Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
3. bře 2010

a čo tu sa spí? 😝 ja som po trojhodinovej prechádzke tak oddychujem, a brucho nestvrdlo, klop klop

mabe
autor
3. bře 2010

elly, trihodinova prochazka??? to by me teda uz zabilo 😝 . my jdeme za chvilku na zapas basketu. jeste je jeden v sobotu a pristi stredu nevim. uvidime, jak to bude dal. boli me akorat v krizi

mabe
autor
3. bře 2010

holky, chci se zeptat, jestli me nemuze odtekat pomalicku plodovka. ja mam vytok silnejsi po cele tehu. tedka ke konci me pripada, ze zesilil, vytece tak 1x - 2x denne toho dost na zachode. nevim, jestli to muze byt plodovka nebo ne. premyslim, jestli si radsi nekoupit tu vodicku,a t mam jistotu. vcera jsem teda byla na ko a ohledne plodovky dr. nic nerikala - delala UTZ a otevreni porodnich cest, jsem otevrena na 1cm. nevim, jestli se mam nejak obavat. a co kdyz odteka po kapkach? stejne to trva nejakou dobu nez uplne odtece, ne?
zase sem si precetla nejakou jinou diskuzi 😝

mabe
autor
3. bře 2010

mala bude na basketu zase radit, chudacek. rozhodci piskaji na pistalku, lidi rvou atd.

mabe
autor
3. bře 2010

at si zvyka, pak bude chodit na tatku. ja se basketu nevzdam (jako antisportovec samozrejme 😀 )

ellysa
3. bře 2010

mabuš s vodou neporadím, ak si nie si istá, tak si kúp tú vodičku. Malá bude tiež basketbalistka, či diváčka po maminke? 😉
no bojím sa aby mi zajtra prechádzky nezatrhli, tak som si to ešte dnes užila, ale som KO

bambi7
3. bře 2010

cafte babule no dnes bolo uz zima poobede aspon mneeeee 😀

no a zajtra sa ma zasa ochladit 😠 snad to nebude az take hrozneeeeee

mili n super ze uz mas rodic,prispevok mne tiez este to zvysenie neprislo iba vyjadrenie ze suhlasia......no uvidime kedy to pride 😒

no nef ja nemam problem sa stretnut.......

mili ako sa mate?

no mabuska coskoro rodis jaj uz si mocccc daleko super

ellysa
3. bře 2010

no a ja som dnes objavila od pupka dole tú úžasnú čiaru, vypadám ako keby ma poísali fixkou, ešte je aj krivá 😝

ellysa
3. bře 2010

bam hlásia aj - 15 v noci budúci týždeň brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ja už nechcem sneh 😠

mabe
autor
3. bře 2010

elly, tu caru mam taky, od spoda az dolu.

basketbal parada akorat jsme prohraly. 😒

jinak mamka se ma dobre. je v lecebne uz od pondelka. libi se ji tam, snad to na neco bude. zitra tam asi zase pujdu, byla jsem tam vcera, trosku uz se uklidnuje. rikala, ze tam bude mozna i dva mesice, takze s anickou musime dojet za ni. nebo ji budou poustet domu na vikend, pry to delaji po 3 tydnech.

bambi, jojo, vali to.

mabe
autor
3. bře 2010

elly, ono je to kremovy ten vytok, to nebude voda. ale je ho vic, asi jak se me oteviraji porodni cesty.

mabe
autor
3. bře 2010

mozna si zitra koupim test na plodovku.

ellysa
3. bře 2010

mabe nabudúce vyhráte 🙂
a to je dobre, že tam mamina šla, určite jej to pomôže 😉

mabe
autor
4. bře 2010

dobre ranko devcata,

tak noc dobra. byla jsem jenom 1x curat. posledni dobou nejak dobre spim a to spim i pres den dve hodky. nevim, co se to se mnou deje, ze by se telo chystalo stradat energii na porod? 😕 dneska budu doma, mam jednu pracku na zehleni, tak pomalicku vyzehlim a navecer k tchanovcum. za mamkou pujdu az zitra, dneska tam bude mit navstevu kamosky.

bambi7
4. bře 2010

dobre ranko babulky no mam chvilocku uz pocujem mama mama domi ma vola 😀 dala som jej piskotu ale nezabrala 😀

no uz je zimaaaaaaaaaaaaaaa 😠 jaj ani von sa mi nechce .......uz nech je letooooooo

mabus kludne si kup ten test na plodovu ,budes kludnejsia 😉 no babulky ste sikulky coskoro je anicka na svete jaj tesim saaaa 😵 😵 😵 😵 potom hned pis sms cakammmmmmm

no co dnes varite? ja neviem co spravit asi spravim slivkove gule a bude....no idem lebo uz sa stupnuje mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
tak pa a krasny den prajemmmmm

mabe
autor
4. bře 2010

ahoj bambi, ja uz jsem s tou plodovkou klidna. nejak ty diskuze me rozhodily. 😝 na anicku se taky tesim, prcina moje. 🙂 to vis, ze ti dam hned vedet. 😉 ja mam od vcera fazole se sekanou a kolinkama. zajimava kombinace, ale me to chutna.

sarlotta
4. bře 2010

Ahojík holčičky 😎 Tak mám konečně výsledky tripple testů a..........................................

NEGATIVNÍ riziko 1:100 000 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
4. bře 2010

sartlotko, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉

sarlotta
4. bře 2010

Mabe díky🙂

já mám omáčku z fazolových lusků🙂

mabe
autor
4. bře 2010

sarlotko, tak to mas taky dobry. ja si to dam s chlebem, mam ty fazole se sekanou a protlakem. vim, zvlastni kombinace. 😀

sarlotta
4. bře 2010

jen si dej, po porodu budeš na vodě a polévkách🙂 kvůli prdíkům 😎

ellysa
4. bře 2010

ahojte 🙂
sarlott gratulujem, to máš perfektný výsledok, super 😀 😀 😀
bam nerob chute, ja som včera dostala prvú krízu, bola som si v pekárni kúpiť graham rožky a akurát tam vykladali čoko croasanty, teplé voňavé, no slzy v očiach mám aj dnes a gule by som si tiež dala mňam 😀 😀 😀 😀
dnešná KO dopadla dobre, krčok je uzavretý, mám viac oddychovať a malinká je zatiaľ KP a má už 1100g 😀

sarlotta
4. bře 2010

ellysa super🙂 malá krásně roste🙂

ellysa
4. bře 2010

sarlott veru, sme dva dni popredu 🙂 a inak od apríla som nezamestnaná, dnes som podpísala dohodu 😝

sarlotta
4. bře 2010

ellysa a proč jsi nešla marodit ?

ellysa
4. bře 2010

sarlott ja som na PN od začiatku, len som musela dať výpoveď, ak chcem dávky z Rakúska ale vôbec ma to netrápi, aj dnes keď som videla tie moje utrápené kolegyne...som rada, že som preč

sarlotta
4. bře 2010

jo vlastně🙂 tak to jo.
Já jsem taky ráda, že jsem doma.... dneska jsem tam byla na skok a zůstala jsem hodinu... hned vytiskni mi to prosím, najdi mi to prosím... kolegyńka je úplně marná 😅 ale nechám si to zaplatit

mabe
autor
4. bře 2010

elly, gratuluju ke ko. 🙂

tak ja chodila pomahat do prace a mela z toho hovno. jeste sef mel blby kecy, kdyz jsem mu rekla, ze bych chtela aspon nejaky rocni premie. rikal, vzdyt jsi tady od srpna nebyla...a ja mu rekla, ze jsem byla na mailu, telefonu, a chodila tam kdy bylo treba. rocni hodnoceni jsem delala s tim mym zastupcem atd. a zrovna dneska me vola zastupce uz trikrat. seru na to, nezvedam.

bambi7
4. bře 2010

ahojte babulky

elly a sarlot gratulujemmmm k vysledkom na kontroleee super babulky len tak dalej 😉

no mala je u svokrovcov bola som u nich a ze ci ju nenecham tam tak som sla domov piect urobila som orechovnik a pekne to tu rozvoniava tak a cakam teda na moje dve lasky na mojho a dominiku 😵 uz mi je smutno .....no tak som navarila upiekla a sedim......

dnes bolo vonku zima aspon mne 😒 no snad coskoro bude zasa teplejsie ....este 2t a mame krst tak to letiiiiii jaj....
no tak idem nieco robit este tak paaaaa

ellysa
4. bře 2010

bambi ahoj, to je super, že ti takto svokrovci sem tam pomôžu, aspoň ti z toho všetkého neprepne a môžeš sa trochu povenovať aj iným veciam 🙂
môj je ešte tiež v práci, už sa ho neviem dočkať, ale netuším kedy skončí 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru