Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
13. dub 2010

mabe hovorí sa, že cumlík nie, ale ja už mám tiež nachystané, no čo sa zbláznim, keď iné nezaberie? ja som dudlala do troch rokov dva naraz a nič mi nie je, ešte aj zuby mám rovné a pekné

mirip
13. dub 2010

jej mabe vy už ste na svete, nechodím velmi často na kona a ked hej tak len nakuknem do určitých tém, gratulujem a nech ste zdravé obe 🙂

sarlotta
13. dub 2010

elly děkuju 🙂 ale u Vás už je baba jasná ne 😀

mili1
13. dub 2010

Ahojteee, sarlot aj mne by sa zišla taká masáž 😀
Mab my sme cumlík nedali asi tri týždne a potom sme dali a všetko bolo v pohode...zistil že z toho nič nejde 😀
ellysa pomaly ťa už čaká princeznička v náručí... 😵
sarlot drýím palčeky 😉 🙂

ellysa
13. dub 2010

no 4 krát nám to povedali 3 doktori, tak dúfam, ale človek nikdy nevie 😉

sarlotta
13. dub 2010

Mabe podívej, podku máš dost mlíčka a nebojujete s kojením, tak nevidím v cumlíku žádný problém... ne místo kojení.. ale venku když se vzbudí v kočárku a nebo na usnutí po 20min kojču pohodě 😉

sarlotta
13. dub 2010

Mili díky🙂

mili1
13. dub 2010

mab tak ako hovorí šarlotka s cumlíkom 😉 🙂

mabe
autor
13. dub 2010

kojeni v pohode, mam to na uspavani

sarlotta
13. dub 2010

stejně Ti to Áňa prokoukne🙂))

mabe
autor
13. dub 2010

uz to zacina pomalicku prokoukavat. nenecha si ho pokazde 😀

nefertitka
13. dub 2010

ahojte...
mabe my davame cumlik stale,na hajanie,rychlejsie s nim zaspi a dlhsie s nim haja,ked ho nema,tak sa budi...
cez den ked je hore vobec,mna vyslovene az poraza niekedy,ked vidim 3rocne dieta behat po ulici s dudlom 😵
ale uz ju budeme odnaucat od toho asi...no uvidime...

bambi7
13. dub 2010

cafte babulky ako dnes?

no domka je napapana a pojdeme spinkat .....
no k cumlikom ja som mala do 5R 😅 no nedalo sa inak 😀 a mala som ich 10 a mam dobre rovne zubky a domi moc dudle nechce jedine ked ide spat 😉 takze mab neboj cumel je ok ....

a co ste mali na obed?

nefertitka
13. dub 2010

ja hrusku a jablko;)zas som pribrala, do dovolenky musim dat trocha dole 😅

bambi7
13. dub 2010

mne nevadi ked vidim dieti s cumlom ved kazde je ine a lahko sa hovori nedaj mu ved to je najmenej podla mna ked ma dudel ..... 😀
😀

mabe
autor
13. dub 2010

nefi, ja nechci aby si na neho nejak zvykla. jakmile se ztisi a nebo usne, tak ji ho vezmu. tedka treba je najezena, ale nechce se ji spat a breci, tak sem ji ho dala do postylky. no, kdyz vidim ty decka velky s dudlikem, tak me malem porazi.

ahoj bambi, dekuju. ona taky ho nechce porad. vypluvuje ho. sem tam kdyz ma spat a uz je protivna, tak na neho kapnu trosku sab simplexu - je to sladky, tak si ho necha. to taky snad muzu? ja tedka se snazim jest, ale anicka nejak ne a ne usnout.

mabe
autor
13. dub 2010

ja jenom, aby nemela pak problem s kojenim nebo tema zubama

bambi7
13. dub 2010

mabus nemaj strach ked ho nechce vypluje domi cez den dudel ani nechce 😉 a zo zubkami to nie je nic neboj pytala som sa aj zubarky ....
a sestra moja nemala ziadn cumel a nema take zuby ako ja 😉 je to aj dane......tak sa netrap robis vsetko superrrrr 😵

bambi7
13. dub 2010

a ten spanok aj dom mala problem zaspavat a ked bola malicka ako anicka spavala len na mne 😀 a teraz doobeda spi sama v postielke aj v noci a pohoda ale poobede musim spat pri nej 😉 aj ma sleduje ci som tam vylozi si na mna nohu a je 😀 ale co by som pre nu nespravila
🙂

nefertitka
13. dub 2010

ani mne sa to nepaci,ked ma velke dieta cumel mabe..ale to je vsetko robota rodicov;)preto zalezi na nich,moj muz napr.cumel nikdy v zivote nemal a ani nevedel co to je,teda ho ani nikdy nevyzadoval...
ja som za cumel na spanok...ale nie len tak ho cely den zvatlat,po prve to moze mat za nasledok vysunuty chrup a po druhe,ked je uz dieta vacsie,brani mu to v rozpravani...moja jedna kamoska davala svojej male cumel na cely den,ja som sa na to nemohla pozerat,vybrala jej ho z pusy akurat ked ju sla krmit a mala naozaj do dvoch rokov pomaly ani jedno slovo nepovedala,nemozem posudit ci to bolo aj kvoli dudlu,ale mohlo byt,ved ako mala rozpravat,ked mala cely den dudel v puse?
aj ja som sa pytala dr.a cumel neni dobry kvoli zubkom...ale jasne,ze to ma zly vplyv na chrup iba ak sa to prehana...

mabe
autor
13. dub 2010

v noci v postylce v poho, ale pres den se ji nechce. tedka je nejaka rozmrzela. uz do 9:30h nezaspala. snazim se ji uspat, tak to vypada, ze bude spat a potom nic. tedka je po jidle, tak uz by mohla. tedka lezi na dece na sedacce a breci. ja se musim nejak najest asi zkusime dudyna. z postylky jsem ju vzala kvuli vyplyvnutymu - byla totalne potentovana az na zadech. 😀 ten zadek mame lepsi trosku, jeste jsou opruzeniny, ale mensi. uvidime, co zitra ocicko. jede se mnou mamka MHDckem a pak chceme jit do mesta. chci si koupit nejaky tricko a gate a podprdu kojici a boty. uvidime, co na to anicka, ale v kocarku by mela spat.

bambi7
13. dub 2010

ja si to nemyslim ze poskodzuje zuby.....ja domi sice dudel nedavam ale nemam nic proti tomu ked ho ma 😉
mne viacej vadi ked su deti drze a nepocuvaju ako dudel 😉 ja som mala cumel a so tu strasne som plakavala a mala som nieco po roku aj som chodila a uz som aj kecala a dudel som mala....
kamoska ma malu ta ma dudel a rozprava od 1,4 mesiacov a ine deti nemaju ako ina kamoska ma uz 1?8 mes a nepovie nic ....podla mna to nie je uplne tak ze je na vine cumel.....to je ako z chodenim, a tak kazde dieta je ine podla mna .....

nefertitka
13. dub 2010

ked sa neda utisit,tak samozrejme skus dudlik...
no to poznam,to sa Nikolke aj teraz este niekedy podari,pokaka sa niekedy az po lopatky;)
super,ze zadocek je lepsi,nam sa uz tiez chvalabohu zahojil 😉
my mame tiez ocnu tusim 22.4. ☹ sa bojim

bambi7
13. dub 2010

no dobre babulky idem domku uspat 😉
a mabus netrap saaaaa fakt si sper mamca a rob ako sama uznas za vhodne urcite je to spravne 😉

a co tehulky nase ako sa mate?ako sarlotta elly?

nefertitka
13. dub 2010

ano mabe,ale je rozdiel mat cumel sem tam za den a je rozdiel,ked ho ma dieta stale...aj take su...vid mojej kamosky dcera.

nefertitka
13. dub 2010

ci nie mabe,ale bam som chcela napisat,uz som dopletena 😀

bambi7
13. dub 2010

a nef tak drzim na ocnom palce nef je niky ok

nefertitka
13. dub 2010

dakujem

bambi7
13. dub 2010

ono je to tazke niekedy sa inak neda dudlom 😀 a ta kamoska moja chuda ked malej neda cumel tak place a pritom je sikovna mala vsetko povie a ma ten dudel ono clovek niekedy nic s tm nespravi 😉

tak paaaaa

ellysa
13. dub 2010

ten cumlk je asi ako všetko individuálny, ako som písala ja som mala vždy dva v ústach a po dva v rukách, inak by som nespala a zuby mám ukážkové a ževraj som rozprávala všetko už aj "r" od 18m. Naši mi stále rozprávajú, ako ma chceli nechať na noc pri starkej lebo oni chceli ísť za sestrou do školy prírody a zabudli mi cumel doma, revala som ževraj dovtedy kým otec neurobil kolečko vlakom 70 km po cumeľ a 70 km naspäť (cca otázka 5 hodín) a ako náhla mi ho dali do úst tak som zaspala-ja by som sa asi zmlátila 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru