Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
15. bře 2010

Mabe nechceš zavolat k doc na gyndu ? Já myslím, že se zase trošku víc otvíráš, což je fajn, ale abys pak nerodila v sanitce 😲 😉

ellysa
15. bře 2010

mabuška veru skús zavolať
sarlott no pekne, nemám slov, aj ja som odišla aj kvôli vedeniu, práca bola super ale nedalo sa tam vydržať 🙄

sarlotta
15. bře 2010

ahoj Elly, ale ono je to všude, hajzlíkům všechno projde a kdo se snaží dostane přes prsty... ale mě je to fuk, nechci se tam vracet, vím toho dost ze zákulisí firmy... 😅 😒 Jen doufám, že někdy v budousnu konečně narazím na normal firmu... zatím jsem měla štěstí na fajn kolegy, ale vedení uuuuuuuu.

mabe
autor
15. bře 2010

holky, nestresujte me. ja mela vytok rano a pak nic.

mili1
15. bře 2010

Ahojteeee, sarlotka to mi je luto, ale asi všetci šefovia sú takí ...ja som mala dobrého ale zasa šéfka bola horšia...stale musela mať pravdu...aj ked nemala... 😠
Presne tak ako hovoriš...ak niekto usilovne pracuje a snaží sa je najhorší a ked sa niekto ulieva ten je najlepšííí, no čo už taky je život nespravodlivy... 😒 šéfovia si vážia len tých blbých ktorí sa im pchaju
Ja som bola tehulka na telefone ...ešte aj donedavna ,,,ak niečo nevedia volaju...ale už som povedala že sa na nich vykašlem,, 😒
Inač sa mame celkom fajn, len ja som nejaká chorá, mám nádchu,,,,dúfam, že ma to čoskoro prejde.... 😉
bambi ako sa máte? čo malá? už chodí??
my už pekne lozíme - ,,,, máme už jeden zúbok.... 😀
Nef super ked si bola posediet...ja som sa chystala tento týzden s kamoškou ale nič z toho nebude 😒

mili1
15. bře 2010

Mab o chvílu máš Aničku pri sebeee...držím palčekyyyyyy 😉 🙂

mabe
autor
15. bře 2010

ja jsem se asi blbe vyjadrila s tim vytokem a je jasny, ze psycho pusobi. vim, ze do ctvrtka je na 100% venku, tak uz si vsimam vseho. tedka jsem treba byla podruhe na velke a dva dny predtim nic. vcera jsem mela mastnej obed a dneska taky. taky si to muzu vykladat tim, ze uz rodim. zitra jdu na 9:30h na kontrolu, tak budeme chytrejsi. to pichani je sem tam, nic me neboli.

ahoj mili, jojo, snad ta ryma prejde co nejdriv.

mabe
autor
15. bře 2010

mili, dekujuuu, uz jsem z toho docela nervozni, ale vyhnout se tomu nemuzu, musi se dostat ven 😝 😀

mili1
15. bře 2010

hej hej mab musííí,,, aj sa dostane 😀 😝

nefertitka
15. bře 2010

ahojte...
super Mili,dockali ste sa,gratulujem k prvemu zubku 😉
jezis aj my sme to tak mali v robote...nespravodlive,sefka total na hlavu,kebyze neotehotniem,asi tiez odidem,postupne to tam vsetko odchadzalo prec,oddelenie sa nakoniec aj tak zrusilo,presunuli ho do Presova,tam i platia menej,(ako setriaci zasah haha)...no a mne po materskej budu musiet miesto pouknut inde,na inom oddeleni...robila som v tatrabanke...tak uvidime,hento keby stale fungovalo,tak tam naspat uz nejdem...chodila som domov permanentne vytocena a nervozna...ale to je nadlho🙂no a moj muz ma to iste...presne ako pise Mili,my sme ani jeden neni ritolezec,takze tak to potom aj vyzera,vsade sme najhorsi...ale ja osobne,keby som niekde ola sefka a niekto by sa mi pchal do zadku,tak by bol praveze u mna ten najposlednejsi

sarlotta
15. bře 2010

Mabe myslíme na Vás, nechtěla jsem stresovat...drž se. 😉

mabe
autor
15. bře 2010

sarlotko, jasnacka, ze nechtela, ja se aji blbe vyjadrila. 🙂

nefi, ahoj

mabe
autor
15. bře 2010

dneska bude velky koupani i s hlavou a holenim, kdyby nahodou si me tam pan dr. chtel uz nechat 😝 😝 😀 😀 😀

ellysa
15. bře 2010

😉 mabuš veru, radšej nech ťa oholí drahý ako potom v nemocnici
vidím, že v robote je asi len tam dobre, kde nie sme 😅 , hrozneeeeeee, no ale traz máme iné priority 😀
mili gratulujem k zúbku, celkom si počkal, nie? 🙂
boli sme kuk ten byt, je super, tak si ideme lámať hlavu 😀

mabe
autor
15. bře 2010

elly, jasnacka, lepsi doma. on jinak manza jde k porodu, tak by me asi taky oholil on, ale je to lepsi doma. 🙂

bambi7
15. bře 2010

cafte babulky mne sa dako neda skor pisat domi stale ideeeeeeeeeeee 😀 niekam....no a spala dnes hodinku a stale funguje .....zastavi sa a postavi sa pri sedacke spravi krok a pusti sa tak kukam aby nespadla na hlavu......
inak sme boli vonku tak tam fukalo 😠 a le v nedelu mame krst a bude krasneeeeeeeeeeeeeeee 13-15 stupnov tak sa tesimmmmmmmmm 🙂 aj sestru uvidim po dlhej dobe uz nech je sobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no mabuska este kustek a si maminka slniecko moje si uzasna este chvilkuuuuuu 😉

mili mame sa dobre a vy ako a GRATULUJEM k zubku parada 😉

mabe
autor
15. bře 2010

ahoj bambi, tak uz ti pekne cupita, princeznicka. 🙂 jejda, to musi byt nadhera. vubec nevim, co a jak bude. jsem ze zitrka nervozni, snad monitor bude tentokrat ok, anicka se pres den moc neprojevuje. zase tedka az zacina. mozno je to tim, ze jsme sami doma a pak jak prijde manza, tak vi,ze je nas vic, tak dela raubire. 😀

bambi7
15. bře 2010

no mabus anicka ma rada spolocnost a viea ako to je dievcata su tatove princeznicky 😉

mabe
autor
15. bře 2010

bambi, vypada to tak. vecer se hejbe o 106, ze si rikam, jezisi co tam tak radi. jsem zvedava na ten zitrek, co me dr. rekne. ja cetla o vyvolani, ze to taky muze trvat i dva dny. ale zase proc bysme se domlouvaly na ctvrtek a hlavne, kdyz me rikal, ze u toho musi byt dva dr., takze by to melo byt naplanovany na jeden den. jsem z toho zmatena.

bambi7
15. bře 2010

mabuska moc na vas budem mysliet a nebojkaj viem ze mas strach aj ja som mala a ma ho kazda ale nemame na vyber a vsetko bude dobre uvidis a budes maminkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

mabe
autor
15. bře 2010

bambi, nevyhnu se tomu, to je fakt. 😉

casia
15. bře 2010

mabe, kočičko, posílám podporu a držím palce, vše dobře dopadne, nervozita je pochopitelná, nějak to dopadne a Anička bude tady 😉

bambi7
15. bře 2010

mabuska moja tolko si uz toho zvladla a teraz to bude ine odmena bude sladka no predsa anickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

tak babulky prajem dobru noc idem kuki panelak 😉

sarlotta
16. bře 2010

Dobré ránečko🙂 😎

bambi7
16. bře 2010

dobre rankoooooooooooooo som druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a babule 31.7 ideme na dovolenku uz sa tesimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sarlotta
16. bře 2010

bamni jééé závidím a kam ? Řecko ?

bambi7
16. bře 2010

sarlot ahoj do grecka by som tiez sla ale co tam teraz je ta financna kriza poriadna....tak sme si vybrali malorkuuuuuuu .....tak sa tesimmmmm ale aj grecko je krasne 😉

bambi7
16. bře 2010

no sarlot myslim ze nabuduce leto budem aj ja sediet doma 😀

bambi7
16. bře 2010

teda dufam 🙂

bambi7
16. bře 2010

u nas prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 dam domi papat a ideme na nakup snad nezmokneme moc 😒
aj farbu na vlasy si musim kupit ved mame ten krst aj ku kadernicke idem v sobotu 😵

a prajem vam pekny den

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru