Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. črc 2009

mili kludne moze hajat na bruskuuuuu 😉 len nie v noci zatial

inac ahojte babulkyyyy akooo?a prajem pekny vikend

mabe
autor
4. črc 2009

Ahoj bambi, 🙂

bambi7
4. črc 2009

ahoj mabuska ako ?

pocuj nerozmyslaj negativne koli tomu cipku ty budes o ja to viem ty zvladnes vsetkooooooo

bambi7
4. črc 2009

ved si nase slnieckoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

mabe
autor
4. črc 2009

Ahoj bambi,

dekuju za podporu. Manza jel tedka na motorku, ja kvuli zadum a mozna....radsi ne. A v klidu si uklidim. Odpo jedeme na navstevu ke kamaradum na barak - bydli 50km od Brna a maji rocni holcicku. Jeste ji neco chci koupit. Mela nedavno rok. Dneska spineni je zatim ok. Teplotka se drzi - jsem 2DPO. Zitra zacnu utrosem.

A co ty bambi? Co mate v planu?

mabe
autor
4. črc 2009

Ono neni dobry - cist vsechny mozny diskuze na netu. 😒

mabe
autor
4. črc 2009

Ahoj holky, tak ja jsem tedka na dve hodky odpadla a manza jeste nikde. 😒 Dam si polivecku a mame boruvkovy knedle od babicky. 😝 No, a pak pomalu vyrazime. 🙂

ellysa
4. črc 2009

Ahojte, ako víkendujete? My sme dnes boli na nákupoch, tak som si urobila radosť 😀 , potom u kamarátov a teraz nás odvalilo od tepla, dnes je to fakt na odpadnutie. Ja sa ani nečudujem, že vaše bábiky nemôžu spinkať.
Inak dnes sa mi už rozbehla mrcha- takže cyklus sa mi asi už upravil, dostala som presne na 29 DC, tak uvidíme, čo bude budúci mesiac s tým špinením.

mabe
autor
5. črc 2009

Dobre ranko devcata, tak grilovacka parada. Mala byla uplne uzasna. 🙂 Prijeli jsme po 12h s rozbitym autem. Upadl nam vyfuk, ale zvladla jsem to. 🙂

Elly, gratuluju k MS. No vidis, urco to uz bude ok s cyklem. Ja jsem spinila dva dny a od te doby nic i bez utrose. ten jsem nasadila az dneska 3DPO. Nejak me boli prsa. 😒

Jinak mam tady zase svoji holcicku - nasi sli na koupak, ale je tam nejak zatazeno. Pak prijdou na obed - polivka kureci a kure pecene s ryzi. 🙂 Jinak mozna vecer budu zehlit - uvidime. Jsem jakasi utahana i kdyz jsem spala 9h. 😒 Zitra musim do prace. 😒 Tak zatim pa - prijdu.

prdecek
5. črc 2009

ahojky,

my včera byli na fotbalovém turnaji a domů dojeli až v půl jedenáctý, ale bylo to tam dobrý. Povídala jsem si tam s holčinou co má dvě děti a i dvakrát potratila, vždy před tím těhu co se pak vyvedlo.

Jinak dneska to vypadá, že tu bude pršet, ale mě to neva. Chlap totiž jede na kolo tak budu mít odpoledne pro sebe 🙂

Jinak čekám porevizní mršku a zatím nikde nic, ale je ještě asi brzo, bude to terpve 4týdny od revize.
Kdy vám došla po revizi??? mě po té první po 5týdnech tak su zvědavá jak to bude teď.

ellysa
5. črc 2009

prdecek mne prvá prišla až na 41 DC, druhá na 25 DC a tretia na 29 DC

mabe
autor
5. črc 2009

Ahoj elly, 🙂 a prdecku.

Me po prvnim MA prisla az vyvolavackou a po druhym MA cca 5 tydnu.

bambi7
5. črc 2009

cafte babulky mojeeee ja idem upratovat a MM ide von s malou 😉

mabus super ze grilovacka sa podarila a ze si auticko zvladla aj bez vyfuku no si sikulka velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

prdecek mne prisla po revizii po 5T.....a neboj vsetko bude ok len to chce cas a ked ti mozem poradit musis ist dalej aspon mne nerbilo dobre sa v tom vrtat potom to boli viac ,a nic s tym nezmenime a je to este horsie.......treba ist dalej aj ked je to tazke viem ako ty je a nikdy nezabudnem na tie missedy ako som sa citila ale zivot ide dalej a vidis mam krasnu zdravu princeznicku 😉 vsetko bude ok len treba cas na vsetko

a vsetkym sa vam podariiiii 😉

a prajem peknu nedelu

prdecek
5. črc 2009

vím, že musím jít dál, nic jiného ani nezbývá. Už se však těším, že semnou nebo i s MP začnou něco konečně v tom Brně dělat. 🙂

mabe
autor
5. črc 2009

Ahoj bambi, byla to teda fuska, jet s takovym autem. 😝 Vezla jsem teda jeste nazranyho manzilka a kamarady - kecali me porad do toho, ale v pohode. Tedka jsem uplne na 2h odpadla. Asi to bude tim utrosem. Jsu hrozne dneska unavenoucka. 😖 Delala jsem pro nase obed a vratila darcu. Zitra jdu do prace. 😝

Prdecku, jak pise bambi. Musime jit dal. Ja mam 1 rok a 2 mesice od posledniho MA a teprve ted jsme snazenicku nechavali volny prubeh. Chce to proste cas, aby se telo dalo do poradku a psychika taky.

mabe
autor
5. črc 2009

Ahojte holky, tak jak jste se mely pres vikend? Me nejak porad boli v krizi a trosku bricho. 😖

prdecek
5. črc 2009

Mabe mě taky boli v kříži a břicho, je to divný. Jinak zítra mám ještě volno, ale to asi víc lidí 😀

bambi7
5. črc 2009

ahojte babulky moje

mabuska to s autom si fakt zvladla superrrr

ja som dnes poupratovala ,zehlila dnes ma tak boli hlava 😒 ale snad to uz prejde inac to strasne letiiii zasa zajtra pondelok 😒
mala spinka od 21h co je super uvidim kedy sa zobudi princezna nasa 😉 inac vsetko ok....
zajtra by mala lid ist domov aj s jankommmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no tak mabuska moja tie krize jaj casto ta bolia kup si tu elekt.deku pomoze 😉

tak babulky dobruuu noc mam vas rada 😉

bambi7
5. črc 2009

a nebojte vsetky budete coskoo tehulkyyyy ved to ide ako maaaaa pekne sme to rozbehli 😀 😀 😀

mabe
autor
6. črc 2009

Dobre ranko devcata, 🙂

Prdecku, pekne ti dekuju. 😉

Bambi, zkusim si to nahrat. Jak jsem rikala, ze budu brat snazenicko s chladnou hlavou, tak to moc nejde. 😒 Tak nejak citim, ze by to mohlo byt, ale pockej jak budu zklamana. Holt, neda se nic delat. 😖

Uz strasim v praci. Pracujici - uzijte si den volna a maminky pekny den. 🙂

Kdyztak nekdo dojdete - jsem tu cely den. 🙂

bambi7
6. črc 2009

dobre ranko 🙂

mabus chapem ze sa to berie tazko ked sa to hned nepodari ale ak aj nie tento mesiac neboj ono sa podari ked budes najmenej cakat 😉 a ja tu budemmmmm cakat ved vies chcem tu byt pre teba ako podpora 😉
a raz ta pridem kuknut aj s malou ked budes aj ty mamca 😉

mabe
autor
6. črc 2009

Ahoj bambi, je mi to jasny, ze to nekdy dojde. 🙂 Bylo by hezky,kdyby ted, ale zase by to byl asi zazrak - hned tedka brzo. Co budete dneska delat? Ja dopo v praci. Pocitam, ze kolem poledne pojedu domu -snad. MOzna pro me manza prijede na motorce. Premyslim, jestli se me nic nestane - jako kdybych nahodou...ale to asi takhle nema cenu premyslet. Jenom kdyby nahodou, tak nechci, aby se neco posr* Chapes... 😉

bambi7
6. črc 2009

jasne chapem kludne sa chodte povozit na motorke ....ked budes tehu budes davat pozor 😉

ja nemam ziadny plan ...pojden von ale nie cez tu horucavu a potom neviem 😀

mabe
autor
6. črc 2009

Bambi, prave si rikam kvuli tem otresum, ze kdyby nahodou....

Ale asi to nema cenu resit. Takhle bych mohla cekat a cekat a cekat.....

Ja doufam, ze kolem toho obeda pujdu domu - nejak se me dneska nechce. Manza si bude hrat s barackem - vymyslime barvu fasady a musi vyresit pozemek - kde pujde dolu atd. Jezis, ja se neumim vyjadrit. 😒 Jinak ta fasada - ja chci garaz hnedou tmave a obytnou cast takovou bezovou. Tchyne me tlaci do zelene - to nechci. Uz sem ji to nekolikrat rikala, ze chci odstiny hnede a ona na to, ale bez se podivat na tu ulic vedle - maji tam zelenej barak a je moc peknej. 😝

bambi7
6. črc 2009

babule idete niekam na dovolenku?

mabe
autor
6. črc 2009

ja jeste nevim. Tedka nam trosku nevysla. Mozna nekdy v srpnu bysme zkusily znova tu chaloupku nebo ten cesky raj. Ale jeste sme se s manzou o tom nebavily.A vy?

bambi7
6. črc 2009

mabus tak by som chcela aby si bola uz tehulkaaa moc ty to prajem ......

no my ideme 26.7 iba tu na slovensko na tyzden na chatu .....uz sa tesim a hlavne tatino ze si oddychne ma toho moc v praci.....

mala zaspala tak som ju prelozila do postielky 😝 😀 a spi dalej ....lebo ked je v obyvacke vsetko ju rusi a ma svoju izbicku tak sup tam 😀

mabe
autor
6. črc 2009

Ja taky... 🙂

Tak pekne spinka princeznicka. 🙂 Tak ja jdu v 12h domu, juchuuuuu 🙂 uuuuu. Klidne jsme mohli zustat doma. Ponauceni pro priste, ze mam sefa tlacit, ze zustaneme doma.

bambi7
6. črc 2009

ako to ? ze vas pustia.....ale je to super coskoro bude 12 a idete domkov...
co mas dnes na obed?

mabe
autor
6. črc 2009

No, sef tady neni. Jsme tady na celou halu 3 mistri, takze si to ridime sami. Jak je svatek, tak prepravci nam byly schopni dovest jenom anglii. Mam tady 6 lidi a do obeda mame co delat a pak ne. Priste nepujdem, to je zbytecny. Na obed mam jakysi kure na kari a testoviny, ale vubec na to nemam chut. Vcera jsme doma delala slepici polivku a pecene kure s ryzi a jeste me zbylo. Mnam. Toto bude hnus. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru