• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
Hlásím, že : Velký utz 19.3. 19tt+6 dopadl výborně, doktorka kontrolovala všechny orgány: mozek, srdíčko-ukazovala nám srdeční tepnu a plicní žílu, bránici, ledviny, močový měchýř, ručky, nožky-i šlapky :slight_smile: Měřila stehenní kost - odpovídá. Měřila hlavičku- odpovídáme přesně tt. Miminko váží 300g. Placenta je uložena dobře, nebrání přir.porodu:slight_smile: Poslouchali jsme srdíčko. Za 3 týdny kontrola žaludku, teď nebyl naplněn plod. vodou.. mimíško bylo vyčurané:slight_smile:))
20. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsek taková napnutá, mabe má rodit a tady si klidně 2 dny nefunguje kůň, máme nějaké zprávy?
20. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
casia no jasné o stránku zpět.-)
20. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mabe gratulujeeeeeeeeeeeem, krása, tak nech ste obe v poriadku a čoskoro fit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sarlott super, krásne rastiete, no a čo, pohlavie sa zasa neukázalo? :wink:
mňa od včera nejak pichá keď sa predkoloním lonová kosť, čo sa idem rozpadnúť :unamused: ?
20. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe gratuluji k Aničce :wink: :wink: :wink: dík šarlot, já tam koukala a nějak se mi to nezobrazilo, teď už jsem moudřejší, jsem z nového koně zmatená.... :sunglasses:
20. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabuško móóóc gratuluju k malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstíčka a zdravíčka přeju vám oběma!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteeee, konečne to ide....ale musim si zvyknut na tu novu verziu :unamused: je to trocha ine..
Mab gratulujemmmmmmmm a želam vela zdravíčkaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ďalšia šťastná mamička v našej téme :wink: :slight_smile: :wink:
20. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko :wink:
21. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe aj ja zo srdca gratulujem,prajem skore zotavenie,aby si sa naplno mohla venovat Anicke a veeela zdravicka....cmucik pre Anicku :wink:
21. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre :grinning:
ako sa máte? ja už buntoším od siedmej, môj ešte spí :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe, blahozelam k Anicke :slight_smile: prajem len to najlepsie pre obe :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už sem tu konečně:slight_smile:
21. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem vařila česnečku a nachstala si rizoto od babičky:slight_smile: ale pak jsem zjisti, že musím spotřebovat kysané zelí, má do zítřka datum tak jsem ještě zapla troubu a už se peče králičí hřbet se zelíčkem, žampionky a anglickou a půjdu udělat kašičku bramborovou))))
Rizoto bude na véču nebo půjde spinkat do mražáku
21. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som len začala variť, sarlott ty si šikulka, budeme mať hovädziu polievku a potom mäsko na mrkvovej omacke, našla som recept, tak skúsim, máme veľa mrkvy :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm mňam:slight_smile: elly mrkvičku s hráškem a bramborama to mám ráda:slight_smile:
21. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak omáčka bola super, mňam, zasa mám nový recept :grinning:
inak víkend o ničom, môj je stále chorý, tak sme nikde neboli :frowning2: a vy ako?
21. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, my vyrazili na hřiště, ale začlo pršet, tak jsme to vzal přes Hyperku- něco nakoupili a malý se tam poklouzal aspoň v dětském koutku:slight_smile:
21. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
baby mňa asi šlahne, ten môj je stále chorý a dnes ráno sa zobudil s tým, že má po celom tele malé červené vyrážky, už ho začali trochu svrbieť, nevieme z čoho, nejedol nič neobvyklé, periem stále v tom istom prášku, aj sa bojím, aby to nebolo niečo nákazlivé a neublížilo to malej, napr. osýpky-ešte ich ževraj nemal :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , no porazí ma.
22. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...daj recept elly;) ja mam rada vsetko mrkvove:slight_smile:
my sme mali taky obycajny vikend tiez,varit,upratovat,boli sme vonku a tak...svokra mala meniny,tak sme tam boli na navsteve a zas ma nasr...dala som jej darcek v malej darcekovej tasticke,zobrala ho,dala bokom a ani nekukla,co tam je....potom sa este isla divit,preco sa chovam ako sa chovam...ze ja si robim starosti,nabuduce dostane len smsku a je to vybavene
22. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly,nech radsej uteka k lekarovi s tym....
22. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko:slight_smile:
22. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly neboj ve 30tt se nic neděje i kdyby to byli neštovice :wink: ale k doktorovi ať maže teda :angry:
22. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre sarlotta:slight_smile: ako?
22. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nef, dobře se máme:slight_smile:) prcek ve školce, já doma v klídku- do práce už nemusím... mimís kope:slight_smile:
a co u Vás malá řádí ? :slight_smile:))
22. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne,cim dalej tym viac;)
takze vy uz viete pohlavie a nepoviete? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kedy si zacala davat maleho na nocnik?ja som sa o to uz par krat pokusila,ale ju tam nic neudrzi,kuka,ze kde ju to davam a nechce tam sediet ani za svet,ani telka ani hracky,nic a nijako ju tam neudrzi...hm
22. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef já jsem dávala od 18měs dřív ne. a to ještě jen 2x denně.. ráno a po obědě po spinkání vždycky , aby byla vyšší pravděpodobnost že bude mít co čurat a pochopí co po něm chci:slight_smile:)) žádné sezení na nočníku a čtení pohádek.. nočník je na čurání a hotovka:slight_smile:
Klidně to nech na léto na ven.. to je nejlepší, aby viděla jak čurá. Dítě prochází fází 1. uvědomuje si že čurá až začne čurat
2. uvědomuje si že se mu chce, ale nestihne to ještě
3. pozná že bude čurat:slight_smile:)
22. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze to je ako maturita:slight_smile: dakujem...ja som si aj myslela,ze je mozno este aj skoro,ako pises,nechame to na leto...
22. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef, já u druhého rozhodně počkám na 2 roky... není kam spěchat je to jen o zralosti CNS,, nedá se to naučit, dítě to musí chápat:slight_smile:
Malý byl komplet bez plenek ve 2,5r.

IP:slight_smile:
22. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak chvalabohu to je len alergická reakcia na ATB, ževraj na penicilín, uf, aj som si vydýchla, ale vypadá smiešne, taký bodkavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samozrejme tvári sa, že je 5 minút pred smrťou-chorý chlap, no čo vám budem hovoriť.
recept- mrkvová omáčka: uvariť 200g mrkvy, potom zmixovať s 50 g kečupu, 50 ml smotany, soľ, korenie -ja som nič nevážila, len od oka a dala som pol na pol sladkú a kýslú smotanu, ja som to robila k hovädziemu mäsu-len som vyklepala rezne, opiekla narýchlo a potom podliala vodou a dusila do mäkka, tú omáčku som už len potom ku koncu priliala a dala prevariť, k tomu knedľa alebo varené zemiaky a brusnicový aleo čučoriedkový kompót, alebo džem na ozdobu.
Teraz ma napadlo, že by to bolo mňam aj ako omáčka na cestoviny, napr, s kuracím mäskom.
22. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly tak to jsem ráda:slight_smile:)
22. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek