Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
9. dub 2010

šarlotka ,,, aj ja tak rozmyslam že aj pre druhe,,tak asi 9 - 18, 9 - 36 britax, uvidíme čo budú mať v obchode a potom možno objednám z netu a určite britax alebo maxi cosi,,, ale britax su take vačšie.... 😉
nef, šarlot dakujem za rady .. ste zlaté... 😉 🙂
nejako mi to ide pomaly 😒

mili1
9. dub 2010

elly ďakujemmmmmm, tolko priania 😵 😉 🙂
a ešte rozmyšlame či isofixom alebo bez autosedačku,,, vy mate bez?

nefertitka
9. dub 2010

ja akurat pozeram na stranke www.fotolabxxl.sk,ze by som dala urobit nejaky obraz Nikolky a zavesila na stenu...alebo viac malych,ja neviem...hm
ahoj elly;)Olivia vyskakuje z bruska?🙂

sarlotta
9. dub 2010

elly já si stejně pořád nejsem jistá🙂))) no v úterý jedem do Zlína zas.. tak snad se ukáže pořádně prcek🙂

mili1
9. dub 2010

Šarlotka tak malý bude mať sestričku,,,už sa teší a vyskakuje? 😵 😉
nef to je dobrý nápad s tým fotom,,,aj ja som rozmýšlala,,,moja švagriná má a je to velmi pekné.... 😉

nefertitka
9. dub 2010

neviem sa ale rozhodnut,ziadna z fotiek co mame sa mi moc nezda vhodna na obraz🙂 musim urobit nejake nove

sarlotta
9. dub 2010

mili no těší se🙂 ale zdá se mu to dlouho čekat až do srpna 😀 😀

ellysa
9. dub 2010

nef, no veru urobte si fotovíkend 🙂
sarlott tak snáď sa už prďolka ukáže v plnej kráse 😀

mabe
autor
9. dub 2010

ahojte holky, tak jsme zpet z prochazky. byly jsme venku 1,5h, mala pulku spala, jinak plakala, asi si musi zvyknout. s kocarkem je videt, jakej je stav chodniku a cest. tedka jsem ji dala do postylky. zitra pujdeme s tatkou na vetsi prochazku.

sarlotta
9. dub 2010

mabe to je fajn, hned to líp utíká, že🙂

mabe
autor
9. dub 2010

sartlotko, venku je to parada. sice jsem unavena, kdyz kazdy 3h vstavam, ze? ale je to bezva. mala si musi asi jeste zvyknout na kocarek a velky drncani, protoze ty chodniky, hruza.

ellysa
9. dub 2010

mabuška ale vám to uteká, už máte 3 týždne 🙂, no von je fajn, a teraz je naozaj skvele, tak akurát v lete to už zasa bude záhul, vonku tak jedine skoro ráno, alebo večer

mabe
autor
9. dub 2010

elly, utika to. 🙂

bambi7
9. dub 2010

cafte babulky
mili vsetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a k tm sedackam mne sa tie maxi....nezdaju najlepsie ale jasne je to na kazdej treba si pozriet aj studie.....ono sa na nete a hlavne na diskusiach precita kadeco .... 😒 😉

a ako sa mate tehulky a netehulky
?
idem dat domi spat a potom ideme von ,rano sme boli klasika na ihrisku.....
tak pekny vikendddddddddddd

ellysa
9. dub 2010

ja budem chcieť túto-červenú, hádajte prečo? 😀 http://www.babydirekt.eu/sk/baby-safe-plus-shr-...

ellysa
9. dub 2010

a videli ste predpoveď na víkend, super 😠

bambi7
9. dub 2010

elly super vyber my mame tiez romer 😉 😀 aj maxicosi je dobra tiez vyhrala ocenenia ale nie v kazdom teste ako romer ta boduje stale 😉ale je to na kazdej a samozrejme treba mat aj dobre auto teda bezpecne v takom trabante je to jedno no nie 😀

no kde ste? halooooo

dadqa86
9. dub 2010

Ahojte baby ako sa mame a co mame nove? 🙂

sarlotta
10. dub 2010

dobré ránečko 😉

sarlotta
10. dub 2010

hele sem tvořila i s modelem🙂))

mabe
autor
10. dub 2010

dobre ranko, no noc teda naprd. navsteva odesla o pulnoci a anicka nechtela spat az do 1:30 😝 . byla protivna, rvala a nic nechtela. nevim, jestli to bylo tou navstevou, sem tam v ruce pospavala nebo proste mela blbej vecer. takze jsem totalne rozhozena, uz se tesim az si s ni lehnu po o. jinak navecer prijde tatka, uz ji nevidel 14 dni kvuli nemoci a mamka chce dojit driv a vozit ji. rekla jsem ji, ze si zavolame v poledne, ze mozna s manzou pujdem odpo spolu na prochazku. pak tchyne se chce stavit tedka dopo, vubec na ni nemam naladu. vim, ze anicku videla naposled v pondeli, ale to je jeji problem. zitra k nim jdeme na obed. vcera me sprdla do telefonu, ze anicka nemela na prvni prochazce cepici. venku bylo 20C a ona byla zachumlana ve fusaku. mozna ji mela mit, ja nevim, ale jak me to rekla. 😠 nejradsi bych ji rekla, ze jsem moc unavena a ze se uvidime zitra, ale ja su mekon. 😖

sarlotko, parada.

sarlotta
10. dub 2010

Mabe to máte jako sobotu návštěvní den, nebo coooo 😅 😀

mabe
autor
10. dub 2010

vypada to tak, ale nehodi se to. anicka je protivna, porad breci

sarlotta
10. dub 2010

Mabe tak to zruš a vyjeďte si pěkně v klidu sami na procházku... nemají co otravovat... víš co... hodně dělá když Ty jsi v pohodě.. pak je i dítko 😎

dadqa86
10. dub 2010

dobre ranko 🙂

mili1
10. dub 2010

Ahojte...šarlotka šikulka si ....aj s elly ..pekná čiapočka,,,,malý riadny fešák v nej.... 😉 aj...ja som dávno štrikovala aj hačkovala a rôzne vzory ale už som zabudla ,,,😒už by som sa teraz do toho nepustila,,,ani nie je čas.... 😒 radšej kupim v obchode 😀 😝
rozhodli sme sa teda pre tu romer king alebo duo ....duo ma aj isofix tak zato ...no uvidíme na živo ,,,a je aj v zálohe aj tá maxi cosi,, je najlepšia v testoch 😉 ale romer sa mi zdaju vacsie aj pohodlnejšie , v king je aj opierka ...
bambi dakujem 😉 🙂
mab no kazdy chce byt mudry a davať rady 😀 😒 ale ty sama vieš a postupne na všetko prideš... 😉 🙂

sarlotta
11. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
11. dub 2010

mili nejlíp tu sedčku vyzkoušet v obchodě- ať si tam malá sedne a taky ať Vám ji zkusí dát do auta... dobrý prodejce by tohle udělal bez keců🙂

ellysa
11. dub 2010

ahojte, ako víknedujete 🙂
my sme včera boli pokukať v detskom obchode, tak sme nakúpili ešte pár blbostí, zasa padlo 100 EUR 😅 , ja som si kúpila sťahovacie nohavičky po pôrode, malej ešte podložku na prebaľovanie na sušičku do kúpelky, vreckár na postieľku, hniezdo, nejakú kozmetiku, klieštiky, termo obal na fľašu, náhradné náplne do koša na plienky...
chceli sme kúpiť aj vaničku, ale nejak sa nám žiadna nepáčila, nechceme tvarovanú, ale obyčajnú a do nej lehátko, mne sa páči toto lehátko, ale nejak nám nesedelo do žiadnej vaničky, len do jednej a tá sa nepáčila môjmu, lebo má na spodku také 4 akoby dierky, že na čo to je, tak neviem, všade majú tie isté vaničky...mám dilemu 😕

bambi7
11. dub 2010

cafte babulky

no elly nakupna horucka ze 😀 to poznam no ja ked budem zasa tehu ak bude chlapcek tak zacnem nakupovat no ruzove mu nedam 😀 ked bude babulky tak je vsetko 😀 no uz sa tesim 😀 uzijem si dovolenku a idem na vec 😀 😀 😀 😀

no domi uz spinka chudatko bola taka unavena malo spala a je daka umrncana stale ma ruku v pusinke asi zubky? 😅 no uvidime,,,,,,a je po vikende ale to letiiiiiii
no uz sme aj trojkolku v piatok vyskusali a parada tak sa jej pacilo nasi ze nech jej ju uz dam 😀 no pocuvam ich ved to kupili oni malej 😀 na narodky......
no a zajtra pondelok snad nebude prsat.....
a co ste robkali?
tak paaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru