Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
23. bře 2010

no musim ist aj ja,uz sa vetroplach zobudil🙂 ideme lietat

mili1
23. bře 2010

Nef manžel môže doma pracovať 😀 a maleho samozrejme beriem 🙂
teraz vypije čajik tak isto ,,kedy ako 😉 🙂 mliečka tiež 😉

mili1
23. bře 2010

Tak ste odišli a zostala som sama 😒 ja idem umývať okno..jooj ako sa mi nechce....
nefa a vaša kolko vypije?

nefertitka
23. bře 2010

nasa 2x mliecko po 240ml a 200 ml inej tekutiny...viac ani nechce....

ellysa
23. bře 2010

no tak som sa nejak zahačkovala 🙂
tu je prvý pokus, ešte to nie je dokončené, nemám ihlu aby som prišila tie kvietky a je veľká, to asi až tak na rok bude, musím urobiť menšiu

bambi7
23. bře 2010

cafte babule no domi rano si da okolo 200ml mlieka aj poobede na veceru ma kasu je tam tiez voda asi 130ml a cez en pije cajik a obed ,jogurt......
co ste dnes robkali?

ellysa
23. bře 2010

ahoj bam, no ja som bola dnes na UTZ a potom domka varila a hačkovala 🙂
inak môj sa vyhádzal ešte viac, tak ja už neviem ☹ akurát volá s mojou doktorkou na SK, lebo táto jeho v AT je nejaká čudná 😠 , už mi to lezie na nervy a aj jemu, ani sa mu nečudujem chúďa moje 😒

ellysa
23. bře 2010

inak dnes keď som bola v potravinách, bolo tam malé dievčatko-Olívia, normálne som sa do toho mena ešte raz zaľúbila, znie krásne a aj rakúšania ho vyslovujú presne ako my, ešte aj to dlhé í. Tak som rada, že mi ju nebudú przniť 😝

mili1
24. bře 2010

Bam nas tiez papa jogurt, chlebik, rozok, obed, vyživky, mliečko tiež ráno, poobede, večer kašu a v noci mliečko,,, on je hladoško tak sa budi 😀 a cajik medzi tym ak je smadny
Včera sme kupili prve topanočky aj papučky tak už môžeme chodiť take zlaté malinké sú 🙂
Som dala maleho spat a nejako sa mu nechce 😀 už chodi v postielke a drzi sa,,, no to je perfektne...predtym sa nevedel postaviť a teraz by sa všade štveral a tak sa pritom teší 😀
elly no si šikulka, pekná čiapočka 😉
Bam ako sa ma mala? a vy?

nefertitka
24. bře 2010

cafte🙂 teeda Mili,no aky je sikovny,uz sa mozte aj za rucicky vodit..;) ak mu to pojde;)

naozaj je pekna ta ciapocka,ked sa budes nudit aj nam uhackuj🙂))) 😀 😝

elly aj ja som alergicka na penicilin,uz odmalicka,chuda,snad mu to prejde rychlo...

my sme boli vcera na slavine s malou a tak tam behala,ze sme ju museli drzat,normalne bezala maraton;) a maleho chlapca 11mesacneho tam balila;) pridamaj fotos nejake;) a inak je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ,ze?sa tesim

bam nevies nieco nove o mabe a malej?

sarlotta
24. bře 2010

Ahojík holčinky🙂

sarlotta
24. bře 2010

ellysa ta čepička je nááádherná na kolk to máš oček ? a kdy začínáš ubírat ? abys udělala zůžení.... musím to taky vyzkoušet🙂

ellysa
24. bře 2010

ahojte 🙂
nef to je super, že je už krásne, malinká sa vybehala a neviem z čoho chceš chudnúť, však si ako špageta 😕
aj my sme dnes s mojím vybehli do Brucku na nákup, dali sme si tam aj obedík už na terase, super. Včera sme skončili na pohotovosti, už to mal hrozne červené, tak ho napchali kortikoidmy, ale zabrali, dnes to už má trošku lepšie. zajtra už ide do práce, tak budem zasa sama 😒 . No ja si program nájdem, mala by som začať prať 😀 .
Mili až teraz som si uvedomila, že ste sa narodili v takom dátume ako budeme my, tak si budem pýtať rady, hneď prvá otázka, akú veľkosť ste nosili v lete? 🙂
bam šup fotky z krstu 🙂

aanda
24. bře 2010

ahojte babulky,
zasa sa nevladzem hybat, dnes zostal manzel doma a bola som u neurologa... napichali ma s injekciami, teraz uz to trosku povoluje, ale som uplne vykrutena do pravej strany.... tie platnicky neposluchaju, jednu mam prasknutu a vytiekla mi, je to 8mm vonku a tlaci mi to na nervy co idu do nohy.... druha je iba vyskocena 4mm, ta nepraskla

.... povedal, ze sa tej operacii chrbtice nevyhnem ... ☹ 😒 😠

ellysa
24. bře 2010

bože Aanda, tak to je nafigu, chúďatko naše ☹

mili1
25. bře 2010

Ahojteee, elly aj vy možno budete májoví ako my 😉 🙂 my sme už v lete nosili veľkosti 62, malý dobre priberal a do tých 56 sa už nezmestil ,,,,,, ja som kupila na začiatku veľkosti 56, nosil ich ale nie dlho,,
aanda to mi je luto ...dúfam že bude lepsie,,,,to je na figu ked je človek chorý a ešte aj o bábo sa musí starať 😒
to si mala aj predtym alebo len po pôrode?
Nef my už cupitame v topanočkach,, včera sme boli na dvore a maly nechcel dnu ist ...stale sa otacal a chcel vratiť 😀
Bam no super ked ste pokrstení,,,,ako bolo? pridaj nejaké fotky ...sme zvedaví na princezničku... 😵

bambi7
25. bře 2010

cafte babulky mili bolo super pridam foto vecer ok 😉
dako mi blbol net tak som tu nebola,vcera bolo krasne tak sme boli s domkou stale vonku a bolo paradne,....dnes pride kamoska aj s muzom a malou a ideme na ihrisko....domka si aspon zabeha 😀

no a mabuska a anicka princeznicka su uz ok tak sa tesim tusim aj dnes budu uz doma 😵 😵 😵 😵 😵

bambi7
25. bře 2010

jaj aanda to mi je luto a dufam ze coskoro bude lepsie....

no tak sa majte babulky za hodinku pojdeme von ......

nefertitka
25. bře 2010

ahojte...
chuda aanda,chrbtica teda veru neni sranda a je to dost dlhodoba zalezitost,moja mama s nou ma tiez problemy,tiez asi pojde na operaciu,pol roka s tym marodila,mala vyskocenu platnicku,aj lezala v nemocnici a nejak to aj tak nepomohlo...ja mam tiez chrbat v prdeli,strasne ale strasne ma bolieva,do toho kazdy druhy den pomaly hlava z krcnej chrbtice,no neni to sranda,tiez musim zajst k lekarke..a nosenie tych nasich deticiek na rukach tomu tiez moc nepridava

elly,ja nechcem chudnut,len to brucho mi stale trci...hm

sarlotta
25. bře 2010

Ahojky holky🙂
sem byla na kontrole na cukr zas a ok po jídle 4,9🙂

aanda šmarjá chuďátko.... tak operaci co nejdřív ne ? nebo chceš čekat kvůli prckovi? kojení a tak ?... ale jestli se nemůžeš pořádně pohnout tak bych na nic nečekala, Tě bude potřebovat víc a víc.

ellysa
25. bře 2010

ahojte, no veru vonku je nádherne, treba to využiť 🙂
sarlott, to máš super hodnoty, ja také nemám ani keď si dávam sakra pozor 🙂
vrátila som sa práve z Blavy, nejaká som z toho unavená, ale poradňa dopadla dobre 😉

mabe
autor
25. bře 2010

Ahoj holky,tak se hlasim z domova. Zatim jenom kratce. Anicka uz bude kazdou chvilku vstavat. Naposledy kojena v 12h, tak uz mruci. Parada byt doma, akorat zabehnout nejakej ritual, v nemocnici byl jiny. Jinak porod - co vam mam rikat...Sice cisar, ale bolel jak svina. Jizva porad boli, ale asi sem mela malo epiduralu. 😝 Ale uz je to za mnou a mam jit u sebe. Krasnej pocit. Zkusim hodit nejaky foto rychle a pak jak budu mit cas, tak prijdu. Jinak manza ma tyden dovcu, tak je to fajn.

ellysa
25. bře 2010

jeeeeej mabuška, ahoj, super, už ste domka 😀 😀 😀 😀 , teším sa na nové správy a fotky. jasné, musíte si nájsť režim. 😀
a hlavne si to užite spolu s manželom. Tebe prajem skoré zotavenie sa 😉

mabe
autor
25. bře 2010

Ahoj elly, je to uplna parada. mala zatim v pohode. doma je jak andilek,zatim teda. dneska nas ceka prvni domaci koupani, tak jsem zvedava. jak budu mit vic casu, tak napisu.

mabe
autor
25. bře 2010

Tak mala spinka a ja mam na vas trosku casu. Co mam povidat.

Ctvrtek: nastup do nemocnice, navecer zacaly bolesti. rikala jsem si, ze zase poslicci.
Patek: rano pry monitor na porod. Asi mala vedela, ze uz je treba. V 8:30h me odvezly na sal. Samo vselijaky hadicky, katetr atd. Dostala jsem epidural. Rezani v poho, tahani male taky, ale pak to zasivani... 😝 Bolelo to jak svina. Nevim, jestli je to normalni, ale me to bolelo moc. Manza mel skrabance v rukach. Jeste ze jsem ho tam mela a drzel me za ruku. Malou me pekne donesl, ukazal, zkontroloval. Pak tech dalsich 24h na jipce taky mazec. Jenom lezis a vsechno boli, plno kapacek, hadicek a bolesti.
Sobota: dopo vyhnani z postele do sprchy. Sla jsem tak 1cm za cm, bolelo to jak svina, krvacela jsem na zem, atd...Mela jsem jeste dren z rany. Pak obed do sebe nasoukat a odpo presun na normal pokoj aji s tim drenem. Malou me prikladaly kazdy 3h k prsu uz od porodu. A najednou v sobotu navecer ji nikdo nedonesl. Tak jsem se ptala a az pak me rekly za 2h, ze ma infekci ze zakalene plodovky a vysokou horecku. Ze musi dostavat antibiotika. To byla pro me rana. 😒
Nedele: dopo prisla dr., ze se stav trosku zlepsil, ze bych ji mohla dostat k sobe. Sice jsem porad byla mimo, ale uz jsem ji chtela u sebe. Takze od ty doby u sebe. A jinak casty ko na jipce a davani antibiotik.
A tak to slo dal. Zvykaly jsme si na sebe. Myslim, ze tedka uz celkem vime. Je to moje prdolka. Porad ma hlad, jedla by furt, musim ji krotit a pak se vzteka. Je to takovej velkej vzteklon. Asi po mamce. 😀

mabe
autor
25. bře 2010

holky, otazka: v cem vam spi deti v noci? ja mam fusak a ma obleceny polodupacky a kosilku. bojim se, aby se neprehrala. v mistnosti cca 22stupnu.

ellysa
25. bře 2010

jqaj znie to dosť brutálne,ale už ste domka a bude len lepšie a lepšie a kojenie v pohode? Kedy ti nabehlo mliečko?

mabe
autor
25. bře 2010

elly, mliko me nabehlo 5den od cisare, jinak jsem predtim dokrmovala

ellysa
25. bře 2010

tak super, a že je malinká taký papkoško, to je len dobre, horšie by bolo keby nechcela papať. Mabuška teším sa z vás, teším a už sa neviem dočkať fotky 🙂 .

mabe
autor
25. bře 2010

elly, foto uz je v albu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru