Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
31. bře 2010

nef nejlíp dušenou šunku... ty dětské výrobky taky nejsou zrovna ideální... veskrze je to to samé jen to má pěkný obal... zrovna to říkali minulý týden v černých ovcích 😠

sarlotta
31. bře 2010

sýry 30% nastrouhat na chlebík, nebo zapéct s těstovinkama

tavené ne.

pak čerstvé tvarohové určitě ano.

sarlotta
31. bře 2010

jo tys myslela jako ve skleničce, aha🙂) tak to jo.

mili1
31. bře 2010

my sme dali šunku taku ako sarlot píše,,nam povedal lekár že už môžeme...a chutila mu ,,,

mili1
31. bře 2010

Dobre idem varit tak sa majteeeee....paaa

nefertitka
31. bře 2010

a myslis,ze jej mozem normalne kupit zeleninu a ovocie napriklad v tescu?bio potraviny su strasne obmedzene,skoro nic nemaju,ale napriklad jablko z tesca mi jedno drzi v spajze nenahnite uz od zaciatku februara a nezda sa mi to celkom normalne,asi moc zdrave nebude...no a trh nemame ziadny po ruke a tam mi to tiez pripada rovnake ako z tesca...
teraz jej napriklad varim kalerab s kuracim maskom a zltko jej tam dam a nastruham surovu mrkvu...to sa odvazim,ale napriklad taku paradjku z tesca, no neviem...
lekarka nam narozpravala ake je to skodlive,ked jej nedame bio alebo tie flasticky a nejak mi to tak utkvelo v hlave..ale neda sa tak stale krmit,tiez mi to pripada fadne a navyse to ide aj dost do penazi,ved je to dost drahe podla mna

nefertitka
31. bře 2010

tie flasticky su vraj vyrabane v bio kvalite a su prisne kontrolovane...no ale neviem

nefertitka
31. bře 2010

mozem jej dat aj tvaroh napriklad na chlebik?

sarlotta
31. bře 2010

nef tak zkus třeba rajčatové pyré bez šupek koupit na omáčku.

To obyč rajče bych nebrala za 3 měsíce budou čerstvá ze zahrádek🙂 to vydržíte už🙂
Pak si je nakup a udělej si svoje pyré do mražáku🙂

sarlotta
31. bře 2010

nef určitě tvaroh od roku v pohodě

nefertitka
31. bře 2010

tak skusim🙂 dakujem za rady znova...tiez musim ist,uz sa zobudila,normalne spala 1,5 hodiny,nechapem 😀
pa

sarlotta
31. bře 2010

to je tím počasím🙂

sarlotta
31. bře 2010

tak jsem po obídku, beránek se peče a furt prší a prší.. aaaaaa.

nefertitka
31. bře 2010

a ja som mala spenat... 🙂 sem tam nieco dietnejsie nezaskodi...teraz som ju zas pol hodinu uspavala ufff....no asi tak dlho spala fakt kvoli pocasiu,ked je chladnejsie,haja lepsie a ked este k tomu aj prsi... 😉

ellysa
31. bře 2010

ja som mala mäso s ryžou, špenát bude zajtra, to je zvyk na zelený štvrtok 🙂
inak je možné, že by mi trocha kleslo brucho? Možno sa otáča 😨
baubule, aké vložky ste používali doma po pôrode, môžem si už kúpiť normálne tenké, alebo budem musieť mať také tie hrubé ako v nemocke?

bambi7
31. bře 2010

cafte babulky dakujeme za pochvalu domky 🙂 no pred chvilkou sme prisli domov boli sme si pobehat bez kocika a pohodka ....

no elly ja som len v nemocke mala tie hrube vlozky doma uz klasiku tie tenke 😉
no a vidim ze preberate co kto papa 😀 nasa domka flasky nechce tak jej varim stale a da sa uplne super papa a ja zasa nekupujem nic bio ja tomu neverim a pytala som sa aj detskej lekarky a ze podla mnej je to tiez zbytocne....ze to nie je ulpne tak ako pisu a ja som tiez jedla normalnu zeeninu a som tu .....a ja kupim ked je pekna aj v tescu ......nasi budu mat v zahrade ale co teraz?niekde kupit musim a skusala som aj v zelovoci a aj inde je to jedno zalezi kde je cerstva.........
a boli sme pred 2 dnami na ihrisku bolo tam dievcatko malo 1 a 4 mesiace a domi bola taka velka ako ona tak vidite rastie super no cel tato 😀
tak sa majte krasne
a to stretko by mohlo byt ten 2 august.tyzden ok? ten 1 som na dovolenke suhlasite?

ellysa
31. bře 2010

bambi Domi bola krásna, ako taká bábika 🙂
ja inak tiež veľmi tým bio veciam neverím, skôr keď niekto niečo pestuje doma
ja sa vám na stratko záväzne nesľubujem, lebo naozaj neviem, čo bude, ale ak by sa dalo, aspoň by sme prišli na skok, od našich je to kúsok

nefertitka
31. bře 2010

ahojte...este som nakukla...elly normalne si vypytaj v lekarni poporodne vlozky,mali by byt priedusne,ked mi tam v nemocke videlo obycajnu vlozku,skoro ma zlincovali a kup si tie poporodne gatky take sietkove,aby ti prudil vzduch a rychlejsie sa hojilo,ak budes rodit normalne
ja tiez nie som zatazena na bio,ani som to nikdy nejedla,ale fakt mi nepripada uplne normalne ked jablko z tesca drzi v spajzi uz dva mesiace a nic mu neni...to prirodzene vypestovane jablko nedokaze...ako pise bam,aj my sme jedli normalnu zeleninu a nic nam neni,ale kedysi bola zdravsia ako je teraz...teraz sa to vsetko pestuje umelo aby to co najkrajsie vyzeralo a co najdlhsie vydrzalo...no ale tiez kupujem v tescu,nic ine mi ani neostava,naj by bolo mat vlastnu zahradku
a kde bude to stretko teda?

bambi7
31. bře 2010

cafte babulky elly dakujem za pochvalu je to nasa princezna 🙂

no to stretko by mohlo byt toho od 13.8 do nedele to je 15.8 ale jasne ze mozete prist aj v sobotu 😉 ja zavolam lid a dohodneme sa....a elly jasne ked nebudes moct aspon nas prid kuki budeme velmi radi teda aspon jaaa 😀

a co ste dnes robkali?

bambi7
31. bře 2010

no mne este jablko nevydrzalo viac ako 8 dni 😅 tak kupujem dobre 😀

mili1
31. bře 2010

Ahojteeee, ja sa pripajam k bambi ani ja moc na bio neverim, my mame zeleninku zo zahradky, a mame ju v pivnici, ale uz som aj kupovala a bola v pohode, jablka sme kupili domace, su uložené, ale ak ich donesiem hore tiez mi dlho nevydrzia malemu velmi chutia,,, 😉 😉
Ja som zopar krat kupila aj flaštičky aby mal malý trocha zmenu , ale posledné mesiace už nekupujem,,,len varim a chuti mu skoro všetko,,,,
Na stretko by sme dosli ,,,ved uz sa na vás teším....dufam, že dovtedy prerobíme a bude všetko hotové... 😉
elly mozno sa uz malá pretočila ...ked sa moj otocil som to riadne cítila
ja som si kupila do nemocnice tie hrubé vložky a tie som hned spotrebovala tak potom mi moj doniesol este zopar baleni,,,ja som ich ešte dlho aj zopar tyždnov používala aj doma.....
aj nohavičky sťahovacie sieťkované su dobre čo piše nef ,,,,mne ich aj doktor odporučal,,, iné mi ani nedovolil ,,,,, že rana sa ma vetrat a skôr sa zahoji

mili1
31. bře 2010

Babulky a prečo mi zmizla fotka? 😠 nejaké iné pravidlá?

ellysa
1. dub 2010

dobré ránko
mili no nejak tu mizli fotky, netuším prečo 😠 , či nespĺňali nejaké pravidlá, či čo?
ja utekám do BA na cukor-krv a konečne dovybavovať ten výstup do práce, hádam už posledný krát a rozlúčiť sa, asi budem plakať bleeeeeeeee 😝 😝 😝
pozriem aspoň tie nohavičky, asi načase rozmýšľať, čo mi bude treba do pôrodky
zatiaľ pekný deň

mabe
autor
1. dub 2010

dobre ranko devcata,

tak noc nic moc. anicka sice spala od pulnoci a spi jeste ted. ale dvakrat si ublinkla a porad vzdycha - asi prdiky. takze jsem byla porad vzhuru. tedka si delam snidani, treba to stihnu nez se uplne probere. manza je uz dneska v praci. vcera jsme byly u te pani dr. na ocicka nam dala nejaky antibiotikovy kapky, pokud se to nezlepsi, tak nas posle po tydnu na ocni. do nosu chrciciho taky kapky na tyden a vzala vyter z nosu, jestli tam neco jeste nemam z te infekce z porodky, pak vitamin K, D, na zadek Imazol a umyvat po kakani jenom vodou, na prdiky Sab Simplex a ja kojici caj a kojici stravu. takze jsem zdravi, ale mely jsme 3recepty o dvou polozkach. 😀 😝 jinak jsme vyrostli o 2cm od narozeni a od propusteni z nemocnice, coz je tyden nabraly 220g. 🙂 rikala, ze to zvladame s manzou uplne bezvadne, podle toho jak se chovame. tak jsem teda podekovala a cucela. zepry to vypada, ze uz mame nekolik deti, jak jsme klidni, sehrani. ze prvorodice byvaji chaoticti, nervozni, jeste nevi co maji delat, na prvni navsteve u dr. 🙂

nefertitka
1. dub 2010

ahojte,uz mate pripravene vajcia? 😀

mabe
autor
1. dub 2010

nfi, ahoj jeste nee. ale manza me vcera koupil bily vajicka

mabe
autor
1. dub 2010

tak mala napapana a dana do postylky, uvidime, jak to dlouho vydrzi.

mabe
autor
1. dub 2010

dala jsem dalsi foto

nefertitka
1. dub 2010

zlatulinka,tie licka ma strasne rozkosne;)

mabe
autor
1. dub 2010

nefi, dekuju. pekne papa. tedka si pisti z postyky, zkousi to na mamku. pokud nebude histericky rvat, tak ji necham.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru