Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. dub 2010

musim si udelat jidlo. pecu si stehna kureci a budu to mit s ryzou a zeleninou varenou

nefertitka
1. dub 2010

😀 mus si si troska aj hlasivky precvicit 😉

mabe
autor
1. dub 2010

tak bohuzel uz ji mam v naruci 😝 . to byl jekot. aspon ze to kure jsem stihla dat do trouby 😀

sarlotta
1. dub 2010

dobré ránečko🙂

mabe
autor
1. dub 2010

sarlotko, ahoj

sarlotta
1. dub 2010

Mabe blahopřeju k prohlídce u doc🙂 no vidíš jaká jsi šikovná maminka 😵

aj to kuře upečeš🙂)))

Víš ona nic jiného neumí než brečet, tak se tak projevuje abys na ni nezapoměla... to je příroda... a maminkám to šííííleně drásá nervíky🙂 to je taky příroda- hormony🙂) Tak buď v klidu všechno je ok.

mabe
autor
1. dub 2010

vsak ji hojdam a vykladame si 🙂

mabe
autor
1. dub 2010

myslim, ze do dalsiho kojenu neusne. aspon si po o lehneme spolu 🙂

sarlotta
1. dub 2010

je úžasná jak spinká s ručkama nahoře 🙂))))) 😵 😵 😵 aj já chcííííí takového bečánka🙂))))))

mabe
autor
1. dub 2010

fakt chces becaka? 😀

mabe
autor
1. dub 2010

ona dela sileny ksichty

nefertitka
1. dub 2010

o chvilu sa dockas sarlottky;)

sarlotta
1. dub 2010

no ještě 4měsíce nef🙂)) ale těším se moc 😎

dadqa86
1. dub 2010

ellysa: mnoo jasne ze vymenim pretoze to nieje mozne aby ma nevysetrili a budem aspom kludnejsia ako si aj napisala ty 🙂 a co ako sa mas? 😉

nefertitka
1. dub 2010

4 mesiace su nic🙂 ani sa nenazdas a je tu august;)
mne tak neskutocne rychlo leti cas v poslednej dobe.....

mabe
autor
1. dub 2010

holky, my mame zitra 14 dni, to je sileny. tak jsem ji zpivala a usinala, zkusila jsem ji dat zase do postylky, snad zabere. na jidlo ma min. hodku cas.

ellysa
1. dub 2010

mabuš fakt to krásne zvládate 🙂 klobúk dole, ja budem asi ten druhý prípad, čo hovorila vaša doki 😕
tak som všetko vybavila, odo dnes som nezamestnaná, to je čo? v dnešnej dobe sa dobrovoľne vzdať práce, no čo, však ma teraz čaká iné 😎
inak mám ti popôrodné nohavičky, vyskúšam, či sa vôbec do nich vopchám a inak trochu som sa naľakala dnes som si naška na nohavičkách taký tmavo žltý až béžový výtok, ale na papieri nič, ani ma nič nebolí, netvrdne bruško, čo myslíte, mám radšej volať?

mabe
autor
1. dub 2010

elly, me rikal dr., ze je to jak se chystaji porodni cesty. dokud to pry nebude krvaceni, tak v poho. ale radsi zavolej, budes klidnejsi.

mabe
autor
1. dub 2010

elly, a dekuju za kompliment 🙂

sarlotta
1. dub 2010

Holky došly mi šatičky))) super, jsem je musela vyměnit- XL mi bylo velké.. tyhle jsou ale perfektní... na nejmenší velikost bříška zatím- paráda 😎

mabe
autor
1. dub 2010

paradni saticky 🙂 . tak jsem zmakla druhy jidlo mezi brekem. tedka ji mam na rukach a v poledne budeme kojit

sarlotta
1. dub 2010

děkuju, ještě mi přišly peřinky do kočárku a plenky... jééé dárečkový den 😀

bambi7
1. dub 2010

cafte babulky ako sa dnes mate ,?vonku je nadherne boli sme trosku pobehat......

mabus anicka je krasna 😉 a tie licka parada... 🙂

co mate na plane zajtra a cez vikend.....no je volno to je super aspon mame tatinka doma ale sibacku nemusim 😒 no dako prezijeme tatinove oblievanie a inak nepustim nikoho a je 😀 😝
tak vam prajem pekny den

bambi7
1. dub 2010

sarlott pekne saty a aj brusko 😉
a babule kto teda ide na stretko aby som vedela kolko izieb? ja idem mili a este?

ellysa
1. dub 2010

bambi tu je sviatok len v pondelok, tak ja sa dočkám mužíčka až cez víkend, navye teraz chodí z práce až okolo ôsmej-deviatej večer a hneď si ide ľahnúť, tak sa ani nevidíme,ale aspoň v pondelok bude doma.
Nič peciálne na víkend nechystáme, len si oddýchnuť, neviem aké hlási počasie ale ževraj nič moc, tak dúfam, že sa dostaneme aj niekem von na výlet a keď nie budeme ležať 🙂 .
Tiež som bola ete von, kúpila som malej krásnu bundičku zana 1 EUR, no nekúp to 🙂
a pridávam aj foto nových čiapočiek-inak už som tri rozdala 🙂

sarlotta
1. dub 2010

elly krásné moc🙂 to si dělala normal dlouhé sloupky a pak 4dlouhé do jednoho očka až do konce ?

ellysa
1. dub 2010

sarlott, ďakujem, áno tá ružová je kým nedosiahneš požadovaný priemer DS a potom vzor 2ds, 1 ro, 2ds
tu je návod, tá červená je už podľa neho odhora robená tým vzorom, ale inak je veľká, ja som ju aj zmenšila, pridávala som v tom 5.r len ob tri vejáriky, ale aj tak je to tak na skoro ročné bábo
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1254

mabe
autor
1. dub 2010

holky, tak jsem vyspinkana - 1,5h s anickou, ono jeste dospava. vidim to tak do 15h, pak uz bude mit hlad.

bambi, ahoj, tak my jeste tyden musime vydrzet s behanim po venku. 🙂 uz se moc tesim. zavrena doma, nic moc. anicka ma teda na tyden ty kapky do nosa a ocek, takze to tak akorat vyjde, ze se vyleci a jdeme na to. dneska dojdou tchanovci na chvilku, zitra si tetka se strejdou a tak. o vikendu si budeme uzivat tatku. ja ty velikonoce taky nemusim, ale manza me donesl vcera z obchodu bily vajicka, tak je budu muset obarvit.

mabe
autor
1. dub 2010

holky, ja jsem na ty domaci prace - pleteni atd. guma, takze pro me to neni. 😖 😀

sarlotta
1. dub 2010

díky elly vyzkouším🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru