• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
autor
dobre ranko devcata,

tak vychazka vcerejsi prvni paradni, foto v albu. anicka spinkala pekne. potom uz spinkala az do rana, samo s nekolika kojenima a koupanim (to jsme trosku plakaly). ja vstavala pred chvilkou a ona tedka vriska, musim jit kojit, pak se stavim a doctu.
9. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady mame prababicku a chystame se ven. :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...my hadzeme plienky normalne do kosa a nemam dojem,ze by nam to tu nejak smrdelo,ale je zas pravda,ze sa to strasne rychlo plni a stale len vynasame smeti:slight_smile:
mabe uzili ste si prechadzku?hajkala v kociku?

mili ak sa nemylim,tak mas dnes meniny,ze?Tak vsetko najlepsie;)dnes si symbolicky asi strngnem s tebou varenym vinkom,nech mi ta nadcha rychlejsie prejde :wink:
9. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránečko holčinky:slight_smile:
9. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mabe super:slight_smile: to víš venku se spinká dobře:slight_smile:
9. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ako sa maju sarlottky?:slight_smile:
9. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nef... dobře:slight_smile: bříško roste :wink:
9. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee,,,,,,, nef ty máš dobrú pamäť,,,ano mám,,,,,ďakujem krásne za prianie.. :wink: si zlatá.....a tiež si pripíjam s tebou....jooj varené vínko by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snáď pozdejšie :wink:
mab krásne foto..... :wink: :slight_smile:
šarlotka a nef chcem sa vás spýtať tie autosedačky máte skupinu 2 ? 9-36 ? lebo som čítala že pre nášho je táto skupina nevhodná tak teda neviem či skupinu 9 - 18 alebo tu druhu? som teda ale blbá z toho už ... :unamused:
my sme dnes boli hore od 12 - 3.00 , malý nechcel spať a lozil po posteli :grinning: to je najlepšie ak vstane uprostred noci a nechce spat :unamused:
9. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
super a maly sa tesi na sestricku?:slight_smile:

ja som sa strasne tesila na sestru(je medzi nami 5 rokov rozdiel),ale mala som v sebe zakodovane nejak,ze ked to bude chlapcek,tak ho nechcem :grinning: ...a ked sa narodila,tak som mame neverila,ze to je dievcatko a vypytovala som sa jej,ako to vie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
za malo Mili;)
ja som uz poslala link na tu autosedacku mili...neviem,ci si pozerala....a mame 9 - 36.....a preco je pre vasho ta skupina nevhodna?
nam sa tiez Nikolka budi v noci a potom nie a nie zaspat,ale taky je manzel zlaty,ze ju teraz uspava on,lebo ja sa este necitim dobre...to budu tie zubky...
9. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili taky blhaopřeju:slight_smile:
ta britax evolva je 9-36kg... je nejlepší v této kategorii-provedením i materiálem i bezpečností.... 9-18 je lepší že by sedačka neměla být tak dlouho jedna, víš- kvůli potahu a bezpečnosti- že se vyvíjí pořád nové :wink: ale zase do té 9-18kg musí mít dítko určitou výšku- zapíná se už normal pásem z auta , tak aby to neměl přes krk vedené víš:slight_smile:
9. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda promiň u 15-36 je normal pás... kolik teda vážíte a měříte ?
9. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj u nas su zubky,,,, :wink:
dakujem sarlotka,,
sarlot mame vajičko ale už chceme onedlho kupit ..zatial mu netrčí hlavička len nôžky,,,, mame 10,5 kg ale myslim že onedlho budeme mať aj viac...
Takže je lepšia 9 - 18? som z toho magor :unamused:
nef pozerala som,,,,
9. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som 9 -36 sarlotka... :wink:
9. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ber to jak dlouho bude dítko v té sedačce 9-36kg kolik let....
já bych vzala 9-18 od maxi cosi anebo doporučuju tu Britaxku - já jsem spokojená:slight_smile:
vajíčko je opravdu tak do těch 9kg :wink:
9. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili aj v obchode vam budu vediet poradit,my sme rovno radsej kupili 9-36...ona sa nastavuje podla kil....takze mate vystarane na dlhsiu dobu,moj nazor
9. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem ji kupovali pže sem myslela že malý poroste rychleji... mno a bude mít 5 a pořád váží 14,5kg :astonished: aspoň že roste:slight_smile:))
9. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu Britax evolvu mám 9-36kg
9. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nef aj ja som myslela aby sme už nemuseli kupovať ale mi radia že radšej 9 - 18 a potom čo píše šarlotka...som pozerala tie maxi cosi su pekne aj tie romerky,,, šarlotka vy ste ju mali od kolkých mesiacov túto 9 - 36?
nef ano chcela v obchode najlepšie povedia, ale radšej popozeram aby som nekupila zlu :wink:
9. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vajíčko do 13 kg...
9. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili uz by ste ju veru mali kupit,uz ked mu trcia nozky....ako pise sarlotta,tie vajicka su tak do 9 kil...a navyse v autosedacke sedi smerom dopredu a moze sa obzerat:slight_smile:))Nikolka nechapala,ked zrazu sedelav aute opacne;)))strasne bola zlata, na vsetko ukazovala
9. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze tie autosedacky lepsich znaciek su vsetky bezpecne a v pohode...
9. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili co já vím:slight_smile:))) malý měl v roce 8600g takže nějak po tom roku :grinning:
9. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef ved uz chceme asi 2 mesiace kupit ale nejako u nas nie su a na nakupy sa chystame onedlho tak kupime ...samozrejme že ja pozeram kazdy den na nete a je ich tolko že a neviem rozhodnut :unamused:
9. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky takže aj tato trieda bude dobrá? 9 - 36? sarlot ale ty si radila že radšej 9 - 18 ano? ked rychlo rastie .... :grinning:
9. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili vybírej maxi cosi: 9-18kg-) jsou nejlepší. Já jsem na tom taky tehdy seděla a hltala diskuse:slight_smile:))))
budeš mít pro druhé dítko a pak koupíte 15-36kg.
my budeme muset taky pak koupit až Šarlot vyroste:slight_smile:
9. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme kupovali, ked jej uz trcali nozky,ked mala nad tych 9 kil...
a ja by som ti radila 9 - 36:slight_smile:
9. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili je to na Tobě....
u těch 9-36 tu britaxku u jiných značek si nejsem jistá kvalitou :wink:
9. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili všetko najlepšie :grinning:
sarlott, tak už ste prezradení? :slight_smile: A Kryštofko má len toľko, to je špagetka, môj synovec má 4,5 roka a 25 kg :confused: on je zasa taká buchta :grinning:
9. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek