Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
7. črc 2009

Aj ja chcem ist na kavu 😀 Nef a cez noc ti spi v kuse celu noc prespi alebo nie?

bambi7
7. črc 2009

no ja chodim na kavu casto 🙂

nefertitka
7. črc 2009

no ale kde mili,budi sa 2x minimalne...tuto noc sa zobudila o 2hej,napapkala sa,potom o 4tej a uz bola hore,furt zdychala a pazvukovala a pistala a hmkala a co ja viem co este🙂

nefertitka
7. črc 2009

ved uz sme z toho troska nestastni,sme mysleli,ze takato vacsia uz bude pekne spat celu noc...a dnes rano sme ju nasli nalezmo na sirku postele s hlavickou zarytou do hniezda a prehnutou dozadu a chuda sa nevedela odtial dostat

bambi7
7. črc 2009

no nasa spala dnes superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr klop klop 😀 ale nadranom bola u mna spavam s nou este v detskej ale len do 3 mesiaca 😀

bambi7
7. črc 2009

juj nef 😒 chudatko male

mili1
7. črc 2009

Nef no ved aj ja som myslela ze vacsie uz prespia celu noc, moj tuto noc spal dobre klop klopppp ,,, bam ako klopeme,,,, sa bojime 😀

bambi7
7. črc 2009

kam odisla mili?

nef a ako sa inac mate?

mili1
7. črc 2009

Tus sommmmmmmmm, nef aj y ju mate v deckej? my mame v spalni postielku.... este nie je decka 😒

bambi7
7. črc 2009

ja som rada ze ma svojuizbu je to fakt dobre aspon mne to vyhovuje a mala si nebude musiet zvykat sama tam to uz pozna ked pustim kolotoc vie kde je 😀

bambi7
7. črc 2009

nebojkaj mili aj to bude vsetko postupne 😉

inac babule ked budu mrnusi vecsi musime spravit stretko

bambi7
7. črc 2009

mili ty mas umele nechty?

bambi7
7. črc 2009

no kde ste co ste usliiii halooooooooooooooooooooooooo

mili1
7. črc 2009

NIe bambi uz nemam, uz ked som bola v nemocnici uz som si ich postupne dala prec 😀
neviem si predstavit s umelymi nechtami ... 😒
A ty? mas?

nefertitka
7. črc 2009

tu som

nefertitka
7. črc 2009

uz sa zobudilo loptosidlo male🙂 tak sme papali....my sme s malou v izbe, sme v podnajme a mame len 1 izbu...

mili1
7. črc 2009

Inac ja som tiez skusala vselico v tom kociku a nechce na nic zabrat, som povedala ze kocik mozeme predat 😀

bambi7
7. črc 2009

nie ale rozmyslam ....ja som nikdy nemala ale mam svoje dlhsie nie moc ja neviem mat kratke vadi mi to,,,,,nikdy som netuzila po umelych ale teraz sa mi moc lamu a vadi mi to 😒

nefertitka
7. črc 2009

a kolko vazia vasi mrnusi?

bambi7
7. črc 2009

no nef to neviem 17 ideme do poradne 😉 a vasa nikus?

mili1
7. črc 2009

Hej to stretko to je dobry napad 🙂

bambi7
7. črc 2009

no rada by som vas spoznala ved ste mi take blizke ako keby som vas poznala dlhooooo 😀

mili1
7. črc 2009

Moj vazil pred tyzdnom 4 a pol kila,
Nechty sa aj mne velmi lamu tak teraz ich mam kratke 😒

mili1
7. črc 2009

Aj mne ste blizke 😉 a to iste sa mi zda ako tebe bambi

bambi7
7. črc 2009

ja si asi dam tie umele ale kratke teda nie moc dlhe 🙂 ja neviem byt bez nechtikov

nefertitka
7. črc 2009

nasa ma nieco okolo 6.5 kila, no aj ja sa rada stretnem🙂))

bambi7
7. črc 2009

mili ved my si uz davno citame myslienky 🙂 myslim ze by sme si vsetky dobre rozumeli

nefertitka
7. črc 2009

ved my mozme aj niekedy skor bam....ja mam kratsie,aby som ju neposkriabala nahodou,uz sa mi to par krat podarilo

bambi7
7. črc 2009

aj mab by som rada stretlaaaaa

jasne dame stretkoooo

mili1
7. črc 2009

Ja si dam tiez ale pozdejsie, ja som bola s nimi spokojna ale objednam si tu sadau z netu a budem si ich sama robit,
Nef aj ty si uz chodila na kavu s malou ako bam? Aj ja chcem....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru