• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

25. června 2017 
no tak ja som sa teda nevyspala, snívalo sa mi, že malá je už na svete a ja sa o ňu vôbec neviem postarať :frowning2: , nevedela som ju prebaliť, nevedela sa prisať, pokazila sa mi odsavacka a nemala som vysterilizované žiadne fľašky, tak bola hladná...
Ja mám asi bobky za mabe :grinning: , alebo som si len teraz uvedomila, že budem mať dieťa
10. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, ja mam taky bobky a taky se me zdaji sem tam takovy sny, ze nevim. :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak manza rikal, ze nemam nic delat, ze vsechno uklidi a nachysta nez dojdeme. tzn. utre vsude poradne prach, zeme, atd. ja bych teda dneska chtela vyzehlit aspon. kdyz jdu ve ctvrtek na radu, tak pocitam, ze v pondeli po cisari a v sobotu po normalnim porodu bych mohla jit domu.
10. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly,ono ten pocit asi aj naozaj budes mat prve dni,ked si ju prinesiete domov;) my sme mysleli prve dni,ze si neporadime :wink:
sikovneho muza mas mabe;) prides si do cistuckeho,tak to ma byt,aj moj poupratoval aj pomenil nabytok,aby sa nam zmestila postielka a tak...
10. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u vás sa chodí tak skoro? Po normálnom už na tretí deň? :slight_smile: to je super. Aj môj sa chystá všetko sám urobiť, ani moju mamu nechce doma, ponúkla sa, že príde pomôcť. No uvidíme, dohodli sme sa, že aspoň postielku postavíme a dáme do nej matrac ešte v igelite a pod matrac mu naukladám opraté veci-hniezdo, plachtičku, dečku, zavinku, ktoré tam potom nachystá, aj to sa zdráhal ale povedala som mu, že ešte neviem,ako presne tú postieľku chcem mať, tak aby som potom nefrflala.
10. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolka bola na nedonoseneckom oddeleni a ja o 2 poschodia nizsie a ked som za nou prisla,prebiehalo to tak,ze som ju nakrmila,prebalila,odvazila,pomojkala som sa s nou,dala ju naspat do postielky,ona si pekne zahajala a ja som sla prec,doma,som vsetko spravila ako tam,dala som ju do postielky a cuduj sa svete,ona si nezaspinkala,mrncala,vrtela sa,plakala,kadeco ine...tak sme spekulovali,co teraz s nou...v podstate by som za seba povedala,ze take prve tri mesiace sa vsetko ucis...a potom uz to byva celkom zabehane...
10. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa asi aj trochu obávam toho, že budem teraz ku koncu meniť lekára, pôjdem tu do rakúska lebo tu chcem aj rodiť, nakoniec som sa rozhodla, že pôjdem k primárovi , on je slovák, takže nebude problém vysvetliť mu svoju diagnózu, síce sa uňho dosť cvaká, lebo je nekartičkový, ale budem aspoň kľudná, to mi za to myslím stojí
10. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, my uz ten nabytek mame premistenej. jojo, manza je mooc hodnej. dneska uz je v praci, uz je mu lip - snad se to nachlazeni nevrati.

uvidime holky, jaky budou zacatky, jeste mam tyden "klid" :grinning:
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef :grinning: no veď to, ako tomu krpčekovi porozumieť :wink:
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,vela krat neporozumies...niekedy este ani ja teraz:slight_smile: uz nech rozprava;)))
mabe uzivaj si este ten tyzden :slight_smile:))pekne si lenos a nic nerob,potom sa uz nezastavis...
10. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, neboj, budu odpocivat, nebudu to prehanet. dneska si udelam papani a vyzehlim. jinak to necham byt. :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: aj ja by som prijala taky jeden tyzden lenosiaci:slight_smile:uz sa tesim,ked bude mat Nikolka viac rockov a bude sa vediet viac zabavit aj sama,ze si pokresli a tak a ja si budem pritom lezat;)no asi snivam moc,co? :wink: ale nie,ja sa tesim,ze je taka aka je,az moc ziva...radsej ako by mala byt nejaka ticha a zakriknuta :wink:
10. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, jasnacka, je to tvoje zlaticko. :slight_smile: po ctvrtku se me obrati zivot uplne na ruby, ale ja se moc tesim. :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne,ze sa tesis;))))je to super pocit,ja sa este aj teraz niekedy na nu zadivam,hlavne ked spinka a nemozem tomu uverit,ze mam doma takyto pokladik, a svoj vlastny :wink: ...
10. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a strase sa tesim z kazdeho jej pokroku:slight_smile: teraz zas zacala pouzivat dalsie dve "slova"...auto a ete(este) :grinning: ..ked nieco este chce,tak povie ete ete ete...taka je zlata...to uz su take prve realnejsie slovicka,aj ked take zlozitejsie pridu asi o dost neskor,ale uz sa tesim,ako s nou budem moct komunikovat :wink:
chceli by sme ju uz aj ucit na nocnik,ale ked ju tam posadime na skusku,tak sa do stotiny sekundy postavi,ze ona tam sediet nebude :grinning: ..tak neviem ako na to...hadam sarlotta poradi :wink: :grinning:
10. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, to musi byt krasa :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je :wink: no uz sa mi to male jasidlo zubudilo,idem ju zobrat,poobede pojdeme von s babkou a krstnou,tak sa zas stavim zajtra;)pa
10. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tu sa to už pekne zabábätkováva :slight_smile:
dnes som znova nebolo pol dňa doma, kúpila som drobcovi kolotoč nad postielku http://www.bambini.sk/sk/product/2105/fisher-price-kolotoc-nad-postielku-motyl.aspx, iabže za 29 EUR u nás bez akcie, niekedy to na SVK fakt preháňajú.
zistila som, že už nemáme len vaničku, monitor dychu a kozmetiku :grinning:, tak ešte kúpiť prášok a začať prať, aký si mám kúpiť?
10. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, to je krasnoucky :slight_smile: . my budeme mit pujcenej monitor od tchyne z prace, nevim co to je, takze ti neporadim.

tedka na jedne diskuze me holky rikaly, ze mam jet po prasknuti vody ihned do porodky, nejlepe sanitkou, aby pry nevyskocila nozicka :confused: , tak me nejak prepadl strach. mam manzela 10 minut z domu v praci, tak si myslim, ze bych mohla jet normalka autem, ne?
10. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuška, sanitka by asi neprišla rýchlejšie ako manžel, neboj všetko stihnete :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly, asi jo, nebudu se plasit. urcite vydrzime do uterka aspon do kontroly. tedka se setrim. mamka me mela taky zadkem aji babicka mamku a nijak se to neresilo.
10. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko devcata,

tak dneska uz rymecka a takova jsem presla. takze cajiky a lezet u telky, jinaci program nemam. neboli me nejak v krku, ale jsem zalehla. snad se to nerozjede, jsem doma a nikam nepujdu a budu lezet. jinak je me dobre. teda vcera vecer mala radila a ja uz nevedela, jak si sednout, lehnout, tak jsem chvilku stala a houpala ji(kymacela jsem se ze strasny na stranu :grinning: ).
11. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
mabe ja si nemyslim,ze nozicka si moze len tak vybehnut....neplas sa...a urcite nie do 10 minut;)keby ti voda odtiekla,neplas sa,pekne vsetko pomalicky...

elly,mas pravdu s tymi cenami...a ten monitor dychu urcite chcete?nam ho neodporucali v nemocnici a dokonca ani nasa lekarka.staci babo nedavat hajat na brusko a myslim,ze kym bude malicke,tak budete v jeho blizkosti stale...ale zas ked sa tak budete lepsie citit,tak si ho kupte...ja len viem,ze ked ho Nikolka mala v porodnici,tak sa furt zbytocne zapinal...a len sme sa zbytone plasili
11. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja inak neviem co mi je,uz 4.den ma oli hlava a ziaden liek mi nezabera...v noci som sa na to aj zobudila,ze som to uz nemohla vydrzat,som myslela,ze sa mi rozleti,dala som ibalgin400vku,na chvilu ako tak preslo a zas ma boli...asi musim navstivit lekarku,ach jaj...dufam,ze mi nezacinaju migrenove stavy,to som este nezazila,aby ma hlava bolela takto strasne dlho
11. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nefi, chudacku malej, ja nastesti nevim, co to je.
11. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked mi to do zajtra neprejde,idem k lekarke...lebo uz je to na nevydrzanie...

mojho manzela inak v zivote nikdy nebolela hlava...ze ani nevie aka to je bolest...hm
11. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky ako sa dnes mame?

vidim ze preberate monitor dychu ja si naopak myslim ze je to dobra vec.... :wink:

a mili tu nebola ?no idem vas docitat
11. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly pekny kolotoc aj mala ho mala :wink:
11. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bam...co nove?zas nam nasnezilo a ja ze uz zacne pomaly aj jar...
11. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj ani nevrav to pocasie je uz moc :angry: malej ide asi zub stale len nosit a nosit a ked nie revvvvvvvvvvvvvvv :unamused: no uvidime ,,,,,
a vy ako co nikolka a dieta ide?
11. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek