Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
11. bře 2010

no vidíš mabuška, nebude to také zlé a hlavne keď aj babka aj mamina to zvládli 🙂 🙂 🙂 ty si šikulka, už sa teším na fotky 😉 🙂 😉 😉
Ja som dnes bola u dvoch kamošiek, čo majú detičky a obe boli také uplakané, ja som si hneď pri tej mojej depke nahovorila, že to zo mňa, že ma deti asi nemajú radi, aj keď inokedy sú pri mne v pohode, asi viacerí mali zlý deň... 😒
Môjmu synovčekovi dnes asi diagnostikovali epilepsiu, tak som z toho na nervy, ešte mu budú robiť vyšetreni,a ja dúfam, že sa to nepotvrdí ☹

sarlotta
11. bře 2010

Mabe už to bude brzy🙂 pořád držím palušky a myslím na Vás holky🙂

mabe
autor
11. bře 2010

holky, jojo, brzo, stejne bych byla nejradsi, aby to prislo s vyvolanim ve ctvrtek, at jsem pod kontrolou. nevim, kdy vyrazit do nemocnice. jakmile praskne voda tak hned, to je jasnacka. ale co kontrakce? jak je poznam? ja zatim zadny poslicky nemam a mam jet hned jak me bude v kuse bolet bricho nebo teda pravidelne nebo min jak 5 minut. to dnesni pichani nejsou kontrakce, ze ne? to by me nepichalo jenom nekde, ale bolel celej podbrisek, ne?

ellysa
11. bře 2010

mabuška ja netuším 🙂 🙂 🙂

mabe
autor
11. bře 2010

elly, ja vim, ty asi ne a co sarlotka?

sarlotta
11. bře 2010

Mabe kontrakce nejsou píchání to jsou tlaky pořádné🙂) to Tě bude opravdu bolet celé břicho, záda dole... to poznáš.

sarlotta
11. bře 2010

Neboj se mě praskla voda a rodila jsem za 22hodin

mabe
autor
11. bře 2010

holky, ta nase prdolka zase radi. bojim se, aby se neprodrala pres kuzu. a vzdycky kdyz se hodne vzdouva, tak me jakoby cosi lupne 😕 , nevim, co to je? rikam si, jestli to neni ta moje kostrc, nevim. 😖

sarlotko, diky, tak to jsem klidna

bambi7
11. bře 2010

cafte babulky mabuska neboj mne tiez odtiekla plod.voda v noci a mala som cisarsky za 3 hodiny......nebojkaj to zvladnete holky nase 😉

ste tu niekto:?

mabe
autor
12. bře 2010

dobre ranko devcata,

tak dneska uz mam rymu spustenou. tatka rikava, ze je to dobre, ze bacily opousti telo. lezet nebudu, pak me z toho boli zada, jinak krk celkem v poho, tak snad to tak zustane. takze nic nedelat, pit cajicky a hotovo. jak jsem psala, ze v noci mam bolesti v krizi a podbrisku, ze si myslim, ze to mam z toho zachodu, ze se me chce curat. tak dneska jsem to mela dvakrat, celej podbrisek a krize a nesla jsem curat a za chvilku to preslo. ze by to byly poslicci? a jenom v noci? nebo proste otevirani porodnich cest? 😝 nerozumim tomu.

nefertitka
12. bře 2010

ahojte...
mabe,ja si myslim,ze to budu poslickovia....sleduj,ci ti nezacnu pravidelne kontrakcie nahodou...

mabe
autor
12. bře 2010

nefi, pres den nic. ja to mivam jenom v noci. jakmile vstanu na zachod, tak uz dobry. kdyby se mel rozjizdet porod, tak to bude celou noc a aji pres den, ne?

nefertitka
12. bře 2010

no hej,mala by si to ale aj pravidelne...najprv v dlhsich intervaloch a tie sa potom skracuju..to len ja som bola vynimka a mala som od zaciatku od vyvolania 4minutove kontrakcie 11 hodin🙂

mabe
autor
12. bře 2010

takze to nebyly poslicci? ja uz to mam takhle v noci delsi dobu, akorat vzdycky jsem sla hned curat a jak jsem se zvedla, tak to preslo. tentokrat jsem zkusila nejit a preslo to taky za chvilku. jeste jsem premyslela, jestli to neni od kostrce, me se dost blokuje, ale zase ten podbrisek.....mam to proste jenom v noci. pres den me bricho sem tam taky tvrdne, ale bolesti nic. tedka jsem konecne byla na velke, tak se me ulevilo. 🙂

nefertitka
12. bře 2010

mohli to byt poslicci;)a podla mna aj boli 😉
neboj,po porode uz to s tou velkou potrebou bude lepsie;)horsie to bude len v pripade,ze by ti robili nastrih hradze ak budes normalne rodit...ale zapchy a vsetko okolo toho prejdu 😉

mabe
autor
12. bře 2010

nefi, my nejdriv zkusime normalni porod a potom kdyztak cisar, takze nastrihla s nejvetsi pravdepodobnosti budu.

takze poslicci? a ja myslela, ze je nemam. v noci to boleni bricha mam uz delsi dobu, asi je to to otevirani se. vzbudi me to tak 2x - 3x za noc, jdu curat a zase to prestane. dneska je nachlazeni o neco lepsi, ale nejak me boli oci od te rymy.

nefertitka
12. bře 2010

asi uz mas;)
no to je smola,ze akurat teraz si nachladla...ale do terminu daleko,dovtedy sa das do poriadku🙂

mabe
autor
12. bře 2010

nefi, to ze mam poslicky neznamena, ze budu hnedka rodit, ze?

nefertitka
12. bře 2010

nieeeeeeeeeee;))) ti mozu byt aj niekolko tyzdnov pred porodom 😉

mili1
12. bře 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee babulkyyyy....
Konečne som si vás dočítala ale všetko nestíham....bambi vidim že ti chybam,,,, si zlataaaa 😵 pozdravujem Dominiku ,,,,
ako sa mi máte?
Ja mam tiež čo vláčiť Niky mal pred 2 mesiacmi 10 kg a teraz už ktovie kolko....papa po ockovi 😀 😀 aj za mamku 😀
My sme si boli oddychnut na horach zopar dni a bolo fajnnn 😉 🙂
Včera som sa bola s kamoškou lyžovať v Tatrách a bolo dobre 😉 som si myslela že som zabudla po dvoch rokoch 😀
moj bol doma s malým že aby som trocha šla že nikam nechodim 😉
Stretla som tam môjho pôrodnika ...mam nejaké šťastie na neho 😀 😝
Mab neboj to stihneš ,,,, ja som mala podobné obavy.,,, hlavne preto lebo som mala nemocku necele 100 km od domova a stihli sme to tak neboj 😉 a ked mi odtiekla plodova voda šli sme v pohode autom do nemocky a neponahlali sme sa, nemala som ešte kontrakcie ,,,tie prišli až v nemocnici 😒 mne aj pôrodnik povedal aby som sa nebala že prvorodička neporodi hned 😉 🙂
Nef skus piť harmančekový čaj a kloktat slanu vodu popripade sa naparovat...mne to stále pomôže....

mabe
autor
12. bře 2010

ahoj holky, tedka jsem cetla o vyvolani porodu. a jsem prekvapena, jak to dlouho trvalo? ja myslela, ze ve ctvrtek me prijmou a ve ctvrtek porodim. 😕

sarlotta
12. bře 2010

Ahojík 🙂

Mabe no ani vyvolávačka nezaručí že porodíš rychle 😒 To je všechno o tom jak reaguje Tvoje tělo, jak rychle se budeš otvírat, vyvolávačka jen posiluje stahy/ bohužel i bolesti/ aby se porod rozběhl, ale jinak je to příroda. Každá to máme jinak, nejde to naplánovat. naplánovat jde jen ten císař... ale je to operace... další těhu musí být později a třeba pak třetí dítko už je riziko... přirozený porod je vždy menší zásah, a pokud není dítko obřík tak je fajn zkusit to přirozeně.
Neboj se budeme na Tebe pořád myslet a mačkat prstíky a určitě to zvládneš, podívej se kolem sebe, kolik žen porodilo, kdo všechno je mamina🙂)) to se ani nedá věřit, když vidíš ty postavy kolikrát🙂)))
Navíc při porodu budeš ,,pod hormony" v takovém opojení a těšení.. prostě to prodýcháš a přežiješ. 😉

mabe
autor
12. bře 2010

sarlotko, ja prave nad tim premyslela,ze sem si sice to vyvolani naplanovala na 18.3., ale kdovi, kdy pujde ven. a co manza? to tam bude treba 1,5 dne se mnou? nevim, jak to probiha. 😒 v utery na ko se musim na vse preptat, co se mnou zamysleji.

sarlotta
12. bře 2010

Mabe no já jsem dojela v 6 večer, praskla mi voda a manžu poslali domů, jsem neměla stahy žádné... v půl 10 začli pomalu a otvírala jsem se... ve 4 ráno jsem byla na 4 cm.. tak mi řekli zavolejte si manžu, tak on vyvenčil psa a dojel asi v 5 a pak tam se mnou byl až do odpoledne do 16:30 co mi nakonec udělali císaře.. pže malý byl na mě moc velký 3800g.. já jsem prcek... nešlo to vytlačit a to jsem byla na 9cm 😲 dopolko mi dali epidurál, pže mě boleli záda, pak přestaly kontrakce uplně a tak mi pak dali oxytocin na vyvolání to se to pohlo, ale stahy byly 2minutové po 40vteřinách... nedalo se to rozdýchat.. byla jsem unavená.. kdybych dostala vyvolávačku hned bylo by to zas jiné... tak pak udělali císaře v celkovce. No je to story, ale Tvoje maličká bude šikovnější🙂)))

A řeknu Ti je to nááádherný pocit vidět miminko pak, byla jsemnejšťastnější na světě i po takovém porodu a nebojím se druhého.

mabe
autor
12. bře 2010

sarlotko, vidis a ja si myslela, ze manza bude celou dobu se mnou. vsak muze, ne? pokud budu na porodnim boxu a mozna i nadstandart, kdyz bude volnej. ono nic neni tak, jak si naplanujeme. je to pekny story. 🙂 jeje, ja se tak tesim, sice mam strach z neznama,ale tesim se na prdolku. verim, ze je to nejkrasnejsi zazitek na svete. po tom vsem co mame za sebou.... 🙂 je to neuveritelny, ze je cil na dohled. 🙂 dokazaly jsme to 😉 🙂 .

bambi7
12. bře 2010

cafte babulky mojeeeee

no mili jasne ze chybalaaaaa 😉 no a dakujeme za opytanie mame sa dobre domi chce stale len chodit sama sa postavi a pri posteli sa mota a caka ze ju zoberiem pod pozusky a ideme chodit 😉 ak nie zacne dupat nozkami 😀 a vy ako co niky? a super ze si si zalyzovala parada 😉

no a ako sa mate ostatne ja sa vam popytam ked nik sa nepyta na nas 😀 teda okrem miliiii 😉

tak vam prajem pekny vikend

mabe
autor
12. bře 2010

ahoj bambi, promin, ze se neptame. 😲 jak se mate prdolky 😉 ?

sarlotta
12. bře 2010

Mabe určo může, ale fakt mu nabal velkou svačinu a sobě piškoty a vodu🙂

mabe
autor
12. bře 2010

jasnacka, nabalim, ona je tam vlastne kantyna na patre. piskoty si zitra koupim a nejakou tycinku musli, vodu mame doma. 🙂

sarlotta
12. bře 2010

bambi ahoooj, no já jsem furt v čudu🙂) teda v práci🙂))
ale Ty máš doma taky veselo 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru