Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
11. bře 2010

aj Nikolke idu zubky...chudatka,musia si to vytrpiet...ine im neostava..
my fajn,dieta uz neni...drzala som ju 2 tyzdne,2 kila sli dole...uz na to kaslem,robim ale brusaky,teraz mamtak 55-56kg,to sa dana moj vek ej vysku,len to brucho potehotenske dat dole.Ale za Nikolkou musim tolko lietat,ze myslim,ze ani dietu mi uz netreba🙂

bambi7
11. bře 2010

ved to clovek sa nabeha ja ju mam stale teraz na sebe ako malu opicku 😀 tak posilka netreba ved ma 9500g a oblecko jej davam klasika od 9_12m a je jej akurat....no po mne nebude vyskovo cely tato....

bambi7
11. bře 2010

aj ja sa snazim vecer cvicit na brucho ak sa da.....

bambi7
11. bře 2010

jaj nech je uz teplejsie sla by som si aj sadnut na kavu ale takto je zima .......

bambi7
11. bře 2010

ved si chuda 😉

nefertitka
11. bře 2010

uz by fakt mohlo byt teplo,uz je toho dost,nejak dlho to tento rok trva...

nefertitka
11. bře 2010

ani von sa poriadne neda chodit..

bambi7
11. bře 2010

ved to uz nech je teploooooooo

nefertitka
11. bře 2010

a co robi mala?

nefertitka
11. bře 2010

ani sa mi nechce verit,ked kuknem von,ze za 2,5mesiaca uz budeme v plavkach pri mori;)))

afrika
11. bře 2010

ahojte, som po druhom MA. druhý bol po IVF. len sa chcem opýtať, či vám zistili príčinu PREČO???
všetky vyšetrenia mám v poriadku a nedá mi to aj tak spávať. manžel má horšiu morfológiu a ja mám PCO.
ďakujem moc a prajem pekný dník 😉

nefertitka
11. bře 2010

ahoj Afrika,mne nezistili preco,v podstate iba povedali,ze to mohlo byt tym,ze som MTHFR monozygot....ale nemuselo...

nefertitka
11. bře 2010

a vymenovali mi milion pricin,preco sa to mohlo stat...chod na vysetrenia,mozno zistia pricinu..a ked nie,treti krat to kludne moze byt uz v poriadku,len sa viac setri,ostan doma na PN,ber vitaminky a tak...

afrika
11. bře 2010

ďakujem za odpoveď.
mám za sebou genetiku, trombof. stavy, protilátky proti spermiám a placente, toxo. všetko ok. idem ešte na hysteroskopiu. neviem, či mám hľadať ihlu v kope sena ako to nazval môj doki ☹

mabe
autor
11. bře 2010

ahojte holky, tak my jsme hodku spinkaly. snad to nachlazeni se nerozjede a bude lip. hlavne na ten porod. lezim u telky v perinach a nic nedelam. nadobi umyje manza. pred spanim jsem mela bolesti v podbrisku, nebyla jsem uz dlouho na velke, zase s tim mam nejaky problemy. tedka si dam to mastnejsi rizoto a zavareny tresne, tak snad to pomuze. 😖 jinak mamka jde tedka na pul dne domu, tak cekam az zavola. je to sice jenom na skok, ale aspon se podiva domu, musi byt zpatky do 17h na veceri. ma jednou tydne pul dne a jednou celej den, pristi tyden bude moct jit na vikend domu, to my s anickou v porodnici a je to 5 minut od nasich. takze mamka o nic neprijde. 🙂

mabe
autor
11. bře 2010

holky, jinak ja porad premyslim, co jeste mam udelat. co mam jeste nachystat pro anicku. postylku povlikat nebudu, at se na to neprasi, to udela az manza nez pujdeme domu. jinak taska nachystana, vcera jsem ji jeste trosku zredukovala.

mabe
autor
11. bře 2010

nikde nikdo.... 😕

sarlotta
11. bře 2010

Ahojík holčičky, dlouho sem nenakukla... žiju 🙂)) akorát nemám moc času včíl, začala sezona a zaučuju kolegyňku abych jí mohla předat kancelář 😎 😉 tak jsem furt v čudu.

sarlotta
11. bře 2010

Mabe ahojík jak je ? Kdy půjdeš rodit sluníčko ? 🙂

mabe
autor
11. bře 2010

ahoj sarlotko, v ten ctvrtek, ne? nebo v utery jak budu na kontrole.

jinak kakani porad nic, sakra. je to i asi tim, ze dneska jenom lezim, tak se ty streva nemaji jak rozpohybovat. za chvilku dojde manza s nakupem, tak si dam rohlicek cerstvej a kakajicko, treba me to prozene, v poledne jsem mela ty tresne. jinak moni premyslim, jestli to nejsou poslicci, ale ze by to bylo pichani a jenom nekde, mam to i v konecniku totiz.

ellysa
11. bře 2010

ahojte, tak dnes mám depku-mňa to počasie zabíja, zasa sa mi snívali blbosti a celý deň som mrzutá 😠

afrika, podľa toho, čo píšeš už máš vyšetrené všetko, čo ma tak napadlo, možno ešte štítna žľaza, ono to niekedy naozaj môže byť aj náhoda ☹ , hlavne sa nevzdávajte, oddýchnite si, papajte a žite zdravo a za chvíľočku sa zadarí, držím palce 🙂

mabe
autor
11. bře 2010

elly, to pocasi je naprd. ja spala dopo 1,5h a tedka odpo taky. vetsinou si davam oddech az po obede. no, jsem trosku nachlazena, tak aji z toho. ale z lezeni me boli zada a to kakani. 😝

mabe
autor
11. bře 2010

anicka uz zase zacla tlacit hlavickou. cekam, ze to bude jak vcera, ze bude aktivka a ja nebudu vedet, jak si mam lehnout, sednout a tak. 😀 hlavne, ze je zdrava.

ellysa
11. bře 2010

mabuška a nepomohla by káva s mliekom, ja pijem bezkofeinovú ale "účinky" má na mňa ako pravá 😀

mabe
autor
11. bře 2010

elly, zkusim si udelat caro, to by taky mohlo asi pomoct. ja mela vcera vecer kakajicko a nic. urco to jsou streva a ne poslicci nebo tak neco.

ellysa
11. bře 2010

no caro by mohlo pomôcť, tak Anička je nejaká aktívna, naša sa mi zdá, že kopká menej, ale asi to bude tým, že má stále menej miesta

mabe
autor
11. bře 2010

elly, anicka taky kope min, ale navecer se hejbe vic a hlavne dela ty boule a tou hlavou pod zebrama to uz hodne boli. ta kuze se napina a neni to nic prijemnyho. takze jsem ji zkousela uchlacholit. tedka uz zase zacina boulit. 🙂

ellysa
11. bře 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to musí byť milé, naša také nerobí, ale cez tú vrstvu tuku na mojom bruchu sa asi ani nemá kde vystrčiť 😀

mabe
autor
11. bře 2010

elly,neboj, to prijde. ja si taky rikala dlouho, ze nemam zadny boulicky a nic takovyho a hle....je to fakt nekdy mazec. hlavu citim a asi kolena na boku nebo jestli to jsou paticky, nevim. ukazuje se uplne drsne, nekdy mam i dve boule pres cely bricho. 😀

mabe
autor
11. bře 2010

jinak se uz porodu KP nebojim. nejak sem si vse precetla, hlavne at je anicka v poradku, at uz s KP nebo cisarem. tedka bych se chtela pres vikend dostat z toho nachlazeni a pak....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru