ste sikulky nase a ked budes mat pocit ze treba ist do nemocnice tak pojdete , 😉 a nebojkaj vsetko bude ok 🙂

mabe
autor
2. bře 2010

bambi, ja si nejsem jista tim porodem KP. 😒 i kdyz ja jsem byla takhle porozena, mamka taky. nevim, mam strach, jsem tak daleko.

bambi7
2. bře 2010

mabus a co povedali na cisarsky ?

a neboj vsetko dopadne dobre musiiiii,

mabe
autor
2. bře 2010

bambi, me minule rekl dr., ze si nemuzu sama rict, ze to zalezi na okolnostech. pry cisar je vetsi operace bricha a neni bez nasledku. zalezi to na aktualnim stavu miminka atd.

bambi7
2. bře 2010

no ved jasne ......ved vsetko ma vyhodu a nevyhodu..... a myslela som to tak ze lekari vedia tak nebojkaj aj ked mas strach neboj je to normalne ze mas strach a drzzz saaaa

ellysa
2. bře 2010

mabuška no vidíš, aj ty si tak prišla na svet 🙂 🙂 neboj, však keby nebolo niečo v poriadku, oni sa vedia rýchlo pripraviť na cisársky 🙂

ellysa
2. bře 2010

pridala som nový pupok 🙂 ja neviem, kam to až porastie 😀 😀

nefertitka
3. bře 2010

ahojte...
tak a dnes som ja prva 😝
uz mate vybaveny zvyseny rodic.prispevok?ja uz som tam 2x bola kvoli tomu a zas tam musim dnes ist,ach jaj,tie vybavovacky 😠
bam,nemali sme sa stretnut raz,ale uz som ti to vravela viac krat,potom som to nechala tak,lebo si nejak nejavila zaujem a potom ked sme sa stretli v obchode,tak si povedala,ze dovybavujes veci a mozme sa stretnut,tak som cakala a nist...ale neva 😉 ja len tak,ze rada by som sa s hocikym oditalto stretla,ste tu vsetky zlate,ty si momentalne najblizsie a aj tak to nevychadza...tak ked to nejde,tak to nejde,no 😝 svet sa nezruti kvoli tomu

nefertitka
3. bře 2010

elly ved ty uz dobiehas mabe 😉 😝

mili1
3. bře 2010

ahojteee....nef keby sme to mali blizsie hned sa s vami aj ja stretnem ..oboma 😉 🙂
Nef ja som bola vybavovat len raz a uz mi aj prisiel zvýšený tak neviem prečo tam musiš tolko krat chodit 😒
elly bruško rastie hlavne v posledných týždnoch 😉

nefertitka
3. bře 2010

no tento krat im neprisla navratka z rozhodnutia,tak tam musim ist osobne to podpisat a najneskor dnes...tak pojdeme poobede az...ach jaj

nefertitka
3. bře 2010

ved v lete sa vidime mili...ak sa nic nestane🙂

mili1
3. bře 2010

Ja som tam vtedy všetko podpísala ..som im povedala , aby som tam už viac krát nechodila lebo nemam čas ... 😉 a príspevok mi došiel skôr ako rozhodnutie --
No dufam že sa stretneme v lete všetky sa už teším... 😉 🙂

mabe
autor
3. bře 2010

Dobre ranko,

tak ja dneska spala jak zabita, jenom jednou na zachode. Vstavaly jsme v 7h a jely na urady kvuli baraku vyrizovat. nechtelo se me jest, tak jsem jela na lacno. pak me manza vyhodil u obchodu, ja nakoupila a sla sama domu. tak tak jsem dosla, uz mam hlad jak svina. jdu se najist a dojdu.

sarlotta
3. bře 2010

dobré ránečko🙂

nefertitka
3. bře 2010

no vidis mili,tu je to asi ink alebo co ja viem co,najprv mi vraveli,ze nemusim nic podpisovat,potom mi nic nedoslo,tak sme tam sli,lebo sa tam nedalo dovolat,zas ze musim cakat na rozhodnutie a teraz zas dojst podpisovat ach jaj
bre ranko sarlotta;) vyspinkana?🙂

sarlotta
3. bře 2010

já odpočívám a navečer jedem utratit nějaké prašulky do hyperky🙂) mají na malého botky a třeba koupím i něco mimísovi🙂

ellysa
3. bře 2010

ahojteeee 🙂
práve som došla z ekg, ani neviem ako dopadlo, tam mi nič nepovedali iba strčili graf do ruky a u svojej doki som ešte nebola, to je suseda, tak sa mám staviť kedy chcem mimo prcovnú dobu, ale snáď dobre 😉 😉
idem navariť a potom asi tiež na prechádzku, zajtra poradňa, trochu sa aj bojím, čo povie na to tvrdnutie, zatiaľ to mávam len tak 3-4 krát ako pijem magnesiu, zdá sa mi, že je to lepšie, ale už sa tiež cítim nejak na rozpdnutie, snáď neporodím skôr ako mabe
🙄

mabe
autor
3. bře 2010

elly, ja te nenecham driv porodit

ellysa
3. bře 2010

mabe beriem ťa za slovo, ešte aspoň dva mesiace musím byť kinderko 🙂

mabe
autor
3. bře 2010

neboj, budes. ekg jako tvoje nebo ozvy male?

ellysa
3. bře 2010

ekg moje, ale ja sa do tých grafov nevyznám, tak netuším, ako to dopadlo, to je povinne vyšetrenie do materskej knižky, asi aj u vás, nie?

mabe
autor
3. bře 2010

no, ja mam kolonku v knizce, ale dr. me tam neposlala. me delaly ekg dvakrat na te revizi. tak snad je vse ok.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru