Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
20. bře 2010

Hlásím, že : Velký utz 19.3. 19tt+6 dopadl výborně, doktorka kontrolovala všechny orgány: mozek, srdíčko-ukazovala nám srdeční tepnu a plicní žílu, bránici, ledviny, močový měchýř, ručky, nožky-i šlapky 🙂 Měřila stehenní kost - odpovídá. Měřila hlavičku- odpovídáme přesně tt. Miminko váží 300g. Placenta je uložena dobře, nebrání přir.porodu:-) Poslouchali jsme srdíčko. Za 3 týdny kontrola žaludku, teď nebyl naplněn plod. vodou.. mimíško bylo vyčurané🙂))

casia
20. bře 2010

tak já jsek taková napnutá, mabe má rodit a tady si klidně 2 dny nefunguje kůň, máme nějaké zprávy?

sarlotta
20. bře 2010

casia no jasné o stránku zpět.-)

ellysa
20. bře 2010

no mabe gratulujeeeeeeeeeeeem, krása, tak nech ste obe v poriadku a čoskoro fit 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sarlott super, krásne rastiete, no a čo, pohlavie sa zasa neukázalo? 😉
mňa od včera nejak pichá keď sa predkoloním lonová kosť, čo sa idem rozpadnúť 😒 ?

casia
20. bře 2010

mabe gratuluji k Aničce 😉 😉 😉 dík šarlot, já tam koukala a nějak se mi to nezobrazilo, teď už jsem moudřejší, jsem z nového koně zmatená.... 😎

farmarska
20. bře 2010

mabuško móóóc gratuluju k malé 😵 😵 😵 😵 hodně štěstíčka a zdravíčka přeju vám oběma!!! 😵 😵 😵 😵 😵

mili1
20. bře 2010

Ahojteeee, konečne to ide....ale musim si zvyknut na tu novu verziu 😒 je to trocha ine..
Mab gratulujemmmmmmmm a želam vela zdravíčkaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵
ďalšia šťastná mamička v našej téme 😉 🙂 😉

sarlotta
21. bře 2010

Dobré ránečko 😉

nefertitka
21. bře 2010

mabe aj ja zo srdca gratulujem,prajem skore zotavenie,aby si sa naplno mohla venovat Anicke a veeela zdravicka....cmucik pre Anicku 😉

ellysa
21. bře 2010

dobre 😀
ako sa máte? ja už buntoším od siedmej, môj ešte spí 🙂

aanda
21. bře 2010

Mabe, blahozelam k Anicke 🙂 prajem len to najlepsie pre obe 🙂

sarlotta
21. bře 2010

tak už sem tu konečně🙂

sarlotta
21. bře 2010

sem vařila česnečku a nachstala si rizoto od babičky🙂 ale pak jsem zjisti, že musím spotřebovat kysané zelí, má do zítřka datum tak jsem ještě zapla troubu a už se peče králičí hřbet se zelíčkem, žampionky a anglickou a půjdu udělat kašičku bramborovou))))
Rizoto bude na véču nebo půjde spinkat do mražáku

ellysa
21. bře 2010

ja som len začala variť, sarlott ty si šikulka, budeme mať hovädziu polievku a potom mäsko na mrkvovej omacke, našla som recept, tak skúsim, máme veľa mrkvy 🙂

sarlotta
21. bře 2010

Hmmm mňam🙂 elly mrkvičku s hráškem a bramborama to mám ráda🙂

ellysa
21. bře 2010

no tak omáčka bola super, mňam, zasa mám nový recept 😀
inak víkend o ničom, môj je stále chorý, tak sme nikde neboli ☹ a vy ako?

sarlotta
21. bře 2010

ahojík, my vyrazili na hřiště, ale začlo pršet, tak jsme to vzal přes Hyperku- něco nakoupili a malý se tam poklouzal aspoň v dětském koutku🙂

ellysa
22. bře 2010

dobré ráno 🙂
baby mňa asi šlahne, ten môj je stále chorý a dnes ráno sa zobudil s tým, že má po celom tele malé červené vyrážky, už ho začali trochu svrbieť, nevieme z čoho, nejedol nič neobvyklé, periem stále v tom istom prášku, aj sa bojím, aby to nebolo niečo nákazlivé a neublížilo to malej, napr. osýpky-ešte ich ževraj nemal ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , no porazí ma.

nefertitka
22. bře 2010

ahojte...daj recept elly;) ja mam rada vsetko mrkvove🙂
my sme mali taky obycajny vikend tiez,varit,upratovat,boli sme vonku a tak...svokra mala meniny,tak sme tam boli na navsteve a zas ma nasr...dala som jej darcek v malej darcekovej tasticke,zobrala ho,dala bokom a ani nekukla,co tam je....potom sa este isla divit,preco sa chovam ako sa chovam...ze ja si robim starosti,nabuduce dostane len smsku a je to vybavene

nefertitka
22. bře 2010

elly,nech radsej uteka k lekarovi s tym....

sarlotta
22. bře 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
22. bře 2010

elly neboj ve 30tt se nic neděje i kdyby to byli neštovice 😉 ale k doktorovi ať maže teda 😠

nefertitka
22. bře 2010

dobre sarlotta🙂 ako?

sarlotta
22. bře 2010

Ahoj nef, dobře se máme🙂) prcek ve školce, já doma v klídku- do práce už nemusím... mimís kope🙂
a co u Vás malá řádí ? 🙂))

nefertitka
22. bře 2010

Jasne,cim dalej tym viac;)
takze vy uz viete pohlavie a nepoviete? 😝
kedy si zacala davat maleho na nocnik?ja som sa o to uz par krat pokusila,ale ju tam nic neudrzi,kuka,ze kde ju to davam a nechce tam sediet ani za svet,ani telka ani hracky,nic a nijako ju tam neudrzi...hm

sarlotta
22. bře 2010

Nef já jsem dávala od 18měs dřív ne. a to ještě jen 2x denně.. ráno a po obědě po spinkání vždycky , aby byla vyšší pravděpodobnost že bude mít co čurat a pochopí co po něm chci🙂)) žádné sezení na nočníku a čtení pohádek.. nočník je na čurání a hotovka🙂
Klidně to nech na léto na ven.. to je nejlepší, aby viděla jak čurá. Dítě prochází fází 1. uvědomuje si že čurá až začne čurat
2. uvědomuje si že se mu chce, ale nestihne to ještě
3. pozná že bude čurat🙂)

nefertitka
22. bře 2010

boze to je ako maturita🙂 dakujem...ja som si aj myslela,ze je mozno este aj skoro,ako pises,nechame to na leto...

sarlotta
22. bře 2010

Nef, já u druhého rozhodně počkám na 2 roky... není kam spěchat je to jen o zralosti CNS,, nedá se to naučit, dítě to musí chápat🙂
Malý byl komplet bez plenek ve 2,5r.

IP🙂

ellysa
22. bře 2010

no tak chvalabohu to je len alergická reakcia na ATB, ževraj na penicilín, uf, aj som si vydýchla, ale vypadá smiešne, taký bodkavý 😝 a samozrejme tvári sa, že je 5 minút pred smrťou-chorý chlap, no čo vám budem hovoriť.
recept- mrkvová omáčka: uvariť 200g mrkvy, potom zmixovať s 50 g kečupu, 50 ml smotany, soľ, korenie -ja som nič nevážila, len od oka a dala som pol na pol sladkú a kýslú smotanu, ja som to robila k hovädziemu mäsu-len som vyklepala rezne, opiekla narýchlo a potom podliala vodou a dusila do mäkka, tú omáčku som už len potom ku koncu priliala a dala prevariť, k tomu knedľa alebo varené zemiaky a brusnicový aleo čučoriedkový kompót, alebo džem na ozdobu.
Teraz ma napadlo, že by to bolo mňam aj ako omáčka na cestoviny, napr, s kuracím mäskom.

sarlotta
22. bře 2010

elly tak to jsem ráda🙂)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru